Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

fachowiec

Szczesc Boze , gornicy wspolczuje Wam ,jak oni Was potraktowali nadchodza Swieta BN,a tu taki prezent. Ja na Waszym miejscu olal ich wszystkich i na rewir , tyle jeszcze mozecie zyskac, wydoic jak oni nas doili.Gdzie ci wspaniali zwiazkowcy , to zwykla banda darmozjadow ktora robila nam wode z mozgu nie dajcie strajkujcie nie macie nic do stracenia tylko waskie grupa ludzi przejdzie do SIGU a reszta do zwolnienia.taki wiselka tez trzesie majtorami bo brudny ma juz go dosc tego wiesniaka i tepaka. Gornicy walczcie o swoje . Na koniec to Wam powiem kto kapuje do bezpalczastego nr. 1 jastrzebski, nr.2 general, nr.3 krajnik, itp. szambiarze

Ataman

Nie biadolić tylko się dostosować do rynku pracy. Nikt nie obiecywał, że ta firma (JZR-ZRG) będzie istniała do nie wiadomo kiedy. Zawsze jest wyjście awaryjne. Norwegia, Holandia, Anglia etc. Jak klęknie JSW (a Żydki niemieckie już to zaplanowały z pomocą Donusia) To pan Prezes też będzie musiał szukać roboty, tak jak teraz pan Dyrektor. Chociaż sądząc po ich gażach to mają to w doopie i są już na pewno zabezpieczeni finansowo. A ludzie dla nich to margines. Swoją drogą po darmo nas nie trzymali i gdyby się do tego NIK wrąbał (a nie wrąbie bo to rządowa robota)to pewnie by się prędko okazało, że straty przez ZRG nie ma żadnej, bo obciążali nas swoimi kosztami. Policzcie sobie dobrze, bo paplanie przez dyrekcję o niedochodowości to jakieś brednie. Za warunkami finansowania ZRG stoi JSW. Cała reszta ma goowno do gadania. Tylko tej prawdy nikt nie potwierdzi. Pozdrawiam tych, którzy słuchaja i analizują co szłyszą. Swoją drogą JSW do bólu przypomina mi nasz kraj - też jest prawie sprzedany...

xyz

A teraz nie zap...asz jak niewolnik? Haha! Dozór ma każdego głęboko, byle by robił do upadłego. A jak Ty byś o coś poprosił to nie ma, zapomnij, więc skończ bronić tych nieudolnych związków.

timi

pracownicy JZR wydzialow remontowych,zastanówcie się o co wnioskuje Jedność,ZZG i Solidarność .Odpowiedzcie sobie na pytanie czy macie zapłacone za nadgodziny, soboty,ile macie przerwy w pracy(k.p.-15min,a my mamy 30),czy macie przerwy na kawe,herbate,kiedy tego potrzebujecie(czy ktoś wam tego zabronił),co prezes wam bedzie w termosach herbate i kawe woził.Rozumię odprawy dla ZRG ale reszta to brednie żeby tylko cos napisać, że coś się robi dla remontowców .Z tym chceci wchodzić w spór zbiorowy

stiv34
@timi

ty wez się połóż niech cię doją buraku .Jak by nie te związki to byś zapierdala. jak niewolnik pozdrawiam

timi
@stiv34

poczytaj najpierw z jakimi postulatami chcą wejść w spór zbiorowy a potem pisz.Jeśli wiesz co to jest spór zbiorowy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
jo

Nie panikuj roboty jest w (usunięte przez administratora) wiadomo że zmiana pracy to jakiś tam stres,ale bez przesady.

FAKT

I h... bombki strzelił. Choinki nie będzie. To mój ostatni wpis. Żegnam.

Dzięki wielkie .

Vacek

To już jest koniec, nie ma nadziei... Zwolnienia po Nowym Roku... Miejmy nadzieje że dostaniemy się de SIG ;(

abc

Hasło to Twój pesel, a login to Twój nr komputera, którego jak nie pamiętasz to masz na pasku zarobkowym.

:p

jakie haslo i login ? mozesz skopiowac to co pisze ?

:p

jaki komunikat ? wyslij tu co pisza albo napisz wiecej. Pewnie znowu ploty jak zawsze ..

sfujhrwuj

Jest komunikat o likwidacji

G-7

To już jest koniec JZR.

Obserwator

To Cwaniak i Król Herbatki he he... On działa ale tylko w swoim interesie !!! To mistrz ściemy i kombinator oraz naciągacz !!!

ryl

Związki to tylko dobre sa dla przewodniczącego , za 7 tysi miesięcznie też by mi wisiało, a resztę to ma w głebokim poważaniu byleby składki płacili. Kto nam zapewnił kartki na Budryku według przelicznika kalorii??kolega Wysocki. tylko szuka jeleni żeby składki płacili

MAX

Zobaczymy czas pokarze

pumpernikiel

dokładnie - poza liścikiem i 10 załącznikach - odpowiedzi tyle, że szefostwo z Jedności nie umie nadążyć z czytaniem. Wojewoda odpisał, ale się wyparł i popędził liścik dalej byle od siebie a reszta ''ciszaaa'' jak w nocnym lesie. Brak słów. JZR do połowy 2015 roku ale płacić na Związki trzeba sumiennie bo się jest w końcu oddanym związkowcem. Impreza Barbórkowa się zbliża to zapomnimy chwilę o JZR i się będziemy zajefanie bawić z Kopalniakami :-)Śpiewać radośnie i cieszyć się życiem. Szkoda tylko tej kasy - po raz kolejny widzimy Wszyscy, że Związki Zawodowe w firmie to tylko grzybobranie, biuro podróży i spotkania integracyjne czyli wychodzi tak jakbym to sobie sam sponsorował te imprezy ze swoich składek! Jeżeli chodzi o prawa pracownicze to szczekanie - wnoszenie czegoś co nigdy się nie uda i pokazanie , że w Jedności Siła !!!

Obserwator

To prawda...! Popieram !!!

MamWyj3b4n3

Widzę że co niektórzy pomylili się z przeznaczeniem...poeci... A wam Gratuluje że rypią Was mechły ze związków... kto to widział na świecie żeby w jednej firmie/spółce było 49 zz ... masakra ! na waszym miejscu (usunięte przez administratora) był wszystkie , wybrał najbardziej normalnych coś działających dla pracowników związkowców i utworzył jeden ZZ ... harujecie na nierobów z ZZ a oni was walą w D jak chcą.. żegnam

Wierszopisarz

O jest nas więcej! Szkoda tylko, że to jakieś smęty, a nie prawda ujęta w sarkastyczny sposób.

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.