logo Power Save

Power Save

Poznań

Opinie o Power Save

byłomineło 2015-09-26 20:34:05
Kolego daleko i szeroko od firmy. Samochód to pobożne marzenie a nawet wypłata prowizji to cud. Więc jak nie chcesz klepać biedy to z daleka od firmy i od wszelkiego kontaktu z Prezesem.
cotojest 2015-10-05 15:00:05
KOLEDZY I KOEŻANKI. Jeśli chcecie żyć normalnie, bez stresu i nerwów, to omijajcie tę firmę z BARDZO DALEKA!!!!!!!!!!! A jak słyszycie nazwisko PIOTR SZULC (prezes) to nie omijajcie tylko uciekajcie jak najdalej się da. Samochód służbowy? BAJKA... Wynagrodzenie? Będziecie robić za darmo - podpiszecie umowy z klientami i nie wypłacą WAM prowizji.. OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ.......
tylkoNieTaFirma 2015-11-09 18:10:59
umowę dostaniesz, za parę tygodni ją zmienią! ustalenia na gębę a później i tak się z tego wycofują. A jak stracisz czujność i zostaniesz ich super pracownikiem zostaniesz z niczym. Bez kasy bez niczego! Nie polecam. Ludzie spółka z kapitałem 5000zł. Cudotwórcy naciągacze i ludzie patrzący tylko i wyłącznie na swój zysk bez patrzenia na drugiego człowieka.
123 2016-02-16 16:35:56
Zupełnie nie rozumiem tych opinii no chyba, że to rozgoryczeni byli handlowcy. Bardzo spokojna i uczciwa praca, nie da się ślizgać. Naprawdę dobre zarobki i ogromne możliwości. Z ręką na sercu.
Autor 2016-02-22 16:12:23
Coś jest, przewinęło mi się ogłoszenie na jakimś portalu branżowym. Warto napisać do nich bezpośrednio.
redmist 2016-02-29 08:39:37
Dla mnie ogień. Współpraca z nimi z wolnej stopy, właśnie dostałem finalne rozliczenie za cały rok i wyszedłem pięknie na czysto. Wiem, że niektórzy mocno naściemniali w symulacjach i teraz mają zwroty prowizji. U mnie mega na plus.
mama 2016-03-09 10:16:49
Współpraca agencyjna, prezes pi em ale bardzo poukładany nie musisz wyrywać sobie rękawów siedzieć na stendbaju. Trochę się bałam końcowego rozliczenia gdyż zawieszając działalność z uwagi na ciążę nie wiedziałam czego się spodziewać w bilansie rocznym. Firma potraktowała mnie bardzo uczciwie, pełen bekap. Teraz mam wybór ale chce jeszcze spędzić czas z moim maleństwem. Pojawiła się propozycja etetu do nowego salonu.
Damian 2016-03-15 10:08:27
Otworzyli rekrutację do nowego oddziału w Poznaniu. Rozmowy trwają trzymajcie kciuki potem napiszę co i jak ;)
sama prawda 2016-03-16 17:44:47
Pan Prezez to bajkopisarz jakich mało- firma się rozwija, rozrasta, inwestujemy w ludzi, generalnie nic wiecej tylko cisnąć do przodu. Jak się pojawia jakię problem to słyszyd odpowiedz będziemy sie zastanawiać jak będzie problem.
Notoryczne przeciąganie płatności nie wspominając o ciągłych opóźnienieniach w wysyłaniu plików prowizyjnych które moim zdaniem są każdorazowo fingowane.
nie polecam.
MZ 2016-04-08 12:10:02
Pracuję obecnie w spółce PS, która jak myślę się rozrosła patrząc na to w jakim miejscu znajdujemy się teraz. NIe spotykam się z opóźnieniami w płatnościach pewnie ten problem rozwiązano. Nie ma możliwości "fingowania" plików prowizyjnych bo wszystkie dane są jawne.
power_dłużnik 2016-04-22 12:29:30
Hm większość postów moderowanych przez pracowników. Kolejne podejście do firmy kasa dalej nie porozliczana zestawień brak ciągłe przypadkowe pomyłki. I tak przyjdzie znowu czas ze nie będą mieli handlowcom powypłacać prowizji i znajdzie się tysiąc powodów aby nie zapłacić. A na koniec Pan prezes zniknie i tyle zobaczycie szanownego Pana P i Panią W. Co do listy prowizyjnej to sprawdzajcie ja bardzo skrupulatnie!
windykator 2016-05-04 12:21:57
Oj Seweryn Ty to masz wyobraźnię :)
GBS 2016-05-14 14:36:25
Jako klient mogę polecić z czystym sumieniem. Wszystko na wysokim poziomie, tak jak było umówione.
buntownik 2016-09-20 23:32:16
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że większość tych pozytywnych komentarzy pisze Pan P lub Pani W.
Ta firma to jest ściema jakich mało.
Bogdan 2016-10-17 12:29:27
Są ogłoszenia i rozmowy na doradce ds. klientów strategicznych jakaś rekrutacja większa.
tomek 2016-10-17 12:51:06
Doradca Klienta Biznesowego jest tutaj potrzebny z tego co widze tak naparwde, co o tym sądzicie, warto aplikować?
Zostaw swoją opinię o Power Save - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power Save