Opinie o Miele w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Miele. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele w Warszawa

Kotler Nowy wpis

Dziwna to firma, niby standard na najwyzszym poziomie swiatowym. A w praktyce jest to zlepek fachowcow z branzy FMCG badz bez odpowiedniego wyksztalcenia. Niby innowacyjnosc, najwyzsza jakosc, ale fachowcy z top managmentu znaja sie na zatowarowaniu i promocji. Ciekawe jak to bedzie dalej wygladac sprzedawac produkt premium jak chipsy przy ladzie czas pokaze czy to wlasciwa droga. Firma zdecydowanie odeszla od tego co bylo jej sila a te wszystkie ruchy to raczej gwozdz do rozwoju niz prawdziwy game changer. A obsluga posprzedazowa na zasadzie do bramy i sie nie znamy.

Aleksandra C Nowy wpis

Ostatnio brałam udział w rekrutacji na asystentkę działu HR. Pracy nie dostałam, ale dziękuję p. Paulinie B. za profesjonalne podejście do mnie jako kandydatki. Telefon z podziękowanie oraz feedbackiem jest bardzo ważny dla kandydatów. :)

irena Nowy wpis

w Miele w ksawerowie dochodzi do tego ze pracownika pełnoetatowego zwalniaja podstepem oferujac mu 8 tysiecy zlotych bo inaczej znajda haki na niego by tam nie pracowal.

Parasolka Nowy wpis

Najlepsza kariera jest w MIele w Ksawerowie. p Okrojek w ciagu 3 miesiecy od lidera którym nigdy tam nie była , potem szybko szybko została kierownikiem i w ciągu 1 miesiąca dyrektorem produkcji . Tak się awansuje !!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Miele? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Nika

Bardzo dziwna sytuacja z ogłoszeniam do showroomu miele w Gdańsku. Ogłoszenie "wisi" na popularnym portalu pracy od dłuższego czasu, data ważności jest przesuwana. Myślę, że w obecnej sytuacji firma nie powinna mieć problemu ze znalezieniem profesjonalnego pracownika. Czy chodzi o przyjmowanie na okres próbny za niską stawkę a potem następny pracownik? Czy tak słabo płacą? Czy ktoś coś wie na ten temat?

Wiesiek
@Nika

Firmą zarządzają ludzie szczególnie serwisem którzy sprzedawali trampki a teraz przez idiotyczne działania w obsłudze serwisowej ciągną Firmę na (usunięte przez administratora)

Rob

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo nieprofesjonalna .

Zuzanna
@Rob

Proszę o szczegóły. Kto prowadził rozmowę? Padły jakieś niewygodne pytania? Chętnie się dowiem dlaczego masz negatywne zdanie.

Jarosław

Fatalna toksyczna atmosfera i warunki pracy. Niby duża, międzynarodowa firma, a jednak typowa polska januszerka nastawiona na wyzysk. Nie polecam z całego serca. Początkujący nic się nie nauczą a bardziej zaawansowani wręcz cofną w rozwoju.

Dar
@Jarosław

Potwierdzam beton jakich mało. Kto pracował w MIELE POLSKA ten sie w cyrku nie śmieje.

Anita

@Daria i też co ważne, czy jest płatny?

Daria

Ile tam okres próbny trwa ?

Miro

Jeśli zła jest atmosfera to chyba winni są pracownicy?

Gosc
@Miro

Tak. Dobrze piszesz. Pracownicy... Zauważ że prezes, dyrektor etc. też jest pracownikiem. A jeśli ceni się słupki, a nie ludzi i ich zaangażowanie i umiejętności to atmosfera jest zła.

Paulina
@Gosc

Czyli nie ma co liczyć w Miele na podwyżki, dobre słowo etc? Kiedy w ogóle ostatnio jakieś podwyżki mieliście? Oczywiście oprócz tych inflacyjnych.

Zbych

Może i pracownicy. Zawsze ich wina.

Kaśka

Płaca dobra, atmosfera zła. Uznanie? Zależy z kim trzymasz.

Norbi

Interesuje mnie praca w firmie Miele. Miałem nadzieję, że dowiem się więcej na tym forum a tu zaskoczenie. Od kilku miesięcy cisza, czy jest jakiś powód?

Paulina

Miele obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko - Promotor. Macie już jakieś doświadczenia z pracą na tym stanowisku? Jak ogólnie oceniacie Miele jako pracodawcę? Rzetelne oraz merytoryczne komentarze mogą być cenne dla przyszłych kandydatów.

jgfx

@yppao czy ja wiem..nie wszedzie podaja kwote w ogloszeniu przeciez uwazam ze takich rzeczy to przeciez mozna sie dowiedziec keidy sie juz bedzie na rozmowie kwalifikacynjej..cxasem takie kwoty sa nwet tajne

Zostaw merytoryczną opinię o Miele - Warszawa

• Jak się pracuje w Miele?

Zobacz opinie na temat firmy Miele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele?

Miele