Delta Bud

Opinie o Delta Bud

Loen 2015-11-04 20:25:17
Raczej "pomocna dłoń" tzw. konkurencji
olaf 2015-11-11 16:06:41
@Leon, może jakiś niezadowolony zwolniony racownik, wylewa brudy, nie wiem jak jest ale mi delta kojarzy sie w miare dobrze,wiele o te firmie słyszałem, zajmuja sie i montażem, dierżawą, firma ma wiele zleceń na różne budynki w całej polsce, przeciez zatrudnia wielu pracowników, wiec troch nie wierze, że nie wypłacają pieniedzy chyba naciagane
Mistrz 2016-02-05 13:04:22
Ja pracuję w DELCIE już 5 lat i jest ok. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Master 2016-02-09 10:30:41
Niestety nie polecam tej firmy, pracowałem tam, nie podobała mi się atmosfera i całość ogólnie. Widzę, że na go worku masa ludzi dodawała komentarze, by innych uprzedzić, ale go work co dzień kasuje komenty na ten temat. Wejdzcie po prostu na jakieś fora i poczytajcie o firmie tejże.
Power rangers 2016-02-23 07:44:36
Głupoty ktoś wypisuje!! Chyba ktoś ma zlecenie na robienie zamętu na tym portalu. Bez sensu
mikary 2016-06-02 09:38:10
Niestety wszelkie opinie negatywne , które tu się pojawiają są kasowane. Ja proponuję Wam -przyszłym pracownikom-zajrzec na "rozmowy kwalifikacyjne -przebieg" na go worku. Pozdarwiam, były (na szczęscie :-) )
maxi 2016-06-29 16:19:51
Jdnka może te rekalmy zaachęcają rownież kobiety do rpacy w firmie, dlatego?
Zostaw swoją opinię o Delta Bud - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta Bud