Opinie o Syncreon Logistic w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Syncreon Logistic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syncreon Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Logistic w Żary

Czy to prawda że w tej firmie jest problem z wyjściem do kibla,a większość przełożonych nie widzi i nie chce widzieć tego problemu?.

@Kandydat

Odpowiedzią na pytanie powiem tak to nie jest tak że nie można iść do toalety są przyciski na linach lider danej lini ma opaske co się świeci przychodzi i zastępuje chyba że coś na lini bądź pakowaniu w tym momęcie się popsuje to idzie i za chwile po rozwiązaniu problemu przychodzi zastępuje .

Jak długo trwa proces awansu w Syncreon Logistic?

@My

Wyrabiać? Macie przy tym teraz na myśli jakieś normy? Ile mogą wynosić te ewentualne? Kto je w zasadzie ustala i jak się ma do tego temat samych premii? Ile wynoszą ewentualne i w jaki sposób na nie zapracować?

a tu przychodzi w ogóle jakieś potwierdzenie od nich, że Twoje CV dotarło? Zastanawia mnie po prostu to zapytanie od jednego Pana, który pisał o czekaniu już przez prawie 2 lata. Co jaki okres czasu warto im podesłać dokument jeszcze raz co by się nie zawieruszył?

Pytanko Nowy wpis

Polecacie pracę tam? Jakieś szczegóły o pracy czy zostawić cv czy nie bo zastawiłem 23 miechy i nie zadz.może przyjęć nie było.

Zauważyłem te wzmiankę o zmianach w dziale HR, co z innymi? Czy jakieś jeszcze teraz po drodze weszły? Albo właśnie mają wejść? Jak praca zazwyczaj wygląda w okolicach świąt czy też nowego roku?

Względem tych opinii dotyczących sytuacji w magazynie, jak się pracuje w HRce? Z rok temu była taka oferta dla specjalisty, mam doświadczenie wiec wstępnie interesuje mnie praca, zwłaszcza ze oferowana jest hybryda. Ogólnie to teraz jaka jest rotacja? Będzie ktoś nowy potrzebny w najbliższym czasie? Jakie są przy tym zarobki, podacie widełki?

Znasz szczegóły? Atmosfera jakaś gorsza wystąpiła po prostu i dlatego czy o co chodzi? fakt faktem w jaki sposób praca teraz przekłada się na zarobki a zwłaszcza te przyszłe? Co o nich wiecie? ile wyniosą?

Ja bym się zastanowił Nowy wpis

Po zmianie szefowej HR prawie cały zespół się rozpadł, także nie polecam. Czuć, że nie jest tam dobrze.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy w Syncreon Logistic zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ja to i tak lubię być na bieżąco i to raczej w bardziej szczegółowy sposób, a skoro udzielasz odpowiedzi to wiesz jak jest teraz z pracą? opiszesz ją? Była mowa o dwóch zmianach, jaki jest układ godzinowy? Jak elastycznie do nich podchodzą? I co z zarobkami? były podwyżki już? Albo może będą?

Zainteresowana pracą

Można wiedzieć jak wyglądają zarobki ? 2 zmiany to pewnie kokosów nie ma

@Kandydat

Prawda... musisz czekać na łaskę lidera

To lipa nie praca jak trzeba cisnąć mocz-ciekawe jak radzą sobie dziewczyny jak mają trudny okres. Lider czy tym podobna osoba powinna natychmiast zareagować i zastąpić mającego potrzeby fizjologiczne,a nie zajmowaniem się kółkiem wzajemnej adoracji i rozweselaniem siebie nawzajem i przełożonych.Jak jesteśmy zespołem powinno wspomagać się,a nie kłaść komuś kłody,bo tak to nigdy nie będzie dobrze.

@Kandydat

Tu co piszą to prawda...

Stary

To prawda

@Stary

Dziwne zasady żeby nie można było spokojnie wyjść do toalety. Każdą przerwę trzeba zgłaszać liderowi i znajdować zastępstwo? Nie ma przerw na obiad lub odpoczynek takich odgórnie ustalonych?

@Kandydat

Fakt z tym jest problem , nie każdy Lider widzi światełka, zwłaszcza jak jest 2 zmiana pełen luz mają, kierownictwa nie ma , nikt się nie pałęta a człowiek czeka żeby iść na kibelek.

@Czesław

Przerwy są 15minutowe i dwa razy po 5 minut na toaletę czy też żeby chwilę odpocząć

M
@Kandydat

Nienażekaj, jak sie che to niema problemu. Ja poprostu nie pije w pracy i niemam problemu z wyhodzeniem do kibla.

@Kandydat

Można iść do toalety jak nikt nie poszedł z linii na 1 linie jest 1 liderka i dla tego trzeba poczekać .

@Xoalissi

To zrozumiałe. A przerwa na jakiś posiłek jest czy też nie można odejść od roboty? Za każdym razem trzeba się tłumaczyć?

A ja bym z chęcią wrócił na firmę gdyby nie błąd który popełniłem w 2018

Agata
@Xxx

Jaki błąd? Czyli aż tak źle nie było?

@Agata

Pracowałem na magazynie i wyszedłem z firmy bez słowa błąd A ogólnie fajnie mi się pracowało

Aleksandra
@Xxx

I co, przez takie coś Cię zwolnili?

@M

No faktycznie cudowny sposób hahaha. A po drugie proponuję kupno słownika

Weronika

Oby ta osoba pisała w sarkaźmie :P Jestes byłym pracownikiem, dasz znac czy wynagrodzenie było adekwatne do pracy? I braku możliwości skorzystania z toalet?

@Xxx

Ale jakieś większe konsekwencje z tego były? Coś się popsuło czy coś? No bo faktycznie raczej takie samowolne opuszczanie stanowiska w trakcie pracy nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem

Eliza rymarowicz

Witam serdecznie poszukuję pracy chciałam bym pracować przez pakowaniu i bardzo mi zależy na tej pracy mam 16lat i chciałbym bym pracować przez miesiąc a jak bym mogła po bym chciała za rok na stałe bo teraz to nie mogę za bardzo bo chodzę do szkoły i bym chciała pracować tak na miesiąc jeśli potrzebujecie kogoś do pomocy

@Eliza rymarowicz

Wystarczy zadzwonić do pracodawcy się dowiedzieć co i jak. Są oferty z Randstad do pracy w syncreonie. A po 2 to nie jest tylko pakowanie. Montaż , napełnianie i pakowanie . Pozdrawiam

Na jakie wsparcie w Syncreon Logistic mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jak długo trwa proces awansu w Syncreon Logistic?

Brak możliwości awansu

@Ktoś

No chyba nie do końca taki brak skoro jeszcze miesiąc temu pisałeś że na lidera na przykład to trzeba sobie zasłużyć? skoro tak dobrze siedzisz w temacie to możesz napisać w jaki sposób? jakie warunki podczas pracy należy spełnić żeby móc być branym pod uwagę podczas naborów na to stanowisko?

@Edyta

No jak, nawet szkoleń nie robią, lepiej żeby operator sprzątał 8h hale niż się czegokolwiek nauczył. A później płacz bo ludzi wyszkolonych nie ma. I mieszanie pomiędzy liniami ludzi żeby ustawić wiare na dane stanowisko.

@Ktoś

aha.. no skoro to miałoby być tak widocznie jak tu opisujesz to ktoś wprost zwrócił już na to uwagę? do kogo chodzicie z jakimiś większymi problemami i jak je rozwiązują?

@Edyta

Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę W tym zakładzie zwraca ktoś na coś uwagę prócz tego że ma być target W tym zakładzie problemów się nie rozwiązuje bo ich nie potrafiom rozwiązać i dlatego jest tak jak jest bo prostu silniejszy wygrywa

Edyta

No dobra, a operator przy takim podejściu jaki może mieć średni staż pracy? Są osoby, które utrzymują się znacznie dłużej mimo wszystko? Ilu ich teraz sie zatrudnia?

@Edyta

Ludzie przychodzą i odchodzą , najdłuższe staże to gdzieś 10 lat pracy. I zero szacunku do takich osób

Edyta

z tym szacunkiem to też już kwestia usposobienia osób nowych? z czego wynika że tego typu kandydaci mieliby się właśnie trafiać? jak ostateczna selekcja jest przeprowadzana, na co patrzą na rozmowach i co ewentualnie na nich sprawdzają?

My
@Edyta

Tutaj praktycznie każdego przyjmują, nie patrzą na zawód itp. A czy zostanie w pracy to zależy czy będzie się wyrabiać na danym stanowisku.

@My

przyszły pracownik

Team lider jak jest na tym stanowisku? praca na 1 zmiane czy na 3? jak z zarobkami/ z premia?

@przyszły pracownik

Na lidera trzeba sobie zasłużyć Zależy jaki dział Na produkcji 2 zmiany

przyszly pracownik
@Ktoś

no chyba nikt sobie u Was nie zasłużył skoro szukaja Team Leader w dziale Reverse mam wieloletnie doswiadczenie z innej firmy jako mistrz produkcji

@przyszly pracownik

Dlatego pytam , jakie dział Revers pracuje od 8 do 16 zazwyczaj Każdy ma inaczej płacone dlatego lepiej bezpośrednio się dowiedzieć u pracodawcy.

magda

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak jest na dziale Rewers? atmosfera i wgl?

Sylwia
@magda

Pytasz o atmosferę między pracownikami czy między pracodawcą, a pracownikami? Na jakie stanowisko dokładnie chcesz aplikować? Jakie masz doświadczenie?

Piękny

A ta liderka alejodro znaczy sie Aleksandra tez sie zmieniła widać za pare złotych. Wogóle by sie dorzuciło liderą pare zł do wypłaty i by szorowały klopy po samym Zbyniu. I pozdrawiam łamacza desek swirusie

@Piękny

A ja widzę tutaj stado zazdrosnych małpiszonow żeby nie powiedzieć gorzej którzy zamiast pracować i wykonywać rzetelnie swoje obowiązki na lini to obserwują dookoła co się dzieje. Zazdrość to bardzo zła cecha a kto i w jaki sposób dostał swój stołek nie powinno nikogo interesować bo najwidoczniej osoba która to napisała nawet nie umie dobrze w (usunięte przez administratora) wejść żeby pomarzyć o czym kolwiek. (usunięte przez administratora)I raczej nie wydaje mi się żeby Pani Ewa miała przezroczysty ekran żebyś mógł/mogła ocenić co ona tam robi. Wiec pozamykajcie swoje jadaczki i popatrzcie się na siebie (usunięte przez administratora)Jeżeli komuś tak źle zawsze można złożyć wypowiedzenie i pójść do konkurencji pracować tam napewno jest lepiej niż w tej okrutnej firmie która jest taka okropna nie wspominając już o tym ze nic tam nie ma i kierownictwo do bani. Powodzenia zazdrosny szonie!!! ????????????

Pracowita
@Piękny

Nie podoba się komuś to wypowiedzenie. W czym problem... Po co wylewać swoje żale na forum i to jeszcze anonimowo...

lol
@Xxx

cytat "Jeżeli komuś tak źle zawsze można złożyć wypowiedzenie i pójść do konkurencji pracować tam napewno jest lepiej niż w tej okrutnej firmie która jest taka okropna nie wspominając już o tym ze nic tam nie ma i kierownictwo do bani." te teksty już nie robią na nikim wrażenia!!

@lol

No i ja tak zrobiłem, teraz pracuje za 3500 na rękę w zakładzie obok Was w takim samym systemie godzinowym. Praca na zupełnym luzie,nieraz w kiblu siedzę sobie 40 minut i przeglądam fejsa i nawet nikt się nie interesuje tym gdzie jestem. Dodam,że jestem pracownikiem najniższego stopnia, lider ma u nas 5 tys na rękę i nikt mu nie patrzy na ręce, a co najważniejsze jest po stronie operatorów i walczy o ich prawa a nie tak jak w syncreonie pomarańczowe kamizelki srają na widok sztywnej Ewki która ma ich za śmieci. Na szczęście mam to już za sobą. Pozdro.

Madzia
@Pracowita

Po to jest forum by się wypowiedzieć na temat.

Ruda

A co to za firma w której pan obecnie pracuje ?

Pani

A co to za pracą jest jeśli można wiedzieć i gdzie

jackowa

Ogólnie ciężko jednoznacznie opisać pracę w tej firmie. Jak jesteś cichą, pracowitą osobą to może przetrwasz- odbębnić 8 godzin i do domu. Jak pokażesz, żeś ambitny i dużo potrafisz- to cię zajadą i będą rzucać po największym (usunięte przez administratora) Ale i tak koniec końców zwolnisz się po kilku latach bo ile można? Oczywiście jest też śmietanka pracownicza w postaci dupowłazów, konfidentów i leserów włażących liderom w D i ślizgających się tak z roku na rok. I to właśnie za kimś takim lider obstaje w tej firmie a zwykły szary człowiek jest (usunięte przez administratora) Miałam nieprzyjemność pracować na obu zmianach, ale zdecydowanie zmiana pani Justyny wali wszystkie inne firmy na łeb. Ludzie koszmarni. Chamstwo i obłuda to chleb powszedni. Liderki też wcale daleko nie odbiegają od pracowników. Każda ma swoje grono pupilków a resztę traktuje jak plebs. Co do wynagrodzeń- to tak jak w większości zakładów. Na początek trochę powyżej średniej. Po kilku latach jakieś tam stażowe. Ale dla przeciętniaka o słabych nerwach nawet te pare lat tam wytrzymać to katorga niesamowita. Ogólnie nie polecam.

Są przyjęcia na magazyn?

Gorący F

Firma jak firma pracować trzeba.Ale Ci ludzie brak szacunku do drugiej osoby.Najgorsze są dziewczyny(nie wszystkie) jedna lepsza od drugiej ...a dlaczego bo lata na prawo i lewo... Tyle lat tu pracuje jedna a kazdy ją miał...Mam nadzieję że koleżanko się ogarniesz. Bo już wszyscy Ciebie znają nawet poza firmą.. Nie pozdrawiam ...Zmiana Pani J

Tak

@Gorący F

Żagań cały i pół żar... pozdrawiam

@Xxx

Widzę ze wiesz o kogo chodzi;)

@Gorący F

Zastanawia mnie jedno, dlaczego ktoś, kogoś życie prywatne wypisuje na stronie opinii Syncreon. Tak bardzo chyba się ludzią nudzi, że musi tu na tą stronę przelać te wszystkie swoje wpisy. Śmiało wypisz swoją opinię ale na temat pracy, a nie o prywatnym czyimś życiu. Pozdrawiam

@Xxxx

Prywatnym...gdyby to było jakoś inaczej załatwiane a nie ze cała firma wie jaka ta osoba jest i co robi dlatego ma inne stacje do pracy i inaczej na nią patrzą. Przecież to o to tu chodzi żeby (usunięte przez administratora)

@Gorący F

To co robi to jest powód do tego aby dawać tej osobie inne stacje do pracy ? I inaczej patrzeć na nią? Czyli jakim zdaniem są dla Ciebie te inne stacje? No i lubią, ale co kogo to obchodzi, nie rozumiem. To nie jest strona do takich wpisów jakie Ty piszesz :)

Misiek
@Xxx

Hah juz wiadomo o kogo chodzi ..Pancia z miasta a słoma z butow wystaje. Tez startowała na lidera ale jakoś jej nie wyszłoo..

@Misiek

Na prawdę ta strona nie należy do takich opinii. Jeżeli macie jakiś problem do tej osoby to odezwijcie się ale prywatnie a nie na forum.

Ktoś inny..

Mój staż pracy w tej firmie był dość spory, w ciągu tego czasu nauczyłam się że firma jest dość PAZERNA. Kwestia zarobkowa jest co prawda lekko powyżej najniższej krajowej( zawsze to coś)..mimo to próby uzyskania lepszej płacy są tu nieco nieosiągalne ponieważ firma zawsze zrobi coś by nie dać albo odwróci kota ogonem. Ponadto brak organizacji oraz logistyki,ludzie chcą pracować lecz nie zawsze mają tego możliwość pod kątem źle rozplanowanej pracy, braków materiałów do pracy czy też komponentów. Przyznanie wyżej premii w takowej sytuacji mija się z celem ponieważ ludzie nie mają jak na nią wypracować ,niestety przykre jest to jak "góra" nas czasami traktuje, wszytsko do czasu. Ludzie w firmie zwalniają się z miesiąca na miesiąc, z powodów prostych -zarobkowych jak i poprostu mają dość różnych tu "atrakcji" ileż można dawac robić z siebie głupka. Miejmy nadzieję że firma Syncreon i jej prokurenci otworzą w końcu oczy i dostrzega że coś idzie w złym kierunku... W pracy spędzamy większość swojego czasu. Więc może czas najwyższy zacząć się szanować nawzajem i doceniać.

Taka sobie
@Ktoś inny..

Pracowałam tam kilka lat i jeszcze początki wspominam dobrze ale czym dłużej tym gorzej. Najgorsze dla mnie było to, że przełożeni lubią robić z pracowników (usunięte przez administratora) Były różne sytuacje gdzie człowiek aż nie mógł uwierzyć w pewne rzeczy, które się tam działy. Nasze zdanie jako pracowników w ogóle nie było brane pod uwagę. Liczyła się tylko wizja kierowniczki. Najgorsze było "ułatwianie nam pracy" tylko z całkowicie odwrotnym skutkiem. Ludzie pracują tam lata i zamiast zapytać się właśnie ich jak im ułatwić pracę to odwalają takie cyrki... Można by wymieniać i wymieniać. Myślę, że lepsze czasy już dawno minęły. Takich rzeczy jak szacunek i docenienie pracownika tam nie znajdziemy. Tym co zostali życzę wytrwałości lub znalezienia pracy z lepszymi perspektywami :)

Ciekawy

Na jakim poziomie są zarobki w tej firmie?

@Ciekawy

Teraz są płacone stażowe także wypłaty się różnią

@Ktoś

A ile można się spodziewać na początek jak się nie ma stażu? Myślisz że ze 3 tysiące na rękę dadzą? Bo chciałem się przyjąć.

@Czesław

Nie. 3 tys nie całe zarobi osoba co ma 4 letni staż.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Syncreon Logistic?

Żeby dostać się tam do pracy, wystarczy umieć się podpisać. Nawet podstawówki nie trzeba mieć skończonej. biorą jak leci, bo nikt nie chce tam pracować, a staży pracownicy masowo się zwalniają

Ciekawy

Ile płacą tam na magazynie ?

Hehe
@Ciekawy

Umowę o pracę dostaniesz i pizzę na wigilię. A dla "fahofcuf" na magazynie stawka jest waloryzowana co roku, zgodnie ze wzrostem krajowego maksymalnego minimum. No i jeszcze, po okresie próbnym, ze 180 zł premii brutto (gdzieś 120 na rękę). Ale to też mają zabrać.

Hehehe
@Hehe

Zależy na którym magazynie. Na dwuzmianowym magazynie stawka jest zdecydowanie wyższa.

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Logistic - Żary

• Jak się pracuje w Syncreon Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syncreon Logistic?

Kandydaci do pracy w Syncreon Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syncreon Logistic