Opinie o Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. w Gdańsk

Bardzo ale to bardzo źle wspominam prace w tej firmie. Atmosfera tragiczna , firma bazuje tylko i wyłącznie na "starych " pracownikach którzy są w firmie od początku - przez co w firmie jest tragiczna atmosfera, wręcz nie do wytrzymania. Straszne grupki , które tylko szeptają po kątach i patrzą na Ciebie z góry. Zero pomocy , wsparcia . W wielu innych firmach podejście do pracownika jest o wiele lepsze a przede wszystkim uzyskuje się należyte wsparcie i traktowanie. Dramat , dramat i jeszcze raz dramat Stanowczo odradzam każdemu.

@były pracownik

Polska zajmuje 20. z 32. miejsc na liście krajów, w których badano wskaźnik cyfrowej uprzejmości, wynika z raportu firmy Microsoft ,,Digital Civility Index’’. Treści pojawiające się w sieci dotyczą niemal każdej dziedziny życia, w tym sfery zawodowej. Pracownicy piszą o swoich przełożonych, również w niepochlebny sposób. Należy jednak pamiętać, że cyfrowa wypowiedź może oznaczać konsekwencje zarówno dla firmy, jak i autora negatywnych komentarzy.Na jednym z najpopularniejszych polskich e–serwisów pracy można przeczytać 4 mln opinii o pracodawcach z całego kraju. Niestety, nie zawsze są one pozytywne, a ich autorzy podpisują się nickiem pozwalającym na anonimowość i uniemożliwiającym sprawdzenie wiarygodności takiego komentarza w momencie, gdy stawia on firmę w złym świetle. Negatywne e–opinie często mają swoje konsekwencje w rzeczywistości np. wpływają na wizerunek firmy i nastroje zatrudnionych w niej osób, co przekłada się na ogólną atmosferę w pracy. Będą miały wpływ również na autora szkalującej wypowiedzi, który – jeśli zostanie przyłapany na gorącym uczynku – może odpowiadać przed przełożonym za swoje słowa.

Czy w Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Nelka

Oczywiście, że szanse na poznanie zasad wypłacania premii są. Ale niestety nie na forach internetowych. Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną na której chętnie objaśnie i omówię wszystkie składowe i co oznacza efektywność.

Anula Nowy wpis

Jak czytam tutaj te komentarze to wychodzi na to, że można tam się na dłużej zaczepić. Jest mowa o jakichś pracownikach, którzy są od samego początku. Dla mnie byłoby git, bo czegoś takiego szukam. Na ile spedytor umowę dostaje dokładnie? Bo tego mi brakuje tylko, rok temu jak zerkałam w oferty, to nie podawali aż takich szczegółów.

@były pracownik

Ja pracuję w Torm i jakoś tego nie widzę. Za to dostrzegam osoby które mają chęć pracować i nie rozglądają się po innych. Te osoby pracują i fajnie zarabiają. A jak ktoś przychodzi do firmy i oczekuje że wszyscy się nim zajmą to potem pisze takie bzdury. Z tej firmy jeszcze nikt nie odszedł kto chciał pracować. Jeden minus jaki widzę to że Szef trzyma za długo obiboków i (usunięte przez administratora) Rozmawiałem nawet z nim o tym. Niestety w każdym szuka potencjału i w każdym widzi człowieka. Szkoda. Bo ja bym szybko pożegnał parę osób.

@były pracownik

Jeżeli masz taką opinię to bardzo proszę przedstaw się. Skrywać się i pisać bzdury to każdy potrafi. Ja oczekuję rozsądnych uwag popartych konkretami. Jak się przedstawisz to napiszę Ci naszą rekomendację o Tobię. Jeżeli potrafisz przyjąć prawdę na klatę to.......Zapraszam.

Ciekawski
@były pracownik

Były pracowniku - a zastanawiałeś się może (chociaż przez chwilę), dlaczego już jesteś "byłym pracownikiem" ?

@były pracownik

Ile czasu pracowałeś w firmie? Jakieś plusy były? Na przykład zarobki?

Były pracownik 111
@były pracownik

Widzę, że nadal nic się w tej firmie nie zmieniło, a nie pracuję tam już kilka lat.

Zgadzam się
@były pracownik

Mimo, iż nie pracuję tam już ładnych parę lat, widzę, że nic się nie zmieniło. Z tego co mi wiadomo osoby, które mnie "szkoliły" również odeszły (nie wiem z jakich powodów). Atmosfera toksyczna, wyśmiewanie po kątach, najstarsi stażem pracownicy rzucają sobie wymowne spojrzenia. Niestety chodzisz tam jak za karę

Natalia
@Zgadzam się

Czyli jeśli chodzi o atmosferę to raczej wynika z relacji między współpracownikami? Zastanawia mnie czy szefostwo jakoś nie reaguje na tego typu sytuacje, skoro mówicie że nawet ludzie się zwalniają z tego powodu. Chodzi mi bardziej o jakąś dyrekcję, a nie kierowników, bo już ktoś pisał że oni nie reagują. Jaka była reakcja na takie zgłoszenia?

@Zgadzam się

Szef Nowy wpis
@były pracownik

Czy Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Szef Nowy wpis

Tak preferujemy umowę o pracę, chyba że kandydat jest czynnym studentem i woli inaczej.

Szef

Dzień Dobry. Zawsze staram się odpowiednio reagować. Niestety są czasem problemy z którymi poradzenie sobie wymaga dużo czasu. Wówczas może wydawać się że został dany problem zapomniany..... ale tak nie jest. zawsze szukam rozwiązania, chętnie też przyjmuję propozycje rozwiązań od pracowników. Jednak z racji doświadczenia wiem czasem że dana propozycja może nie wypalić.

@Szef

A jakiego rodzaju problemy mają u Państwa pracownicy firmy? Widzę, że poszukują Państwo spedytora międzynarodowego, czy oferta na stronie jest w dalszym ciągu aktualna? Mój narzeczony ma doświadczenie w tej działce i myśli nad aplikacją. Czy oferują Państwo benefity dla pracowników, jak opieka zdrowotna? Bo nie widzę tego w ogłoszeniu. Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku spedytora i jakiego rzędu jest premia?

@Joanna

W firmie są różne profity. W sprawie zasad wynagrodzenia i szczegółów zatrudnienia zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną do firmy. O wszystkim poinformuję na miejscu podczas spotkania. Przed propozycją ostatecznych warunków chciałbym się zapoznać z doświadczeniem aplikującego na stanowisko Spedytora. Nie ukrywam że od tego zależy wysokość podstawy. Premia jest wypłacana w zależności od efektywności i nie ma górnej granicy. Zapraszam do złożenia aplikacji.

Nelka
@Szef

Nie ma szans by dowiedzieć się przynajmniej jakie są widełki płacowe? Co do tej premii, to co dokładnie wchodzi w tą "efektywność", chciałabym wiedzieć od jakich czynników to zależy, czy jest to może szybkość działania, czy od jakości wykonywania swoich obowiązków? No i w ogóle czy często zdarza się tak, że ta premia nie jest wypłacana?

@Nelka

asystent spedytora

Miła rozmowa. Praktycznie mówili rekrutujący. Bardzo mili Pan i Pani. Mi zabrakło ze stresu słów w ustach.

Bardzo proste zadanie logiczne. Niestety stres i w tym momencie stało się bardzo trudne. Po wyjaśnieniach i pomocy rekrutujących w rozwiązaniu okazało się że tylko chciano prześledzić mój tok rozumowania. Wynik okazał się zupełnie nieistotny

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
ZAWIEDZIONA

DO DZIS UWAZALAM FIRME JEDNA Z NAJLEPSZYCH NA NASZYM RYNKU-ZNAM WLASCICIELA ZNA SIE NA TYM CO ROBI ZNA TE PRACE DOGLEBNIE--ALE ZAWIODLAM SIE NA JEGO PRACOWNIKU BARDZO OKRUTNIE--CZEKA MNIE CIEZKA ALE KONIECZNA ROZMOWA---PROSZE NIE MOWIC O WLASCICIELU ZE SIE NIE ZNA NA TYM CO ROBI JEST JEDNYM Z NAJBARDZIEJ KOMPETENNYCH OSOB KTORE PRACUJA W TEJ BRAZY--OPINIE WYSTAWIAJA OSOBY KTORE NIE MAJA PRAKTYKI W TRANPORCIE NAWET STAZU NIE POSIADAJA--

Ciekawski
@ZAWIEDZIONA

oooo a co się stało ?

Irena

widziałam na stronie, że szukają asystenta spedytora i zastanawiam się nad zatrudnieniem. Czytając poprzednie opinie nabrałam jednak wątpliwości co do warunków jakie można tu spotkać. Czy jest tu ktoś kto mógłby wyrazić jakąś aktualną opinię na temat pracy? Faktycznie z atmosferą są takie problemy? I na jakie nagrodzenie może obecne asystent liczyć, bo nie podali?

@Irena

Na pewno jako asystent spedytora będziesz miała możliwość uzyskać przyzwoite doświadczenie. Ale wynik i wynagrodzenie bardzo zależy od osobistego zaangażowania. Atmosfera jest całkiem spoko.

@Irena

Proszę nie wierzyć w zamieszczane opinie. Są bardzo jednostronne i godne pożałowania. Jak ktoś nie może się wykazać w pracy to wykazuje się potajemnie w internecie. Ponadto w tych godzinach w których są zamieszczane opinie osoby te powinny pracować a nie zajmować się śledzeniem innych.

Mirosław

No właśnie ja zdaję sobie sprawę, że często pojawiają się opinie przesadzone, więc zawsze dobrze, kiedy więcej osób się wypowie w danym temacie. Także rozumiem, że niekoniecznie problem z atmosferą jest problemem powszechnym. Myślę aktualnie nad aplikacją na stanowisko pracownika biurowo-administracyjnego, ciekawa jaka atmosfera byłaby na tym stanowisku

Czy Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak . Organizuje.

Barbara
@Joanna

A często są jakieś rekrutacje na staże? Czy może jest rekrutacja ciągła? Można potem liczyć na zatrudnienie?

@Barbara

Można się zgłaszać w każdej chwili - rekrutacja ciągła.....

Nie warto

Zdecydowanie odradzam. Niesamowicie wysoka rotacja pracowników, zwykle nowo przyjęci wytrzymują średnio rok. Zespół składa się głównie z osób, które pracują w tej firmie od początku jej powstania, pozostali nie wytrzymują. Atmosfera jest bardzo toksyczna, nowe osoby są pozostawiane same sobie, bez żadnej pomocy. Zamiast współpracy jest ciągła konkurencja, nie tylko pomiędzy oddziałami firmy, ale również pomiędzy zespołami oraz osobami pracującymi w jednym zespole(!). Kierownictwo nie dba o relacje między pracownikami, nie reaguje na zgłaszane problemy. Jeśli czujesz się źle w swoim teamie, zapomnij o przeniesieniu. Dodatkowo muszę zarzucić brak profesjonalizmu ze strony szefa, nie można liczyć na dyskrecję, jeśli zgłosisz jakikolwiek problem, licz się z tym, że za moment wszyscy pracownicy będą o tym wiedzieć. Nie brakuje również prześmiewczych komentarzy dotyczących byłych oraz obecnych pracowników i to na forum całego oddziału. Na początku praca była przyjemna, z czasem stała się stresująca i wykańczająca.

Też były pracownik
@Nie warto

Nie wiem kim jesteś i czy pracowaliśmy razem. Moje zdanie jest zupełnie inne. Ja też przepracowałem rok. Zaczynałem w Tormie moją przygodę z logistyką i naprawdę nie mogłem lepiej trafić. Jedna z niewielu firma która patrzy na człowieka jako człowieka a nie zbiór kontaktów i klientów. Jedyna firma która uczy zawodu i jeszcze do tego płaci. Wszystko transparentne i otwarte. Od czasu Torm przeszedłem trzy firmy. Nigdzie nie było takiej otwartości jak tam. Owszem i w Tormie trafili się pracownicy którzy żywili się podjudzaniem innych. Nie rozumiem tylko skoro im było tam tak źle to czemu tam tak długo pracowali. Ja do dzisiaj współpracuje z Torm i polecam

@Też były pracownik

W spedycji jest wiele firm, które zatrudniają pracowników bez doświadczenia, nie tylko Torm. W mojej aktualnej firmie również zatrudnione są osoby, które dopiero się uczą i również dostają za to normalne wynagrodzenie. Nie rozumiem Pańskiego argumentu, dlaczego firma miałaby nie płacić pracownikom, których sama zatrudnia? Przez firmę Torm przewinęło się mnóstwo ludzi, wśród nich młode osoby bez doświadczenia w branży, ale zwalniali się po roku. Nawet jeśli nauczyli się zawodu, najwidoczniej stwierdzili, że wolą pracować gdzieś indziej, więc w czymś musi tkwić problem. Tyczy się to również osób z doświadczeniem, które równie szybko zmieniały miejsce pracy. Duża rotacja pracowników zawsze świadczy o problemie, a Pan jest na to żywym przykładem, ponieważ również wytrwał Pan rok.

też były pracownik
@123

Nie wiem gdzie pracujesz ale jak szukałem pracy wysłałem setkę CV. Tylko Torm się odezwał do mnie i zaprosił mnie na rozmowę. Za to jak tylko zacząłem pracować to prawie co tydzień się ktoś do mnie odzywał z propozycją mimo że dalej tego doświadczenia nie miałem. A dlaczego odszedłem? Pracuje tam taka parka spedytorów, chyba są na specjalnych układach u szefa bo tylko tyłki wszystkim obrabiają i sieją zamęt a Szef nic z tym nie robi. On to jeszcze, jeszcze ale ona to porażka, ciągle tylko obserwuje wszystko i wszystkich i po swojemu komentuje. Gdyby nie oni to bym może tam jeszcze popracował.

Martins
@też były pracownik

Chce dorzucić swoje 3 grosze. Bałagan i sposób zarządzania firmą totalnie mnie zraził do tego zawodu i nigdy do niego nie wrócę. Teraz mam inną pracę, do której przychodzę z przyjemnością, a nie dlatego, że muszę. Na koniec dodam, że jedyne co odwlekało moje zwolnienie to współpracownicy, którzy byli wspaniali i pomocni i nie zgodzę się z opinią o „parce na specjalnych układach”, bo to nie oni maja układy, a zupełnie ktoś inny…

Jeronimo

Hej opiniodawcy. Pracuję tu od niedawna i jest w porządku. Nie zauważyłem by było w firmie coś złego. Prawie wszyscy są pomocni i można liczyć na wsparcie. Ale wszędzie się trafi czarna owca. Ale czy jedno zgniłe jabłko może wpłynąć na całą jabłonkę?

@Jeronimo

A opowiesz jak wyglądała Twoja rekrutacja? Bardzo jestem zainteresowany tą firmą, ale chciałbym się dowiedzieć coś więcej i przygotować odpowiednio na spotkanie z pracodawcą.

Czy w Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Też były pracownik

Gdy pracowałem w Torm wynagrodzenie było dwa razy w miesiącu. Pierwszego była podstawa z premią za urlop albo coś a około 10-go chyba była premia

@Też były pracownik

A premia dotyczyła nadgodzin czy jakaś inna forma docenienia pracownika?

Jaka umowa obowiązuje w Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę

Barbara
@Andrzej

O, to super! A wiesz może ile czasu trwa okres próbny?

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odpowiednią motywacją za wyniki w pracy jest wynagrodzenie, pojawiły się też w firmie auta służbowe.

Bardzo fajna firma. Atmosfera w skali od 1-10 nawet 8. Jeżeli coś wpływa na obniżenie tej skali to tylko zawiść innych pracowników że nie potrafią tak dobrze pracować jak Ci najlepsi. Przez co mniej zarabiają. Jest możliwość dobrej wypłaty. Ponadto wszystko na stole i to też jest duży plus. Na wypłatę której większość stanowi premia największy wpływ ma sam pracownik. Ja się zajmuję pracą i nie narzekam. Nie mam czasu na głupie gadania. Pracujemy w transporcie więc sami wiemy że branża jest ciężka i wymaga zaangażowania. Kierownictwo jest naprawdę ludzkie i wyrozumiałe, tak naprawdę kilka osób powinno wylecieć ale Szefostwo daje ciągle im szansę.

Marcelina

@anonim bardzo słabe czyli jakie?

@Marcelina

Nie wiele powyżej średniej krajowej

Jakub
@Anonim

Czy Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm planuje jakieś podwyżki? Jak wygląda tu ścieżka kariery i po jakim czasie można awansować na wyższe stanowiska? Daj znać, ciekawi mnie ta kwestia.

Szczerze odradzam pracy w PKS Torm. Atmosfera bardzo słaba, ciągła rywalizacja między oddziałami firmy, brak współpracy i pomocy. Nowy spedytor jest pozostawimy sam sobie, brak jakiegokolwiek szkolenia z systemu i polityki działania firmy. Zarobki bardzo słabe jak na ten zawód. Szefostwo kompletnie nie zna się na prowadzeniu działalności.

@Anonim

W pełni zgadzam się z tą wypowiedzią. Ta firma to katastrofa.

Kierowca

Witam. Czy prowadzicie rekrutację kierowców? Jak wyglada praca kierowcy? Jaki system i jakie wynagrodzenie? Pozdrawiam.

Mimi

@P... To z wypłatami nie ma problemów żadnych?

Jeremiasz

Pod wieloma względami świetna firma, wystarczy być sumiennym pracownikiem a zadowolenie pewne.

P...

Polecam pracę w tej Firmie. Terminowe płace, atmosfera super.

???
@P...

???

Iwona

Przedsiębiorsto Koordynacji Spedycji Torm prowadzi obecnie trzy rekrutacje. Poszukiwany jest między innymi Spedytor krajowy/międzynarodowy. Do obowiązków należeć będzie pozyskiwanie zleceń transportowych oraz wycenianie transportu i negocjowanie stawek. Jeżeli potrzebujecie większej ilości informacji, znajdziecie je tutaj: http://www.pkstorm.com/kariera Kto z Was będzie aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Budowlanych 31 lok. 301
    80-298 Gdańsk
  • NIP: 9571070731 REGON: 221962736 KRS: 0000477379

Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji Torm Sp. z o.o.