logo Mediaten Sp. z o.o.

Mediaten Sp. z o.o.

Opinie o Mediaten Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 08:39:50
Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Mediaten Sp. z o.o.. Wypowiedz się na naszym forum.
Kamila 2016-04-05 14:20:45
Pracowałam w tej firmie ponad pół roku w dziale tele. Warunki pracy bardzo dobre.Dzięki szkoleniom dużo się nauczyłam. Atmosfera w pracy była fajna, młody zgrany zespół.Załapałam się nawet na wyjazd firmowy.Wypłata zawsze na czas,żadnych problemów z urlopem,dokumentami.Dobrze wspominam współpracę z firmą Mediaten.
ninka 2016-07-07 19:06:11
Witam, proszę o opinie na temat pracy w firmie Mediaten, na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej i obsługi klient jakie są wynagrodzenia czyli jaka jest podstawa? czy są premie i w jakiej wysokości można wyciągnąć? w warto poświecić swój czas na podjecie współpracy w tej firmie.
Gośka 2016-08-02 12:37:33
Stawki są standardowe takie jak w innych call,teraz odebrałam wypłatę z premią i nie narzekam, i jestem na umowę o pracę co dla mnie było ważne. Ale atmosfera jest fajna, spokojniej niż w molochach, normalne warunki, jak potrzebuję wolne nie ma problemu idzie się dogadać.
urocza 2016-08-21 22:50:24
Na początek 12 zł, a potem to zależy jak pracujesz. Z premiami różnie bywa. Raz wypłacają raz nie.
Mała firma to nie moloch, a z drugiej strony jest niepewna.
propsta 2016-09-08 23:02:16
@ urocza - a czemu raz wypłacają, a raz nie? przeciez jak zapracowałes to powinni ci wypłacić. nie rozumiem ze może być inne podejście nmiż własnie takie
madzia79 2016-11-29 16:14:13
Bo tam nie ma sprzedaży tylko pozyskuje się klientów zainteresowanych ofertą. Więc jest znacznie łatwiej niż w mojej poprzedniej pracy gdzie sprzedawałam produkty Orange. Prowizję płacą a premię za zrealizowaną ilość ofert.
Zostaw swoją opinię o Mediaten Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediaten Sp. z o.o.