Sklep Piekarniczo- Cukierniczy E. Głodowski

Opinie o Sklep Piekarniczo- Cukierniczy E. Głodowski

lusia2411CUWD 2013-11-21 16:06
BOŻE UCHROŃ OD TAKIEGO PRACODAWCY
były pracownik 2013-11-23 20:46
podzielam opinie (usunięte przez administratora) brak poszanowania dla pracownika wymogi pozazatrudnienie nigdy więcej do tej pracy chodż miala bym jeśc suchy chleb
była pracownica 2014-07-12 16:48
Pracowałam i wytrzymałam u Pana Głodowskiego 4 miesiące.Nigdy wiecej bym nie podjęła się takiego zatrudnienia 240 godzin w miesiącu!!!! do tego 2 niedziele wolne w miesiacu brak poszanowania pracownika,cała odpowiedzialniość na pracowniku,do tego gdy ktos sie zwalnia zawsze sklep wychodzi na manko po remamencie niezależnie ile się w nim pracowało!!!!ludzie nie dajcie się okrasc i wykorzystać przez tego złodzieja gdzie inspekcja pracy gdzie???
mario 2015-02-10 22:41
pan G.niech się trzyma na baczności za te manka.Złodziej jeba.y Tak dziewczyny oszukiwać.Ale nie długo się tym ktoś zainteresuje.
żaba 2015-04-22 10:59
jak taki wyzyskiwacz pracowników może otrzymywać jeszcze jakieś nagrody!!!!! dlaczego jest taka rotacja?, ile godzin kierowcy mogą jeździć dziennie??? A w Kościółku to w pierwszej ławce siedzi. Wyzyskiwacz pracowników - ludzie wszędzie tylko nie u pana G
pokjhnb 2016-04-19 22:19
no właśnie @żaba. Arek ma słusznosc w tej kwestii że gdyby była taka rotacja, to ofert pracy byłoby dużo, a tu ni widu ni słychu. Więc uważam, że może trochę przesadzasz. A powiedzcie prosze jaka panuje atmosfera powmiędzy pracownikami cukierni ??
Zostaw swoją opinię o Sklep Piekarniczo- Cukierniczy E. Głodowski - Lębork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Piekarniczo- Cukierniczy E. Głodowski