Z.W. - Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.

Zawiercie

Opinie o Z.W. - Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.

eio 2010-02-10 12:25:38
najgorszy zakład w jakim pracowałem, [usunięte przez moderatora] pracownika na każdym kroku a jak przychodzi co do czego to go zwalniają. Jeden wielki [usunięte przez moderatora]człowieka przez człowieka,[usunięte przez moderatora] jest bardzo niewdzięczny dla pracowników i ich nie szanuje. stanowczo odradzam pracy w tej firmie.
anonim 2010-02-10 12:29:31
eż kiedyś pracowałem w tej chorej firmie, do dziś nie dostałem kasy która mi się należała ale mam to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] to wyjatkowy kawał[usunięte przez moderatora] dla którego ludzie na produkcji to bydło, kto słyszał jak sie wyraża o ludziach ten go znienawidzi do końca życia, a przecierz to wy wszyscy budujecie tę firmę. całe szczęście że tu już nie pracuje
pejo 2015-11-21 16:06:59
Dlaczego,tą pseudo firemką nie zajmie się inspekcja pracy chyba że jest przez prezesine opłacana.Warunki jakie tam są to zgroza.Prawdziwa wizytówka polskiego syfu.
ppppppp 2016-03-17 11:37:06
prawda totalny syf pracuja tam same chamy tylko za zus a nowy dyrektorek to dopiero swir przyszedl cmc i mysili ze to nowy zaklad a tam wszystko zlom totalnie wszystko nie inwestuja nic szklen dupe chca utrzec tak sie nie da idzie bo idzie ale jak pan sztuczkoski wyssie co sie da to zaora to
Życzliwy 2016-07-18 20:33:23
Praca w tym zakładzie to jedno wielkie nieporozumienie.
Pracownika mają za nic, liczy się tylko produkcja i "tony" .
Praca w brudzie i syfie i niemiłosiernym gorącu.
Zarobki tragiczne w porównaniu do wykonywanej pracy.
Jedyne co człowieka potrafi utrzymać w tej robocie to ludzie , z którymi się pracuje.
Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym pracy w tym zakładzie.
Zostaw swoją opinię o Z.W. - Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o. - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.W. - Walcownia Bruzdowa Sp. z o.o.