Opinie o Ampool w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ampool. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ampool na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampool w Wrocław

Czy w Ampool są szkolenia zewnętrzne?

lola Nowy wpis

a czy ampool istnieje?jesli wiesz gdzie oni urzeduja daj znac.dzieki.

Iwona Nowy wpis
@lola

W krs mają status aktywny to chyba jako tako istnieją? Czy źle myślę?

lola Nowy wpis
@Iwona

czyli rozumiem ze nie pracowalas u nich?

Obserwator

Witam. Zgłaszam się do Administratora o nienaruszanie prawa do kultu zmarłego zgodnie z katalogiem dóbr osobistych z art 23 kc

Breslau

Skrzywdzona, nie jestes jedyna osoba,ktora pan m. wydymal na.kase lib zloto,pozostawil rodzine z ogromnymi dlugami i problemami.

Tak,andrzej m. odszedl z tego swiata. Pogrzeb we wtorek 22.05

Brałeś udział w rekrutacji do Ampool. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Natalia

@skrzywdzona, niestety nie posiadam informacji, które poświadczałyby napisane komentarze na temat prezesa Ampoolu. Najbardziej pomogłoby tutaj jakieś oficjalne oświadczenie, bo niestety w Internecie brakuje wiarygodnych faktów na ten temat.

Natalia

@klubowicz, a możesz napisać na forum coś więcej na ten temat? Tak jak pisałam ludzie wchodzą tutaj, żeby wiedzieć na czym stoją, więc takie informacje na temat Ampoolu przydadzą się im bezpośrednio w tym miejscu. Jeśli takie masz, daj znać przede wszystkim tutaj.

klubowicz
@Natalia

satinel clab działa w niemczech firma dziala na złocę i oszukuje wybranych komu chce to wyśle zloto biznesowe a innym co się nie znaja to jakieś sztabki bez certyfikatu pszykejome na karace papieru mi zalozyli konto i obcazyli je kwota 100 e i wplacili 130 e a reszta kasy wyparowala oszukuje na czym się da i obnirza punkty zawyża koszt kupna złota itp powyjada pierdol wyssane z palca a lodzę SA naiwni

@klubowicz

Ampolu nie znam ale w satinel club jestem od samego początku.czyli prawie 2 lata.Póki co wszystko super.

Oszukany w Satinel
@Anna

Co za bzdura! Ponaciągał ludzi na olbrzymią kasę! Nie wysyła złota, paczek. O matko , tu jest tyle do opowiadania, że miejsca i czasu brak! Uciekać jak najdalej z tego Satinela! To jeden wielki przekręt! Klika oszustów z Andrzejem M na czele.

skrzywdzona
@Natalia

napisz prosze czy to prawda

Breslau

13 maja wielki szu o imieniu andrzej M. zszedl z tego swiata. Ponaciagal ludzi i zostawil rodzine z problemami

Dariusz

Czy poprawiła się sytuacja w firmie? Warto aplikować?

klubowicz

teraz prowadzi fotme w niemczech i pod nazwa satinelclub.com wiecej na jej temat na Forum - HyipForum na skype pod S A T I N E L Club choć raz posłuchane co ma do powiedzenia to zwartnice

Natalia

@dawny pracownik, możesz po takim czasie wytłumaczyć jak wygląda sprawa? Czy zaistniałe sytuacje zostały wyjaśnione? Wato napisać na forum jak to wszystko wygląda teraz, żeby zaczynając pracę wiedzieć na czym się stoi.

kxoa

Zgodzą się z @bamkok, że teraz jest umowa o pracę i wcale nie trzeba o nią błagać. Sporo się zmieniło na lepsze.

boobyx

Ostatni raz tu zaglądam bo nie dobrze mi się robi jak ich sobie przypominam. żeby rozwiać wszelkie wątpliwości sprawdźcie sobie w ZUS czy którykolwiek pracownik był tam zgłoszony i były odprowadzane składki ( niestety nie były ). Gdyby jeszcze koś miał wątpliwości niech zadzwoni do Inspekcji Pracy we Wrocławiu i zapyta o ą " firmę " - odpowiedź dostanie na poczekaniu bez sprawdzania w rejestrze bo ampool jest tam bardzo znany i pamiętany. smród po tej gnidzie nie wywietrzeje nigdy.

boobyx

drodzy a raczej tani pseudo właściciele ampoolu, widzę,że dalej piszecie sami sobie głupie teksty podszywając się pod byłych lub przyszłych pracowników. są tak tępo naiwne, że tylko wy jesteście w stanie je zredagować - jak to mówią : chłop ze wsi zawsze wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy i po tym zawsze będziecie rozpoznawani. co do dokumentów, które chce ktokolwiek odzyskać to równie dobrze może się po nie zgłosić do sekretariatu w Lubiążu albo w Tworkach bo chyba tam firma była zarejestrowana.

gość

Panią księgową która prowadziła Ampool we Wrocłaiu proszę o kontakt w odzyskaniu swoich papierów jeżeli jest w ich posiadaniu .

gość

Firma Ampool nie istnieje we Wrocławiu . Do niedawna istniała w Kielcach , ale nie wiem czy dalej istnieje bo dziewczyna przejęła firmę z długami nie wiedząc jak dużymi.

gość

P Wojtku chce się pan czegoś dowiedzieć ? Mój tel(usunięte przez administratora)

masażystka

Witam . Też pracowałam w Ampoolu i było ok . P Jowito , Agnieszko lub Panie Andrzeju proszę o wysłanie mi świadectwa pracy i wszystkich dokumentów ksero a w szczególności dziennika praktyk. Nie będę po całym Wrocławiu was szukała . Są inne sposoby , ale nie chcę z nich korzystać ponieważ miło wspominam pracę . Czekam miesiąc na świadectwo i ostatni miesiąc . Nie będę prosiła się o to co powinnam mieć już dawno dostarczone pocztą lub osobiście . Anka

Jak się skontaktować z P Jowitą lub kimś z szefostwa Ampoolu ? Mija 2 rok jak tam nie pracuję a jeszcze nie otrzymałam świadectwa pracy Chciałabym też odebrać swoje papiery które powinny być wydane po zamknięciu firmy. Wrocław

pracownica kandydata na prezydenta

co ty jadłeś, ze [usunięte przez moderatora] takie bzdury? zus może ci jeszcze opłacali?no chyba że mieszkasz na balzaka albo skwierzyńskiej to co innego i znowu sam sobie piszesz opinie.

kajtek

Witam , ja też pracowałam w firmie AMPOL w 2009r , pracowałam krótko , firma miała chwilowe problemy finansowe, ale nie mogę powiedzieć złego słowa , wypłatę otrzymałam z opóznieniem , ale otrzymałam co do złotówki

Zostaw merytoryczną opinię o Ampool - Wrocław

Ampool
  • Balzaka 16 lok. 7