Opinie o Inter Royal SA w Gdańsk Oliwska 21/23

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inter Royal SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Royal SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Royal SA w Gdańsk Oliwska 21/23

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy pensja w Inter Royal SA składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Konserwator, ich ogłoszenie jest 28 marca na Pracuj.pl.

kontrahent Nowy wpis

serdecznie polecam firmę Inter Royal S.A.- bardzo dobra obsługa, szybko sprawnie.

KONTRAHENT Nowy wpis

Serdecznie polecam, bardzo dobrze podchodzą do klienta.

kandydat Nowy wpis

Serdecznie polecam, miła atmosfera w firmie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Inter Royal SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnimy pracowników fizycznych
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
kandydat

Polecam. Miła rzeczowa rozmowa rekrutacyjna.

Małgorzata
@kandydat

to o czym rozmawialiście na rozmowie rekrutacyjnej :) ??

zadowolony klient

Polecam współpracę z Inter Royal S.A.

zadowolony klient

Bardzo dobra firma- polecam :)

polecam, fajna atmosfera, dobre wynagrodzenie. Jak ktoś szuka pracy zapraszam do Inter Royal S.A.

zadowolony klient

chciałabym serdecznie polecić firmę Inter Royal S.A., od kilku lat współpracujemy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra i rzetelna firma, która zawsze stara się pomóc jak tylko może.

Są premie? I jak tak to za co?

Wiecie coś o pracy w firmie, czy potrzebują kogoś?

Agata

Na forum GoWork.pl merytoryczne komentarze są szczególnie ważne dla osób, które dopiero aplikują do Inter Royal. Postaraj się proszę, w swoich komentarzach o opisanie warunków pracy w firmie od strony technicznej. Subiektywne opinie są ważne, ale istotne szczegóły zazwyczaj poznajemy dzięki opiniom obiektywnym. Rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy byłego pracownika?

Agata

@Mikel pracujesz nadal? Ciągle jesteś tak samo zadowolony z firmy Inter Royal SA? Zdradzisz nam jakie są pozytywy pracy w tej firmie?

Mikel

No firma się trzyma dobrze, a działa na rynku od 1994 roku, więc to jest już trochę czasu @deo. W dodatku spółka posiada najwyższe międzynarodowe Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej, co potwierdza, że są porządną firmą.

kobieta

ludzie są różni i wg mnie pracując tutaj to naprawde można sobie na wiele pozwolić, w razie czego wyjść wcześniej bo ma się wizytę u lekarza itd. nieraz slyszę że w innych firmach nie ma takiego czegoś jak wyplata na czas, nie mozna sie zwalniac bo cos wyskoczylo. pracują u nas naprawde osoby ktore chcą pracować a nie tylko dostac pracę i nic nie robić. potwierdzam to w 100% bo tu pracuje juz od dawna.

pracowity

Witam zainteresowanych pracą w interroyal .Pracowałem w różnych firmach .Mam porównanie .W interroyal otrzymuje godziwe i pewne wynagrodzenie .Mogłoby być nieco większe ale warunki mamy dobre .Pracuje jako operator na magazynach .Mamy wózki widłowe bardzo dobre jungheinrich taki mercedes we wózkach .Mamy obiady codziennie w pracy .Bardzo dobry klimat w pracy . Natryski ,szatnie ok. Premie na święta otrzymujemy dwa razy w roku . Dodatkowo Paczki pełne smakowitości zawsze na święta wielkanocne i boże narodzenie .Nie można narzekać ani na firmę Interroyal ani na Prezesa to porządny człowiek .Oby wszystkie inne firmy w polsce i zagranicą były takie porządne .Wiem bo trochę ich widziałem .Dlatego nie narzekam .To co piszą niektórzy to same złośliwości i pomówienia bez podstaw .Trzeba szanować pracę ludzi i pracodawców bo to oni tworzą miejsca pracy a nie złośliwi anonimowi kłamcy .

pracowity

Szkoda że tacy w nazwie hehehe jak piszący złośliwie Nie pracujący w firmie Inter Royal jak ja . Nie przyjdą zobaczyć naprawdę kupione nowe wózki widłowe .Tylko obrażają pracodawców w tym Prezesa .

korba

nie no ja to tą atmosferę w pracy to stawiałbym raczej na drugie miejsce niż na pierwsze raczej. bo atmosferę zawsze prościej zmienić niż pensje, przynajmniej tak do tego podchodzę. ale czy tu znajdę kogoś kto wie ile konkretnie płacą w Inter Royal za miesiąc na ręke? powiedzcie mi jeśli tylko coś wiecie, będę wdzięczny

Pozytywny

pracowałem w firmie było bardzo dobrze i poszanowanie ludzi nie mogę nic złego powiedzieć , pieniądze dobre i na czas

pracownica

pracuje z ta firma inyer royal i jestem z wspolpracy z firma bardzo zadowolona wyplata na czas co do pracy placa to i maja prawo oczekiwac do pracy idzies by pracowac nie siedzie w domu to mozesz robic polecam ta firme

madzia

witam potrzebuje nr tel do Krzysztofa strzelczyka bardzo wdzieczna 793990092

RICK
@madzia

JESLI POTRZEBUJE PANI SPOTKAĆ SIĘ Z SZEFEM W SPRAWIE REKRUTACJI TO PROSZĘ O PRZESŁANIE DANYCH NA ADRES MAILOWY PODANY NA STRONIE WWW.INTER ROYAL.PL

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Royal SA - Gdańsk

• Jak się pracuje w Inter Royal SA?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Royal SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Royal SA?

Inter Royal SA
3.2/5 Na podstawie 24 ocen.

Inter Royal SA