Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Śrem

Opinie o Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Sp. komandytowa

marek h 2014-07-16 19:30:10
praca po 12 godzin jak nie to strzały prezesa marka kary za palenie 100 1 raz 300 2 raz 500 3 raz kasa dla prezesa żadnych premi urlop trzeba wypłakać potrącenia z dwóch umów przymus z drugiej umowy brak urlopu cały etat najniższa krajowa +pół etatu niestosowne odzywki do pracownika
marek h 2014-07-16 19:41:51
jeszcze uwaga na starom rżnie przy wypłacie
detrum 2014-12-15 12:33:24
Super.... Pracuje tu dużo lat zawsze wszystko na czas ... Pracuje i nie narzekam jak na srem to super .. Polecam ...
cnx 2015-01-04 19:15:05
Trochę drogi ten papieros..., ale jaka motywacja do rzucenia tego podłego nałogu :)
Fuzzi 2015-01-06 21:47:30
Firma dla kawalerów i osób bez zainteresowań ;-) A tak na serio ... Najpierw plusy: 1. Wypłata na czas. 2. Godziwe warunki socjalne podczas pracy w delegacji (mam na myśli warunki lokalowe, bo z wyżywieniem bywa różnie :-) ...)3.Umowa o pracę + zleceniówka. Teraz minusy: 1.Praca po 12 godzin dziennie ( owszem są 50-tki i setki , ale... system naliczania godzin ustawiony w taki sposób, że jak nie zrobisz nadgodzin to dostaniesz najniższą krajową) W wypadku gdy masz przepracowane 8 godzin w jednym dniu a 12 w drugim , zabierają Ci 2 setki z 12 godzin i dodają jako 2 50-tki do 8 godzin. Dodatkowy minus jest taki, że z wypracowanych godzin szefowa zabiera na ZUS i inne takie. Czyli 3-4 dniówki zapierdalasz za free ... Jest premia 200-400 zł. Ale musisz przerobić cały miech , bo jak nie to zapomnij. ZUS od najniższej krajowej, więc chorobowe niszczy Cię finansowo. Urlop płatny liczony 8 godzin X stawka godzinowa. Jest duże ciśnienie na pracę w soboty. Bywało też często w delegacji, że robiło się bez przerwy przez 2 tygodnie. Weekend też po 12 godzin. Stawki godzinowe 10-13 zł brutto. W wypadku pracy na budowie w nocy (a zdarzało się) dopłata 1 zł do godziny (od 22.00 - do 6.00). Podsumowując: Jak chcesz całe życie przepracować, bo nic innego Cię nie interesuje - to jest to firma dla Ciebie, jeśli zaś chciałbyś mieć czas na jakieś swoje hobby czy choćby dużo czasu spędzać z bliskimi czy przyjaciółmi - możesz zapomnieć ...
KSH. 2015-01-21 02:38:21
NAJLEPSI UCIEKAJĄ A TUMOKI ZOSTAJĄ HE.HE.HE
pawilonyefekt 2015-02-18 14:53:26
Producent obiektów z płyt warstwowych, pawilony, kioski, kontenery hale z płyt warstwowych. Sprawdź http://www.pawilonyefekt.pl
szef 2015-10-20 18:37:07
no i taka firma wygrywa przetargi na budowy jak płaci min. krajowe w zus i fiskus za pracownika(murzyna) a ten zap...dala po 300 godz. w miesiącu za 1200 netto(na kwicie oczywiście) i jak ma z nimi wygrać uczciwa firma, a tak w ogóle jak płaci 10,12 zł + ciężko osiągalna premia na h (pod stołem oczywiście) to kto tam robi, chyba same śremioki
kshhh 2015-11-22 21:54:11
najgorsze ze kierownik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> duet braci obrabował odlewnie hahaha
GRUBY 2016-01-06 18:48:31
SZUKAJĄ TYPOWEGO BURAKA ZE WSI DO PRACY.JAK KTOŚ NORMALNY TO MA CIĘŻKO.STRASZNA ZAWIŚĆ.GŁÓWNY KIEROWNIK PRODUKCJI OKRADŁ ODLEWNIE I PRACUJE TAM DALEJ TO SOBIE ODPOWIEDZCIE SAMI CO TO ZA FIRMA I KTO W NIEJ PRACUJE.RĄBIOM NA CZYM SIĘ DA, W SZATNI PRZY -5 NA DWORZE, 5 STOPNI CIEPŁA.WIECZNE TŁUMACZENIE ŻE USTAWIAJĄ, NA HALI(ODLEWNIA)OD 0 DO +2 STOPNI PRZY -5 NA DWORZE. SOCJAL STRASZNY.ZROBILI OGRZEWANIE PO TO TYLKO ZEBY BYŁO I PIP. SIĘ NIE DOWALIŁ.WENTYLACJA ŻENADA.KASA 13ZŁ BRUTTO DLA SPAWACZA ŚMIECH.BO IM SIĘ BRUTTO Z NETTO MYLI.UZGADNIASZ 13 NETTO PO PIERWSZYM MIESIĄCU IDZIESZ BO COŚ ZA MAŁO A ONI ZE TO 13ZŁ. TO BRUTTO.I TAK ZOSTAJE.KIEDYŚ DORWIE ICH SPRAWIEDLIWOŚĆ...NADRABIAJĄ SETKAMI ALE KTO UMIE LICZYĆ TO WIE ILE DOKŁADNIE TO JEST HEHE.A BURAKI ZE WSI PO OHPie NIE UMIEJĄ LICZYĆ NIE WALCZĄ O NIC, BO CIESZĄ SIĘ ŻE NIE DOJĄ KRÓW U MROZA...
T.... 2016-01-20 10:46:56
...byłem, zobaczyłem, spier*doliłem... wszystko na minus, fatalne warunki pracy oraz finansowe, jak napisał kolega wyżej "stara rżnie przy wypłacie", jedyne z czego jestem zadowolony to to, że uwolniłem się od tej "korporacji".
P.S. panowie uciekajcie :D
lil 2016-02-12 18:50:52
Zebranie ktore odbylo sie 11lutego,w calosci bylo nagrane.Jezeli nie zmieni sie podejscie do pracownika,to nagranie wysle do PIpu!!!!
agent bolek 2016-03-02 14:43:01
WRÓCIŁEM DO TEJ FIRMY PO 2 LATACH... MASAKRA!!!POPRACOWAŁEM TYDZIEŃ I CHODU.TAK NIE MOŻE BYĆ!CZY KTOŚ ZROBI POŻĄDEK Z NIMI. NA ODLEWNI WENTYLACJA DZIAŁAŁA W LATACH 70, TERAZ ŚWIATA NIE WIDAĆ. DO TEGO NA ŚRODKOWEJ HALII GALWANIZUJĄ, TRUJĄ LUDZI. NIBY HALA W HALLI A WSZYSTKO WYLATUJE NA ZEWNĄTRZ.NIECH KTOŚ POMOŻE LUDZIOM CO TAM SĄ.JAK SZYKUJE SIĘ KONTROLA TO NIE KAŻĄ SPAWAĆ CO BY NIE BYŁO ZADYMIENIA.COŚ STRASZNEGO.ŻYCZE WYTRWAŁOŚCI LUDZIĄ KTÓRZY TAM PRACUJĄ A PRZEDEWSZYSTKIM ZDROWIA.
uczeń 2016-05-11 15:48:13
Siemankooo ! , Witam wszystkich zebranych, napewno weszliscie tutaj aby sprawdzić jak ta firma stoi z punktu..Zaczynamy !
Może zaczniemy od szacunku ? okey ! Szef, haha, dobre sobie ! Szef to cżłowiek szef to osoba która szanuje drugiego człowieka ! , odzywki jak dziecko z piaskownicy , nie portafi złożyć prostych zdań jak stoi przed nim wuchta ludzi, poci się i jąka.. Marek ! Czytaj to ! chcesz mandatu ? haha, życzę ci żeby ci się w życiu nie powiodło :) tego ci życze.. za to jak podchodziłeś do mnie to tylko tego moge ci życzyć.. Jedziemy dalej !
Atmosfera : Okropna (wierzcie mi ) Pod ciągłą presją, gonieni jak stado krów ! a kierownictwo przejdzie sie po hali i do biura na kawe ! .. Paweł <- Haha, Wiecie.. niby kierownik . Zwykły wieśniak ! (bez obrazy dla ludzi mieszkających na wsi) śmieć bez kultury osobistej ! Ja ! uczeń ! który ma 18 lat, byłem wyzywany od debili i idiotów i innych takich od samego kierownika ! który powinien mnie czegoś nauczyć a oni tylko to potrafią!.. Pawełku mój drogi. Złodzie*u kochany ty dziękuj Bogu że miałem tyle samozaparcia w sobie i cie nie przekopałem .. Jedziemy dalej, na kolejny odstrzał idzie też niby kierownik Jarek (M).. Przydupas ! z Chama na pana ! Jeden wielki klaun ! Zwolnili cie z odlewni za L4 ! latałeś po imprezach na l4 a ty mnie pouczałeś ?! Naucz siebie manier i podstawowych zasad codziennego życia czyli :nie kłamać, nie lizać dupy.. Hahaha. Naprawde ! tak było !
No to następni ! Jarek (Ł) <-- Jedyny człowiek którego szanowałem ! Był kierownikiem który jak miał zjebać to wziął na bok i zjebał a nie jak Paweł , przy wszystkich potrafił zgnoić. A więc Jarek, bardzo inteligentny człowiek , bardzo przyzwoicie ubrany w oprawe słów, więc nigdy nie wchodziłem z tym panem w dyskusje :) Pozdrawiam Panie Jarku. kolejny idzie (Michał)*Snajper* <- Bardzo przyjemny człowiek, także bardzo inteligentny :)
Tadeusz <-- miły, spontaniczny człowiek, przeważnie uśmiechnięty , pozytywny !
(Nasz niedoszły burmistrz) Także kierownik.. Miałem z nim dobre relacje, zawsze pogadaliśmy, tutaj coś tutaj coś.. nie można mu podpaść :)

Brygadzista malarni (Dominik) Przyjemny człowiek, na luzie, spontaniczny, robił zawsze swoje nigdy nie miałem z nim problemu ani on ze mną.. Nigdy nie weszliśmy sobie w droge..Przyjemny młody facet :) (Bardzo fajnie sie ubiera)

Co tu napisac jeszcze ?! Może coś jeszcze tu wystukam..

Magazynier.. miał szczęście że nie jest rehabilitowany do dnia dzisiejszego .. z racji tego że jestem osobą taką że nie dam sobie pluć w twarz to poprostu poskładał bym go na miejscu jak kostke Rubika..

Przemek (Kukuła) Ty frajer*e

Wracamy do Marka ! mojego ulubieńca.. z czarnej pantery..
Dał mi mandat ! uczniowi ! Dostałem ponad 2 tysiace kary za to że zepsułem kask od piaskarki ! Ty złodzie*u ! Ty szu*o .. życze ci żebyś zbankrutował ,a osobą które by straciły prace życzył bym znalezienia lepszej !

Praca jest zła, w złych warunkach ! gdy przychodzi BHP to zaraz Marek sie orientuje i każe sprzątac całą firme ! . Zła atmosfera, odzywki od szefa i kierownictwa na poziomie niższym niż poziom kałuży, nikomu nie polecam tej firmy, nikomu kto ceni w sobie honor i swoje Ja ! . Bo zabiją w tobie wszystko co możliwe, poczynając od honoru kończąc na zdrowiu !

O zarobkach mówić nie będe bo byłem uczniem nie znałem zarobków pracownika (spawacza, malarza, ślusarza czy kogo tam )

Ale sądze że bardzo mało ;) Zwykła złodziejska firma, dziupla obróbki pieniądza..

Paweł jak ci mówiłem że życze ci powodzenia na ostatnim dniu, to widziałem że nie zczaiłeś tej ironii , jak mogłem ci życzyć powodzenia ?! hahaha..

Jeśli jestes normalnym człowiekiem który ma rodzine, hobby i zainteresowania to nie idz to tej firmy ! ;)

Narka KS-*h*itler.

Uczeń

tomek 2016-06-16 23:21:08
Wydaje mi się ze jak stawiają na innowacyjność to również na to, żeby pracownicy byli zadowoleni z warunków jak i atmosfery panującej w firmie.
Zostaw swoją opinię o Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Sp. komandytowa