Talmex Sp. z o.o.

Jaworzno

Opinie o Talmex Sp. z o.o.

x-job 2013-03-10 00:57:20
Nie wiem skąd ktoś ma tak negatywne źródła o tej firmie. W Jaworznie opinia o firmie Talmex jest pozytywna. Każdy leser od którego się wymaga i od kogo oczekuje się rzetelnej pracy, będzie źle mówił na kadrę dozoru. Jak komuś nie pasuje to niech popatrzy na rynek pracy i na zarobki. Rozwój firmy też o czymś świadczy.
pracownik 2014-04-06 09:07:47
pracuje juz tu długo, niewiem co ja tu jeszcze robie...ciezko zmienic robote jak juz sie człowiek przyzwyczai.(usunięte przez administratora)
Czesio :) 2014-10-01 11:40:05
Nie narzekajcie bo w Talmexie są warunki do przyjęcia nie ma kokosów ale jest ok atmosfera i stabilizacja, ludzie są ok. Jak chcesz więcej zarabiać to zatrudnij się do firmy podwykonawczej gdzie kosztem niższego zusu zarobisz więcej do kieszeni ale stabilizacja twoja będzie zależeć od operatywności pośrednika.
Wybór należy do ciebie
jasiek 2016-05-20 20:45:20
aktualnie firma Talmex poszukuje do pracy osób na różne stanowiska @olek, można sprawdzić na stronie firmy. Szukają na stanowisko :monter - ślusarz - spawacz, aplikator powłok, projektant - kosztorysant, majster kierownik. Tylko wybierać
Zostaw swoją opinię o Talmex Sp. z o.o. - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talmex Sp. z o.o.