Opinie o PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI w Gdańsk

Waldemar

Jeśli jesteście osobami, które nie znalazły pracy w innej branży, nie mają żadnych specjalnych umiejętności to jest to praca dla was. Do sprzedaży nieruchomości niepotrzebne są żadne większe skille. Sporo nieruchomości sprzedaje się sama a wy łapiecie prowizje. Nie musicie być profesjonalni, ani dobrze ubrani - jeśli mieszkanie się komuś spodoba to po prostu je kupi. Polecam

Rentier_89
@Waldemar

Nie zgadzam się Sprzedaż jest obecnie najważniejszą umiejętnością w życiu człowieka. Sprzedaż jest wszędzie i wszystko jest sprzedażą. Możesz mieć super wiedzę, ale bez umiejętności interpersonalnych nigdy wiele nie osiągniesz, a pandemia udowodniła że nieruchomości nie da się sprzedawać online - tu jest potrzebny człowiek, który umie słuchać!

Sławek

(usunięte przez administratora) agencja posrednictwa nieruchomosci z jaka mialem do czynienia. Panie posredniczki nazywane opiekunkami oferty ,na jedna oferte sa dwie opiekunki od strony kupujacego i sprzedajacego z czym wiaze sie dodatkowa niemala prowizja z obu stron (dowiadujemy sie o tym przed samym kupnem).(usunięte przez administratora),problemy z kontaktem o wszystko trzeba pytac dociekac samemu, podajace bledne informacje. Np w mieszkaniu ktore kupilem mialo byc ogrzewanie miejskie a okazala sie kotlownia gazowa w budynku. Omijac szerokim łukiem.

dd
@PP

(usunięte przez administratora) Nikt sie nie myli kto bledow nie robi. Mozna pomylic datę, nazwisko, pomylic się co do zakupu. Ale sprzedawanie lokalu w ktorym sie podaje nieprawdziwe informacje dotyczace np. ogrzewania (podstawowa sprawa) to dyletant i nieuk, a nie "profesjonlista". Zwykla sprzątaczka tyra miesiącami na wynagrodzenie ktore ci ludzie dostaja za kilka godzin pracy, pracujac z brakiem profesjonalizmu. Malo tego probojac pokrętnymi zapisami w umowie zgarnac wynagrodzenie np. za "oświadczenie woli zakupu nieruchomosci" (ktore moze kolezanka z pracy podpisac). Nie ma mocy prawnej takie oswiadczenie. Ale wazne ze prowizja zaplacona. tfu

Szukam (usunięte przez administratora) w branży nieruchomości tu w Gdańsku, ktoś z was obecnie pracuje jako agent i mniej więcej mógłby nakreślić mi warunki. Ostatnio jak kogoś szukali podali widełki w ofercie na poziomie 5 000–50 000 zł. Ta podstawa, o której piszą wynosi te 5k, a reszta to prowizje?

Pracownik Nowy wpis

Musisz mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą, bo tutaj wszyscy jesteśmy na B2B, więc na rękę podstawy masz około 3800zł. Z prowizjami bywa ciężko, bo nasza agencja to korporacja i jest tutaj tzw. wyścig szczurów. Mimo że pozyskasz fajną nieruchomość na wyłączność, to ktoś z bardziej doświadczonych agentów i tak Ci ją sprzątnie sprzed nosa i sprzeda swojemu klientowi. Do tego system prowizyjny jest niejasny i nigdy nie wiemy ile tak na prawdę za sprzedaną nieruchomość jest dla nas, jako doradców, a ile do kasy firmy. Jeżeli masz do wyboru innych pracodawców, to raczej idź do innych.

Rysiek Nowy wpis

Nie macie umowy tylko o działalność i to minimalna praktycznie? Chyba nie rozumiem, jak się to mi opłaca. Wszędzie dostawałem umowę zazwyczaj tylko teraz się pojawiły jakieś b2b. Jakie są zalety dla osoby zatrudnionej tego?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy Real Estate Investemnt Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Sprzedający

Uwaga, agencja ta bierze po 3% od każdej ze stron, o czym kupujący nie wie do ostatniej chwili i wycofuje się najczęściej właśnie z tego powodu. Agencja - korporacja nastawiona na excela. Mają duże kary umowne naliczane od wszystkiego. Jeżeli macie możliwość unikajcie i korzystajcie z konkurencji. Jeżeli nie - czytajcie dokładnie umowę, najlepiej z kimś kto ogarnia. Ich umowy to pułapki prawne na osoby nie ogarniające tematu.

Tomasz K.

Nie jeszcze wiem jak się pracuje, ale byłem na spotkaniu rekrutacyjnym i jestem pod wrażeniem osób kierujących firmą, warunkami finansowymi i miejscem pracy. Naprawdę robi wrażenie!

@Tomasz K.

A jak to spotkanie wyglądało? Długo trwało? Czy zapowiedzieli jakieś kolejne etapy rekrutacji czy to był jedyny? Bo ciekawi mnie ile cały proces tu trwa

@Tomasz K.

To jakie warunki finansowe zostały Ci zaproponowane, skoro byłeś zadowolony? Jesteś w stanie przywołać jakieś widełki?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Real Estate Investemnt Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
@Agata

Ciekawe dlaczego nigdzie nie ma opcji dodania opinii nt tej firmy. Pośrednik przed podpisaniem umowy dzwoni z informacją, że ma klienta, ale musi obejrzeć nieruchomość zanim pokaże mu ją. Na spotkanie przychodzą 2 osoby z umową, gdy masz się z nią zapoznać zagadują o osobiste tematy. W umowie zapis m. In o dodatkowej prowizji za szybką sprzedaż, 3 miesięczny okres wypowiedzenia itd. Po tygodniu okazuje się, że klient jest od innego pośrednika i dopyta. Po 2 tygodniach okazuje się, że klienta nie ma

Wilk

Chcesz mieć nieograniczone możliwości rozwoju (regularne szkolenia merytoryczne i sprzedażowe), a wypłaty uzależnione od poziomu zaangażowania i skuteczności? To wtedy jest to miejsce dla Ciebie. Jeśli szukasz umowy pracę i stabilizacji to nie tutaj...

Andzia
@Wilk

Nie rozumiem trochę tego komentarza, to co piszesz jest zaprzeczeniem, bo twierdzisz, że można się rozwijać itd. A na koniec piszesz, że stabilizacja nie w tej firmie, to jak to w końcu jest? Czyli skoro wypłaty uzależnione od poziomu zaangażowania, to rozumiem, że osoby na tym samym stanowisku mogą mieć rożne stawki?

@Wilk

co to znaczy zaangażowanie w tej firmie ? chyba zmanipulowanie i oskubanie z kasy .

Najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałem. Nie szanują ludzi. Pseudo doradcy... Są ulubieni sprzedawcy i oni mają najlepsze kąski a później nie można ich dogonić na tablicy wyników.

Maryśka

Póki nie ma naboru, zapytam - jak im się te najlepsze kąski dostają w ogóle? Nie napisałeś tego, wolę się sama nie domyślać, czy to kwestia bycia ulubieńcem, czegoś innego. Ponadto padło tu zignorowane pytanie o podstawę w PLN sprzedawców. Gdybyś mógł pomóc...

kupujacy

z własnego doświadczenia , tego doświadczyłam i widać po pracy doradców ,że tylko słupki się liczą w tej firmie . słupki wręcz krzyczą ze strony internetowej tej firmy

kupujacy

Cóż wielkie cwaniactwo ( podsuwanie dokumentów do podpisania w tempie niemożliwym do zapoznania ), nieuczciwość (podane dane o nieruchomości bez pokrycia w rzeczywistości ) liczy się prowizja nie człowiek . Ostrzegam przed tym biurem ,ludzie tam pracujący to potwory / (usunięte przez administratora)finansowe.Profesjonalizm w czym ? w (usunięte przez administratora) praktykach to i owszem .

Gabriel

Pracowałem 6 lat w tej firmie. Najlepsze biuro w Trójmieście!

@Gabriel

6 lat to bardzo długo. Skoro chwalisz to musiałeś mieć dobre warunki. Teraz szukają doradcy ds. nieruchomości. Stawka miedzy 5 a 50 tysięcy. To zarobki są aż tak dobre bo jak dla mnie trochę niewyobrażalne. Górna granica zależy od prowizji?

Naprawdę?:D Też tu trafiłam z tego ogłoszenia, no to przykre rozczarowanie. Coś jeszcze wiesz może? Dobrze myślę, że jesteś po rozmowie kwalifikacyjnej? Jak wrażenia, coś jeszcze nie pokrywało się z ofertą?

Waldemar

Marlena
@Waldemar

Może właśnie to jest przyczyną tego że w pepper house miałam styczność z najgorzej przygotowanymi pośrednikami jakich w życiu widziałam a kupuje/sprzedaje nie pierwsza nieruchomość. Dwóch pośredników, którzy nie potrafią przygotować umowy przedwstępnej i protokołu zdawczo odbiorczego ????????????????

Justyna
@Marlena

Naprawdę taką sytuację miałaś? :O Mam nadzieję ze później ktoś bardziej kompetentny w tym pomogł?

Karol
@Waldemar

Może i tak było rok temu, ale teraz nic się samo nie sprzedaje... PS W jakim okresie pracowałeś? Ja pracuję tu 10 lat i nie kojarzę żadnego Waldemara...

@Karol

A ja pracuję tu 7 lat i żadnego Waldemara nie kojarzę :)

qq
@Waldemar

tylko developer majacy mnostwo lokali lub za przeproszeniem tuman życiowy zgodzi sie na posrednika. Notariusz mowi co potrzebuje: - wymeldowanie z urzedu miasta - zasw. ze spoldzielni o niezaleganiu z oplatami itd. Jestesmy prowadzeni za rączkę. Idziemy do urzedu mowimy wymeldowanie - dostajemy druk prosze wypelnic, prosze zaplacic. Nie trzeba tutaj zadnych umiejetnosci. A sam na nieszczescie (i tak byla to najtansza oferta) bylem kupujacym z posrednikiem. 8 tysiecy wywalone w błoto.

Rentier_89

Kazik

Najlepsze miejsce do pracy zarówno dla początkujących jak i doświadczonych handlowców. Regularne szkolenia, wsparcie przełożonych i asystentów, najlepszy marketing i największa baza klientów na rynku.

sprzedający

Cwaniaczki. Klasyka manipulacji (podręczniki, szkolenia itd). Przy otrzymywaniu umowy dziamgają i gadają, aby rozproszyć czytającego. Musiałem 3 razy mowic ze chce sie zapoznac w dokumentem w ciszy. Co w nim? Wyczytalem, że liczą sobie wynagrodzenie za "pisemne oświadczenie woli zakupu kupujacego". Ładnie brzmi. W praktyce co? Nic. Zadne pisemne oswiadczenie woli nie ma mocy prawnej. Zaplacicie im prowizje. Losowa osoba (lub choćby kolega z biura) się wycofa i zostajecie z mieszkaniem niesprzedanym. A biuro sobie już prowizyjkę policzyło za "oświadczenie woli". Gonić i nie rozmawiać. Posrednicy są wyłącznie dla osób nie potrafiących zajść do urzedu miasta i wypelnic druku czy zaplacic za zaswiadczenie w spoldzielni. Tysiące kosztów. Mało tego. Sprzedajacemu posrednik to załatwia: zaświadczenia, dokumenty, wypisy. Dostaje wynagrodzenie. A co z kupującym? Płaci drugie tyle, za to samo. Za ogarnianie zdatnośći mieszkania do sprzedania (co robi dla kupujacego). No chyba, że otworzy drzwi od mieszkania lub zajedzie do notariusza. To tak. Tysiące/do +10 razy 2 się należą. Zwykła sprzątaczka musi do 3 miesięcy tyrać dzień w dzień za to. Pogardzam pośrednictwem. A tymbardziej cwaniaczkami co wciskają jakieś oświadczenia woli. Kolega z biura wypełnia. Potem sie wycofuje. A umowa "podpisana". Pójdą zapewne do kogos niepelnosprawnego umyslowo (w jakim stopniu) emeryta itd. Zagadają go gdy ten bedzie czytać i pstryk. Darmowa kasa. Gardze czymś takim.

@sprzedający

U nas nie ma takich zapisów, jest kilka wariantów współpracy do wyboru a kazdy zapis w umowie jest indywidualnie ustalany z klientem. Może pomylił Pan firmę?

Wacław K

Bardzo dobre miejsc pracy, regularne szkolenia z prawnikami, notariuszami i trenerami sprzedaży. Firma przestrzega dobrych praktyk, dba zarówno o interes klientow jak i pracowników. Zachęcam do aplikowania. Wymagane wykształcenie wyższe, najlepiej prawnicze oraz doświadczenie w sprzedaży, najlepiej z branży.

Polecam. Najlepsze biuro nieruchomości, a pracowałem już w kilku miejscach.

Aneta

Oczom nie wierzę, jak w ofercie pracy na stanowisko Doradcy ds. Nieruchomości zobaczyłam, że można zarobić miesięcznie nawet do 50 tysięcy złotych! Czy to chodzi głównie o prowizje związane ze sprzedażą nieruchomości? Czy coś innego można jeszcze zrobić, aby zarobek był wysoki? Jeśli tak to wszystko wygląda, to w takim razie, jaka jest podstawa wynagrodzenia na tej posadzie? Ta dolna rama widełek? 5 tysięcy złotych? Czy może trochę więcej?

Sławek

Danuta
@Sławek

Czy próbował Pan jakoś dojść z nimi do porozumienia znaczy jakieś odszkodowanie

Dominika
@Danuta

To chyba musiało być uwzględnione na umowie jaki rodzaj grzania, prawda? To nie można po prostu ją rozwiązać i zdać z powrotem bezproblemowo to mieszkanie?

Kacper
@Sławek

Widziały gały co brały... Jak nie podpisałeś umowy z Paniami, to trzeba było nie płacić prowizji. (usunięte przez administratora) jesteś i tyle!

Staszek
@Sławek

Jeśli faktycznie zostałeś wprowadzony w błąd, to ciesz się że masz umowę z pośrednikiem - on jest ubezpieczony w zakresie OC! Jakbyś kupił prywatnie, to zostałbyś z ręką w nocniku ;) Z pośrednikami jest tak jak z biurami podróży, fajnie pójść i wyciągnąć informacje o ciekawych destynacjach i najlepszych ofertach na rynku a potem oczywiście szukać samemu i nie odbierać telefonu od Pani z biura. Ewentualnie kupić wycieczkę z biurem, pojechać na wakacje all inclusive z pełnym ubezpieczeniem a po powrocie przynieść listę uwag i żądać zwrotu ceny... Znasz to?

@Sławek

Nie robi błędów ten kto nic nie robi. :) Znane powiedzonko prawda? Pan jest nieomylny? Natomiast, współpraca z biurem pośrednictwa odbywa się w taki sposób, że po podpisaniu umowy pośrednictwa można rościć sobie prawo do odszkodowania z polisy OC biura, jeśli pośrednik zrobił błąd. Myślę, że prywatny klient/sprzedawca tego nie zagwarantuje. Życzę udanych transakcji.

dd
@PP

Szukają do firmy asystentki biura. Ciekawi mnie jeden obowiązek, który w ogłoszeniu został pogrubiony - "prowadzenie kalendarza Doradców". Na czym ten obowiązek polega? I czy on jest jednym z ważniejszych, że został tutaj wytłuszczony?

Xxxxx
@Ewa

Praca asystentki, marne niecałe 3tys pensji i robisz wszystko za agentów a firma traktuje Cię jak człowieka niższej kategorii. Daj sobie spokój, nie bez powodu co 2-3 mce szukają nowych asystentek

xxxxx

po 3% od sprzedającego i kupującego! (usunięte przez administratora)

Firma działa tylko w Gdańsku czy ma więcej oddziałów ?

Nn
@Karolina

Siedziba mieści się w Gdyni budynku Batory

Zosia
@Nn

W Batorym jest jakieś biuro nieruchomości, ale to inna firma...

@Karolina

Aktualnie firma ma 3 oddziały. Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz.

Dominika
@PP

I jeśli chodzi o warunki zatrudnienia są one praktycznie tożsame czy raczej występują pewne odstępstwa? Jest oddział, który mógłby się cieszyć lepszą opinią?

qba

Jeśli masz wysokie zdolności interpersonalne, ponadprzeciętną cierpliwość, chcesz zdobyć szeroką wiedzę z zakresu prawa cywilnego oraz obrotu nieruchomościami, podatków, dodatkowo znasz miasto i jesteś dyspozycyjny 24/7 to praca w sam raz dla Ciebie. Dyszka sama co miesiąc wpada do kieszeni :)

Zostaw merytoryczną opinię o PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI - Gdańsk

• Jak się pracuje w PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI?

Zobacz opinie na temat firmy PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI
2.8/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Podkępie 8
    43-430 Gdańsk