doors

Komorniki

Opinie o doors

mały 2012-09-27 22:20:27
kolejna firma gdzie jest kilku szefów i każdy ma nasrane w głowie i żąda niestworzonych rzeczy od pracowników
gośc 2013-01-10 16:37:14
Wspaniały zakład !!!
wypłaty przynajmniej są na czas i całkiem przyzwoite jak na dzień dzisiejszy powyższy post napisał na pewno jakiś nieudacznik życiowy który nie stanął na wysokości zadania w tak wymagającym zakładzie...
Pokaż mi doskonałego szefa nieudaczniku!
(bądz sobie szefem szefem będziecie do siebie pasować)
wyzwolony 2013-01-30 22:23:40
w pierwszych dwóch wpisach jest pisana prawda chociaż dość ostrym piórem ale wpis LIZUSA Z BRĄZOWYM NOSEM przechodzi ludzkie granice przyzwoitości. Uważaj abyś nie skończył w sądzie i nie musiał oddać tej przyzwoitej kasy jak na dzisiejsze warunki.Ten wspaniały [usunięte przez moderatora] byłych lakierników którzy pracowali po szesnaście godzin i chce od Nich ich ciężko zarobionych pieniędzy po 20000 zł,oto są wspaniali szefowie DOORSU.
W Tell 2013-11-16 21:21:38
Szefostwo płaci komu chce i ile chce,niezależnie od tego w jakich warunkach się pracuje.Jest to firma która ma najwięcej mistrzów na metr kwadratowy powierzchni,ponieważ Szef sam ich produkuje,płacisz cztery stówki i już jesteś wielkim Mistrzem którym Szef będzie się wychwalał w reklamach.O technologii produkcji drzwi nie warto pisać nie są warte tych pieniędzy.
Nieznany 2014-03-17 21:20:43
(usunięte przez administratora)filozofuje że jego firma ma najwyższą jakość z pośród wszystkich firm że ma najlepszych fachowców a jak zebranie się kończy to wzywa kilku do siebie i dostają taką (usunięte przez administratora)że im się pracować odechciewa a ich produkty pozostawiają wiele do życzenia to głowinie wina przez brak jakiejkolwiek organizacji
anonim 2014-04-24 22:50:18
A Doors jeszcze ciągnie ilu tam przewinęło się pracowników przez ostatnie pięć lat to szkoda pisać.
bartekj 2015-02-13 17:00:51
a dlaczego taka rotacja jest w tej firmie ze tylu pracowników się przwineło to mają czas na zatrudnianie nowych pracowników tak często skoro lubią zmianiać.. i jaką umowę przedstawiają o pracę czy zlecenie też wchodzi w grę ... czy przełożony dużo wymaga od pracownika a jezeli tak to czy wynagrodzenie jest adekwatne do wymagań?
obserwator 2015-04-01 23:08:39
Jak tam Geniu jeszcze taki mściwy czy wysłali Go na emeryturę?
anonim 2015-10-29 16:50:06
familia Kubiakow to popaprana firma przede wszystkim Geniu i jego syn Robert belkoczaca pijaczyna ktora nie moze wyjsc z alkoholizmu w dodatku marnie placa pracownika ale lizusy kapujace dostaja wiecej pieniedzy jak wchodza im pod biurko to desperacja Fuj!!!
anonim 2015-10-29 16:50:13
erf 2016-05-11 17:16:16
hej hej no ja widze ze teraz tez szukaja na stanowiko Project Manager Assistant w Warszawie bardzo dobrze trzeba tutaj znac jezyk angielski jednak :)
Zostaw swoją opinię o doors - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie doors