Veritas Work LTD Spółka Komandytowa

Opinie o Veritas Work LTD Spółka Komandytowa

Basia Nowy wpis

Macie często konflikty w zespole ?

Ziomek

Słuchajcie. Czy to firma są pre cz job czy inna polska agencja. Oni wysyłają cię do Carpe Diem GmbH maja 32 euro z ciebie za 1 roboczo godzinę i dymasz na dwie agencje a ty masz 7 euro o 13. 40 brutto to zapomnij dymasz za 10.60 z czego po opodatkowaniu zostaje Ci 7 a diety? Napiszą ci w umowie że tyle i tyle a w rzeczywistości robisz na same pensjonaty i gulasz się jak turysta bez pieniędzy. Jeśli chcesz popracować dla idei to życzę powodzenia

Kamil Nowy wpis
@Ziomek

Jak dawno pracowałeś za pośrednictwem agencji SEMPRE? Może będziesz w stanie odpowiedzieć, czy firma załatwia wszelkie formalności związane z wyjazdem zainteresowanego pracownika? Bariera językowa nie jest problemem na miejscu, gdy dojedziemy już pracować? Napisz, proszę, jak to wygląda.

Nowy wpis

@Ziomek

Nie wiem skąd ma pan informację o stawkach prowizji, ale to co pan pisze to jest nieprawda. Prowizja za roboczogodzinę wynosi 0,70 euro. Nie dodał pan, że oprócz stawki podstawowej jest jeszcze dieta od 4 do 6 euro za godzinę, która całkowicie pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia, a jeszcze można z tego coś odłożyć. Czyli stawka 10,60e (co jest najniższą stawką w przypadku braku wykształcenia kierunkowego i małego doświadczenia) jest kwotą którą można sobie odłożyć bo zakwaterowanie jest pokrywane z diet. Stawka 13.40e jest jak najbardziej możliwa, ale trzeba mieć wykształcenie kierunkowe (tytuł czeladniczy).

Nowy wpis

@Kamil

Witam firma Sempre jest agencją pośrednictwa pracy tzn, że kwestie związane z umową załatwia się bezpośrednio z pracodawcą niemieckim zdalnie przez internet. Zakwaterowanie jest zapewnione i czeka na pracownika po przyjeździe do Niemiec lub innego kraju. Transport do Niemiec pracownik musi sobie sam zorganizować, jeżeli byłyby jakiekolwiek problemy ze zorganizowaniem transportu firma Sempre jest do dyspozycji pracownika i służy pomocą

Dariusz

Dziwne są te wasze opinie bo firma zdobyła opinię dobrego pracodawcy!!

Karp lidl

Zatrudniaja do najgorszych life firm w poludniowych niemczech carpe diem augusta wysylaja cie do najgorszych zlodzieji. NIEE POLECAM Moje sugestie dla Sempre Sp. z o.o.: Jak nie macie nornalnych firm to wogole nie wysylajcie ludzi do dziadoskich firm dla pieniedzy zeby wasze biuro sie utrzymalo rzucacie ludzi na (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wezcie sie za normalna robote jak nie umiecie z biurka pozadnych firm znalesc

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Veritas Work LTD Spółka Komandytowa spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
ksiądz

Moim zdaniem szkoda zachodu ,słaba firma

@ksiądz

W takiej postaci Twoja wypowiedź nie powie za wiele osobom, które poszukują tu szczegółowych informacji o warunkach zatrudnienia w Sempre. Proponuje, żebyś napisał, jak długo i na jakim stanowisku tam pracowałeś. Czy mieliście zapewniony dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego?

jon

Witam Nie sadzicie że to bardzo podejrzane ze nie ma ani jednej złej opini? naprawde nie spotkałęm sie jak przegladam oferty zeby nie byo złej opini płacicie dla go worka kase co by wam moderował posty .! ODRAZU WIDAĆ żę FIRMA WAŁ

@jon

@jon Wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Nie trzeba doszukiwać się niczego złego w tym, że o firmie Sempre pisze się tu w sposób korzystny, bowiem akurat Ci, którzy postanowili zostawić tu swój głos mogli mieć same dobre wspomnienia z tym pracodawcą. A byłeś zainteresowany aplikowaniem do nich?

Tymon

Może ktoś ma informacje czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Rzadko piszecie i trudno się coś dowiedzieć.

Natalia

@mario widzę, że nikt niestety nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytanie. Od Twojego wpisu minął prawie miesiąc. Czy w tym czasie zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Sempre? Może sam możesz teraz powiedzieć coś więcej o aktualnych warunkach pracy w firmie.

Bodzio

Czy polecacie pracę przez Sempre Sp. z o.o. w Niemczech ? Chciałbym wyjechać ale nie mam żadnej wiedzy w tym temacie. Opinie na forum są dla mnie ważne!

mario

Mam ofertę pracy jako elektryk, czy ktoś może wyrazić aktualną opinię o firmie, czy oferuja pracę zgodą z umową ?

Natalia

@Olek zapoznaj się z treścią zakładki przedstawiającej firmę i jej działalność http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,963744,0,0,o_nas Jest to agencja pracy. Dlatego też ciągle poszukuje pracowników dla firm, z którymi współpracuje. Duży wybór ofert pracy, to w tym wypadku dobra wiadomość dla osób szukających pracy.

Olek

Sempre ma bardzo długą listę aktualnych ofert pracy, czyżby początki kryzysu na rynku pracy? GFirma ma opinię dobrego pracodawcy co nie zmienia faktu, że nie maja pracowników.

Bodzio

Sempre jest z grupy tych agencji które robią dużo dobrej roboty. Człowiek jedzie i o nic się nie martwi.

Bogus
@Bodzio

Witam interesuje mnie czy firma jest rzetelna i wywiązuje się z warunków jakie oferuje czy możesz coś napisać czy pracowałeś w tej firmie

Bodzio

Co słychać w firmie? Tak dawno nikt nie pisał? Chciałem dowiedzieć się o pracy na budowie w Niemczech.

Zbyszko

Sempre miała w marcu ofertę dla parkieciarza w Niemczech i mam pytanko czy jeszcze jest aktualna? Bardzo zależy mi na tej robocie a ponieważ słyszałem sporo dobrego o firmie to tym bardziej chcę wyjechać.

kurmen

Witam,ktoś coś wie na temat pracy w niemczech w zakładach mięsnych ,da się zarobić?

Natalia

Coś na temat pracy dekarza - fotowoltaika w Niemczech?

Bernard

Czy aktualna jest oferta pracy dla przedstawiciela handlowego firmy niemieckiej na terenie Polski z branży mechanika pojazdowa? Jeśli ktoś wie cos wiecej?

Stefan

Bardzo dobra agencja, kilkakrotnie korzystałem z ich pośrednictwa

Bodzio

Mam pytanie i może ktoś wie, gdzie to znaczy w jakim kraju mogę dostać pracę jako elektryk? Jakieś inne info?????

Sempre
@Bodzio

Jeśli zna Pan język niemiecki, to z powodzeniem znajdzie pracę na terenie Niemiec.

Zostaw merytoryczną opinię o Veritas Work LTD Spółka Komandytowa - Warszawa

Veritas Work LTD Spółka Komandytowa