Opinie o Delta Bud w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delta Bud. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Delta Bud o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Bud w Warszawa

Jak długo czekaliście na odzew z Delta Bud? Oddzwaniają zawsze?

Bolek74 Nowy wpis

Ja czekałem 2 miesiące, ale to od 9ddzialu zależy, a gdzie składałeś?

Karolek.tuptus Nowy wpis

Czekasz długo, zależy z którego oddziału i na jakie stanowisko. Mają czas na wszystko. Spokojnie spodobasz się to odezwą sie

Ania Nowy wpis

@megamocna ale to w takim razie może wypisz jakie są pozytywy w tej firmie? To napewno pomoże :)

Megamocna

ja pracuje w firmie juz dosyć dłuuuuugo. Jak czytam komentarze, to jestem naprawde zaskoczona tymi negatywnymi. Uwierzcie mi, pracowałam już w kilku miejscach, ale Delta to pierwsza praca w której ja nie myśle o szukaniu czegoś lepszego. kazdemu polecam, zeby spotkał takiego pracodawce na swojej drodze. Nie piszcie bzdur, bo łatwo człowieka urazić, a trudniej przeprosić. Przyszłym, potencjalnym pracownikom moge z czystym sumieniem polecic pace w firmie Delta.

Niki

Firma z dobrymi opiniami, dobrze się pracuje więc polecam!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
kolargol

Ale to forum dla pracowników więc na niewłaściwy adres piszą klienci!

gerust

Byłem klientem delta ,obsługa tragiczna ,towar nie ten co zamawiałem arogancja sprzedających. Nie polecam

Ryszard

Czy jest jakiś powód, że ostatnio tak rzadko zaglądacie na to forum?

luizahisz

Najgorsza i najmniej profesjonalna rozmowa na jakiej kiedykolwiek byłam. Łącznie trwała 3 minuty i nie dlatego, ze jestem niekompetentna osobą, ale z uwagi na brak przygotowania rekru.. OSOBY, która ze mną rozmawiała. Łącznie rozmowa trwała 3 minuty, zostało zadane mi jedno pytanie. (usunięte przez administratora) Dodam jeszcze, że w tej firmie zamiast "Dzień dobry" - mówi się "nazwisko". Nie polecam, szkoda czasu na takiego pracodawce, który nie szanuje ludzi.

kaha
@luizahisz

Moja rozmowa przeprowadzona w Warszawie była w porządku. Rekrutację przeprowadził sympatyczny Pan. Był uprzejmy, zadawał mnóstwo pytań, mniemam aby mnie dobrze poznać i ogólnie życzyłabym sobie zawsze takich rekruterów. Niestety posady nie otrzymałam, ale informacja zwrotna była uprzejma i na poziomie. Życie...

Agnieszka

@luizahiszp może faktycznie tamta osoba się nie przygotowała, ale nie masz pewności, że tylko ona prowadzi rozmowy rekrutacyjne w firmie Delta Bud i że inni potencjalni pracownicy zostaną potraktowani w ten sam sposób. Najlepiej samemu się przekonać i sprawdzić, niż z takiego powodu odradzać.

Agnieszka

@luizahisz nie sądzisz, że to Twoja opinia może być podyktowana negatywnym wynikiem rekrutacji? Może jednak rekruter miał inne zdanie i w 3 minuty stwierdził, że jednak nie nadaje się na to stanowisko. Powiesz jakie to było pytanie?

luizahiszp
@Agnieszka

Osoba, która ze mną rozmawiała nie przygotowała się do tego spotkania. Brak podstaw dobrego wychowania także dawał się we znaki. W taki sposób nie taktuje się ludzi. Pytanie dotyczyło mojego doświadczenia (nadmienię, że posiadam spore) jednakże osoba rekrutująca miała ciekawsze rzeczy do robienia niż słuchanie tego co mam do powiedzenia (siedziała cały czas na telefonie). Cieszę się, że tak to się potoczyło gdyż miesiąc później dostałam pracę na stanowisku kierowniczym w bardzo fajnej firmie. Natomiast, jeśli chodzi o Delta Bud, ostrzegam bo szkoda czasu na tego typu "rozmowy"

Agnieszka

Jak wyglądają pierwsze dni pracy nowego pracownika? Czy przechodzi jakieś wstępne szkolenia?

maxi

Jdnka może te rekalmy zaachęcają rownież kobiety do rpacy w firmie, dlatego?

Power rangers

Głupoty ktoś wypisuje!! Chyba ktoś ma zlecenie na robienie zamętu na tym portalu. Bez sensu

Master

Niestety nie polecam tej firmy, pracowałem tam, nie podobała mi się atmosfera i całość ogólnie. Widzę, że na go worku masa ludzi dodawała komentarze, by innych uprzedzić, ale go work co dzień kasuje komenty na ten temat. Wejdzcie po prostu na jakieś fora i poczytajcie o firmie tejże.

Mistrz

Ja pracuję w DELCIE już 5 lat i jest ok. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

olaf

@Leon, może jakiś niezadowolony zwolniony racownik, wylewa brudy, nie wiem jak jest ale mi delta kojarzy sie w miare dobrze,wiele o te firmie słyszałem, zajmuja sie i montażem, dierżawą, firma ma wiele zleceń na różne budynki w całej polsce, przeciez zatrudnia wielu pracowników, wiec troch nie wierze, że nie wypłacają pieniedzy chyba naciagane

Loen

Raczej "pomocna dłoń" tzw. konkurencji

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Bud - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Bud?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Bud?

Kandydaci do pracy w Delta Bud napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Bud