Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

on to przepowiedział

(usunięte przez administratora)posłuchajcie sobie wywiadu,kto kumaty zrozumie.A związkowcy niby wywalczyli coś hehe,to co im prezes J.Z powiedział,czyli wniosek jest jeden ,zagór znów GÓRĄ-związki (usunięte przez administratora)dosyć obłudy.

byłe G3
@on to przepowiedział

to kto w tym kraju według ciebie kolego poprawi byt klasy robotnizej???

BomBon
@byłe G3

Dlaczego nie ma związków zawodowych konsumentów wywarli byśmy presje na producencie piwa o obniżenie cen manifestacja,blokada dróg,okupacja,i głodówką.Tylko że producent obniżając cenę piwa obniżył by płace wtedy związki robotnicze by się na to nie zgodziły:)

PISIOR

Panowie,dalej oddawajcie swoje głosy na PO-PSL albo nie oddawajcie ich wcale to będziemy pracowac w górnictwie ale czeskim ! Obecni ludzie na stanowiskach w rządzie nie potrzebują już Górników tylko niewolników za pare euro żeby się bogacic i sprzedawac wszystko co miało jakąś wartośc dla kraju.Nie mamy już stoczni,Zagłębia wałbrzyskiego,nie ma produkcji samochodów i limity na produkcję mleka czy mięsa itd. bo tak nakazuje Unia ! Donald Wam to załatwił !!! JEGO PROPAGANDA I OBIETNICE !!! ŻENADA

Qikstep

No i wyszło jak zwykle.Ci co najwięcej poświęcili,najwięcej stracili.Ryle niezapłacone dniówki,ucięta 14-stka w dwóch ratach,wydłuzony czas pracy,ogólna strata na zarobku,tyle zyskali ci co dali się wkręcic w ten cyrk.Suma sumarum walczyliście panowie o flapsy dla pań z biurowca,które delikatnie mówiąc nie przepadają za wami.I kto tu jest wygranym?

A mówiłem że tak będzie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
PISIOR

Panowie,dalej oddawajcie swoje głosy na PO-PSL albo nie oddawajcie ich wcale to będziemy pracowac w górnictwie ale czeskim ! Obecni (usunięte przez administratora) nie potrzebują już Górników tylko niewolników za pare euro ! Donald Wam to załatwi !!!

Alibaba

Od złodzieja przechodzimy do jeszcze większego złodzieja . Złodzieje ci z Belwederu chronią tych złodzieji z JSW tylko rewolucja w tym kraju cos pomoże.

JZR

Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)z JZR którzy strajkuja razem z nimi bo uslyszeli że SIG ma iść pod kopalnie. Po 1 nie po to ta firma powstała po 2 nawet nie jesteście jeszcze w sigu wiec (usunięte przez administratora) dostaniecie gdyby tak miało być po 3 teraz już ani słowa nie ma o tym postulacie po 4 zapytajcie się waszych kolegów z kopalni gdzie byli jak nas chcieli pozwalniać i zostawić bez pracy. P.S oni nawet jak przegrają to bedą zarabiać więcej niż ty w SIGU więc sie zastanówcie.... Pozdrawiam

ryl

Ja tam wiem jedno - związki walczą o siebie głównie i o swoje posadki. Gdzie zarobią więcej za nieróbstwo ? Pracuję na Zofiówce jest tam np. związek Jedność Górnicza i jego przewodniczący "Wieloryb" który zjadł chyba połowę swoich członków bo ledwie chodzi i to napewno nie z ciężkiej pracy pod ziemią. Panie Waldku,pan się nie boi jak pan nie dasz rady już chodzic to zawsze Melexem możesz pan jezdzic i dalej niby działac za symboliczne pieniądze z stawki nadsztygara...

jo

w sigu jest cudownie,grp i wszystko gra,narazie postojówki apotem gruba kasssa

kiedyś jzr
@jo

a gdzie w sigu są postojówki?? bo na tym rejonie gdzie pracuje to nawet urlopu nie chca dac

bolek

i teras mamy konsekwencje lat 80

ryl

Ciekawe co wywalcza dla SiGu napewno nic a mogło być tak pięknie i jeszcze jedno ile to wszystko potrwa jak my mamy dostać60% wypłaty z tych 2000 to za co my bedziemy żyć ?????????????????????????????????????

@ryl

Widziałeś co się święci to trzeba było oszczędzać na ciężkie czasy a nie teraz płakać że zjechać na dół nie możesz. Tacy właśnie płaczki i trzęsidupska doprowadzili do tego że robimy za grosze. Najlepiej nie ponosić żadnych strat a chcieć wszystko mieć podane na tacy. Mój ojciec po strajkach w 80-ych latach taki wpier...ol dostał i nie płakał ale swoje wywalczyli. A teraz? cienkie boliki i panikarze.

Wierszokleta

Jestem sobie górniczek. Kopię w kopalni chodniczek. Kopię węgiel ładniutki, jestem cały czarniutki. Na głowie mam czapeczkę, a w ręku mam lampeczkę. Kopię węgiel stuk, stuk, stuk. Każdy mówi, żem ja zuch. Zuch nie zuch,raczej frajer za 2000 sie nie najem.

mam pytanie

Podobno mamy strajk,my fizole podpisujemy postojówki,albo wciska się nam urlopy,więc co robią gogusie mieniący się nadsztygarami od 6 do 14 w biurze.Czyż oni też nie powinni podpisac postojówki i spadac do domu.A morze im lecą grube szychty,pomimo braku postępu na chodniku,bo oni ciężko w tym biurze pracują.

@mam pytanie

Co cię kur... obchodzi co kto robi i jak. Boli cię to że 60% dostaniesz? Chłopie zejdź na ziemię i ciesz się z tego co masz.Tak sobie myślę co za debil musi mieć taki problem. Szok! Ciekawe czy księdza pytasz ile na ofiarę pozbierał. Może to też cię boli!

mam pytanie
@Firma

Czytasz głąbie,a nic z tego nie rozumiesz.Boli mnie to,że taka gnida jak ty siedzi na jajach i dłubiąc w nosie czeka aż pyknie 14-sta,żerując na ludziach,którzy zapierdzielają za dwa tyś.Na Budryku takich troli jest co najmniej pięciu.A teraz jeszcze ktoś sobie wymyślił,że mamy zapieprzac na takich patafianów 10 godzin.Pocieszający jest fakt,że i wam koryto się urwie już niedługo.Nie dla wszystkich starczy ciepłycch posadek dla nieroboli w Sigu.

@mam pytanie

Nic nie rozumiesz boś zbyt tępy. Pisz dalej takie gówna i szkodź wszystkim. Podpisz się najlepiej jak taki chojrak z ciebie! i będzie jasne! W (usunięte przez administratora) to mam kto zjeżdża a kto nie jest strajk i tyle a jak Cię boli to sobie zjedź. Pomyśl o co tu chodzi a potem pisz.

Adido

Wiadomo nierobolom sie robic niychce:-) a wiadomo kto po 6godz robi (usunięte przez administratora) ;-)

JZR
@Adido

Adido coś ty za jeden? jakiś cudok? sroko-koko? nie bardzo rozumiem o czym piszesz chyba że inna półka. Pozdro!

Nie cyborg.

proponuje 6 godzin i na temperaturę bo tam jest a następne 6 ci co się zgodzą niech siadają na kombajn i targają metry bu ha!ha! zobaczymy jak długo wytrzymają. Powodzenia!

Adido

Ty obserwator jo tyz robia na budryku i mie sie zodyn nie pytol wiela chca robic wiec gorolu pisz za siebie

@Adido

Próbuję dojśc do sensownej konkluzji po twoim bełkocie i nasuwają mi się dwa wątki.Pierwszy jest taki,że prawdopodobnie nie do końca zrozumiałeś sens postu obserwatora.Drugi wniosek nasuwa się taki,że musisz byc strasznie nie rozgarnięty,skoro sam domagasz się aby zrobiono z ciebie niewolnika.Intuicja podpowiada mi,że obserwator uderzył w "biały" punkt.Dla was białasów przecież nie ma różnicy,czy będziecie leżec na dole 7 czy 12 godzin.

brat
@123

Adido skoro Ciebie nikt się nie pytał to widocznie jesteś sztygarem :-) My brązowa brać górnicza już wybraliśmy!

Obserwator

Panie Prezesie - My załoga Budryk nie zgadzamy się na 10-godzinowy czas pracy i według przepisów prawa pracy nie zmusi Nas pan do tego. W takich warunkach jakie panują na chodniku Cz1 nie ma możliwości pracować dłużej. Większa połowa pracowników nie mieszka przy kopalni i ten czas z dojazdami wydłuży się na pewno do 12-13 godzin dziennie, wliczając, że podział na Budryku jest też pół godziny przed zjazdem(niezrozumiałe) i trzeba być wcześniej. Mamy też rodziny - mamy też dzieci i przebywając poza domem dziennie 12 godzin skomplikuje Nasze życie a na pewno nie poprawi sytuacji finansowej. Nie potrafimy zarobić za ciężką prace po tyłach już nawet 2 tyś.zł. a kombajniści czy przodowi nie mają już nawet 2.500 tyś.! To kpina i upokorzenie dla Wszystkich pracowników Budryka, nie wliczając w to pracowników nierobotniczych bo z tego co słyszymy od niektórych sztygarów im się tutaj podoba i mogą robić nawet całe życie. Pewnie trzęsą gaciami bo w SiG-u nie wszyscy będą sztygarami a to ich pewnie poniży. Tam trzeba zapieprzać tak jak MY niestety a My Panie Prezesie jesteśmy do tego przyzwyczajeni i damy sobie radę w porównaniu do panów w białych kaskach. Dlatego wnosimy o rozwiązaniu sprawy z płacami bądź przywrócenia premii GG skoro mamy tu pracować ponad rok a chce Pan, żeby chodnik ten się utrzymał. Wiemy jak Nasi pracownicy zarabiają w SiG-u i My też chcemy godnego traktowania Nas. Oczywiste jest, że wszyscy też chcielibyśmy się tam znaleźć jak Najszybciej, ale niestety nie mieliśmy tyle szczęścia co Nasi koledzy, dlatego skoro zostanie Nas 100 chłopa prosimy o należyte i uczciwe wynagrodzenie. I jeszcze jedna sprawa tak jak kolega wyżej napisał - nie będziemy tyrać na tych 30 pracowników na stanowiskach nierobotniczych. Pisze pan, że Wszyscy się musimy wziąć w garść i zmobilizować bo trudne czasy i z całym szacunkiem do Naszych kolegów w białych kaskach , ale nikt nie będzie robił za trzech. Niestety, ale panowie brązowe hauery i innego wyjścia nie ma. Jesteśmy jak rodzina, więc nauczymy Was roboty :-)

Zniewolony
@Obserwator

Cała prawda. Na szczęście istnieje jeszcze kilka instytucji które regulują czas pracy w Polsce a dodatkowo czas pracy w uciążliwych warunkach. Projekt ten który przedstawił prezes prawdopodobnie był sugestią Pana Zagórowskiego a my mieliśmy by być szczurami doświadczalnymi. O ho ho ho powoli,powoli żyjemy w europie może chorej ale na tyle cywilizowanej że nikt w h.ja nas nie zrobi. Panowie z Budryka gdyby do tego doszło i znajdą się chętni na taki układ to znaczy że jesteśmy jak zerem.

hmm

No to jak podpisaleś pisemko z SIG że chcesz u nich pracować a oni nie zaproponują ci pracy to chyba muszą 20 krotność pensji zapłacić? chyba że jest tam jakiś termin?

masakra

Ty "górnik" jaki Ty jesteś tępy, że nie zrozumiałeś tak prostej aluzji.szkoda mi takich jak Ty.

BUDRYK

Na Budryku w JZR-ach ma docelowo być 80 osób i to jest cały ZRG. Skoro z powodu dokończenia robót i wywiązania się z umów z JSW my mamy przez następny rok zarabiać śmieszne pieniądze to uważam że związki powinny zareagować w tej sprawie bo skoro przynosimy straty firma padła ludzie poszli do SiGu to po co nas męczyć albo niech GG wrócą albo coś niech z tym zrobią bo to naprawdę nie fer.Chyba że myślą że frajerów przytrzymają co za free będą orać i cieszyć się pracą.

Górnik
@BUDRYK

Jakie 2000 tyś? Nie przesadzaj kolego!!! Pracuje w SIG od trzech miesięcy na oddziale GKT( czyli zdrowa kość:) i moje zarobki to 3200-3500zł Na przodu zarobisz 300-400zł więcej. Nie wiem czy opłaca Ci się siedzieć w JZR do końca, każdy robi co chce! Pozdrawiam!!!

Górnik
@Górnik

To był komentarz do ostatni bastion!!! Tak mi się popi..liło :)

Budrykejszyn
@BUDRYK

Górnik i jak Ty te psycho przeszedłeś jak nie potrafisz zrozumieć prostej aluzji! Ostatni Bastion piszę , że w JZR na Budryku w przodku zarabiamy 2 tys. zł i niestety zanosi się na to, że jeszcze tam trochę posiedzimy - mówią, że nawet rok a za takie pieniądze raczej metrów nie będzie :-/ Robisz już w SiG-u i zarabiasz to się ciesz. My musimy czekać a gorzej jak W JZR-ach już nigdzie nie zarabiasz :-( Straty przynosimy a teraz wychodzi na to, że będzie im się opłacało trzymać Nas jeszcze ponad rok - Brawa dla Zarządu!

ostatni_bastion
@Górnik

No jak na razie alternatywę mamy po h..ju robić za 2 koła na Budryku albo się zwolnić. Pamiętam jak ktoś pisał że w Jzr-ach lizusy zostali i będą dalej robić. Oby temu co to pisał sraką się odbiło. Wszyscy się wypieli koledzy, związki jak to zawsze bywa każdy swoje wywalczył i tak jak piszesz pieniądze w miarę lepsze a my za zasiłek mamy trwać dalej. Tyle te protesty przyniosły nam dobrego. Żałosne!!! Dodam tym co się udało powodzenia i wszystkiego dobrego bo w tym wszystkim o to przecież chodziło.

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.