Opinie o RM Holding Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RM Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RM Holding Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RM Holding Sp. z o.o. w Lublin

jacek8800 Nowy wpis

Za jakie noclegi? Trzeba pracować a nie narzekać

baako Nowy wpis

nie rozumiem dlaczego za jakieś noclegi w ogóle miałyby płacić pracodawca, napiszesz o co chodzi kolego dokładnie? no i chyba z kasa nie ma tragedii podobno.

noclegi Nowy wpis

Witam wszystkich zagorzałych obrońców firmy..... Jeśli tam pracujecie, to prześlijcie proszę serdeczne pozdrowienia dla szefostwa i podziękowanie, że za noclegi ich pracowników musiałam zapłacić z własnej kieszeni.... Telefony firmowe milczą niestety jak zaklęte, poczta również wraca... Widzę natomiast, że szefostwo lub ich poplecznicy siedzą w internecie i tworzą pozytywne opinie... OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !

Mietek Tępytur Nowy wpis

Kiedyś Unidex-póżniej Unipol-teraz Dkm budownictwo.Ta sama kilka,oszukanych tysiące,a mafia dalej działa.Obiecują gruszki na wierzbie,a kiedy przychodzi wypłata,to człowiek się tylko (usunięte przez administratora) Kto już to przerabiał wie o co chodzi,kto nie-lepiej niech trzyma się z daleka.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RM Holding Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
noclegi

Firma o0d pół roku nie zapłaciła faktury za noclegi pracowników, telefony milcżą, brak reakcji na wezwania do zapłaty....

prezes

jesli ktos lubi pracowac za darmo i jeszcze dokladac swoje pieniadze to firma RM HOLDING jest firma dla niego,tak jak ja i wielu moich kolegow zostalismy przez nich oszukani do tego sami juz nie wiemy przez kogo dokladnie,bo co chwila pracowalismy pod inna nazwa(most project,euromid czy RMH),wszystkich tych nazw nalezy omijac szerokim lukiem

jeżyk

macie jakieś dane , wieści , cokolwiek dotyczące tej firmy czy ona nadal istnieje na Inżynierskiej 5 .. ? Zaczynają się problemy ze świadectwami pracy :/

Quattrum

Znowu trzeba będzie odzyskiwać pieniądze przez fundusz - podobnie jak w przypadku Unipolu firma Quattrum podejmie się tego zadania. Tel.(usunięte przez administratora)Mail kancelaria@quattrum.pl tradycyjnie sprawa będzie niestety trochę trwała.

młody

Całe szczeście, że są na świecie ludzie tacy jak "jeżyk" którzy najlepiej wiedzą wszystko co się dzieje i jak się dzieje. Dziękujemy Ci za ostrzeżenie, swoim wpisem ocaliłeś świat. Nie wiedziałem że to firma upadła, pracuję tam i jakoś nie dało się tego zaobserwować. Problemy są, ale się starają. Jak do tej pory było wszystko ok to pozytywów nikt nie widział, a teraz nagle wszyscy chcą się wypowiadać

jeżyk

UWAGA !!! Firma RM Holding to firma upadła która nie płaci pieniędzy.Ludzie przejrzyjcie na oczy i uciekajcie z niej jak najszybciej . Piszę to pracownik który w niej pracuję i nie otrzymuje wynagrodzenia ale bierze sprawy w swoje ręce .

loop

Firma Holding z lublina jest firmą niewypłacalną .. Panowie nie radzę się przyjmować bo będziecie pracować bez pieniędzy bo sami w niej pracowaliśmy .. A prezes tej firmy jest kłamcą .

Cieszę się że, do firmy dołączyło dwóch renomowanych majstrów z firmy Andrex Malinoś oraz Pochroń mam nadzieję że teraz będzie coraz lepiej.

ten sam

Firma krzak i tyle. Nie płacą wcale na czas do tej pory czekam na wypłatę wynagrodzenia i urlopów a odszedłem z firmy już spory czas temu. Wałek nie firma

lito

popieram poprzednika znajdzie się paru (usunięte przez administratora) ciągle bo p. (usunięte przez administratora) to i tamto p. (usunięte przez administratora) też zła wszyscy są dla nich żli może świat też przeciw wam ale piszą to ciągle ci sami ludzie co im żle i szukają miodu za darmo ja zaliczyłem wiele lubelskich firm między innymi Unidex też żli ale ze mną się rozliczyli na czysto póżniej Skiby ci to dopiero oszuści ci nas okroili na setki tysięcy i co nic im nie zrobisz teraz RM Holding pracuję drugi rok i powiem że nie jest żle wypłaty w miarę na czas ile ustalone tyle wypłacone a robota na budowie jaka jest wiemy i przestańmy narzekac czasy trudne nikomu nie jest łatwo a co do p. (usunięte przez administratora) pracował też u Skibów ale był mądzrzejszy wcześniej uciekł bo mu też nie płacili młody chce chłopak coś zrobić może nie wychodzi nie daje się ale stara się my od razu bo taki czy taki na razie nie jest w RM Holding tak żle żeby narzekać jest wypłata zus a to najwarzniejsze

rycho

koledzy nie rozumiem was ktoś daje wam pracę płaci zus podatki mamy wypłatę na czas mówię o RM Holding a wy ciąglę jeżdzicie na wszystkich może weżmy się za robotę i przestajmy narzekać na pana D. na panią (usunięte przez administratora) na p.(usunięte przez administratora)młody to młody dajmy mu szansę ja pracuję u niego i nie narzekam nigdzie nie ma miodu nie chcecie to nie czasy jakie są to są ale nie jest łatwo nikomu nie róbcie w RM Holding znajdzie inne firmy zarabajcie tam krocie i przestańcie narzekać

za

witam potwierdzam rm holding to zmiana nazwy unipolu.prezesem został 26 latek marek domański a prokurentem jest konopka.sprawdzcie krs.szok

adamp
@za

to prawda a teraz kolejny przekret dkm budownictwo pod tym samym adresem co rm. ludzie ze nie ma na tych oszustow bata. i ten dudek dalej rzadzi i mysli ze nikt nie wie ze on o wszystkim decyduje. ludzie uciekajcie ja juz dostalem po d... przez tych oszustow. obiecuje gruszki te paniusie i ta zaszunona wiecznie skwaszona niemi czarna dama co robo laske ze wszystkiego no i klan rodzinny razy dwa . szkoda gadac lepiej uciekac. tylko patrzec jak znowu jakos uadna i ludzi na bruk bez kasy.

piotr

Ludzie omijajcie tą firme z daleka,prowadzą znowu nabór do niemiec,w firmie zasiada jolanta konopka ta sama co zasiadała w unipol wschód i unidex.W firmie rm holding wmieszany jest jerzy dudek.Wystarczy wpisać w opiniach unipol wschód i poczytać zak zostało oszukanych 300 osób.

Zostaw merytoryczną opinię o RM Holding Sp. z o.o. - Lublin

RM Holding Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Inżynierska 5
    20-484 Lublin