ITM Baza Poznańska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o ITM Baza Poznańska Sp. z o.o.

hanys 2013-08-17 00:13:46
witam, czy przeciwko ITM prowadzona jest jakaś sprawa karna? Czy firma mimo to funkcjonuje i trzyma się dobrze - może przymierzają się do jakiejś rekrutacji?
2013-08-20 22:36:59
hanys - 2013-08-17 00:13:46

tak
2013-08-21 21:44:34
Hanys mam nadzieje że znalazłeś sobie normalny zakład- tego Ci życzę.Mam nadzieje że nietrafileś do tego obozu,jeśli tak to współczuje
KOMANDOS 2013-08-28 20:50:58
JEST STRASZNIE WIARA ODCHODZI SAMA SIE ZWALNIA LUDZI NIE CHCA PRZYJMOWAC PRACUJA PO 10-12 GODZ CIEKAWE JAK DLUGO PRACOWNIK TO WYTRZYMA ZACZNA SIE L4 I CO WTEDY ZROBIA? KIEROWNICTWO CHCE SIE WYKAZAC ALE JAKOS WOGOLE TO IM NIE WYCHODZI NIE DAJA RADY I PISZE TYLKO NOTATKI ZAMIAST SIE RUSZYC I POMOC GRAFIK ROBIA NA OSTATNIA CHWILE TO JEST SKANDAL CO SIE W TEJ FIRMIE DZIEJE WSZEDZIE TNĄ TYLKO KOSZTY MOZE W KONCU KTOS POWAZNIE SIE ZAINTERESUJE TA FIRMA A W SZCZEGOLNOSC DZIALEM OPAKOWKI I NIE TYLKO
KOMANDOS 2013-08-29 20:16:29
A moze czas juz zmienic kierownictwo na pewnych działach ?A moze w koncu kierownictwo zacznie dostrzegac w nas ludzi a nie maszyny ?!
KOMANDOS 2013-08-31 19:13:03
TO NIC NIE DA BO KIEROWNICTWO TRZYMA Z DYREKTOREM NAWET LUDZIE BEZ SZKOLY SREDNIEJ ZOSTAJA KIEROWNIKAMI SMIECH NA SALI
Kubica 2013-10-02 13:49:55
Witam wszystkich zainteresowanych firma Itm.........................
Pracowałem na dziale opakowań ładnych parę lat...........praca super ale do czasu zmiany kierownictwa..........jak przyszło nowe kierownictwo to praca stała się horrorem...............pani (usunięte przez administratora) to osoba która nie potrafi ządzic.......na jej zmianie tylko ważne było żeby jedna osoba zamiatała magazyn jak był nawał roboty, a opakowania zwracane ze sklepów nikt nie przerabiał aż do tego stopnia ze nie było miejsca na opakowaniach to było trzeba rozładowywać samochody na przyjęciach, a potem żeby opakowania znikały trzeba było zostawać po dużej w pracy żeby to przerobić, pożyczali ludzi do pracy z suchego,,,,,,,,,,,bo nie dawali rady, wielka panie kierownik która pracowała na dyspacu..........Pan (usunięte przez administratora) który pracował kiedyś na przygotowaniu i został wieki kierownikiem ,miał dużo prezesi do pracowników, wypisywał za głupoty notatki. nawet do wc nie było można było isc bo od razu się czepiał ze nie było nas na magazynie jak jest potrzeba to do wc się idzie ..............z moich obserwacja wynika ze jak wózkowy podał ładne palety na wydawcę i kierowca nie chciał ich zabrać to szedł do biura i kierownik wychodziła i dawał mu palety jeszcze lepsze to znaczy ze wziął łapówkę od kierowcy ......................Jak mieliśmy popołudniówki to kierownictwo zamiast wprowadzać papiery do komputera to siedzieli albo w Internecie albo oglądali mecze ..........siatkówki ,piłki nożnej., piłke ręcznej to zdąża się bardzo często ...........................na mnie się uwzięli bo za dużo wiedziałem ....................pracowałem za 5 a potraktowany zostałem jak śmiecia...............jak byłem na ramie to najwięcej pisałem niezgodności zwracanych opakowani ze sklepu , duże błędy sklepów wychwytałem , a kierownikowi to się nie podobało bo miał zajęcie musiał dzwonnic do sklepów i wyjaśniać. jak jeździłem na combi to starałem żeby wszystkie działy miały wszystko palety combi max itd..........z magazynu zwoziłem wszystkie palety ustawione na magazynie miałem zawsze porządek...........a wózkowi mieli wolne wiejscy na palety odstawiane............a dużo miejsca mieli chłopacy na rampie bo maxi znikał bardzo szybko robiłem kurs bardzo szybko ................tak samo szybko znikały palety jak jeździłem na wózku gazowym przebierałem szybko palety potrafiłem przebrać do 1000 palet euro nie licząc pozostałych żeby mieli co wydawać ...........drugi wózkowy........jak byłem w opak owce przerabiał ją w mik nie ściemniałem jak inni co chodzili na papierosa........................... pracownicy tego działu ściemniają jak mogą i im nic nie robią............................na noce grają w gry na telefonach i oglądają filmy , i są na febooku...............zamiast pracować...........................................................na koniec mojego wpisu (usunięte przez administratora) nie udziela Pomocy nie wiem jak on może nadal być kierownikiem tego działa..................... do usłyszenia
anonim 2013-11-08 18:04:48
Firma piękna jeśli jesteś nowy. Później masz umówioną wizytę u lekarza to usłyszysz praca to nie przedszkole. Do dziś nie zapomnę zdania pana P. gdy dziewczyna chciała wyjść po 8 godzinach żeby odebrać dziecko a usłyszała (usunięte przez administratora)kierownicy najlepiej obsługują fejsa YT itp a jak przyjdziesz z problemem to usłyszysz poczekaj aż będzie ktoś mądry
obserwator 2013-11-10 15:03:24
mysle kolego ze juz niedługo kierownik popracuje
kubica 2013-12-02 10:56:29
kierownikom nic nie zrobią ,,,,,,,,,,,,bo w tej firmie są same układy........i na pewną nic im nie zrobią w wiem to na pewno//////////////// do usłyszenia pozdrawiam wszytych czytających a przede wszystkim moich kolegów z pracy........
ja 2014-04-24 14:02:17
Witam. Praca w Help Desk w Poznaniu na czym polega dokładnie?
norman 2014-05-06 22:45:28
Ile zarabia nowy pracownik na magazynie? Dokładnie bzz ściemy, proszę o odpowiedź. Dla jednego to będzie duzo dla innego mało, więc pochwalcie/wyżalcie się ile zarabiają magazynierzy za swoja pracę. Za nadgodziny wam płacą, czy macie akord od zlecenia? Nie wiem czy warto sie tam pchac bo słaby dojazd jest, więc dajcie jakieś info, z góry dzięki.
amon 2014-05-22 11:25:06
Witam wszystkich zainteresowanych tą firmą ...............jest to firma do bani nie polecam tam pracować.............(usunięte przez administratora) ...Nara
pracownik 2014-06-26 11:15:06
Praca nie jest zła jeśli chodzi o samą wykonywaną czynność, jednak są równi i równiejsi, koledzy lub Ci co wkupią się w łaski kierownictwa mają lepiej tzn. nie pracują na najgorszych działach a co za tym idzie lepiej zarabiają. Nie dajcie się zrobić w tzw. konia ponieważ miła Pani na rozmowie w sprawie pracy opowiada bajki, nadgodziny są PRZYMUSOWE! Czasami pracownicy są puszczani wcześniej do domu ale co za tym idzie, nadgodziny robione w pocie czoła zostają zbijane, a na koniec okresu rozliczeniowego dowiadujesz się, że musisz jeszcze odrabiać jakieś godziny rzecz jasna PRZYMUSOWO, chore. Jeśli chodzi o jakieś potknięcia tzn. jakiś urlop na telefon, wpadki w pracy itp. to spodziewaj się kary w postaci oddelegowania na chłodnię lub mroźnię. Jeśli chcesz się dorobić garba i nerwicy firma zaprasza ;) Z całego serca serdecznie NIE POLECAM!
Krzychu 2014-07-11 03:02:43
Kubica dobrze gadasz, jeden odważny brawo
pracownik 2014-07-29 17:04:32
Owszem, jesli nie masz czasu dla firmy mozesz szukac nowej pracy ;)
anonim 2014-10-12 19:43:14
itm do bani
Yup 2014-10-29 10:50:30
Witam, jako że chcę rozpocząć pracę dla ITM we Swadzimiu, proszę mi powiedzieć jak wygląda system zmianowy? I czy jest możliwość pracy tylko na nocki, czy każdy musi "rotować". Dzięki z góry!
mala 2014-10-30 01:55:56
nocek jest malo, albo wcale,tylko 2 dzialy pracuja w nocy, dla tych co czytali narzekajacego wczesniej napisze, ze jak by byl taki super to pewnie by nadal pracowal.nadgodziny sie zdarzaja,ale tu sie nie zarabia 1500!
ponętny Kominiarz 2014-10-31 17:45:46
Kierski ma w nosie ludzi - to jest największa kanalia, kilka lat temu nas (Brico Sady) sprzedał, teraz was wywala, ale co na to wasz NSZZ Solidarność?
xxx 2014-11-06 19:09:43
do yup.
samych nocek nie dostaniesz.
Yup 2014-11-06 20:20:11
Dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie - czy biorą kobiety też do bazy poznańskiej? Jak tak to na jakie mogą liczyć stanowiska - na wózki (jak są uprawnienia) czy jakaś monotonna drobnica typu skanowanie kodów albo stretchowanie palet?
xxx 2014-11-07 16:01:05
kobiety również przyjmują i szykują towar do wysyłki tak jak mężczyźni z tą różnicą, że mają tylko inną normę i lżejsze artykułu. Uprawnienia są zawsze mile widziane. Ale wszystko oczywiście uzależnione jest od tego gdzie jest się przyjętym.
za chwile bezrobotny ! 2014-11-22 08:55:32
Witam. Koledzy proszę o informację jakie są zarobki w ITM Swadzim, ile średnio można wyciągnąć na mc, stawka jest godzinowa czy stała miesięczna, są jakieś dodatki typu premia, wczasy pod gruszą, premia od zysków itp. ? Ile może zarobić osoba z uprawnieniami na widlaka IIWJO ? A może tu jest podobnie jak w Amazonie, mieli zarabiać 2500, a dostają teraz już po 1200!!!
hehe 2014-12-01 11:06:31
ja pracuję w Amazonie i mam 1900
alvaro 2014-12-09 11:41:23
na początek masz ok.1800 netto ,później wszystko zależy od tego ile zrobisz normy ale da się zarobić.Ci co narzekają na nadgodziny to są ci przez których są te nadgodziny bo ciągle są na chorobowym.Nadgodziny jak się uzbierają i zostaną są wypłacalne co trzy miesiące i wypłata zawsze na czas.Ja tam nie narzekam bo umowa później na stałe a nie jakieś wieczne przedłużane.Działy jak działy na każdym trzeba pracować i wiara spoko.POLECAM
Ja 2015-02-26 14:11:39
Witam.
Pracuję w firmie ITM i to już nie mało.
W firmie zarabia się od 2000 do nawet 3500, wszystko zależy od tego na jakim dziale i stanowisku się wyląduje. Jak jest się pustakiem i ma dwie lewe do roboty to nie ma się co dziwić że nie daję rady.
Większość osób które znam są kumate i potrafią tak sobie pracę poukładać że oprócz tego że znajdą chwilę na papierosa to jeszcze zrobią swoje plus dodatkowo i mają za to nie mały pieniądz.
Co do wpisu Kubicy to nie należał do za bardzo kumatych i za dużo się wymądrzał, a żaden kierownik tego nie lubi. Lepiej nie wychylać nosa i robić swoje. Jak zamiatać, to zamiatamy. Jak robić to robić. Prawda jest bolesna ale Nam nie płacą zamyślenie tylko od wykonywania poleceń. Przyznam że czasami polecenia które ja otrzymuję są idiotyczne ale je wykonuję, nie marudzę jak Pan Kubica. Zrobię swoje i mam wolne.
Co do kierownictwa to w każdej firmie znajdzie się jakiś przeszczał, ale tak to już bywa.
Osobiście polecam firmę jako pracodawcę. Kasa na czas i są bony świąteczne.
Jak od samego początku będziecie w porządku, mili i nie wtykali nosa w nie swoje sprawy i robili to co macie do robienia to nikt się Was nie będzie czepiał!!!
POLECAM - POZYTYW JAK NA ALLEGRO :)
alvaro 2015-03-07 15:01:18
jak w każdej firmie dyrektor wpada raz po raz ,ocenia to co widzi a tak na prawdę nie wie ,że na jednym stanowisku wykonuję się pracę za innych ....no cóz ,,,,,oszczędności .....
lech 2015-04-29 21:14:07
do bani
mmm 2015-05-13 15:57:34
Dno totalne. Jezeli wchodzisz kierownikowi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jestes super, jezeli masz swoje zdanie i nie dasz z siebie robic idioty wylatujesz. Pozdrawiam
lech 2015-06-24 20:12:42
itm to firma obuz pracy nadgodziny to obowiazek
wysoki 2015-06-28 20:01:11
Ktos kojazy moze niskiego- kadra kierownicza- teraz pracuje z nim- mozecie cos o nim powiedziec- podobno pracowal tam do marca
Przyszły pracownik 2015-07-21 11:01:43
Garba i nerwicy? ?? To zapraszam do magazynu Lidl ram normy 2x większe a czasem nawet sięgają po 3000 na głowę a urlop na telefon jak się zdarzy to masz 450 zł. w plecy.
alwaro 2015-07-24 18:00:15
kierownicy do wymiany... może wtedy będzie lepiej.. n
wwo 2015-08-21 22:14:23
Napiszcie jak to wygląda tzn. kasa nadgodziny pracujące soboty 3 zmiany sory za skrótu myślowe
alwaro 2015-12-15 12:43:02
ITM to moja miłość, moja zielona wyspa...
jedyny minus to kierownicy halowi tzn.jeśli ślepo wykonujesz rozkazy to jest ok
gamonie bez szkoły...
wnerw&&& 2016-05-23 12:40:10
ostatni raz robię zakupy w intermarche w Trzciance człowiek który mianuje się prezesem w niczym nie potrafi nikomu pomóc czuć od niego alkohol a jego bełkot zaprawia o zawroty głowy, przy klientach gada żle na swoje pracownice gdzie widać że się kobiety starają.Widać że oszczędza na pracownikach bo w dniach wielkiego ruchu pracowników jest tyle co nic. Dział mięsny jest strzałem w dziesiątkę bo naprawdę swoje wyroby sklep ma idealne co niestety traci na czekaniu w kolejkach które tylko się powiększają i zniechęcają klienta do zakupów. Opłaca się robić zakupu u konkurencji gdzie nawet prezes potrafi pomóc klientowi w odpowiedzi na jakiekolwiek pytania a nie bełkocze niezrozumiałym głosem ale "ja nie wiem proszę zapytać się którejś z pracownic" i po czym odchodzi a zapach alkoholu zostaje.
amk 2016-06-15 23:22:19
W odlewni żeliwa praca jest ciężka, ale dobrze, że zarobki adekwatne.
pracownik 2016-11-03 06:24:31
CHAMSKIE KIEROWNICTWO BRAK ZYCIA PRYWATNEGO PRZYMUSOWE NADGODZINY NIGDY NIE WIESZ NA ILEPRZYCHODZISZ ZWIAZKI NA UKLADZIE WSZYSTKO ROBIA POD PRACODAWCE NAWET PO DZIECKO DO PRZEDSZKOLA ZEBY ODEBRAC ROBIA PROBLEMY WYBIERANE SKLEPY DLA POPIERDULEK KIEROWNICZYCH WALNIETA OCHRONA ZENADA
Zostaw swoją opinię o ITM Baza Poznańska Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITM Baza Poznańska Sp. z o.o.