Opinie o Lin-Tech Sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lin-Tech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lin-Tech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lin-Tech Sp. z o.o. w Janikowo

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Lin-Tech Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 13 września kilka ogłoszeń.

Nowy wpis

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się zazwyczaj bezpośrednio z potencjalnym przyszłym przełożonym (w zależności od stanowiska, o które ubiega się kandydat). Staramy się, aby przebiegała ona w przyjemnej atmosferze, a osoba zaproszona na spotkanie mogła swobodnie opowiedzieć o swoich umiejętnościach i doświadczeniu.

Na jakie wsparcie w Lin-Tech Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Nowy wpis

Kobieta spodziewająca się dziecka chroniona jest przepisami prawa pracy, które dokładnie określają obowiązki pracodawcy i sposób postępowania w określonych sytuacjach. Firma LIN-TECH stosuje się do tych wytycznych i zapewnia kobietom w ciąży szczególną opiekę.

Szkoda

To chyba jak juz czekam 2 tyg na odzew to raczej nic z tego co?

Jak długo czekaliście na odzew z Lin-Tech Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wysłałem CV na drugi dzień telefon, kolejnego dnia rozmowa kwalifikacyjna ;)

Firma Lin-Tech Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Konstruktor. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Patryk

@odp dlaczego tak uważasz ? Napisz coś więcej o warunkach zatrudnienia w tej firmie.

Daria

@BYŁY PRACOWNIK Dla mnie opinia byłych pracowników zawsze jest nieobiektywna. Firma ma dobre opinie!!

BYŁY PRACOWNIK

NIE polecam ,notoryczna wymiana pracowników biurowych ,poszukiwania kierownika warsztatu (ciągle) nikt nie może opanować stada nierobów ,które siedzi na warsztacie i nic nie robi (kompletne obiboki ) poziom wykonania taki ,że czterolatek lepiej zrobi zlecenie .Poprawki poprawek ,poprawek poprawki . Ogólnie wielka patologia !!!!!! D R A M A T !!!

@BYŁY PRACOWNIK

Efektywność pracy zależy w dużej mierze od zaangażowania pracowników w dane im obowiązki, ale i mobilizacji osoby na stanowisku kierowniczym. Na stronie internetowej firmy Lin - Tech nie znalazłam informacji odnośnie rekrutacji do firmy. Czy firma w dalszym ciągu szuka osoby do podjęcia się kierowniczego stanowiska? Jak przystąpić do rekrutacji?

@Ewa

Nie ma rekrutacji, bo jest obecnie kierownik ,wybrany z grona pracowników

@BYŁY PRACOWNIK, informacje na temat tego, jak pracuje się w Lin - tech z Poznania są bardzo ważne, szczególnie dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie. Będę wdzięczna jeśli napiszesz parę słów więcej o firmie.

agroljk

TO JAKIŚ CUD ,ŻE COŚ TAKIEGO ISTNIEJE, W DZISIEJSZYM KAPITALISTYCZNYM ŚWIECIE/ FACHOWCY TYPU :ZIEMIA,ŁOPATA ,POWIETRZE !!!

Staram się o pracę w tej firmie. Proszę o wskazówki

Szef stracił chyba kontakt z rzeczywistością... Tym razem na serio. Właśnie otworzył sobie pod kórnikiem warsztat remontujacy i sprzedający za grube pieniądze samochody zabytkowe. Na stronie www nowej firmy podaje się za mecenasa i kolekcjonera sztuki... Lintech chyba go znudził bo ciągle trzeba się użerać z tymi robolami, nic nie jest w terminie, ciagłe rotację ludzi, wtopy na każdym projekcie ( głównie budowlanym - dzień dobry panie Darku), itp. Kto ci szefie kupi za takie pieniądze auto zabytkowe jak w tym kraju większość jeździ zabytkowymi golfami III za 5 tys zł....

Poznaniak

To że ty jeździsz golfem kolegi to twój problem, jak możesz tak obrażać ludzi, którzy mają pomysł na swoje życie.? Na stówkę masz kompleks swojego istnienia i brak pomysłu godnego egzystowania ale jest na to sposób, zmień swoje życie. Pobież odpowiednie dokumenty, załóż działalność, kup narzędzia, szukaj klientów i stań się biznesmenem. Miej jaja a nie tylko (usunięte przez administratora) br />

Zadowolony pracownik

Pracuję w tej firmie już kilka lat i jestem zadowolony zarówno ze swoich zarobków jak i atmosfery panującej w firmie. Wiadomo, zdarzają się czasami jakieś problemy, ale gdzie ich nie ma?! Firma zatrudnia pracowników na umowę o pracę, nie jakieś śmieciówki. Większość pracowników pracuje tutaj już kilka lat więc o czymś to świadczy. Każdy ma prawo do swojej opinii. Ja ją polecam. Firma cały czas się rozwija, zdobywa nowych klientów, a przede wszystkim daje zarobić.

Kadrowa z Lintech

Były kierownik warsztatu zarabiał 4,5 tys na rękę, były kierownik budowy 3,8 tys na rękę, były inż budowy 2,5 tys na rękę. Wszyscy oni się pozwalniali i poszli do innych firm.

Rysiu z krainy Lin-Tech

Również nie polecam tej firmy. Mają tylko 1 klienta - dużą niemiecką firmą a to przez to że współwłaściciel robił tam kiedyś na lince. Oddział budowlany to istna porażka. Jak drugi współwłaściciel jedzie do inwestora zastępczego to sobie z niego ubaw robią itp. Obaj współwłaściciele są totalnie oderwani od rzeczywistości i chyba myślą że korporację prowadzą. Na co dzień duża patologia np. kierowca zwalnia pracowników biurowych, warsztat nic nie wyprodukuje w terminie. Itp. Ogólnie ciężkie warunki pracy do tego mają słabych podwykonawców. Unikajcie!

lin-tech

nie polecam. obiecują złote góry a potem oszukują na wynagrodzeniu i umowie. Średni okres pracy na stanowiskach biurowych 5-6 miesięcy i ludzie odchodzą do normalnych firm. Właściciel zachowuje się jak by był oderwany od rzeczywistości i prowadził 5 osobowa ,,ekipę budowlaną" a przez kulturę nie wspomnę o poziomie kompetencji ,widać to po strukturze kadrowej .szkoda czasu.

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie Lin-Tech Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw merytoryczną opinię o Lin-Tech Sp. z o.o. - Janikowo

Lin-Tech Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.

Lin-Tech Sp. z o.o.