Opinie o TNS Polska Sp. z o.o. w Opole Krakowska 31 lok. 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TNS Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TNS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TNS Polska Sp. z o.o. w Opole Krakowska 31 lok. 1

Spawacz Nowy wpis

Wysłałem CV przez portal spawalnictwo. Oddzwonili z ofertą 12 euro/h. Podziękowałem i szybciutko się rozłączyłem.

Ile jest zmian w TNS Polska Sp. z o.o.?

Jurek Nowy wpis

Miałem wyjechać do tej firmy w listopadzie 2023 Kazali mi wziąć chorobowe z mojej starej firmy żebym miał ubezpieczenie a później zakończyć to chorobowe wziąć zaświadczenie z zus-u o zakończeniu choroby gdzie lekarz informował mnie że po takim czymś już więcej nie mogę wziąć chorobowego zapłaciłem za orzeczenie lekarskie 285 zł powysyłałem mnóstwo zaświadczeń a na koniec oznajmili mi że wyjazd został przełożony na styczeń 2024 po świętach w grudniu 2023 Zadzwonili do mnie żebym zrobił jeszcze raz badania lekarskie znowu zapłacił 285 zł i na wyjazd wyznaczyli dzień 7 styczeń o godzinie 24:00 z dworca PKP Opole dzień przed wyjazdem zadzwonił do mnie kierowca że wyjazd Będzie o 3:00 w nocy z parkingu Karczma Bida w Opolu przyjechałem tam czekałem trzy godziny nikt nie przyjechał temperatura w nocy była minus 15 stopni musiałem dzwonić do córki żeby mnie przywiozła z powrotem z tego parkingu nikt do mnie się nie odezwał nikt mnie o niczym nie poinformował straciłem tylko na te orzeczenia lekarskie i straciłem nerwów i zdrowia na użeraniu się w tą firmą na drugi dzień Zadzwonili do mnie że podobno bus się zepsuł i czy będę chciał jechać za tydzień to jest nienormalna firma (usunięte przez administratora) nie są słowni kłamią nie chcę mieć z tą firmą nigdy więcej nic do czynienia

Luka

Zamierzam tam w kurtce pojechać do pracy jak sytuacja wygląda naprawdę i jakie są obecnie zarobki z góry dziękuję

@Luka

Ja też mam tam ofertę pracy. Skąd bys jechał?

@Grzek

Napiszesz więcej o ofercie pracy bo też jestem zainteresowany. Na ile będziesz miał podpisany kontrakt i jakie zarobki? Opłaca sią jechać?

Adek Nowy wpis
@Adam

Nie opłaca . Jak chcecie do Niemiec to na pewno nie przez tns . Kierownik buc . Urlopy bezpłatne . Hotel jeden wielki grzyb . Stawka miska ryżu

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy TNS Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy nowo zatrudnione osoby w TNS Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nigdy do Niemiec przez TNS , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , podpisujesz umowę i kilka innych papierów , które nie chcą Ci pokazać co podpisujesz , urlop bezpłatny tylko , (usunięte przez administratora) na wypłatach i ogólnie (usunięte przez administratora)

Zibi

Witam wszystkich mam zamiar podjąć pracę przez firmę TNS zWarszawy koordynatorem jest pan Krzysztof Piszczalski dostałem ofertę jako lakiernik przy kontenerach czy ktos może mnie poinformować o warunkach mieszkaniowych i pracy

@Zibi

I co pracujesz przez tą firmę

lila

witam .. mam ptytanko, jak się sprawa ma do lakierników przemysłowych wysyłanych z firmy TNS do Niemiec? Dostałem ofertę ale po wpisach na opinii nie wiem co myśleć...

Beny
@lila

Również dostałem ofertę lakiernika i też nie wiem co sądzić po tych opiniach

@Beny

Pracujesz tam?

Lukasz
@Beny

Mam ofertę pracy na lakiernika ktoś coś podpowie?

@Lukasz

bylem zjechałem po3 miechach 300 godzin. obiady kiepskie, poza tym (usunięte przez administratora) kiła mogiła, 10euro 0 dodatku za nadgodziny

@Lukasz

tam dwóch po jednym dniu zjechali jak zobaczyli warunki nawet szatni nie ma

Lukasz
@Paweł

Wypłacili ci kasę całą ?300h miesięcznie?

@Lukasz

z bólem w euro bo chlopaka płacą troche euro trochę zlotówki nie wiadomo po jakim przeliczniku bo nie dają paska i prawie caly dzień albo noc po drabinie skaczesz

@Lukasz

i nie jest powiedziane ze ci beda trzymac bo tam jest tempo tam szpacha schnie 12 minut normalnie30 ale dla nich12 szlifujesz mokrą

@Lukasz

ale jak cchesz jedż za grudzien trochę ci wpadnie a 90 procent łyka dzien w dzien

Wanda
@Paweł

Aż takie słabe warunki tam są? A możesz opisać dokładniej jak to wygląda? Ile godzin się pracuje dziennie?

@Wanda

jak kto lubi

@Paweł

z tym jak kto lubi chodzi o możliwość brania sobie nadgodzin? a minimalny standard jaki w razie czego mają jeśli o ilość chodzi?

@Paweł

Też mam ofertę przez tą firmę , operator prasy krawędziowe CNC koło Bremen i też nie wiem co robić

Łyn

270godz to norma i 7Euro na godzinę. (usunięte przez administratora) i oszuści,że sądy jeszcze pozwalają na to aby tak wykorzystywać ludzi

B
@Łyn

Planuję jechać z Opola do Niemiec jako spawacz czy ta agencja to naprawdę tacy krętacze bo po rozmowie z biurem wydaje się być ok

Czarny96
@B

Podjął się Pan tam pracy? Zadowolony jest Pan?

Fgýh
@Łyn

Do Zoll ich zgłoś

@Fgýh

Czyli to prawda, skoro radzisz żeby zgłaszał?

@Grażyna

prawda

Pato

Robiłem przez 4 lata w tej firmie dno bez urlopu stawki obiecują wychodzą 10 euro warunki mieszkaniowe jeden na drugim. Pan kierownik kontraktu (usunięte przez administratora) nie dostajesz paska z wypłaty nic omijajcie firmę z daleka

@Pato

4 lata bez totalnie żadnej podwyżki? To po ilu można ewentualnie się jej spodziewać? To 10 euro wychodzi średnio po odliczeniu zakwaterowania, tak? Ile ono kosztuje?

Grzegorz Wach

Podaję moje imię i nazwisko bo się nie boję. Pomijając problemy z pieniędzmi(bo według TNS rok ma 13 miesięcy) to następnie problem jest z pieniędzmi. Byłem pracownikiem. Szef, bez skazy. Znajomy właściciela. Po prostu przyjaciel. Złego słowa nie powiem. Pracowałem bo to był przyjaciel, nie szef. T&S. TO (usunięte przez administratora) PIERWSZEJ WODY. Po dwóch latach jak im podziękowałem. Okazało się, że nie płacili mi ubezpieczenia(ale odliczali). Teraz muszę spłacić te pieniądze to tax office.

Jolanta
@Grzegorz Wach

A wiesz czemu szef był skazany?

@Grzegorz Wach

Mam jeszcze pytanie do admistratora. Czemu palancie usuwasz moje wpisy. Nie ma wulgaryzmów. Nikogo nie obrażam. Mówię prawdę.

@Grzegorz Wach

Masz na myśli to w treści powyżej? Może to nie był wulgaryzm ale jakieś inne drażliwe słowo, na które regulamin się nie godzi? Nie zgłaszałeś tego tak właściwie?

Witam! Dostałem ofertę pracy jako operator prasy krawędziowej cnc w Vrees. Może ktoś podpowie jak wygląda praca z tą firmą i jak wyglądają warunki zatrudnienia mieszkania i jaka jes atmosfera w pracy?

Mm

Praca u Kaisera czyli Łyżkido koparek lepiejnapewno niż kontenery

@Mm

Ofertę masz na określone stanowisko. Nie zdziw się jak zostawisz wszystko w Polsce a tu okaże się że Twoje nie wypaliło. Zostajesz z decyzją. Bierzesz co Ci dają albo spadaj. Jesteś z walizkami i bez pieniędzy. Podpiszesz, czy nie.?

Nowyyy
@Nowy

Nie polecam, sam dałem się nabrać w zeszłym roku. Miałem pracować w Vrees, okazało się na miejscu że w miejscowości Ahaus oddalonej o ponad 100 km. Praca po 12 h dziennie + dojazdy. Zasuwasz dosłownie za miskę ryżu. Warunki na kwaterze takie, że świnie w oborze mają lepiej xD Dobrze że nie podjąłem się pracy. Przez telefon co innego, na miejscu co innego. Oszuści.

Julia
@Nowyyy

Dojazdy chociaż Wam opłacać mieli? Czy jak to miało wyglądać?

Grzegorz Wach

Szukaj w innych agencjach. Broń Boże w tej. Za kilka lat, okaże się że nie płacili składek ani podatku. I wtedy Ty musisz wszystko spłacić. Pieniądze od nich, to loteria. Spodziewasz się jakichś. NIE. ZAPOMNIJ. Po urlopie nie masz za co żyć. Bogu dziękuję że się od nich uwolniłem. Obiecywali złote góry(w Polsce). Jak Cię złapią. Przepadłeś

Julia
@Grzegorz Wach

ale podpisuje się tu umowę? jeśli tak, to przecież oni to powinni uregulować...

A z jakiego powodu? Co takiego Cię spotkało że mówisz o sądzie?

Lolek

Bmb

Planuję jechać z Opola do Niemiec jako spawacz jakie są tam warunki pracy i jakie są warunki mieszkaniowe

Tadek
@Bmb

Do jakiej miejscowosci maja cie wysłać?

@Bmb

No i jak, wyjechałeś? Jakie warunki ?

czarny96

Czy ktoś z was pracuje jako spawacz w miejscowości Lubtheen z firmy z Opola?

Pawel
@czarny96

Dno i beczka molu . Zaperdzielasz 10 h i h..z tego jest. Warunki mieszkaniowe tragedia. Byłem tydzień i wracałem do domu. Firma obiecuje góry a po przyjeździe jest dni..nie polecam i przestrzegam wszystkich...

Odradzam pracę poprzez tą agencję, płaca na czas ale stawki katastrofalnie niskie, umowę podpisuje się dopiero po przyjeździe na miejsce bo inaczej nikt by się nie zdecydował na taką umowę. Warunki mieszkaniowe okropne, brak internetu, telewizora, lodówki a nawet czajnika do zagotowania wody. Po kilka osób w pokoju, opłata za korzystanie z pralki. ZUS w Polsce płacony od najniższej krajowej. Najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia. Pracownicy uciekają już nawet po kilku dniach.

Marcel

Gdzie kontrakt?

@Nowy

Witam, kolega ma rację. Pojechałem w lutym tego roku do miejscowości Vrees jako operator maszyn CNC, kierownik dopiero pokazał umowę na miejscu. Przed wyjazdem mówili, że spokojnie te 3 tys. euro na rękę wyciągnę za pracę po 10 h dziennie. Na miejscu okazało się, że na umowie jest najniższa krajowa niemiecka (ponoć po to aby koszty utrzymania pracownika przez pracodawcę były mniejsze). Dodatkowo okazało się że miejsce wykonywania pracy ma być w miejscowości Ahuas, czyli o 130 km dalej od Vrees. Dziękuję dojeżdżać do pracy ponad 1,5 h w 1 stronę, no i prace po 11 h minimum a nie 10. Dramat ! Nie wspomnę o warunkach na kwaterze, świnie w korycie mają lepsze warunki, dla mnie to upodlenie człowieka. Dobrze że nie podpisałem umowy i wróciłem od razu do Polski. Żałuję straconego czasu i kasy na paliwo. STANOWCZO WSZYSTKIM ODRADZAM, (usunięte przez administratora) !!!

Wyzysk
@Nowy

Szukam ludzi do złożenia pozwu o okrążenie z uropu

Hmm

Witam chciałbym się dowiedzieć jak płatne są godziny i nadgodziny w miejscowości Lubtheen dział montaż, jakieś premię ile można zarobić pozdrawiam

Gal

Tak ile tam robiłeś i po ile godzin dziennie jaka stawka za godzinę. Asz tak okropnie?

Zostaw merytoryczną opinię o TNS Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w TNS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TNS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TNS Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TNS Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TNS Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TNS Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.

TNS Polska Sp. z o.o.