Opinie o Gladius Patrol Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gladius Patrol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gladius Patrol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gladius Patrol Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Czy rozmowa rekrutacyjna w Gladius Patrol Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

kilo Nowy wpis

Jaka rozmowa rekrutacyjna???? łajdaki nie wypłacają uposażenia

Macie jakieś informacje co aktualnie słychać w firmie? czy potrzebują pracowników?

pawel bzyku
@Tomek

teraz wasko ma pro secur i dziala w wielkopolsce wrzesnia i tez(usunięte przez administratora)biuro ma we wroclawiu na wita stwosza

obiekt suchy las konwaliowa
@Tomek

PANIE WAŚKO NIE KASUJ PAN KOMENTARZY BO BĘDĘ PISAŁ DO SKUTKU ILE SIĘ DA OSZUKAŁEŚ MNIE (usunięte przez administratora) NA 3.200 ZŁ SPRAWA W PROKURATURZE OKRĘGOWEJ W POZNANIU Z NAGRANIAMI NA PŁYCIE KAŻDĄ NASZĄ ROZMOWĘ NAGRYWAŁEM 6 NAGRAŃ MAM NA CIEBIE CWANIACZKU CIEKAWE JAK BĘDĄ CIE SZUKAĆ BO PIELUCHĘ LEPIEJ ZAKŁADAJ A WKOŃCU SIĘ DOJADĄ I BĘDZIESZ ŁADNIE SIEDZIAŁ KOCHASZ BYĆ WALONY W TYŁEK TO BĘDZIESZ ZAZDROSZCZĘ CI FLAKU A SWOJĄ KASĘ I TAK ODZYSKAM JESZCZE BĘDĘ WALCZYŁ BYĆ ODDAŁ ODSZKODOWANIE (usunięte przez administratora) ODLICZAJ DNI CWANIAKU BOISZ SIĘ POKAZAĆ BO BY CIĘ KAŻDY POŁAMAŁ TEN TWÓJ RYJEK NA LIŚCIA :))) WAŚKO (usunięte przez administratora) zbieramy dowody na tego cwaniaka kogoś koszukał jeszcze to dzwonić pod numer do mnie 513-106-185 mamy na tą chwile 12 osób

Ochrona
@pawel bzyku

Teraz jesli nie jest to zbieżność nazwisk to jest firma Ochrona Pro sp. Z o.o, zarejestrowana we Wroclawiu na ul. W. Stwosza. Prezes to Ryszard Waśko, a dziają w Poznaniu

bzyku
@Ochrona

gladius patrol pro secur to samo jest wczesniej grabowska patrol gwarant zapraszam na forum tych firm

tadeusz
@bzyku

wasko zalozyl nowa firme i szuka do ochrony obiektu osiedla mieszkaniowe ul czartoryska wroclaw ogloszenie widnieje na olx z podanym numerem telefonu ochrona wroclaw praca olx

darek
@obiekt suchy las konwaliowa

pan wasko ma nowy numer 605297151i szuka we wroclawiu do ochrony osiedla mieszkaniowego

Krzychu
@pawel bzyku

To wszystko to ściema , aktualnie pracuje w Impelu, na wysokim stanowisku. Jestem byłym pracownikiem i osobiście rozwijaliśmy. Ja szybko odzyskałem swoje pieniądze. Trzeba wejść do KRS i zobaczyć kogo to było. Jest czarno na białym. Pracował u byłej żony, rozwaliły firmę, wszyscy odeszli razem z nim. Za nią trzeba się wziąść.

janek
@Krzychu

w krs jest iformacja ze siedziba gladius patrol od 31 13 2014rzostala wykreslona z adresu bielsko biala umowy zawierane w marcu 2015 przywozone przez jacka kierowce widnial adres bielsko biala wiec nieprwadziwy adres a jeszcze walbrzych dochodzi zarzad cmentarzy komunalnych pracowalem w jarexie potem w glaius patrol i jak gladius patrol wylecial z dolcomu wrocilerm do jarexu teras sad w olawie zajmuje oszustwami nie odpuszcze

Olqwer
@darek

Dzwoniłem kilka razy, i rozmawiałem raz z jakąś babka raz z facetem. To jest telefon do rekruterów z manpower, szukają pracowników.dla juwentusa i już skończyli. Więc to.jakas sciema

aneta52
@obiekt suchy las konwaliowa

(usunięte przez administratora)Zakłada kolejne firmy Prosecur, Ochrona pro ,nie polecam tam pracy. Podaj aktualny numer tel do siebie.

Kuzynka
@Ochrona

Kuzyn zatrudnił się w Ochrona PRO Ryszard Waśko sp.z o.o Wrocław ul. Wita Stwosz 16. Wszystko od początku załatwiał pan Przemysław Waśko. Kuzyn za 522 godziny pracy i to gównie w nocy otrzymał 1640 zł. Obecnie okazało się że ZUS nie był opłacany. Świadectwa pracy również brak.

@Ochrona

Tak to prawda firma we Wrocławiu działała ul Czrtoryskiego 45 nazwa P.R.O. na ojca byłem zatrudniony (usunięte przez administratora) na 400 godzin beszczelny kłamca czas zrobić znim porządek.Marek z Wrocławia

jacek brzeczek Nowy wpis
@Marek

tak pan wasko na czartoryska szuka do pracy jako kacper numer telefonu (usunięte przez administratora)

jacek brzeczek Nowy wpis
@Marek

na ul mieszczanskiej tez ma obiekt

Gregor

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Może komuś nie po drodze z pracą ? Firma jak najbardziej ok więc polecam!

janusz

wasko roawiodl z zona a teraz on pracuje u niej za 1500zl na umowe o prace kwoty tej komornik nie moze zajac rozmawialem dotarlem swoimi sposobami do komornika ktory prowadzi jego sprawy

@janusz

a samochody którymi się porusza z katowic itp czas zrobić z nim porządek ale pomału wszystko dokładnie opisane dokumenty fotografie i zatopić bydlaka mnie (usunięte przez administratora) na 400 godzin (usunięte przez administratora)z Wrocławia

Maciej Poznań
@Marek

witam Marek jeżeli jesteś z Wrocławia spotkaliśmy się razem wtedy porozmawiać zgubiłem do ciebie kontakt odezwij się na mój numer telefonu 733 442 954 nowe informacje mam czekam na pilny kontakt

marek
@Maciej Poznań

szuka do pracy na osiedle mieszkaniowe ma nowego slupa o imieniu tomek ogloszenie jest wroclaw ochrona praca numer 789 poczatkowy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gladius Patrol Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Alicja

Czy wiecie co obecnie dzieje się w firmie Gladius Patrol? Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje w internecie o firmie, a to w obecnych czasach trochę dziwne... czy firma w dalszym ciągu działa?

ala

protego 577303512 nowa firma pana waski szuka do pracy zorawina wojkowice

aneta52

Nie polecam pracy w tej firmie,ani w firmie Ryszarda Waśko Ochrona Pro,ani Prosecur,wszystko prowadzi Przem Waśko,nie płaci,nie szanuje ludzi,a sam ma nowe auto i mieszkanie we Wrocławiu na ul.Klimasa,widzę go rano też na ul.Świeradowskiej 51 na siłownię tam chodzi.Nie polecam.

robert
@aneta52

sprzedal w dom w pioechowicach nachodzili dluznicy jego i ukrywa ma dom na pomorzu i tam zona mieszka

Wanda

Czy ktoś poleca pracę w firmie?

Wrocław

Wąsko czemu nie wyrestrowales wszystkich pracowników z Lekarza wszyscy są widzami na komputerze

Alicja

@janusz ponownie przypominam, że regulamin zabrania podawania nazwisk na forum. Zakaz wynika z ochrony danych osobowych. Jeżeli takie informacje pojawiają się w komentarzu, jest on zgłaszany do administratora. Proszę o przestrzeganie regulaminu.

andrzej
@Alicja

prokuratura szuka poszkodowanych przez gladius patrol w olawioe

Alicja

@monika ze strzegomia na forum gowork niedozwolone jest podawanie nazwisk oraz innych danych pracowników firm. Zabrania tego regulamin, a komentarze zawierające tego typu informacje mogą byś skasowane. Pozostawiam link do reguł, które nas obowiązują: https://www.gowork.pl/regulamin

janusz
@Alicja

gladius patrol wasko mieszka we wroclawqiu wynajmuje mieszkanie i teraz na corke nowa firme tworzy spotkalem go w urzedzie miasta we wroclawiu na zapolskiej zobaczyl mnie to uciekl

Alicja

@jaaa w internecie nie znalazłam żadnych informacji odnośnie tego, że firma nie istnieje. Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Byłeś lub byłaś pracownikiem Gladius Patrol? Rzetelna informacja na temat sytuacji w firmie byłaby pomocna dla osób, które są zainteresowane złożeniem tam aplikacji.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w Gladius Patrol Sp. z o.o.?

jaaa

Żadnych bo ta firma nie istnieje tak naprawdę

Aras

Dostałem pit z gladiusa dla ZUS co mam z nim zrobic mam dopłate

Mila

Byliśmy dzisiaj w ZUS i w urzędzie skarbowym w związku z brakiem PIT 11. Okazało się, że Gladius Patrol odprowadzil składki tylko za miesiąc luty 2017 my pracowaliśmy do maja 2017. W takim przypadku należy udać się do ZUS, sprawdzić czy wg zgłosili pracownika i czy odprowadzania składki. ZUS bez problemu wydaje zaświadczenie o ilości zgromadzonych składek z danego miesiąca. Na ich podstawie można się rozliczyć w Urzędzie Skarbowym do zeznania PIT 37 należy dołączyć pismo, że zeznanie jest zrobione na podstawie własnych obliczeń co wynika z braku otrzymania PIT 11 od pracodawcy. Nic nam w takim przypadku nie grozi gdyż na korektę mamy 5 lat(korektę można zrobić gdyby pracodawca w późniejszym czasie dostarczył PIT 11. Co w tym przypadku jest nierealne. Urząd Skarbowy przekazuję taką informację do ZUS i oni już zajmują się sciaganiem zaległych składek od pracodawcy a Urząd skarbowy nakłada karę.

Milena

dostał ktoś PIT 11 ? Rozmawiałam dzisiaj przez telefon z Waśko i z informacji przez niego udzielonych wynika, że pitu nikt nie otrzyma.

@Milena

to gdzie mamy szukac PIT u 11 co kakretnie powiedzial

milena
@anonymous

PITU nie ma co szukać.... Powiedział, że firma nie istnieje i nic nien znajdę. Tak czy siak musimy się rozliczyć. Najpierw należy pójść do ZUS z umowami bo nie wiadomo czy odprowadzali składki. Jeśli odprowadzali ZUS wyda nam RMUA na podstawie, którego będzie możliwość rozliczenia się. Wg to jeśli firma ogłasza upadłość to w ciągu 2 tygodni powinni nam dostarczyć PIT 11. Pan Waśko powiedział, że firma nie istnieje a w sierpniu jego żona zrezygnowała ze stanowiska prezesa.

Alicja

Życie prywatne konkretnych osób związanych z Gladius Patrol Sp. z o.o. nie jest przedmiotem tego forum. Miejsce, w którym jesteście aktywni, poświęcone jest gromadzeniu wyłącznie merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach. Dlatego proszę Was o napisanie jak aktualnie przedstawiają się warunki pracy w Gladius Patrol Sp. z o.o.. Informacja na ich temat będzie wykorzystana przez osoby, które rozważają aplikowanie do firmy.

leszek
@Alicja

na jana 3 sobieskiego firmy gladius patrol od 2014 12 31 nie ma na tym adresie jesli umowy sa dalej z tym adresem to mozna odrazu policje wzywac

leszek
@leszek

w sprawie gladius patrol 697304308 prosze o kontakt pilne pomoge odzyskac pieniadze

Co się dzieje z wasko?

janek
@CHARNOBYL

wasko pracuje u wlasnej zony po rozwodzie za 1500zl mam swoje sposoby by odzyskac co moje policja wroclawska umorzyla sledztwo 1500zl to kwoty tej komornik nie moze zajac

CHARNOBYL

Podobno jego żona z nim się rozwiodla z nim? I co z byłymi pracownikami z Wrocławia?

CHARNOBYL

Co się dzieje z przemyslalem wasko i jego Żona podobno wzięła z nim Rozwod :-)

Alicja

Ze względu na to, że Wasza ostatnia aktywność na tym forum miała miejsce kilka miesięcy temu, proszę Was o napisanie jak wygląda aktualnie sytuacja wewnątrz Gladius Patrol Sp. z o.o.. Czy doszło do jakichś ważnych zmian, które dotyczą osób tam pracujących? Jeżeli wiecie coś o planowanych lub aktualnych rekrutacjach, to proszę o wpis na ich temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Gladius Patrol Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Gladius Patrol Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 54 ocen.
  • 43-300 Bielsko-Biała

Gladius Patrol Sp. z o.o.