IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Opinie o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Jak wygląda kwestia awansu w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Specjalista ds. Marketingu?

Czy poziom wynagrodzeń w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 15 grudnia.

Bbbbb Nowy wpis

To nie jest budżetówka - tu wynagrodzenie ustalane jest indywidualne na zasadzie negocjacji. Nie ma czegoś takiego jak jednakowe wynagrodzenie na tym samym stanowisku. Może się znacznie różnić.

Spoko kadra zarządzająca. W dużej części (bo z wyjątkami heheh szczególnie na "4 pietrze" if you know what i mean ;) ) po prostu ludzcy. Niekorporacyjna atmosfera. Całe zepsute środowisko unosi się w atmosferze obecnego Prezesa, który całe szczęście zaraz dostaje papier i może skończy się szczucie na własną kadrę menadżerską, oranie jej do późnej nocy, torpedowanie każdego pomysłu na rozwój, każdego wysiłku. Pępek świata polskiego leasingu.

@Pracodawca

Atmosferę ludzi sami sobie taką dobrą wypracowali, czy i firma jakoś w tym pomaga, czyniąc jakieś integracje? I jak się dzięki temu pracuje? Bo nie wiem, czy z reguły się widujecie w biurze, czy większość to robi zdalnie?

Lol
@Pracodawca

W kwestii formalnej. Nie ma nikogo już na 4 piętrze. Po remoncie zajmujemy całe 5 piętro i kawałek parteru. Atmosferę każdy buduje w swoim departamencie nie ma czegoś takiego jak jedna zgrana i zadowolona grupa pracowników. W niektórych obszarach ludzie wydają się w miarę zadowoleni w innych nie. Co do kwestii dalszych na szczytach władzy to właściwie nie dotyczy to pracowników jeżeli już to ciekawie zaczyna się od pozycji dyrektorskich ale mi akurat w pracy to nie przeszkadza i mam to gdzieś kto przyjdzie za obecnego prezesa.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzątaczka Gubin - orzeczenie? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

W internecie można znaleźć ofertę pracy na stanowisko starszego specjalisty ds. finansowania zielonych aktywów. W ogłoszeniu wymieniono formę pracy jako pracę stacjonarną oraz hybrydową. Czy to znak, że można sobie wybrać tę opcję, która bardziej odpowiada? Jeśli tak, to ile dni maksymalnie można pracować z domu? No i w jakich godzinach się pracuje?

W IMPULS-LEASING Polska pracujemy w modelu hybrydowym, a maksymalna liczba dni pracy poza biurem jest ustalana indywidualnie w zależności od stanowiska i zakresu obowiązków. Nasze biura są czynne w godz. 9.00 - 17.00, jednak umożliwiamy naszym Pracownikom dopasowanie godzin pracy do indywidualnych potrzeb, jeśli tylko dopuszcza to charakter wykonywanej pracy.

Były

Cześć! Odszedłem z firmy już jakiś czas temu, dlatego mogę opowiedzieć o firmie to i owo, bez zbędnych emocji. Niestety, firma w pewien sposób przypomina taki "januszeks". Jedyny opłacalny życiowy moment do podjęcia tam pracy to okres studiów (oczywiście zaocznych). Zresztą, w każdym ogłoszeniu jest wpisane, że status studenta jest wymagany. Wniosek jest prosty - jak najbardziej "przyoszczędzić" na pracowniku. Firma chwali się rekordowymi wynikami, lecz na pensji w żaden sposób się to nie odbija. Po przepracowaniu pierwszego roku, w momencie podpisywania nowej umowy, na jakąkolwiek podwyżkę nie mogłem liczyć (nawet inflacyjną). Dopiero po negocjacjach udało się wywalczyć pewną podwyżkę, ale symboliczną. Przyznać jednak muszę, że pewnym plusem w kontekście zarobków są konkursy na "pracownika kwartału" oraz premie. Przy odrobinie szczęścia, w grudniu/styczniu można przytulić kwotę większą od "trzynastki". Firma strzela sobie niejako w kolano, gdyż "wypuszcza" na rynek już przeszkolonych i ogarniających temat pracowników, bez jakiejkolwiek próby ich zatrzymania. Na ich miejsce potem przychodzą nowi, których trzeba z powrotem przyuczyć, a to odbija się na jakości obsługi klienta i de facto funkcjonowaniu firmy. Przemiał jest spory - co raz jedni odchodzą, inni przychodzą. Ogółem, jeśli ktoś dopiero rozpoczyna "przygodę" na rynku pracy, to polecam. Ale zarazem doradzam szukanie nowej posady w innej firmie zanim skończy się 26. r. ż.

Emilia

Cześć :) Firma kiedyś szukała pracowników do działu marketingu, młodszego i starszego specjalisty. Jak tam atmosfera w dziale? Myślicie, że warto brać pod uwagę prace tutaj? Ciekawią mnie wymagania na stanowisko juniorskie, rozumiem, że pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku jest wymagane?

Były pracownik centrali
@Emilia

To żaden dział :) Nikt tam nie rozumie potrzeby marketingu. Obecnie chyba pracują tam dwie osoby, z czego jedna na stanowisku zastępcy dyrektora. jeśli szukasz pracy w której się nie rozwiniesz w marketingu, będziesz robiła niezwiązane z tym tematem rzeczy - to ok. Jesli jesteś ambitniejsza i chcesz się w tym rozwijać to znajdź albo większa firmę albo taka gdzie marketing mówi sam za siebie. O atmosferze w dziale ciężko coś powiedzieć, a tak ogólnie w firmie to taka w miarę ok, bez szału.

prawdomówny
@Emilia

Firma nigdy nie szukała do żadnych działów. Poza tym jak nie ma ogłoszenia o pracę i rekrutacji to co chcesz "brać pod uwagę" :) Pracownicy gowork ... bardziej się starajcie z pytaniami.

Dawid
@Były pracownik centrali

Napiszesz, dlaczego jesteś już byłym pracownikiem firmy, skoro podsumowałeś ją stwierdzeniem, że jest "ok"? Czy w tej firmie, można dostać inne zadania lub zmienić dział, w przypadku brak satysfakcji z wykonywanych obowiązków?

dasdasd

(usunięte przez administratora) , nie można wybrać sobie samemu OC AC trzeba brać ich przez to ciągle doliczają sobie opłaty administracyjne i to nie małe jak i przy braniu leasingu sobie naliczyli opłat administracyjnych ponad 3 tysiace jak i co roku (usunięte przez administratora) na jwote powyzej 300 zł ...

Pukaczarcik

Jest taka sytuacja, że nie wiesz czego od ciebie oczekują. Masz informację na wejściu co trzeba zrobić a potem okazuje się, że jednak jest inaczej i to twoja wina, że są jakieś problemy. A to, że praca wykonana zgodnie z wewnętrznymi przepisami nie ma znaczenia.Trudno to zrozumieć. Bałagan jest ale nie mam porównania jak jest w innych firmach to może w leasingu jest norma. Doradcy nie odpowiadają tu nawet za rzeczy, które robić powinni bo ktoś to kiedyś uzgodnił, można powiedzieć prawdziwe „Święte Krowy”. Raczej nie wyglądają na zarobionych w większości ale ja się nie znam. Tak ogólnie płacą zgodnie z umową i na czas i dla mnie to jest OK na resztę mam wyłożone.

Dominika
@Pukaczarcik

A jak z rozwojem i możliwościami awansu? Funkcjonuje tutaj takie coś? Czy podnosząc kwalifikacje można liczyć na podwyżkę lub awans? Firma zapewnia jakieś szkolenia?

VITO

Bardzo zła jakość obsługi analityków, brak pod uwagę jakichkolwiek wyjaśnień ze strony klienta, obcesowość i arogancja a więc nie polecam bo można znaleźć lepszych partnerów do współpracy.

jako były pracownik mogę powiedzieć tyle: dla studentów dobra opcja, dużo się można nauczyć, pensja na koncie zawsze w terminie, wszystkie nadgodziny płatne, są bonusy. Pracy raczej sporo choć to zależy od okresu. Niezbyt wiele osób ma umowę o pracę (choć oczywiście część osób nie chce UoP), pensje znane na rozmowie kwalifikacyjnej więc to sprawa indywidualna. Raczej polecam na początek kariery zawodowej, generalnie pracodawca OK

Alicja
@były pracownik

@były pracownik, a jak jest w Impulsie z elastycznością czasu pracy dla studentów? Czy są szkolenia poza tym wstępnym na stanowisko specjalisty ds. leasingu? Byłoby świetnie, gdybyś odpowiedział.

DS
@Alicja

Raczej nie ma problemu z elastycznością czasu pracy, szczególnie przy pracy zdalnej która jest dostępna w większości departamentów. Jest sporo studentów dziennych i dostosować można czas pracy do zajęć. Szkoleń jest raczej mało dużo zależy od departamentu. Czasami były w firmie akcje typu szkolenia dla wszystkich, ale jak jest teraz to ciężko powiedzieć ;)

Rob
@były pracownik

jeżeli byłeś pracownikiem to powiedz mi czy warto u nich wziąć leasing na samochód ?.Jak wygląda sytuacja z cesjami czy łatwo jest zrobić u nich cesję?Pozdrawiam

@Rob

Jest ok,lepiej i taniej niż w dużych korpo ,wszystko załatwisz przez telefon

Aktualność
Z przyjemnością informujemy, że w 2022 roku po raz ósmy zostaliśmy laureatem godła „Firma Przyjazna Klientowi”.

Nasza wysoka jakość obsługi Klienta została po raz kolejny potwierdzona w niezależnym badaniu.
Indeks Firma Przyjazna Klientowi wyniósł 93%, plasując IMPULS-LEASING Polska powyżej progu pozytywnej certyfikacji.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wzięli udział w badaniu.
tom

Nie do kończ się mogę zgodzić . Ciekawe jakie były pytania? że tak wysoki wynik .Produkt leasingowy ?Czy calość obsługi?

A to co za ???????? kupione jak co niektórzy pracownicy chcą za pomoc w podpisaniu i przyspieszeniu podpisania umowy …..

Emilia

Hej, ja w sprawie pracy starszego specjalisty ds marketingu. Taka oferta jest, a czy ktoś się orientuje w kwestii tej pracy? Mam na myśli szczegóły, jak płacą itp? Niestety nie widzę tego typu info, a nie ukrywam, że jest na wagę złota w mojej sytuacji.

Aktualność
Z przyjemnością informujemy, że kolegium redakcyjne magazynu Home&Market przyznało IMPULS-LEASING Polska nagrodę PROSPERITA 2021. Wyróżnienie to jest dla nas wyrazem uznania za wysoką jakość obsługi Klienta, jej nieustanne monitorowanie i dostosowywanie oferty do oczekiwań i możliwości różnorodnych kontrahentów.

Serdecznie dziękujemy! :)

To już trzecia nagroda za wysoką jakość obsługi Klientów jaką spółka IMPULS-LEASING Polska otrzymała w tym roku.
Centauris Maximus

Pracuję w firmie już kilka lat ( nie w oddziale w Warszawie) i bardzo mi się podoba. Ludzie świetni, jak i atmosferka ;)

Bolo
@Centauris Maximus

Jeśli to nie tajemnica to w jakim oddziale jest taka atmosferka? W obecnej sytuacji to całkiem pocieszająca informacja, gratuluję dobrego samopoczucia... PS czy oddział w Warszawie jest w ogóle czynny? Byłem w piątek i wisiała kartka, że zamknięte i żywego ducha nie widziałem.

Centauris Maximus
@Bolo

Oj byczq, jakbyś miał wiedzieć o jaki oddział chodzi, to bym napisał od razu ;) Piszę, że nie chodzi o oddział Warszawski a pytasz się mnie czy ten oddział jest w ogóle czynny xD Gratuluję bystrości

Jan
@Centauris Maximus

Jak już wspomniałeś, że pracujesz kilka lat to może dodałbyś info dotyczące zarobków. Jeśli chodzi o wypłaty to warto aplikować twoim zdaniem?

mrok
@Jan

Warto, ja tez pracuje i chwale sobie...

@Centauris Maximus

Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że dobrze Ci się u nas pracuje :) Ludzie to rzeczywiście niezwykle ważny aspekt w każdej organizacji, nam udało się zbudować bardzo silny, zgrany i zmotywowany zespół. Cieszymy się że jesteście z nami!

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Przedstawiciel Finansowy w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry, stanowisko Przedstawiciel Finansowy nie funkcjonuje w naszej firmie.

Pojawiła się oferta pracy na Specjalista ds. Marketingu w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Oferta nie jest już aktualna. Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy.

KLient

Czy jest działający numer telefonu do oddziału w Lublinie? Ten ze strony jest nieaktywny.

@KLient

Witamy Numer telefonu do biura w Lublinie podany na naszej stronie internetowej jest już aktywny. Przepraszamy za chwilowe niedogodności.

Alicja

Dużo na ich stronie ogłoszeń o poszukiwaniu kierowników regionu, włącznie z Warszawą. To taka rotacja na kierowniczych stanowiskach?

@Alicja

Rekrutacje wynikają z rozwoju nie z rotacji. Zapraszamy do aplikowania! :) Zespół HR

Leasing

Jednym słowem szok. Nigdy więcej współpracy z Tym impuls Leasing.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Leasing

Hmmm, a to dlaczego? Opowiesz coś więcej o współpracy? Nie podałeś żadnych konkretów, nie mogę wróżyć z fusów...

Zostaw merytoryczną opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.