Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

gornik

Prawda w oczy kole niestety.

bezradny

to nie lekcja jezyka polskiego tylko wyrazenie swojej opini a szacunku nie mam tak jak ta firma i ludzie szacunku do mnie nie maja

bezradny

panowie ta firma pada na kolana oddzial na krupinskim zakniety akto temu jest winny zarzad wladza kogo zrobili kpp czlowieka bez ambicji i jakiejkolwiek odzdzialowy fajny chlop lecz bezdoswiadczenia i sily przebicia za DEBKA bylo calkiem inaczej byly roboty prowadzone ale jak trzeba bylo to i dozor oberwal i to ostro a teraz sznupaka sznupaka i nic wiecej a roboty wykonywane zalosnie no i miarka sie przebrala kopalnia nasz oddzial G-3 wykopala za brame mam tylko jedno pytanie panie prezesie dyrektorze gdzie panowie wtedy byli niemozna bylo wprowadzic zmian zarowno w dozorze jak i wpracownikach ukrocic ten burdel i samowolke PRS i inne firmy dozor zjezdzal z pracownikami i tak samo bylo z wyjazdem a nasz 9-10 a byly i dni ze o 11 panowie sie zjawiali kto mial te robate prowadzic wiadomo jacy sa ludzie jak maja samopas.... ale jak pan dyrektor 'CZYSTY ' nas odwiedzil i zjechal nadol wchodzac do chodnika widzial jak to wyglada i nie wyciagnal zadnych konsekwencji wobec dozoru jak i pracownikow to oczy to swiadczy ale za to opowiedzial nam jak to w chinach sie buduje hotel w 2 miesiace no i jak to gortat w stanach nabral masy i sily i ile to milionow zarabia tylko co to nas pracownikow interesuje ile zarabia gortat a zapomnial bym jeszcze wykladu na temat LOPATY do czego ona sluzy LOPATA tak przebiegaja rozmowy z dyrektorem 'CZYSTYM' panie prezesie mozna bylo tego uniknac nie mozna bylo zmienic kpp na osobe bardziej odpowiedzialna i umiejaca wziasc ludzi za 'GEBY' i spowrotem ustawic do pionu panie prezesie mozna bylo to zrobic i unikac tego wstydu bo inaczej tego nie mozna nazwac PRS TECH - GOR i inne firmy zostaja a nas 'JZR' firme JSW wykopac jak psa.ODPOWIE MI PAN

bla
@bezradny

Człowieku, używaj znaków interpunkcyjnych, bo tego się nie da czytać, a tym bardziej zrozumieć. Pisanie w taki sposób świadczy o szacunku do odbiorcy.

EX G-3
@bla

Piszesz jak prorok ale ok. Najgorsze w tym tekście jest to że uważasz iż cytat ,ludzi na Krupińskim trzeba było chwycić za gardło i ustawić do pionu... . Chłopie nie wiem czy robiłeś na Krupińskim ale wygląda na to że sam powinieneś chwycić się za gardło albo lepiej ryja i wypionować się. Na Krupińskim roboty szły znakomicie wszelkie prace na rozruch przodka N-0 zostały zakończone i oddział GRP-4 wszedł na gotowe i mogą robić metry. Nie pierwszy raz taki numer. Więc odwal się od ludzi z byłego G-3 bo nie dorasta im nikt no chyba tylko lizusy co tak myślą ale tak nie jest. Najlepiej wziąć tubę, zapalarkę na koniec kluczyk wyciągnąć i zabrać się na wyjazd a kasa się zgadza. I tacy tu mają się najlepiej. Za to wziąć się powinni.

Rui Costa

2100, miesiąc w przodku,:) dziękuje Panie Władzo JZR. Trochę zrozumienia. 23 dni roboczych i takie pieniądze. Tylko przodowi, którzy mają zawiązane ręce i kombajniści zarabiają, a o pozostałych z przodka pozapominali. Śmiechu warte, niech zamkną tą firmę cała po powierzchnię i dół. Mniej nerwów:) będzie. hehe

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
optymista

Pesymista,pieprzysz jak ten koleś w białych galotach z Budryka.On też nagle stał się wielkim wyznawcą i piewcą prezesa(z całym szacunkiem do pana Prezesa).Nie przytaczaj tu przykładów innych firm bo tam zarabia się takie same pieniądze jak u nas czyli dziadoskie.Chyba,że dla ciebie różnica pomiędzy 1900 a 2100 to są kosmiczne pieniadze.Nie można w firmie zatrzymac dobrych fachowców(strzałowi,kombajniści)płacąc im po 2800zl zasłaniając się kryzysem.Nie ma fachowców-nie ma firmy.Z Budryka do końca roku chce odejśc trzech strzałowych.Byc może o to właśnie chodzi.Ty nie mając możliwości ani ambicji napewno będziesz trzymał się JZR-ów do końca a potem zgasisz światło.

brukowiec

Panie Pesymista jesteś Pan taki oddany firmie to pracuj za 2300 netto. Ja się cenie wyżej i mam szersze ambicje, za tą kwotę spokojnie w dużo lepszych warunkach mogę pracować gdzie kolwiek na powierzchni. Z ludźmi którym na pewno czeski metan w przeszłości nie zaszkodził...

pesymista

U Nas na Zofiówce po szkoleniu był sam prezes p.Jaskierski. W moim odsłuchu i nie tylko moim wyszedł bardzo Pozytywnie jeżeli chodzi o rozmowę.(panie dyrektorze B. troszkę przykładu od pana prezesa J. jak podejść do ludzi z szacunkiem i wytłumaczyć im o co biega, a nie tylko mówić bez szczelnie szukajcie sobie roboty , gdzie indziej jak się nie podoba! mamy też rodziny i nie o to tutaj chodzi! a robimy także na WAS!) Kryzys jest owszem, ale powiedział Nam również, że jako firma spółka JZR nie ma się co martwić o płacę bo są wypłacalni, wypłaty w trakcie kryzysu zostają na poziomie płac miesięcznych, układ zbiorowy obowiązuje nadal taki jaki jest, prosi o rozważne decyzje w sprawie firmy i nie chciałby , żeby to mu ludzie uciekali do SiG-u! bo część dobrych górników już odeszła! Firma jako całość stoi na bardzo dobrym poziomie i mimo strat dołu ma zaplecze zapewniające płace na czas i wypłat funduszy socjalnych. Po prostu pany trzeba poczekać chociażby do końca roku i nie sugerować się plotkami bo każdy pieprzy co innego i wie najlepiej a sam prezes wyjaśnił ze spokojem całą sytuację! Są jeszcze ludzie co im zależy na pracy i będą się trzymali do samego końca JZR-ów a jak lebrom to się nie podoba - droga otwarta! zapraszam do firm takich jak: PRS, Tech-gór, Geo-Bud, Now-Bud buhahaha (śmiech) i zobaczycie czy sobie polepszycie?! Nie jestem optymistą, ale mam rodzinę i zjeżdżam na dół też dla nich, więc szanuję sobie robotę a nie jestem waflem :-) Widzę co się dzieję w Polsce - jebałem u prywaciarzy pół wieku i nie chciałbym wrócić tam gdzie na wypłatę czeka się 3 miesiące. Pamiętajcie kryzys nie trwa wiecznie - poczekajmy a będzie GIT !!!

gulii

Był u nas na misjach dr brudny i jak zwykle bełkot,bełkot,bełkot..Ale jest jeszcze w JZRach jeden koleś,któremu to imponuje,to obywatel jegozajebistośc.Dla niego taki bełkot jest jak mantra.Kolego wciągaj białe galoty i rąbaj metry.Ta firma takich "bohaterów" potrzebuje ha,ha,ha

rozbawiony

hehe hhaahaha to po co by tworzyli tą firme zeby ja zamykac po trzech miesiecach ludzie pomyslcie!!!

asd

sig podobno robotę ma do konca sierpnia i tez umów nie przedłużają...

Był dobry czas dla mnie do zwolnienia :) Dziękuję Bogu za opatrzność !!!!!

Prawda o JZR

Oburzyło mnie iż Administrator usunął moją wypowiedź, nikogo nie wyzwałem ani nie obraziłem, nie użyłem wulgaryzmów. Mniejsza o to.. Odnośnie PKZ, jeśli mnie pamięć nie myli: Styczeń/Luty: II stopień zagrożenia wodnego, ograniczony zabiór, wejście ZOK. Dalej jak kolega wspomniał były dniówki - jak JZR są potrzebne JSW to podpisują takie nieopłacalne umowy, a jak Krupiński szuka oszczędności to 100 ludzi może wyrzucić.. Dla ciekawostki: Krupiński przetargi ogłasza, więc potrzebują kogoś do drążenia. Ktoś wspomniał o kosztach.. Doliczcie sobie 14-stkę, branżówkę, wszystkie świadczenia, odprawy, jubileusze - koszty pracownika są większe niż tylko stawka brutto. Do tego amortyzacja, Wasza obsługa (koszty z kopalń, oddziału, ogólnozakładowe) itd. Tak jeszcze coś od siebie: Ktoś przyrównał mnie do Pana Brudnego.. Pomyłka. Po ostatnim komunikacie Prezes pokazał jak mało wie na temat tego co dzieje się na oddziałach, więc zadajmy sobie pytanie czy on wie co dla nas dobre? Drugi do rządzenia jest wspomniany Pan Brudny.

Pniówkowy

Odnośnie komunikatu od prezesa to tak jak kolega wyżej napisał wygląda sytuacja na PKZ. Panie prezesie, czy pan wie co dzieje się na danych oddziałach JZR? Wie pan jakie są podpisywane umowy miedzy JZR a JSW czy są one podpisywane automatycznie? Bo z komunikatu wynika że nie macie o tym bladego pojęcia skoro podpisujecie "dniówki" a za brak metrów obarczacie załogę.Kto odpowiada za STRATY dla firmy, załoga wykonująca plan, czy firma blokująca metry przez śmieszne umowy wykonywane po kosztach? Może w końcu poniosą konsekwencje osoby odpowiedzialne za straty dla firmy a nie załoga pracująca na nich w siódmych potach za coraz to mniejsze pieniądze? Z niecierpliwością czekamy na odzew w tej sprawie.

brukowiec

Jego zajebistość urlopuję, galoty białe suszą się wyprane gdy Ci z nim robić przyjdzie życie twe już nie będzie te same xD haha

VeraVo

"związki"

nietakmiaobyc
@VeraVo

Glówny związkowiec z Budryka,samozwańczy przodowy,urlopuje.Ciekawy koleś jeszcze rok temu chciał zwalniac kierownika łącznie z prezesem,a teraz stał się ich głównym wyznawcą.

VeraVo

A ja się pytam gdzie są te wasze zwiąsk.

dawer

niestety panowie wygląda na to, że duża część z nas wyląduje na bruku. nie wiem gdzie oni chcą pomieścić tych ludzi z krupińskiego na zofiówce.

ryl

JZR-owcy jeśli liczycie że złożycie sobie papiery do SIG tak ot i Was wezmą to się mylicie i to GRUBOOO !!! Na dzień dzisiejszy jest około 4000 podań i to nie ludzi granatem od pługa oderwanych, ale fachowców, górników, górników-strzałowych, kombajnistów, elektryków i ślusarzy. Tak więc ślepry po zadku z JZR szukajcie roboty w KAŁFLAŃDZIE - towary wykładać za 500zł HUE HUE

ave

czyli szykują się masowe zwolnienia ? czy całe jzry rozwalą i nie zostanie nikt?

ryl

Przejmie ????? A co Wy czujecie się jak obowiązkowo potrzebni w SIG ????? Takich jak wy pod barami mnóstwo !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.