Sollver

Leszno

Opinie o Sollver

tamto tamto 2015-08-28 16:33:37
Firma do niczego, nie ściaga długów, tam nic nie robią, poza tym zle traktuja pracowników, wiem od znajomej która tam pracuje
pracownik 2015-11-24 15:15:51
Ja nie wiem nic od znajomych :-) wiem bo tu pracuję i fakt komuś kto nie chce pracować i szuka naiwnego który wykona jego pracę to niestety tej firmy nie polubi. Polecam firmę, warunki pracy bardzo dobre, atmosfera w pracy również, do ideału może i brakuje, lecz nie oszukujmy się, zawsze można się czegoś przyczepić. Pensja zawsze na czas a i wszelkie inne sprawy służbowe bez problemu można szybko i co ważne bez żadnego stresu załatwić. Jesteś dobry dla firmy to firma będzie dobra dla Ciebie.
NICK 2015-12-02 13:42:41
Czyżby wpis dłużnika?? Za bardzo przycisnęli... :-)
xxx 2016-01-22 11:19:40
W skrócie firma jest profesjonalna wiem bo korzystałem, od znajomych wiem że warunki pracy i zespół jest ok. Nie oszukujmy się windykacja to trudna branża i nie każdy zdaje sobie sprawę że obowiązki wymagają kreatywnego myślenia. Nie oszukujmy się kochani ludzie bez doświadczenia w branży i wiedzy prawnej nie znajdą dla siebie miejsca w sollver. Wżyciu taki już jest że trzeba dać coś z siebie a nie tylko marudzić.
arczik 2016-04-24 13:45:47
to prawda, profesjonalizm to ich drugie imię, a teraz szukają przedstawicieli handlowych do pracy w lesznie i gliwicach
Zostaw swoją opinię o Sollver - Leszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sollver