Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

Rozczarowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Ostrzegam i z całego serca nie polecam! Jestem bardzo rozczarowany procesem rekrutacyjnym, w którym miałem nieprzyjemność uczestniczyć. Proces rozpoczął się standardowo: aplikacja, kontakt telefoniczny ze strony Rekrutera 1 (celowo używam numeru, bo jest to kluczowe w tej historii), pierwsza rozmowa z Rekruterem 1, kolejna z managerem wewnętrznym Avengi i finalna rozmowa z klientem. Co do rozmowy z Rekruterem 1 - bez zastrzeżeń, standardowe pytania, opis stanowiska, klienta, przedstawienie warunków umowy (nawet dla B2B oferowali benefity). Kolejna rozmowa z managerem wewnętrznym Avengi polegała raczej na przygotowywaniu pod rozmowę z klientem. Manager zwracał uwagę o co mogą pytać, czego szukają i na czym temu klientowi zależy. W dość krótkim odstępie czasu zorganizowano rozmowę w klientem, która również przebiegła standardowo. I teraz się zaczyna: 2 dni po rozmowie z klientem otrzymałem telefon od Rekrutera 2 (Rekruter 1 przebywał na urlopie), z informacją, że klient jest bardzo zadowolony, moja rozmowa z nimi przebiegła świetnie, właśnie kogoś takiego szukają i chcą mnie zatrudnić (co pokrywało się z moimi odczuciami). Rekruter 2 dzwonił aby potwierdzić czy odpowiada mi forma B2B, czas trwania umowy i stawka. Potwierdziłem, po czym usłyszałem, że kolejny telefon będzie już z oficjalną ofertą. No i cisza :) Po 3 dniach dzwonię do Rekrutera 2 z zapytaniem kiedy otrzymam oficjalną ofertę na piśmie. Zostałem poinformowany, że nazajutrz ma się odbyć ostatnia rozmowa z klientem w celu doprecyzowania szczegółów kontraktu więc najwcześniej jutro będzie coś wiadomo. Znowu cisza :) Po kolejnych 3 dniach bez żadnych informacji ponownie dzwonię do Rekrutera 2, bo byłem już trochę podenerwowany faktem iż formalna oferta nadal nie spłynęła, a telefonicznie zapewniano mnie o chęci podpisania umowy. Rekruter 2 nie odebrał. Postanowiłem zadzwonić do Rekrutera 1 z nadzieją, że może wrócił już w urlopu. Rekruter 1 poinformował mnie, że niestety klient zmienił zdanie i jednak nie zamierza mnie zatrudnić, a sam Rekruter 1 był przekonany, że Rekruter 2 dzwonił już do mnie z tą informacją.... Argument jaki otrzymałem był bardzo trywialny coś w stylu 'zdawkowo odpowiadał Pan na pytania, rekrutacja jest nadal otwarta, klient kontynuuje rozmowy z innymi kandydatami'. No szczyt wszystkiego! Po pierwsze to niebywale nieprofesjonalne, aby najpierw dzwonić do kandydata z pozytywnym feedbackiem i zapewnieniem przedstawienia oferty, po czym zmieniać zdanie i kontynuować rekrutacje. Może lepiej by było najpierw dokończyć rozmowy i wtedy wybrać najlepszego kandydata, a nie niepotrzebnie zawracać komuś głowę?! A postawa rekrutacji to już w ogóle komedia. Rekruter 1 nie dzwoni, bo myśli, że Rekruter 2 już dzwonił, a Rekruter 2 już ma to gdzieś, bo już nie backupuje Rekrutera 1. Jaki oni mają tam przepływ informacji w takim razie? Takie zachowanie sprawiło, że zmarnowałem ponad tydzień swojego czasu, czekając na ofertę, którą miałem otrzymać, zamiast wykorzystać ten czas na szukanie innych ofert!!! Totalne nieporozumienie!

UL Nowy wpis

Hejka. ;) akurat znalazłam teraz ofertę dla asystenta biurowego. Tutaj też widzę wzmiankę o budżecie szkoleniowym, więc przypada on każdemu niezależnie od działu? Ciekawi mnie szerszy opis biura oraz pracy właśnie na tym stanowisku. czego będzie można się nauczyć?

AF Nowy wpis

Czy występują umowy lojalnościowe? W jednym wątku ktoś zaproponował by wysyłano wartościowych kandydatów na kursy językowe. Czy w takiej sytuacji trzeba byłoby cos podpisać? Albo względem innych szkoleń?

Nowy wpis

@AF

Cześć, Dziękujemy za Twoje pytanie. Nie praktykujemy podpisywania umów lojalnościowych z naszymi inżynierami IT, gdy realizują oni szkolenia w ramach indywidualnego rocznego budżetu szkoleniowego lub na platformie szkoleniowej Pluralsight. Natomiast warunki inwestycji w bardziej zaawansowane szkolenia są negocjowane indywidualnie z daną osobą. Pozdrawiamy Zespół Avenga

O

Interesują mnie zarobki na stanowisku Senior financial controller. Ogłoszenie jest, ale nic tam nie ma o tym. Albo przynajmniej informacja, ile trzeba przejść etapów rekrutacji, zanim się dowiem o zarobkach, jeśli to jakaś tajemnica czy coś w tym stylu, bo widzę właśnie, że ktoś tu pisał, że oni tę informację zostawiają na sam koniec. Ile to wszystko trwa, zanim się człowiek dowie?

@O

Zapewne zależa od tego jak płynnie znasz niemiecki i angielski i jak bardzo masz reszte kompetencji.

BW
@Kandydat

Nie wiesz czasem, w jaki sposób sprawdzają te języki? Na rekrutacji jest jakas rozmowa w językach obcych czy może jakieś testy dają do zrobienia? I czy jeśli ktoś chce się doszkolić, to czy jakieś kursy językowe firma finansuje?

@BW

Cała rozmowa po angielsku.

QO
@Kandydat

Rozumiem. Jak z pensją zasadniczą, jaki zakres przewidują na stanowisku senior financial controllera? Zarabiałbym tak samo, jak pracując za granicą?

@QO

Wszystko jest w ogloszeniu.....

RJ
@Kandydat

Cześć, gdzie to zaczarowane ogłoszenie? Ja już go nie widzę. : ( chyba, że w że coś źle mi się wyświetla? Możecie szerzej opisać warunki? w ogóle pracował ktoś już przez dłuższy czas i się wypowie?

@O

Na ile ważny jest język niemiecki? spełniam pozostałe kryteria ale niemiecki to nie jest u mnie mocna stroną, za to angielski perfect.

FV
@Kandydat

Ogarnąłeś to już sam? Ja jak patrzyłem teraz w treść oferty, która wisi dla kontrolera finansowego, to zauważyłem, że pracuje się na niemieckim systemie księgowym oraz współpracuje z takimi kontrahentami, więc to pewnie dlatego takie istotne? Ciekawi mnie czemu zatem sama oferta nie jest w tym języku?

@FV

Obecnie pracuję na niemieckim systemie, w niemieckiej firmie z niemieckim właścicielem i centralą w Niemczech i pracujemy po angielsku. Nie bardzo wiem co tu jest do ogarniania i co wniosłeś w to forum?

@Kandydat

Dzień dobry, W odpowiedzi na liczne zapytania i komentarze dotyczące stanowiska Senior Financial Controller, poniżej kilka dodatkowych informacji. - ogłoszenie znajduje się na naszej stronie - https://www.avenga.com/jobs/senior-financial-controller/?region=pl - kwota wynagrodzenia jest uzależniona od posiadanych kompetencji w odniesieniu do oczekiwań względem tego stanowiska. Rozmowy na temat oczekiwań finansowych Kandydatów są podejmowane już podczas pierwszych spotkań - proces rekrutacyjny na tą konkretną rolę składa się z 3 etapów 1. Rozmowa z HR Managerem 2. Spotkanie online z Dyrektorem Finansowym DACH 3. Spotkanie online z VP Group Reporting & Controlling - kontaktujemy się tylko z tymi Kandydatami, którzy spełniają wymagania zamieszczone w treści ogłoszenia, oczywiście dotyczy to również wymagań związanych z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz języka niemieckiego (warunek konieczny) - spotkania online prowadzone są w języku angielskim, warto być przygotowanym na pytania w języku niemieckim - wszystkie dodatkowe i nurtujące pytania warto kierować bezpośrednio do - ewelina.karczmarczuk@avenga.com Pozdrawiamy Zespół Avenga

Potencjalny kandydat
@Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Ogłoszenie od dłuższego czasu jest odnawiane zatem chyba rzadki to poszukiwany komplet umiejętności. Zatem nie będę tracił czasu i wrócę za 2 miesiące, jak odświeżę język niemiecki. No chyba, że inny pracodawca doceni bez tego języka na już. :) Pozdrawiam.

Sharepoint Developer

Przebieg bardzo chaotyczny, rekruterzy nie odpowiadają na maile lub odpowiadają po długim okresie czasu np. po 5 dniach. Zostałem zaproszony na rozmowę i zapytany o możliwy termin. Odpowiedziałem na maila z propozycją terminu po czym nie dostałem już żadnej informacji o rekruterów. Napisałem maila iż rezygnuje z procesu rekrutacyjnego.

IV

witam, jakich ofert stażu będzie można się spodziewać w najbliższym czasie? W jednej wypowiedzi pojawiły się wzmianki dotyczące kursów oraz szkoleń. Zauważyłem także wątek, w którym ktoś chyba zrezygnował z kandydatury by moc się podszkolić. Pracodawca kiedy da na to taka możliwość i w jakim zakresie?

Czy pracownicy Avenga IT Professionals Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Hej. Aplikowałem do tej firmy na junior developer na początku września. Na następny dzień dostałem już telefon, jakieś tam proste pytania i że mam czekać na kolejny telefon. Jednakże, mija już miesiąc od tego telefonu i nic. Mam pytanie, czy to normalne w tej firmie (mają taki natłok juniorów) czy po prostu już zapomnieć i szukać szczęścia gdzieś indziej?

Blanka
@Nowy

A co to były za proste pytania? Też chciałabym aplikować ale nie mam czasu na czekanie ponad miesiąc. Ktoś podpowie jak rozległa w czasie jest standardowo rekrutacja?

VVerona

Pracuje w Avenga ponad rok i to, co najbardziej mi się podoba to przede wszystkim: + świetna kultura organizacyjna (np. wartości są rzeczywiście realizowane za pomocą różnych projektów/eventów, nie są to tylko słowa spisane na papierze), + można brać udział w kursach odnoszących się bezpośrednio do podnoszenia kwalifikacji, a dodatkowo Avenga często organizuje różne ciekawe szkolenia m.in. z personal brandingu, wystąpień publicznych czy inkluzywności + komunikacja - wszystkie informacje są przekazywane na czas i są po prostu napisane w "ludzki" sposób + możliwość realizacji swoich pomysłów, + elastyczność managera, który wspiera w zadaniach i stara się być partnerem, + bardzo przyjaźni ludzie w Zespole jak i w całej organizacji, po paru tygodniach miałam poczucie, jakbym pracowała tu znacznie dłużej, + tematyczne evenety, spotkania, na których dużo się śmiejemy i spędzamy ze sobą czas np. pływając na SUPach, czy grając w planszówki, + mamy też możliwość skorzystania w ciągu roku z paru bezpłatnych spotkań z psychologiem, dodatkowo organizowane są webinary o zdrowiu psychicznym, + system benefitowy jest bardzo elastyczny - przyznawane punkty można przeznaczyć zarówno na opiekę medyczną, zakupy, czy np. jedzenie, + jest tez sporo konkursów/ quizów, w których można wygrywać dobrej jakości nagrody, Myślę, że jest to miejsce dla osób, które cenią sobie fajną, kameralną atmosferę. Jest bardzo dużo osób, które pracują tu po 6,8, 11 lat, a to moim zdaniem dowodzi temu, że jest tu wszystko, co potrzebne, żeby praca była satysfakcjonująca. Work -life-balance jest tu na serio stosowany, oby więcej takich miejsc.

Cóż...

Zabawna rozmowa rekrutacyjna, która trwa TYLKO ponad godzinę, na której jest sprawdzany w formie zadań angielski w mowie i w piśmie oraz praktyczna znajomość obsługi programu Exel. Na pytanie odnośnie oferowanego wynagrodzenia kandydat uzyskuje odpowiedź czy tylko osoby, które przejdą pozytywnie proces rekrutacji się dowiedzą. Osobiście uważam, że firma, która nie chce udzielić taka podstawowej informacji jaką jest wynagrodzenie przy tak wymagającej rozmowie rekrutacyjnej jest nieprofesjonalna.

Malwa
@Cóż...

I w ciągu ponad godziny zdążyli przeprowadzić testy z angielskiego i z excela? To na pytania chyba nie było zbyt wiele czasu? Szkoda, że nie podali wynagrodzenia. Dużo tych etapów jeszcze potem miałoby być? Bo trochę czasochłonne się to wydaje. A no i powiesz coś więcej o tych zadaniach, czego mniej wiecej trzeba się spodziewać?

@Cóż...

Cześć, Dziękujemy za udział w rekrutacji i feedback po spotkaniu. Dokładamy wszelkich starań, by proces rekrutacyjny do zespołów Avenga pozwalał na kompleksową weryfikację potencjału kandydata, stąd do decyzji Hiring Managera należy ile etapów rekrutacji przeprowadzić z danym kandydatem/kandydatką. Jednocześnie na pierwszym etapie - telefonicznym, HR Manager / ka weryfikuje oczekiwania finansowe kandydata i rekomenduje do kolejnych etapów te osoby, których wymagania wpisują się w nasze widełki. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z People&Culture Director, Justyną Wroniak, pod adresem justyna.wroniak@avenga.com. Pozdrawiamy Zespół Avenga

Stanowisko: Specjalista ds. należności i raportowania. Rekrutacja: dwuetapowa. Najpierw telefon od rekrutera. Rozmowa ok. 20 minut na tematy dotyczące doświadczenia zawodowego, wyobrażenia o tym stanowisku, sprawdzenie znajomości języka angielskiego, dostępność kandydata oraz jego oczekiwania finansowe. Jeśli przejdzie się tą rozmowę, to kolejnym etapem jest zaproszenie do biura i spotkanie z dyrektorem i managerem. Rozmowa w biurze: pytania od zespołu rekrutującego bardzo szczegółowe, dosadne, sprawdzające znajomość i wiedzę z zakresu finansów, doświadczenia zawodowego. W trakcie spotkania są zadania do wykonania w języku angielskim oraz sprawdzana jest znajomość praktyczna Excela. Rozmowa jest prowadzona w języku polskim, ale również jest weryfikowana znajomość języka angielskiego. Podczas wykonywania zadań rekruterzy zadają pytania, prowadzą dialog, wymagają, by kandydat miał podzielność uwagi - odpowiadał na zadane pytania oraz rozwiązał zlecone zadania. Praca pod presją czasu ;) Sama rozmowa miła, konkretna, trwała ok. 70-80 minut. Co do pracy w tej korporacji nie mam opinii, gdyż nie jestem osobą wybraną na to stanowisko.

kandydat

Osoba z HR napisała do mnie z propozycją pracy. Odpisałem, że jestem zainteresowany i możemy umówić się na spotkanie. Jaka była reakcja na moją wiadomość? Brak odpowiedzi... Napisałem drugi raz i w końcu udało się umówić na spotkanie. W trakcie spotkania ustaliliśmy, że zostaną do mnie wysłane inne oferty (chyba nie wszystkie są na stronie firmy), które są zgodne z moimi oczekiwaniami. Jakie były dalsze kroki? Znowu brak odpowiedzi ze strony HR... Szkoda, że wygląda to tak nieprofesjonalnie, bo nawet jeśli oferta wydaje się ciekawa, to taka komunikacja tylko zniechęca do dalszej współpracy.

@kandydat

Cześć @Kandydat Dziękujemy za przekazaną opinię. Pragniemy podkreślić, że opisane zachowania stoją w sprzeczności z naszymi standardami. Dlatego też planujemy dokładnie zbadać ten proces rekrutacyjny, abyśmy mogli wyciągnąć odpowiednie wnioski. Zachęcamy do skontaktowania się z People & Culture Director, Justyną Wroniak, pod adresem justyna.wroniak@avenga.com, abyśmy mogli lepiej zrozumieć tę sytuację i podjąć odpowiednie kroki Zespół Avenga

m.

Nigdy w żadnej pracy nie traktowano mnie tak dobrze - mówię z ręką na sercu, po potyczkach z Januszexami przez parę ostatnich lat. Moja pensja pozwala mi na samodzielne utrzymanie się w Warszawie - co w przypadku młodych osób nie jest tak oczywiste. Osobiście - polecam. Dobrzy specjaliści są tutaj doceniani i nie zostaną "na lodzie".

Angela
@m.

O, ale super słowa. Ale jak kasa taka dobra, to jaka konkretnie? Jaka pensja dla juniora bez doświadczenia w programowaniu? I czy juniorzy mają dostep do benefitów jakiś?

Anons

Bardzo nie miła rozmowa wstępna. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Zaaplikowałem na stanowisko, fajne, z moją ulubioną technologią. Mówiąc o swojej dostępności i to, że mam urlop zdrowotny, już w głośnie Pani rekruterki słyszałem zniechęcenie (mówiłem, że potrzebuje około tyogdnia..). Pani zaczęła sugerować, że zna takie przypadki co niby idą na urlop zdrowotny a tak na prawdę podpisują umowy już z kimś innym. Zostałem wrzucony do jakiegoś work nie udanych rekrutacji Pani X, która miała zły dzień. Od razu mnie to zniechęciło. Kolejna wspaniała polska pijawka, albo jak kto woli kontraktownia :) Bardzo nieprofesjonalnie. Czekam teraz na komentarz pracownika w obronie tej wspaniałej instytucji :)

@Anons

Cześć Anons, Dziękujemy za opinię. Opisane zachowania nie są naszym standardem, stąd chcemy przyjrzeć się bliżej temu procesowi rekrutacyjnemu, żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski. Prosimy o kontakt z People&Culture Director Justyną Wroniak pod adres justyna.wroniak@avenga.com, w celu bliższego opisania zaistniałej sytuacji. Powzdrawiamy Zespół Avenga

Bartek

Zarobki które ja sobie wynegocjowałem mnie zadowalały, natomiast firmę ocenia się po tym ile zarabiają ci, którzy dostają najmniej. Pracownicy zatrudnieni po stażach/szkoleniach zarabiają tak mało, że nie są w stanie się utrzymać. Żal bierze gdy ma się takich ludzi w zespole i jeszcze mimo tego się starają. Zrezygnowałem ze współpracy z Avenga z innego powodu, ale niesmak pozostał.

@Bartek

Cześć Bartek, Dziękujemy za Twoją opinię. Jak zauważyłeś, zarobki naszych pracowników i współpracowników to kwestia indywidualnych negocjacji. A ponieważ w Avenga pracują zarówno bardzo doświadczeni eksperci z unikalną wiedzą IT, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w tej branży, to zarobki są zróżnicowane. Stawiamy jednak na transparentność warunków podczas procesu rekrutacji, tak by każdy decydując się na współpracę z nami wiedział, jak jest potencjał rozwoju finansowego i zawodowego w Avenga. Pozdrawiamy Zespół Avenga

W
@Bartek

Co do tych ludzi po stażach, czy wiecie, na jakich umowach pracują? Skoro kasa jest taka, to czy robią to na UoP czy na zleceniu?? I czy takie świeże osoby wgl dostają jakieś benefity jeszcze?

Jaka jest kultura pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Czy nowo zatrudnione osoby w Avenga IT Professionals Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Cześć, Avenga oferuje zarówno zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, jak również współpracę na zasadach B2B. Wszystkie warunki są ustalane bezpośrednio pomiędzy rekruterem, a potencjalnym pracownikiem. Pozdrawiamy Zespół Avenga

Bylominelo

Nie polecam. Bonusy w stylu możliwość wzięcia udziału w wolontariacie, a współpracownicy zatrudnieni bezpośrednio dostawali kilka stówek i prezenty fizyczne. Słaby kontakt, przekręty w wypłatach za l4, przekręty w wyliczaniu dni wolnych. Wspominam źle.

Kamila
@Bylominelo

Jakie różnice wychodziły przy wyliczaniu tych dni chorobowych i wolnych? Ostatecznie udało się to wyjaśnić? Wyrównywali? Zastanawiam się czy aplikować, daj proszę znać

@Kamila

Cześć, W Avenga każdy pracownik i współpracownik oprócz korzystania z benefitów, ma tez możliwość danie czegoś od siebie. Wolontariat i inne działania , które podejmujemy na rzecz lokalnych społeczności nie są bonusem, ale propozycją dobrowolnego udziału. Cieszymy się, ze tak wiele osób chce brać udział w tych inicjatywach. Natomiast benefity, które otrzymuje każdy dołączający do Avenga, to temat do dłuższej rozmowy z Rekruterem, ponieważ nasz system benefitów, opiera się na możliwości wyboru. Prezenty „fizyczne” to nic innego tylko gadżety z logiem Avenga, które wręczamy w ramach Welcome Packu czy prezentu rocznicowego. Zresztą to nie gadżety są naszym wyróżnikiem, a dobre relacje, które nawiązujemy z każdym, kto rozpoczyna z nami współpracę. Jesteśmy firmą, która w Polsce angażuje ponad 1500 specjalistów IT w projekty, a każdy z nich może liczyć na profesjonalną opiekę. Nasz backoffice to 200 osób które dbają o ciągłość projektów, nowe możliwości, prawidłowość w comiesięcznych rozliczeniach i stwarzanie możliwości rozwoju w ramach Centrów Kompetencyjnych. Zachęcamy do osobistego kontaktu w celu zweryfikowania opinii na nasz temat Pozdrawiamy Zespół Avenga

Aktualny

Pracuje z Avenga od przeszło 3 miesięcy to myślę, że się mogę wypowiedzieć. Od pierwszego kontaktu w pełni profesjonalnie, przedstawione mi zostało kilka projektów, początkowo były 2, ale jedna z jednej się klient wycofał, druga utknęła. Mimo wszystko kontakt pozostał i się w końcu udało ogarnąć rekrutację. Na rekrutacji z klientem, były 2 osoby z zewnątrz oraz jedna osoba z Avenga w roli obserwatora. Po części technicznej (1 rozmowa) było zebranie moich wrażeń i oczekiwanie na feedback. Rozmowa przebiegła pozytywnie, dostałem też draft kontraktu i wszystko doprecyzowane zostało bez zbędnej zwłoki, a uwagi uwzględnione konkretnie i jasno. Również na powitanie na pokładzie dostałem paczkę, system benefitów jest spoko, chociaż brakuje mi udemy czy pluralsight, ale przymykając na to oko, jest ich dużo. Co do stawki, nie wiem jak reszta poniżej negocjowała cokolwiek, aktualnie mam stawkę powyżej rynkowej dla aktualnego stanowiska i expa. Kontakt z zespołem klienta również w pełni profesjonalny, luźny i przyjemny, więc można się skupić na pracy. Jeśli coś jest potrzebne do załatwienia to także, od ręki mogę się zdzwonić i umówić po stronie Avenga, dziewczyny bardzo dbają o kontakt, wrażenia no i pomoc w sprawach hrowych czy kontraktowych. Jak dla mnie, nic więcej póki co nie trzeba

Aneta
@Aktualny

A jaką paczkę dostaje się tutaj na start? Co w niej jest? Ciekawa jestem bo trafiłam na ogłoszenie na stanowisko SAS Developer. Tutaj tez taką paczkę się dostaje?

@Aneta

Hej! @aktualny dziękujemy, że podzieliłeś się swoim pozytywnym doświadczeniem. ;) Wystarczy, że zapiszesz się do centrum kompetencyjnego, a będziesz mógł swobodnie korzystać z platformy Pluralsight. Skontaktuj się z liderem centrum, które odpowiada Twoim zainteresowaniom, a on na pewno udzieli Ci więcej informacji. ;) @aneta w sprawie benefitów warto skontaktować się bezpośrednio z rekruterem, który prowadzi rekrutację na dane stanowisko. Z pewnością odpowie na pytanie jaka dokładnie paczka łączy się z tym stanowiskiem. ;) Pozdrawiamy Zespół Avenga

Kamila
@Aktualny

Twoje stanowisko jest zdalne? Czy pracujesz w biurze? Bardzo zaciekawiła mnie tematem tej paczki powitalnej. Co się w niej znajduje?

Ewa pracownik

Pracuję w firmie od ponad roku jako testerka i na plus na pewno atmosfera. Ludzie są wporządku, bardzo pomocni i życzliwi. Niestety minusem jest kasa!! Jak na standardy płacowe w polsce to bardzo słabo wypada. Oferty na portalach justjoin, pracuj itp to jakaś bujda jest bo oferują stawki, których nie da się osiągnąć. Więc pod tym kątem nie polecam firmy

przyszły pracownik
@Ewa pracownik

Czyli jaka ta kasa skoro nie jest taka jak na jj?

Aneta
@Ewa pracownik

Mnie interesuje, jakie umowy firma oferuje? Jaka jest umowa na początek? I czy potem, jak ta pierwsza się kończy, to dają jakiś lepszą umowę np. na dłuższy okres? Chodzi mi właśnie o posadę testerki.

@Ewa pracownik

Hej, Cieszymy się, że dobrze się u nas czujesz, bo Avenga, to przede wszystkim świetni ludzie. W kontekście wynagrodzenia możemy zapewnić, że jest ono uzależnione od doświadczenia i kompetencji Pracownika. Nie bez znaczenia pozostaje również forma umowy - Avenga oferuje zarówno zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, jak również współpracę na zasadach B2B. Pozdrawiamy Zespół Avenga

Nie polecam tej firmy rekrutcyjnej. Wysylaja oferte, nie odpowiadaja potem na pytania, nic nie wiedza, zwlekaja z odpowiedzia. Zero profesjonalizmu. Jak sie rekrutuje w IT gdzie jest rynek kandydata, to sie powinno troche bardziej postarac. W koncu to WY szukacie kandydata, ja prace mam, wiec troche wiecej szacunku.

Iza
@Kandydat

ile czekałeś na odpowiedz po wyslaniu maila do nich do momentu wrzucenia komentarza tutaj? upewniles sie wysylajac im 2x maila ze nie wpadł do spamu itp ?

hmm
@Iza

firma pisze do człowieka. zawraca mu gitarę. człowiek zadaje pytania, firma nie odpowiada. i to człowiek ma się dowiadywać czy u rekrutera nie wpadło do spam? serio, ciekawa koncepcja. szukacie dla swojego klienta, ktoś poświęca czas żeby wam odpowiedzieć i jeszcze ma się dopytywać czy aby mail doszedł? dno i wodorosty podejścia do kandydata.

Zostaw merytoryczną opinię o Avenga IT Professionals Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avenga IT Professionals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avenga IT Professionals Sp. z o.o.