Opinie o euroceras sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie euroceras sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie euroceras sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o euroceras sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Administrator Nowy wpis

Firma euroceras sp. z o.o. poszukuje pracowników na Magazynier w mieście Kędzierzyn-Koźle. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

AAA Nowy wpis

Chłopak ma doświadczenie z pracy w innej drukarni i jak na razie okolice oglądam za zatrudnieniem. tutaj co prawda bieżących ofert jeszcze nie widziałam, ale nie wiecie czy w ogóle praca jest dostępna? Jeszcze w tamtym roku ktoś wspomniał o tym, że firma się rozwija i polecana jest mądrym czy też inteligentnym, to chłopak może się nada. :D

Szczerze Nowy wpis

Po 15 latach w drukarni flexo uważam że praca w Euroceras to najlepsze co mi się w życiu przytrafiło. Po pierwsze trzeba się nauczyć nowych rzeczy co nie zawsze trwa chwilę ale jeżeli człowiek chce i podejdzie do pracy w taki sposób, że wszystko co robi - robi dla siebie i swojej rodziny, a nie będzie obgadywał tego czy tamtego, ile zarabia ten czy tamten, to będzie na pewno zadowolony. Jest to praca dla tych, którzy chcą pracować a nie dla tych którzy nic nie chcą robić i pieniądze kasować. W każdej pracy trzeba się zaangażować. W interesie każdego pracownika jest też "nie zostawianie" za sobą bałaganu - a jeżeli ktoś nie jest na tyle inteligentny i o tym nie wie to tylko o nim świadczy. Wiadomo że w każdej firmie jest i będzie ktoś za kim nie będziemy przepadali, wystarczy nauczyć się z nimi żyć albo się nie dać bo słabi psychicznie odejdą. Firma się rozwija ma bardzo dobre warunki. Polecam mądrym i inteligentnym.

szczery

Bardzo słabe wynagrodzenie w porównaniu do pracy która trzeba wykonywać ciagle dodają obowiązków w dodatku brak należytego przeszkolenia nowych pracowników. Przede wszystkim brak szacunku do osób które pracują tam długo za (usunięte przez administratora) pieniądze . Widać brak zainteresowania pani z biura i szefowej która nie potrafi zadbać o pracowników woli przyjąć nowych których trzeba szkolić niż zadbać o tych którzy maja już doświadczenie. Praca zmianowa brak czasu dla rodziny człowiek żyje tylko praca poświęca się a nawet nie jest należycie wynagrodzony. Brak organizacji z każdej strony młodzi Ukraińcy zamiatają a kobiety układają worki po pare ton na zmianę porażka . Szefowa myśli ze zrobi imprezę firmowa i to wystarczy . Nie polecam osobiście. Mam nadzieje ze mój post choć trochę wpłynie i otworzy oczy panią z biura

Szczery
@szczery

Krótko i na temat wszystko było spoko do czasu kierownik który tam jest cham totalny wulgarny na dodatek szkoda że mu od Niemca kasa nie przeszkadza bo ich nie trapi co do szefowej to racja nie była kiedyś taka co do zmian racja kasa daremna jest najlepsza jest kadorowa i wafel od niej co wszystko donosi ???? długo by można było pisać co do iprez bardzo fajne są i bogate kiedyś tam było naprawdę fajnie pozdrawiam

Oktawiusz
@szczery

A co panie z biura powinny zrobić?

Anonymus Nowy wpis
@szczery

Dzień jak co dzień w tej firmie.

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ w firmie euroceras sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Acha

Dobra firma

@Acha

Hej @Acha, możesz rozwinąć wypowiedź? Napisz konkretnie dlaczego Euroceras jest według Ciebie "dobrą firmą". Chodzi o stosunek do pracowników, ścieżkę kariery, stawki godzinowe?

@Ewa

wszystko jest dobre, pieniadze dobre, dodatki dobre, koledzy czesciowo dobrzy, szefowa dobra, rozwoj dobry, np lekcje, kursy, doksztalcanie, tylko malo ludzi chce sie uczyc i doksztalcac... studia dofinansowane, kursy placone

Ze ek
@alek

Skończ kłamać człowieku ludzie się zwalniają z tamtąd starzy pracownicy podchodzili pani Kad????????????owa i jej wafel dają dużo do myślenia odradzam pracy tam

@Ze ek

sam nie klam, prawdziwie starzy pracownicy dopracowywuja tu do emerytury, a nie sie zwalniaja, teraz wszedzie rotacja na fizycznych stanowiskach. znam jednego, co odszedl o dnas poszedl do sasiadow, i po kilku miesiacach znow zmienil na firme 500 metrow dalej... takie czasy.

Alek
@alek

Alek co bierzesz bo gadasz bzdury ???? ile pracujesz we firmie 1 rok masz stażowe ja tez znam co poszli do innych firm dlaczego poszli chyba daje do myślenia ty będziesz robił do końca życia tam bo albo jesteś taki ni wiesz jaki

@Alek

mam nie tylko stazowe, ale tez wypasione ubezpieczenie, multisporta, frekwencyjne co miesiac no fajna brygade tez !

@alek

atmosfera jest tez super ...

@Acha

firma jest w gronie najlepszych, jest diamentem juz pare razy, wygrala w plebiscycie dobry pracodawca, ma duzo benefitow, swietnych zmotywowanych fachowcow i mlodych i staszych, no i dyrektorke, ktora motywuje,wspiera i pomaga. duzo w sprawie bezpieczenstwa i ulepszen sie dzieje . tak trzymac :)

Trochę cię poniosło

werka

super atmosfera :)

@pracownik

A co takiego dzieje się w tym zakresie bezpieczeństwa?

Kazimierz
@werka

Co wpływa na atmosferę? Kierownictwo się jakoś do tego przyczynia? Organizują na przykład jakieś wyjścia?

Ewelina

ile trwa to przeszkolenie na pracownika produkcji ? nigdy na takim stanowisku nie pracowalam a teraz jest tutaj oferta, czy na przyuczeniu placa mniej a jak sie nauczysz to masz normalna stawke?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Laborant w euroceras sp. z o.o.?

Młody

Najlepiej jak bedziesz miał/miała znajomości w innym wypadku może się spodobasz już tam pracującym kobietom a jak nie to szybko cię wygryzą. Nie warto się pchać w to gó...

@Młody

o jakie znajomosci chodzi z pania ze slaska? co Ty wygadujesz za brednie... nikt tu zielska nie jara i nie jest wczorajszy, sa kamery i kontrole....

@mloda

Znajomości jak pewne dziewczyny z labo. Jakie kontrole.? Śmieszna jesteś. Dobra kontrola to tam się przyda. A kamery nie ogarniają wszystkich miejsc ale ci co wiedzą to wiedzą. Ty chyba nie piszesz o tej firmie albo próbujesz ukryć prawdę. Widzę na codzien jak jest.

@Młody

Z tego co wiem,większość nowych zostaje Jakieś wytapetowane lale i nieroby poleciały. Tak to jest w labie spoko,szczególnie jedna brygada dziewczyn jest naprawdę spoko.

Kora
@Gucio

To pewnie pisze jakiś lamus co potrafi pogadać za plecami ale nie ma odwagi powiedzieć prosto w twarz. Tacy-czopki zrobią tam kariere.

Zorro
@Kora

Młody pisze prawdę a prawda boli wiadomo takiego czegoś nie było jak teraz tam jest ????powodzenia

Witam, szukam pracy jako laborant, a są oferty w eurocerasie, jak wygląda wynagrodzenie i atmosfera w pracy? Mam wahania

zetka
@Kasia

Labor ok,potrzebne chęci do pracy bo jest co robić-kasa średnia z tego co wiem, lepiej zarabiają w innych labach

Ilona
@zetka

A skoro jest co robić i potrzebne są chęci, to trzeba pracować jeszcze na nadgodziny? Czy się nie zdarza? ;)

Młody

Trzeba uważać na (usunięte przez administratora) Łukasza i Mirka. Kolesiostwo pełną (usunięte przez administratora).

młoda

głupoty gadają

@Młody

Akurat oni są git. Daj se koleś spokój bo każdy wie kim jesteś. Bez ciebie jest normalnie-wypakowany cwaniaczku

Zebek

Kto tam jest kierownikiem magazynu

mloda

jedyna firma, w której nie ma układów i nie ma słabych wypłat.... pomyliły się firmy, albo ma zal, bo dyscyplinarke dostal...;)

@mloda

To musi pisać sama szefowa bo nikt przy zdrowych zmysłach tak by nie pisał. Sam odejdę z tej firmy jak już będzie konkretna kontrola. Zobaczymy kto jeszcze poleci.

Artur

Jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą.

@mloda

Dyscyplinarka boli,,młody" jeszcze się z tym nie pogodził, a taki kogut był ????

Ksawery

Witam chciałbym złożyć podanie ale ponoć kierownik produkcji bardzo nie miły i krzyczy ponoć jakiś pracownik mu sprawę założył słyszałem że dużo ludzi odeszło przez niego ????????????jakieś opinie na ten temat można uzyskać ktoś coś wie

Ratatuj
@Ksawery

Z tego co mi wiadomo raczej wymagający, żadnej sprawy nie miał i nie ma...

On
@Ksawery

Odradzam gówniana robota a teraz w korona czasach to firma dostała nieźle po (usunięte przez administratora) Zarobki dramat a atmosfera (usunięte przez administratora)

acha
@On

chyba On Firmy pomylił... kto dostał po (usunięte przez administratora) premie roczne w grudniu były wysokie... w tym roku wprowadzony dodatek absencyjny tzw roczna 13 pensja.

Mark
@Ksawery

Kiedyś miałem styczność z tym Panem przy rozmowie kwalifikacyjnej do pracy..... Ten gość.to dramat. Padło stwierdzenie, że to jego firma i on tu robi co chce . Większego zarozumialca i snoba w życiu nie spotkałem. Dałem sobie spokój choć moja wiedza przewyższała ego kilkukrotnie.....

@Mark

P kim mówisz o Kierowniku

Artur
@Mark

Z tym że to jego firma to fakt bo stara nie ma nic do powiedzenia jeśli on tak powie. Szkoda czasu na nich.

@Artur

glupoty i klamstwa opowiada ten "Artur" a za obraze moze miec sprawe cywilna, prosze uwazac , co sie pisze, prokuratura jest w stanie po IP znalezc , kto napisal nieprawde, obrazil lub oczernil kogos...

czesiu

Za te pieniądze lepiej znaleźć inną pracę

@czesiu

Dlaczego tak uważasz? :P Co Ci nie odpowiada w pracy w Eurocerasie? Czy jest ciężko? I za jakie pieniądze? :P Napiszesz jaka jest obecnie wysokość wynagrodzenia w firmie?

@czesiu

pieniadze sa w zaleznosci od wyksztalcenia, znajomosci jezykow, uprawnien, doswiadczenia i zaangazowania.

@Wanda

przede wszystkim, na jakim stanowisku i z jakim wyksztalceniem i doswiadczeniem, uprawnieniami itd... moze Pan mlody po podstawowce chce miec od razu 7 tysiakow...

Witam pojawiło się ogłoszenie dość często tam szukają ludzi słyszałem że rotacja tam jest co chwile że paru pracowników z kilkuletnim stażem poszli ktoś coś

aja
@Tomek

nie czesto szukaja, tylko nowe linie i działy powstały, to sa przyjecia podnosza zmianowe od nowego roku, jest stazowe, frekwencyjne, premie, szkolenia, nauka jezykow itd,itd

Franciszek
@aja

Sporo tego wymieniłeś. Brzmi zachęcająco. Ile podniosą tego zmianowego. Tak procentowo?

@aja

Dodam tylko ze odeszli ci, których ego przeroslo formę nad treścią. Rozwój, współpraca, pozytywne nastawienie, a na pewno atmosfera i finanse będą sie zgadzać.

Zebo
@Pch

Chyba dobre dropsy bierzesz ego mógłbym się rozpisać żeby ci kopara opadła co tam się dzieje miłego

aja
@Franciszek

ponad 40 %

@Zebo

Tam przydała by się kontrola inspekcji pracy, alkomat i narkotesty.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Euroceras Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

ratatuj

zależy na jakie stanowisko...

@ratatuj

Czy na stanowisko laboranta potrzebny jest angielski?

Hej, jakieś info o Euroceras Sp. z o.o.? Ogłoszenie Technik pojawiło się 9 września na InfoPraca.pl, ktoś coś wie?

Zebekc

Nie ma co tam iść kierownik musi słuchać prezeski i nie ma nic do gadania krzyczy po ludziach ale już się uspokoił jak mu jeden pracownik koło (usunięte przez administratora) zrobił zarobki tragedia zmiany i jenanie worków

ratatuj
@Zebekc

zarobki wysokie, dodatki zmianowe, stażowe, prywatne ubezpieczenie o bardzo szerokim pakiecie, dofinansowania , szkolenia, itd firma bardzo szybko sie rozwija, zakupila silosy do przesylu surowcow, zeby workow nie trzeba bylo dzwigac. teraz tworzony jest dzial techniczny, szukaja technikow.

@Zebekc

a kogo ma słuchać w pracy? dobre.... Firma jest dobra, w sumie jedna z lepszych w regionie.:)

@z biura

Udaj się na leczenie jak najszybciej jak jedna z lepszych w regionie dobre

szczesliwy
@Zebek

jedna z lepszych w regionie , uczciwa, bez znajomości, solidna firma...

@ratatuj

Jak wyglądają zarobki i wszelkie dodatki w Eurocerasie? Komu się należą i jakie są zasady ich przyznawania? Jaki jest pakiet ubezpieczenia? Na jak wysokie dofinansowania do szkoleń można liczyć?

wagant

zarobki śr. w wysokości ok 3000 netto na rękę ( w tym dodatek nocny 700 zł.)- czyli 2400 przy pracy na 8 godzin.... Bez komentarza...Kiepskie płace. Pani dyrektor zapewne miesięcznie więcej wydaje na kosmetyki..... , a pracownik musi za tą kwotę opłacić mieszkanie , i inne koszy utrzymania.... ale czy syty zrozumie głodnego..? Pracownicy zza wschodniej granicy nie są w stanie zagwarantować tej firmie (bez obrazy) bezpiecznej i płynnej produkcji... Przykre jest ,że Polski dyrektor ma w nosie Polskich pracowników...

@wagant

Hej, a o jakim stanowisku się wypowiadasz? Ja widziałam ofertę pracy dla magazyniera i wyczytałam w niej również o dodatku frekwencyjnym oraz stażowym - ile takie dodatki wynoszą? Firma oferuje również bogatą liczbę benefitów, a czy są one darmowe? :)

@wagant

Z tego co wiem, to zarobki zależą od posiadanych umiejętności, stażu i zaangażowania. A więc jest to indywidualna sprawa kto ile zarobi. Zapomnial Pan jeszcze dodać że jest dodatek frekwencyjny 1/12 miesięcznie oraz najwyższy pakiet luxmed opłacany przez pracodawce, do tego premia roczna. Firma która jest w trakcie wielkiego rozwoju, co daje szanse także na rozwój osobisty. Przyjdź, porozmawiaj, ocenisz.

@wagant

z pewnością (buchacha) i kąpie się w złocie co wieczór (ale głodny się znalazł buchacha).. zobacz oferty pracy..

Arko@

Firma dramat, pracowałem tam kilka miesięcy i jest to najgorsza firma jaką znam. Szefowa kłamie w żywe oczy, zarobki dramat już trzeci rok chłopaki nie mają podwyżek. Zaczeli już przyjmować Ukraińców bo nikt tu niechce przyjść do pracy.

Rafał
@Arko@

Jak pracowałeś kilka miesięcy i możesz wiedzieć że szefowa kłamie co możesz wiedzieć o tej firmie

Ratatuj
@Arko@

w tym roku wprowadzony dodatek absencyjny, wcześniej wprowadzony dodatek stażowy.Premie roczne. A stawki na umowie o pracę, po przyuczeniu jedne z najwyższych w regionie. chyba nawet wiem, kto te opinie wystawił.... A Panowie z Ukrainy, to tacy sami pracownicy jak Polacy, Polacy jeżdżą do Niemiec, a obywatele Ukrainy do nas, co w tym złego?

@Rafał

właśnie, szefowa to złoty człowiek, zawsze daje szanse, można zawsze pogadać, pomaga wszystkim, nawet na produkcji stała razem na linii. (usunięte przez administratora)

Jo
@Arko@

Potwierdzam tez tam pracowałem i lepiej omijać z daleka. Głupie gadki że jest cudowanie itd a rzeczywistość jest inna osobiście odradzam pracy w tej firmie

wacek
@Jo

a dokładnie co jest nie tak, kolega pracuje tam długo i 5tke na rękę wyciąga, bez nadgodzin, nawet podanie tam chciałem złożyć.

Dd
@Arko@

Racja po 5 latach dodatek mało kto do niego wytrzyma ????słyszałem coraz lepiej tam maja tak opieka się nada podreperować kręgosłup i zęby

@Arko@

Arko coś widocznie musiało cie urazić, a i twoje doświadczenie zawodowe jest za pewne średnie. Moim skromnym zdaniem zarobki są kwestia doświadczenia i umiejętności. Podwyżek zarobku zasadniczego nie było 2 lata, są tego inne powody.... ale powstały inne dodatki o ktorych nie piszesz. Ja wiem ze co roku jest jakiś dodatek, temat pieniędzy nie stoi w miejscu. Pokaż mi firmę produkcyjną w Polsce w której nie zatrudnia się już pracowników z zagranicy. Jest ogólnie deficyt na pracowników i nie jest to jedyna firma która szuka nowych osób. Myślę że jeżeli ktoś jest ambitny i chce się rozwijać wraz z rozwojem firmy, który jest dynamiczny w ostatnich latach, nabierać doświadczenia i umiejetnosci, oraz rozwinąć swoją ścieżkę kariery krok po kroku, a nie z kolesiostwa, powinien spróbować swoich sił w tej firmie.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Euroceras Sp. z o.o.?

Miszcz

Żadnych masz walczyć jak lew ????worki 5 ton i jazda ????

@Miszcz

Cześć @Miszcz, rekrutacja na różne stanowiska przebiega zapewne w odmienny sposób. Możesz napisać w jakim dziale i na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w Euroceras?

@Miszcz

pewnie, czasami są worki 20 kg, ale na większości linii są silosy i automatyczna rozpakowywanie...i pakowanie. big bagi tez się same pakują.... zastanawiam się czego taki "Miszcz" oczekuje, zatrudnia się jako pracownik produkcji, a chciałby pewnie w koszuli i lakierkach do pracy chodzić i nic nie robić... ciekawe podejście do pracy... nie wiem, o co tak walczył w eurocerasie, ale z pewnością dużo nie wywalczył ;)

Cześć, znajomość jakich języków obcych będzie plusem w rekrutacji do Euroceras? Jeżeli możecie, wymieńcie stanowiska na jakich trzeba posługiwać się na co dzień innymi językami i napiszcie w jaki sposób ich znajomość sprawdzana jest w procesie rekrutacyjnym.

@Ewa

dyrektorka zna języki, to potrafi sprawdzić, czy faktycznie mówisz, czy tylko ściemniasz ale firma placi za lekcje jesli ktos chce sie uczyc sa z obcokrajowacami te lekcje.

Ukraiński

A to jakie są te dodatki?

acha
@Michał

stażowe od 5 roku wzwyż , absencyjny w wysokosci 13tej pensji rozliczane w częściach co miesiac, luxmed rozszerzony łącznie z dentysta, rehabilitacja a pakiet baaardzo szeroki. dodatek zmianowo-nocny i premie roczne, tzw wczasy pod grusza....

@acha

Cześć, dzięki za informacje. Możesz napisać, czy każdy może liczyć na umowę o pracę w Euroceras? Być może nawet kontrakt B2B na jakichś konkretnych stanowiskach?

@Ewa

Firma nie uznaje śmieciówek wszyscy pracownicy maja umowy o prace

Zostaw merytoryczną opinię o euroceras sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w euroceras sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy euroceras sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w euroceras sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

euroceras sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 29 ocen.

euroceras sp. z o.o.