Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum

Gdańsk

Opinie o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum

dejong 2016-05-16 17:52
Mając wykształcenie wyższe, tytuł magistra i odpowiednie szkolenia możesz znaleźć tu pracę
Dosi123 2017-01-20 15:47
Witam nie polecam tego pracodawcy, pensje nie są wypłacane na czas atmosfera jest nie miała, pani dyrektor uprawia mobbing i bez szacunku podchodzi do pracujących tam nauczycieli.
Dosi123 2017-01-20 15:48
Maja 2017-04-18 10:16
@Dosi123 rozumiem, że nastąpiło opóźnienie w wypłacaniu wynagrodzeń. Czy to jednorazowy przypadek, czy zdarza się to często? Co masz na myśli mówiąc o mobbingu? Firma ma obowiązek przeciwdziałać występowaniu takich zachowań w miejscu pracy. Jakie konkretne sytuacje/zachowania masz na myśli?
Margaret 2017-05-18 20:02
Dyrektorka zneca sie psychicznie. Krzyki, bezpodstawne oskarzenia. Jak ma zly dzien wyladowuje sie na nauczycielach. Z wyplatami to jakas kpina. Nie placi za dodatkowe godziny. Odradzam! Bardzo niemilo wspominam tego pracodawce.
Margaret 2017-05-18 20:11
Krzyki, sugerowanie zwolnienia, bezpodstawne oskarzenia, zarzucanie dodatkowymi obowiazkami za ktore nie otrzymywalismy pieniedzy i wiele wiele innych... Szkoda slow
Michał Jabłoński 2017-06-16 18:28
Mobbing, nie wypłacanie wypłat na czas, praca w ciągłym stresie
Mikołaj Kwiatowski 2017-06-24 16:33
Okna zamykane nie da się skupić. Źle trakowane dzieci przez pozostałych uczniów.
Zostaw swoją opinię o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum