english unlimited

Szczecin

Opinie o english unlimited

zażenowany 2009-11-05 22:58:56
Witam
pracowałem tam kilka lat na kierowniczym stanowisku. Na początku zaślepiony, z głową pełną pomysłów. Następnie seria sukcesów. Pochwał nie było, ale zarząd sie nie czepiał. Kontakt był 3 razy w roku zatem z perpektywy kilkuset kilometrów było do wytrzymania. Wtedy już wiedziałem, żę to pomyłka, ale jakoś utopijnie chciałem wierzyć, iż uda sie przeforsować jakiś swój pomysł, podnieść w tym czasie podupadajacą firmę. NIc bardziej mylnego. Zarząd, a w zasadzie [usunięte przez moderatora]przekonane o swojej nieomylności nie dopuszczały nikogo do głosu. Oczywiscie ja sam nie byłem jedynym sprawiedliwym, który mógł ratować firmę. W tym czasie była grupa ludzi z oddziałów i centrali majacych pomysły i głowę na karku. Cóż zarząd, który nie ma absolutnie poza znajomością języka żadnych kompetencji do kierowania firmą dalej brnął w absurd. NIestety tak często jest, iż to co wystarczyło w pierwszej połowie lat 90-tych jest niczym wobec poważnego zarządzania na rynku konkurencji doskonałej. Oczwiście nie każdy kto budował firmę 20 lat temu jest nieudacznkiem. W przypadku EU jednak porażka jest dziełem zarządu i może jeszcze 1 czy 2 z wysoko postawionych pracowników. Efekt jest taki, że w 2009 roku firma zamknęła 2 z 4 oddziałów poza centralą. Atmosfera jest bardzo napięta, zarząd nierozumie powodów porażki, odgrywa sie na podwładnych. O etyce podejmowania wielu decyzji porsonalnych, jakosci rozmów z zarządem nie bedę awet wspominał, gdyż słó szkoda. NIe polecam firmy
bebe 2010-09-04 00:04:33
NIe polecam. Na miejscu niby ludzie ok, ale albo nie potrafia bronić intersów podwładych w centrali albo nie chcą. Jakośc spada bo oszczedzają na wszystkim a potem sie dziwia że klientów nie ma.
były pracownik 2015-04-15 10:13:05
Nie polecam, zarząd i niektórzy pracownicy to porażka (zwłaszcza kierowniczka hurtowni podręczników, nie wiem kto tam zatrudnił tak wredna i niekompetentną osobę). Jak pisał zażenowany, zarząd zatrzymał się w latach 90, brak inwestycji w nowe pomysły, marketing, pracowników, budynki. Pensje-żenujące, śmieciowe umowy. Szkoła trzyma się tylko dzięki świetnym lektorom, ale wiekszość z nich jak tylko znajduje lepszą ofertę stamtąd ucieka, bo nie szanuje i nie docenia się tam nawet tych najlepszych i z najdłuższym stażem. Słowo "etyka" dla osób z zarządu i niektórych z administracji nie istnieje. Szkoda tylko lektorów, są naprawdę dobrzy w tym co robią i zależy im na uczniach.
addition 2016-04-24 21:17:01
i oni to naprawdę doceniają... chociaż trzeba przyznać i myślę, że każdy z was to potwierdzi, że kwestie zarobkowe, finansowe, są bardzo delikatną kwestią i ciężko się na takie tematy dyskutuje. pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o english unlimited - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie english unlimited