Covidien Polska Sp. z o.o.

Opinie o Covidien Polska Sp. z o.o.

Zdziwiony 2012-01-19 18:37:57
Maciek. Jesteś szefem i próbujesz nagonić sobie ludzi do pracy? (tych niedoświadczonych) Od lat wszyscy w branży wiedzą, że niegdysiejsze Tyco a dziś Covidien to straszny kanał.
zdziwiony zdziwieniem 2012-05-20 17:47:52
Porównywanie warunków z TYCO do Covidiena jest jak porównywanie Mcdonaldsa do Restauracji Hestona Blumenthala. Fakt nie ma tu miejsca dla leni i leserów ale potrafią wynagrodzić za ciężką pracę. Pięć lat wylewam w Covidienie pot i nie narzekam
k 2014-02-26 10:52:56
Nie polecam. (usunięte przez administratora) praca po 15 godzin na dobę. Ze względu na prostactwo tam panujące, polecam pracę "słoikom" z "Warszafki"
mex 2015-10-28 22:46:35
Jak byś chciała poszukać to byś się dowiedziała, że firmy się połączyły :)
ononono 2016-03-22 13:41:39
poza tym, że obrażają na rozmowach rekrutacyjnych i mają oczekiwania z Księżyca, to niewiele mogę powiedzieć.
hajnos 2016-04-24 16:29:04
to zależy jak kto do czego podchodzi, jeśli nie jest się z branży to faktycznie można te oczekiwania odebrać jako duże wymagania, w rzeczywistości jednak dobrze się pracuje
Zostaw swoją opinię o Covidien Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Covidien Polska Sp. z o.o.