Opinie o Sprawdzone Nieruchomości PL w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sprawdzone Nieruchomości PL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sprawdzone Nieruchomości PL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprawdzone Nieruchomości PL w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w Sprawdzone Nieruchomości PL?

Sprawdzone Nieruchomości PL Nowy wpis

Najczęściej biurowa część pracy odbywa się w godzinach 10-16 natomiast z klientami spotykamy się wtedy również oni mają taką możliwość. Standardowo są to godziny pomiędzy 9 a 19

Alicja Nowy wpis
@Sprawdzone Nieruchomości PL

i pracujecie stacjonarnie czy zdalnie ?

Sprawdzone Nieruchomości PL Nowy wpis
@Alicja

Zarówno stacjonarnie w biurze oraz zdalnie, jak również z klientami w terenie

Czy firma Sprawdzone Nieruchomości PL w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Sprawdzone Nieruchomości PL

Dzień dobry, Szkolenia w naszej firmie są całkowicie bezpłatne. Z poważaniem Sprawdzone Nieruchomości PL

Misiek

Ta agencja to porażka, od kilku miesięcy staramy się umówić na oglądanie domu bez skutku zawsze mówią że oddzwonią po skontaktowaniu się z właścicielem i nigdy nie odzwaniaja i również nie odp na mail.(JJ)

@Misiek

Hej @Misiek, agencjom nieruchomości raczej zależy na sprzedaży, obstawiałabym więc, że mają bardzo dużo klientów. Oczywiście, to nie zmienia faktu, że powinni oddzwonić. Doprowadzili Twoją sprawę do końca?

Jak wygląda podstawa w Sprawdzone Nieruchomości PL?

Zuzia

Brak podstawy

@Zuzia

@Zuzia, żartujesz? To jaki jest procent od sprzedaży?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sprawdzone Nieruchomości PL, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Doradca/ Pośrednik w obrocie nieruchomościami? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Iza

Czy ktoś pracował dla Sprawdzone Nieruchomości PL? Jaki procent od sprzedaży dostaje agent? Sprawdzam ich stronę i jest całkiem w porządku, fajne nieruchomości, dobrze wykonane fotografie, ceny odpowiednie. Czy ktoś korzystał z ich usług, bądź pracował z nimi?

Krzysiek

@zuzia jak to brak podstawy? To jak płacą?

Hanna

@Były pracownik Po stracie pracy w bardzo dobrej firmie pozostało jedynie pisanie negatywnych, złośliwych opinii?

Jak tu się pracuje? Warto szukać tu swojego szczęścia?

@Karolina

Nie warto.

były agent

Jeśli ktoś ma poukładane w głowie i wie czego chce to jest to idealne miejsce żeby zarabiać. Nikt nikomu nie bronił i chyba nie broni pozyskiwać ofert na wyłączność. Pośrednik powinien stale pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności a w tej firmie wystarczyło zapytać żeby ludzie pomogli. Czego chcieć więcej?

Zuzia

To nie jest forum klientów lecz pracowników i żałuję, że nikt z nich nie napisał ostatnio nic o pracy!

@Zuzia

Jeśli chcesz zarabiać konkretne pieniądze to odradzam prace w tej firmie. Głównie w niej pozyskuje się umowy otwarte czyli wszystkie agencje je mają i właściciel mieszkania. Atmosfera jest na luzie, a ludzie są bardzo mili i pomocni. Nie ma żadnych w firmie wytyczonych celów, nikt Cię nie rozlicza z pozyskanych ofert. Pracujesz dla siebie. Głównym minusem jest brak szkoleń w spotkaniach z właścicielem w celu pozyskania umowy na wyłączność. Przy wynajmowaniu sama musisz ogłoszenia wystawiać na dwa popularne portale, z których jest największy odzew potencjalnych najemców.

Czy w obrębie jednego działu w Sprawdzone Nieruchomości PL są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Nie ma żadnych rekrutacji na liderów. Jest właściciel i agenci.

Jolanta

Pełen profesjonalizm, najwyższy poziom obsługi klienta, wieloletnie doświadczenie oraz najlepsi fachowcy na rynku. Miałam przyjemność być obsługiwana m.in. przez Pana Jana Jankowskiego. Bardzo pomógł w sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniu transakcji, była to dla mnie duża przyjemność iż mogłam być obsłużona na najwyższym możliwym poziomie. POLECAM SPRAWDZONE NIERUCHOMOŚCI PL

margo

Absolutny brak profesjonalizmu. Pośrednik Jan Jankowski nie odbiera tel, nie oddzwania. Mam bardzo przykre doświadczenie z tą firmą. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Darek

Gdy polecono mi serwis do wyszukiwania ofertywarszawa.pl i tam wybralem mieszkania. w szybki i latwy sposob sie umowilem na wybrane mieszkanie i wybajalem.z miejsca

Kajetan
@Darek

Agencję Ofertywarszawa poleciła mi znajoma. Miałam do wynajęcia dwa małe mieszkania. Udało się je wynająć dzięki profesjonalnej i bardzo miłej obsłudze Biura . W szczególności dziękuje bardzo Panu Tomaszowi, który była bardzo zaangażowany był w poszukiwaniu potencjalnych najemców i zawsze służył pomocą.Zdecydowanie polecam ofertywarszawa.pl

Dawidek

Ja tam mam sprawdzone biuro od 3 lat. ICh stronka Ofertywarszawa.pl

WojCiech
@Dawidek

Skuteczna rzetelna firma

Bardzo dobre biuro nieruchomości i świetna praca dla mających to coś co jest niezbędne w tej branży!!

Jerzy

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Na jakich zasadach?

@Jerzy

Witam Szczegółowych informacji udzielamy aplikującym osobom. Proszę o przesłanie CV na adres:(usunięte przez administratora)

Wiktoria

Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy, czy obecnie są poszukiwani pracownicy? @Adam pracujesz jeszcze w Sprawdzone Nieruchomości PL? Poprzednia opinia była bardzo pozytywna. Macie jakieś informacje odnośnie tego jakim pracodawcą jest teraz ta firma?

@Wiktoria

Dzień dobry, W chwili obecnej poszukujemy jednej osoby do współpracy. Jeśli jest Pani zainteresowana proszę o przesłanie CV na poniższy adres email: biuro@sprawdzonepl.pl Z poważaniem Krzysztof Łomoć Sprawdzone Nieruchomości PL

Najemca
@Wiktoria

mogę polecić ofertywarszawa.pl

Henryk

Czy jest coś w tym, że tak rzadko piszecie?

Bardzo dobra firma. Merytoryczny szef.

kodek

Nie wiem czy widział ktoś, ale poszukują doradcy ds nieruchomości, tylko potrzebne doświadczenie jest.

@kodek

Witam Poszukujemy również osób nieposiadających doświadczenia w branży. Zachęcam do przesłania swojej aplikacji. Sprawdzone Nieruchomości PL

Zostaw merytoryczną opinię o Sprawdzone Nieruchomości PL - Warszawa

Sprawdzone Nieruchomości PL
4.1/5 Na podstawie 10 ocen.