Opinie o DOMNORD SP Z OO w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DOMNORD SP Z OO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DOMNORD SP Z OO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMNORD SP Z OO w Starogard Gdański

frn Nowy wpis

@pokw nijak nie rozumiem Twojej wypowiedzi. W takich miejscach nie jest łatwo zepsuć atmosferę, to chyba małe przedsiębiorstwo budowlane, więc każdy powinien zajmować się swoją robotą. Szkoda nerwów :)

zenon Nowy wpis

W tylu spółkach Samojlik Marcin prezes DOMNORDU ma powiązania,jedną z spółek jest unipol wschód 300 oszukanych,unidex 300 oszukanych.Większość z tych spółek jest albo porzucona albo w upadłości likwidacyjnej.Większość spólek jest zarejestrowanych w Lublinie.Pomyście sobie gdzie jest Lublin a gdzie Tczew i jak się Samoiljik zwąchał z Jerzym Dudkiem.Można poczytać opinie rm holding i inne.W każdym przypadku kręcą się przy każdej spółecce, samoiljik,dudek ,wawszczak,wujkowska i inni.Można sobie wyobrazić po co jest otwierana co chwilę nowa spółeczka.Bo oni są tacy biznesmemi,tylko dlatego że nawywijają w jednej,nie popłacą to uciekają w drugą.Każdej spólki kapitał zakładowy 5000 zł. Bibor Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000515804 Ctam Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000233339 Dkm Budownictwo Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000509083 Dmp Nieruchomości Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000026318 Dmp Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000187779 Fundacja Wsparcia Społecznego Orenda, Gdańsk − KRS 0000442532 Gaja Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000217511 Inter-services Sp. Z O.O., Poczesna − KRS 0000175694 Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185578 Mateb Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000452789 Narodowa Kasa Urlopowa, Warszawa − KRS 0000261415 Przedsiębiorstwo Budowlane Pebe Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000131121 S-bud Deutschland Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000565008 Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane S-bud S.A., Starogard Gdański − KRS 0000093016 Tezam S.A., Tczew − KRS 0000135245 Osoby współwystępujące w KRS działały także w: Domicil Construction Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000334799 Domnord Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000493667 Kobax Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000112998 Musbud Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000223620 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Pieniężno − KRS 0000218044 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Orion S.A., Tczew − KRS 0000205880 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komex Sp. Z O.O., Jastarnia − KRS 0000129340 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dwk-export Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000108348 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Intra Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000119605 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Konmed W Lublinie Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000028412 Unidex Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000211179 Unipol-wschód Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000279404 Viandor Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000194635 Work Outsourcing Services Sp. Z O.O., Kraków

man Nowy wpis

firma pożal się Boże

adam Nowy wpis

firma krzak oszustwo na oszustwie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DOMNORD SP Z OO? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starogard Gdański
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS

Wysłali do Niemiec i nie zapłacili za pracę. Prawie 300 pracowników lubelskiej firmy budowlanej Unipol-Wschód walczy o swoje pieniądze. Robotnicy twierdzą, że od kilku miesięcy nie dostali pensji, a władze firmy unikają z nimi kontaktu. Sprawę bada prokuratura. Unipol-Wschód przeniósł się do Warszawy. Podobno nadal rekrutuje pracowników na zagraniczne kontrakty. - Unipol, a kiedyś Unidex. To jest ta sama firma, tylko inna nazwa. Ci sami ludzie. Nie płacą ludziom pieniędzy i zwijają się. Mnie 10 tysięcy złotych. Mi z synem 26 tysięcy złotych. Ja mam z synem 30 tysięcy… - mówili byli pracownicy firmy, zebrani pod jej dawną siedzibą. - Jest to firma budowlana. Głównie podwykonawca innych firm wykonywających duże kontrakty. Pod jej lubelskim adresem działała wcześniej spółka Unidex, która ogłosiła upadłość. Poszkodowanych może być blisko 300 osób. W firmie od kilku miesięcy nie są wypłacane wynagrodzenia za pracę. Ostatni nakaz płacowy opiewał na sumę ponad pół miliona złotych – informuje Michał Drewniak z Państwowej Inspekcji Pracy w Lublinie. Byli pracownicy, którzy przyjechali z całego kraju na spotkanie z władzami spółki, zastali zamknięte drzwi. A na nich informację, że biuro przeniesiono do Warszawy. - Biuro przeniesione. Nowego adresu ani telefonu nie ma. Kontaktu z nimi nie ma od dwóch miesięcy – mówią poszkodowani pracownicy. - Przeprowadziłem analizę kontraktów, na których pracowałem razem z zebranymi ludźmi. Z góry firma musiała wiedzieć, że nie będą w stanie wypłacić nam pieniążków. Koszty zakwaterowania, ZUS-ów i opłat przewyższały sumę kontraktu – dodaje Marcin Rybicki, były kierownik budowy w firmie Unipol-Wschód. Pan Mieczysław przeprowadził się rok temu z żoną i roczną córeczką do Opola Lubelskiego. Tylko po to, żeby móc pracować w Unipolu. Firma, jak twierdzi, zalega mu z wypłatami od sierpnia. W sumie prawie 3 tysiące euro. Teraz nie ma nawet na chleb. - Przyjechaliśmy tutaj za chlebem. Dziecko teraz nie ma na mleko – mówi pan Mieczysław. - Ja nie pracuję, nie mam żadnego dochodu. Mamy straszne długi – dodaje Anna Frączek, żona pana Mieczysława. Zrozpaczeni pracownicy postanowili zawiadomić prokuraturę o oszustwie. W naszej obecności napisali zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. - Wpłynęły zawiadomienia z przeróżnych miejsc w kraju. Wszystkie te zawiadomienia będą połączone i prowadzone w ramach jednego postępowania – zapowiada Beata Syk-Jankowska z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Udało nam się odnaleźć w podlubelskiej miejscowości prezesa spółki, Urszulę W. Kobieta twierdzi, że prezesem była do listopada ubiegłego roku. Udziały odsprzedała i nie interesuje jej, co teraz dzieje się z firmą: - Ja nie jestem prezesem od 3 miesięcy. - Nie ma pani sobie nic do zarzucenia? - Mam. Być może nie zostały wypłacone wszystkie pieniądze pracownikom, ale proszę mnie nie łączyć z firmą od listopada. - Od sierpnia nie był płacony czynsz za wasz lokal. - Niemożliwe. Ci panowie to co by chcieli? Wynagrodzenie, diety, nadgodziny… Ile oni by chcieli zarabiać? - Firma Unipol nie płaci nam od sierpnia czynszu. Próbowaliśmy zawrzeć porozumienie z Unipolem, ale nie wywiązuje się z żadnych ustaleń. Składamy pozew do sądu – zapowiada Beata Drewienkowska z administracji budynku, od którego Unipol wynajmował biura. Firma Unipol - Wschód nie upadła. Podobno nadal rekrutuje pracowników na zagraniczne kontrakty. Andrzej Ż, który w dokumentach spółki figuruje jako prokurent, nie miał odwagi z nami porozmawiać. - Ja nie jestem odpowiednią osobą, nie jestem prokurentem, dziękuję bardzo. Za chwilę zadzwonię na policję. Proszę nie kręcić, bo będzie pan miał problemy, zgłoszę, że pan mnie napastuje – powiedział Andrzej Ż. - Dalej wysyłają ludzi do Niemiec. 100 euro zaliczki i potem nie ma jak wrócić. Nabór trwa – mówi jeden z byłych pracowników Unipolu – Wschód. * * skrót materiału Reporter: Artur Borzęcki aborzecki@polsat.com.pl back

janek

Uwaga wiceprezes MARCIN SAMOJLIK firmy DOMNORD Sp z o.o. w Starogardzie Gdańskim został prezesem firmy BIBOR Sp z o.o. w Lublinie której to firmy jest współwłaścicielem JAN DUDEK były właściciel takich firm jak UNIDEX LUBLIN i UNIPOL-WSCHÓD Sp z o.o. Lublin.Firemka powstała 17 września w Lublinie.Kto niewie kto to jest JAN DUDEK wystarczy poczytać opinie UNIPOL -WSCHÓD LUBLIN albo UNIDEX lub wejść na stronę internetową Interwencja Polsat i w archiwum wpisać bez pensji za prace w niemczech

BYŁY PRACOWNIK

zgadza się firma oszukuje na wszystkim,w biurze obiecają wam złote góry a płacą po 6 euro na godzinę w tym odliczają godzine przerwy.Praca trwa od 7 do 18 a przy betonowaniu do 20.Pracuje się także w każdą sobotę od 7 do 13:30.Godzin pełno a wypłaty brak

PRACOWNIK

Witam. Firemka nastawiona na kantowanie ludzi.Poczytajcie opinie o s-bud starogard,jeden prezes jeden bajzel

Zostaw merytoryczną opinię o DOMNORD SP Z OO - Starogard Gdański

DOMNORD SP Z OO