Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum

Gdańsk

Opinie o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum

dejong 2016-05-16 17:52
Mając wykształcenie wyższe, tytuł magistra i odpowiednie szkolenia możesz znaleźć tu pracę
Dosi123 2017-01-20 15:47
Witam nie polecam tego pracodawcy, pensje nie są wypłacane na czas atmosfera jest nie miała, pani dyrektor uprawia mobbing i bez szacunku podchodzi do pracujących tam nauczycieli.
Dosi123 2017-01-20 15:48
Maja 2017-04-18 10:16
@Dosi123 rozumiem, że nastąpiło opóźnienie w wypłacaniu wynagrodzeń. Czy to jednorazowy przypadek, czy zdarza się to często? Co masz na myśli mówiąc o mobbingu? Firma ma obowiązek przeciwdziałać występowaniu takich zachowań w miejscu pracy. Jakie konkretne sytuacje/zachowania masz na myśli?
Zostaw swoją opinię o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum