brak logo

Z.W. - Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.

Zawiercie

Opinie o Z.W. - Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.

eio 2010-02-10 12:25
najgorszy zakład w jakim pracowałem, [usunięte przez moderatora] pracownika na każdym kroku a jak przychodzi co do czego to go zwalniają. Jeden wielki [usunięte przez moderatora]człowieka przez człowieka,[usunięte przez moderatora] jest bardzo niewdzięczny dla pracowników i ich nie szanuje. stanowczo odradzam pracy w tej firmie.
5
anonim 2010-02-10 12:29
eż kiedyś pracowałem w tej chorej firmie, do dziś nie dostałem kasy która mi się należała ale mam to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] to wyjatkowy kawał[usunięte przez moderatora] dla którego ludzie na produkcji to bydło, kto słyszał jak sie wyraża o ludziach ten go znienawidzi do końca życia, a przecierz to wy wszyscy budujecie tę firmę. całe szczęście że tu już nie pracuje
4
pejo 2015-11-21 16:06
Dlaczego,tą pseudo firemką nie zajmie się inspekcja pracy chyba że jest przez prezesine opłacana.Warunki jakie tam są to zgroza.Prawdziwa wizytówka polskiego syfu.
4
ppppppp 2016-03-17 11:37
prawda totalny syf pracuja tam same chamy tylko za zus a nowy dyrektorek to dopiero swir przyszedl cmc i mysili ze to nowy zaklad a tam wszystko zlom totalnie wszystko nie inwestuja nic szklen dupe chca utrzec tak sie nie da idzie bo idzie ale jak pan sztuczkoski wyssie co sie da to zaora to
1
Życzliwy 2016-07-18 20:33
Praca w tym zakładzie to jedno wielkie nieporozumienie.
Pracownika mają za nic, liczy się tylko produkcja i "tony" .
Praca w brudzie i syfie i niemiłosiernym gorącu.
Zarobki tragiczne w porównaniu do wykonywanej pracy.
Jedyne co człowieka potrafi utrzymać w tej robocie to ludzie , z którymi się pracuje.
Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym pracy w tym zakładzie.
6
Anonim 2016-12-06 16:24
Czy praca na produkcji jest tam ciężka? Ile się tam zarabia miesięcznie na rękę? Czy naprawdę aż tak strasznie tam jest?" Po ile godzin się pracuje i jaki system pracy? ile jest przerwy?
Zostaw swoją opinię o Z.W. - Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.W. - Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.