Opinie o CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Ciężko jest w systemie 12/12 w CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Klementyna
@Haha

A w tygodniu jakieś nadgodziny się zdarzają? Czy nie raczej? Jeśli tak to płacą za nie czy trzeba jako wolne odebrać?

Czy aplikował ktoś na stanowisko low code / no code developera? Znalazłem niedawno taką ofertę na stronie firmy. Zastanawiam się, czy, będąc studentem, mogę tu liczyć na jakieś szkolenia na początek. Ewentualnie może firma udostępnia jakieś materiały ułatwiające wdrożenie?

Kandydat Nowy wpis

Ile trzeba czekać na odpowiedź po wykonanym zadaniu rekrutacyjnym?

To jest chyba firma IT, pracuje w trybie zmianowym?

Haha

Tak jasne a przed wejściem na zakład odbija sie karte i przechodzi przez komore dezyfekcyjna

To w jakich godzinach w końcu się pracuje?

@Adam

Jak się ugadasz tak będziesz pracował

@Haha

A w jakich godzinach pracuje większość pracowników CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Były

(usunięte przez administratora) godziny pracy były normalne jak pracowałem

@Adam

8 do 16 jak większosc firm chyba, bez weekendow

Klementyna Nowy wpis
@Haha

Czy CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma ściśle ustalone godziny pracy?

Programista Php

Rekrutacja konkretna i profesjonalna, bardzo naturalna, samą rozmowę prowadzi sam Prezes. Pracy nie dostałem, ale wiem co muszę podciągnąć i będę jeszcze próbował jeżeli będą poszukiwać.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Elżbieta

Czym się różni właściwie praca jako młodszy programista PHP od pracy jako „zwykły” programista PHP? Nie mam na myśli tylko zarobków, chociaż jak ta kwestia wygląda też bym chciała wiedzieć. Ale obowiązki i odpowiedzialność też mnie interesują.

Czy w CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ występują paczki/bony świąteczne?

Nie

Śmiechu warte, szkoda czasu :)

Marzena

to ile moze tutaj dostac programista po studiach skoro piszecie ze non stop rekrutuja na to stanowisko ? ile to wg was jest mało na tym stanowisku, chcialabym wiedziec ?

Agnieszka

Nie wierzę, jako programista nawet początkujący nie zarobi się więcej niż na kasie? Mówisz tylko o tej firmie czy o całości branzy?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Cogitech?

A

TYLE ILE WYNGOCJUJESZ TYLE MASZ NIE UFAJ BAJKOM O PREMII

Zająkany

Bardzo dużym plusem jest darmowa kawa, latem zimne napoje. Proszę to uwzględnić.

Lubię zimne napoje.
@Zająkany

Zimne napoje są super!

Jakie zimne napoje?
@Lubię zimne napoje.

Te co zostawały po letnich wyjazdach w kantorku pod serwerem?:D Odradzam, nawet dla osób co szukają pierwszego doświadczenia zawodowego. Niczego się nie nauczysz, no chyba że tego, jak radzić sobie samemu ze wszystkim to ok.

@Jakie zimne napoje?

To nie był serwer, tylko wysokiej klasy sprzęt - router od najlepszego dostawcy internetu.

Agata

Plusy mnie rozśmieszyły :P To nie ma tam żadnych menagerów, kierowników? :D To jak ta firma funkcjonuje?

@Agata

Ewenement na skalę światową!

Czy w Cogitech występują paczki/bony świąteczne?

Tak, pracownicy otrzymują na święta paczki :)

Aleksandra
@Marta

O jakiej wartości te paczki? Opłacają się :D ?

Były

Nie wiem jak opisać tę firmę. Niby wszystko OK, ale tak...wszystko troche na wariackich papierach. Nie potrafie okreslic jakie to bylo, wiec uznaje, ze neutralne. Tym bardziej, ze firma nie jest zla, ale troche po prostu niepoukladana. Można tak to uznać. Dla mlodego programisty.

Czy pracodawca Cogitech oferuje umowę o pracę?

Tak

Odpowiedź

Na okresie próbnym częściej oferuje umowę zlecenie. Zespół w większości to studenci lub praktykanci. Brak onboardingu, brak szkoleń rozwijających kompetencje pracowników, brak systemu motywacyjnego. Praca dobra dla studentów, taka na początek. Ale skrzydeł tam się nie rozwinie.

Czy pracodawca Cogitech motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie.

Czy Cogitech organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Czy można liczyć w Cogitech na prywatną opiekę medyczną?

Elżbieta

Myślicie, że opłaca się aplikować na młodszego programistę do Cogitech? Jeśli ktoś zna szczegóły tego stanowiska, to proszę, żeby napisał w komentarzu, co wie na jego temat. Bardzo mnie ciekawią wszystkie informacje na ten temat. Szczególnie te, które dotyczą warunków pracy.

Opnia

Wziąłem udział w rekrutacji na testera junior qa. Pierwsze zadanie wykonałem poprawnie i zostałem zaproszony na rozmowę do siedziby firmy. Sama rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez właściciela powiedzmy sobie szczerze niezbyt profesjonalnie, brak przygotowania, pytania wymyślane na bieżąco. Otrzymałem informacje o tym, że jeżeli nie będą zainteresowani otrzymam odpowiedź zwrotną lub możliwy będzie drugi etap. Po jakimś czasie otrzymałem zadanie do wykonania w drugim etapie. Ponownie wykonanie zadania według instrukcji i odesłane ale tym razem nawet się nie pofatygowali żeby dać odpowiedź. Łącznie na oba zadania i rozmowę kwalifikacyjną poświęciłem minimum 10 godzin swojego prywatnego czasu a Cogitech nawet nie pofatygowało się, aby poinformować w formie telefonicznej lub email o stanie rekrutacji. Po 2 tygodniach wystawiam opinię i proszę nie tłumaczcie się, minimum szacunku do człowieka powinno się należeć. Wszystkim potencjalnym kandydatom odradzam udział w tego rodzaju rekrutacjach i cieszę się bardzo, że nie trafiłem do Cogitech i otrzymałem szansę pracy w innej firmie, która szanuje kandydatów i pracowników.

HR Cogitech
@Opnia

Dziękujemy za Pana opinię. Zgodnie z naszą rozmową telefoniczną, ostatni etap rekrutacji się wydłużył, przepraszamy, że w wyniku błędu nie otrzymał Pan o tym informacji. Preferujemy rekrutację w postaci naturalnej i swobodnej rozmowy ponad poukładany skrypt i sztywną formułę, pozwala to nam więcej dowiedzieć się o sobie oraz spotyka się z generalnie dobrym odbiorem przez kandydatki i kandydatów. Dziękujemy za poświęcony czas na rekrutację do naszej firmy i życzymy powodzenia w realizacji planów zawodowych. Pozdrawiamy, Zespół HR

też kandydat na jqa
@Opnia

Też brałem udział w tej rekrutacji ale zostałem odrzucony po pierwszym zadaniu rekrutacyjnym i teraz bardzo się cieszę bo przyznam szczerze, że pierwszy raz spotykam się z drugim zadaniem rekrutacyjnym, które jest przesyłane po rozmowie rekrutacyjnej. Porażka....

Hr Cogitech
@też kandydat na jqa

Dziękujemy za opinię. Ze względu na pandemię proces rekrutacji ma formę głównie zdalną, podzieloną na etapy a spotkania ograniczone są do absolutnego minimum. Mając na uwadze bardzo duże zainteresowanie rekrutacją i wysoki poziom kandydatek i kandydatów, musieliśmy przygotować dodatkowe zadanie w celu wyboru odpowiedniej osoby do zespołu, uczestnictwo jest oczywiście zawsze dobrowolne. Życzymy miłego weekendu, Zespół HR Cogitech

Emilia

Cześć, widziałam, że ostatnio odbyła się rekrutacja do firmy. Może ktoś przybliży jak dokładnie wyglądała. Czy było parę etapów? Fajnie na przyszłość wiedzieć jak się do takiej przygotować. Być może można liczyć, że jeszcze jakieś będą w tym roku.

kandydat na Junior QA

Czy ktoś dostał jakąkolwiek odpowiedź po wykonaniu zadania rekrutacyjnego?

Cogitech
@kandydat na Junior QA

Wyniki rekrutacji będą w przyszłym tygodniu. Trzymamy kciuki i pozdrawiamy, Zespół HR Cogitech

Zostaw merytoryczną opinię o CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CG INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Pszczelna 30 A
    61-658 Poznań