Opinie o Spitra Gmbh w Wertheim

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Spitra Gmbh. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spitra Gmbh o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spitra Gmbh w Wertheim

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaka jest kultura pracy w Spitra Gmbh?

Xyz Nowy wpis

Czy ktoś z was pracował przy sortowaniu warzyw i owoców i może coś powiedzieć?

Staszek Nowy wpis

Może ktoś mi podpowie czy teraz w związku z pandemią są organizowane wyjazdy do pracy? Czy kwarantanna obowiązuje?

Sylvia Nowy wpis

Nie polecam...Okłamują,manipulują a po przyjedze warunki są całkiem inne. Sama praca może nie jest zła, lecz organizacja zerowa, tak samo jak szacunek do człowieka. Dlatego nie polecam tej agencji pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Spitra Gmbh. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Janina

Wszystko ok i idzie żyć jak ktos chce, polecam dalej. Moje sugestie dla Spitra Gmbh: Wszystko ok Lubię atmosferę w Spitra Gmbh za: Jasno i na temat.

Łukasz Owczarzaak

Niniejszym oświadczam ze złożone przeze mnie oświadczenie w dniu 28 października 2015 roku na portalu GOWORK.pl było pomówieniem. Nigdy nie oferowano mi pracy na czarno w firmie Spitra Gmbh.

Kris

Pracowałem przez Spitrę w fabryce mebli Rauch. Praca była ciężka, ale nie tragiczna. Mieszkania oferowane przez firmę dość dobre. Można samemu znaleźć mieszkanie z fakturą, i firma opłaci w wysokości do 20€ za dzień. Na początek było dobrze. potem znalazłem lepszą pracę, ale musiałem sam wynająć mieszkanie. Nigdy mnie nie oszukano na godzinach. Wielu odchodzi bo im się nie podoba. Ale wielu zostaje, i dostają po czasie umowy bezpośrednio od fabryki. Wypłaty były zgodne z tym co mówiono mi przed podpisaniem umowy.

jaco

Jak idziesz podpisac umowe to w umowie masz zagwarantowane ile godzin tygodniowo masz pracowac lub na tydzien ile godzin ci gwarantują pracy? to wazne ,bo jedziesz by pracowac i zarobic

koczis

Witam. Pracuję od pewnego czasu w Rauchu. Jeżeli chodzi o godziny, to dokładnie sprawdziłem i się zgadzają . Jeżeli mam pytania do Spitry, to piszę maila. I o dziwo zawsze dostaję odpowiedż. Jak do tej pory, nie miałem żadnych problemów jeżeli chodzi o majstra czy innych pracowników. . Tak tak samo jest u nas w kraju. Praca jak praca. Za darmo nikt ci nic nie da. Wiadomo, że przychodzimy na najcięższe stanowiska. Trzeba zapierdzielać. Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Młody ma zawsze przerąbane. Prawda stara jak świat. Zawsze mogłoby być lepiej. Stawka godzinowa i opłacony przyzwoity nocleg, to nie jest żle. Może uda się po jakimś czasie przejść na stała umowę do Raucha. C'est la vie

dannek

Witam mialem przyjemnosc pracowac przez ta firme!! Na samym poczatku wszystko ładnie wyglada , Pan J.P czaruje az milo, na miejscu mala Rosjanka wita nas usmiechnieta podpisujemy umowe i wysylaja nas do roboty. Ja robilem w Rauchu akurat jako ze jestes Polakiem to dra morde na Ciebie i generalnie w kazdy mozliwy sposob pokazuja Ci za co Cie maja. W kwesti finansowej pierwsza wyplata ok ale w nastepnym miesiacu i w kolejnych coraz mniej tak im dłuzej pracujesz tym mniej zarabiasz!!ginace godziny 3-4 dni potrafia wyparowac itp itd po rozliczeniu sie z podatku przychodzi niestety ale doplata koledze 300 euro bo firma kreci i kombinuje z familienfahren!!wyjasniasz wszystko kiwaja glowa ze bedzie ok w nastepnym miesiacu to samo. Duzo ludzi tez na starcie odpada poprostu nie spodobaja sie Turasa czy Niemca i wracasz do domu niestety

marian
@dannek

ja pracuje w rachu już drugi rok przez spitre i nie narzekam nikt mnie jeszcze nie wykręcił na godziny 2 1/2 godziny w tygodni zabierają na azk kanto całemu zakładowi na poczet wolnych dni w miesiącu maju i sierpniu

Chriss
@marian

na jakim dziale przyjacielu moze na Verladung?Skoro tak super to co powiesz mi o Wesentalu?Verladungu?Lackanallu?zacznij liczyc godziny bo kazdemu znikaja i rozlicz sie z podatku.A wiesz ze za kazdy wyjazd do pl naleza Ci sie pieniadze jak i za dojazd do pracy?i wiele wiele innych ale pisac mi sie nie chce. Ale nie ma tego zlego bo robimy wniosek do sadu w Wertheimie i bedziemy zbierac ludzi pod zbiorowym wnioskiem wiec i Ciebie odwiedzimy

kat

To nie jest moj komentarz wiec nie podawajcie sie za mnie ratujac firme po to jest dodawanie komentarzy aby wyrazac swoja opinie a to zabronione niestety nie jest wiec usuncie moje nazwisko i nie podawajcie sie za kogos kim nie jestescie :)

adrian

i jak z ta firma sie pracuje ?

bundy102

Ja mam ofertę z tej firmy. też jestem ciekaw czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą?

jjj

Czy ktoś pracował przez tą firmę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Spitra Gmbh - Wertheim

• Jak się pracuje w Spitra Gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Spitra Gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Spitra Gmbh