Opinie o ZeroChaos w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZeroChaos. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZeroChaos o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZeroChaos w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ZeroChaos?

Czy w ZeroChaos występują paczki/bony świąteczne?

bajmi Nowy wpis

Obecnie chyba juz Magnit Global, ale sam chetnie sie dowiem jak wyglada kwestia bonusow i czy w ogole cos takiego tu istnieje

Łukasz Nowy wpis
@bajmi

Wiesz czemu zmienili nazwę? Siedziba też się przeniosła w inne miejsce czy zostali w tym samym miejscu?

bajmi Nowy wpis
@Łukasz

Wpis do KRS wykazuje wprowadzenie zmian w nazwie natomiast nie pisze nic o zmianie siedziby wiec zapewne jest wciaz przy Pulawskiej

Track

Pracowałem z nimi 2015-2017 i teraz widzę, że firma zmieniła nazwę i nie ma w ogóle żadnych ofert, nie tylko z Krakowa, może się faktycznie zamyka. Najgorszy sort pracodawców - osobiście, bardzo długo nie miałem żadnych uwag, kadry były słabe, ale dużo dało się załatwić przez dziewczynę od płatności, faktury miałem płacone na czas, wszystko pozałatwiane. Pod koniec zaczęły być opóźnienia, (usunięte przez administratora) w płatnościach i koszmarnie niegrzeczna komunikacja.

Olis

@Maria czyli BHP finansują a jakieś takie inne, podnoszące kompetencje też czy z tym już gorzej?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ZeroChaos? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czy firma ZeroChaos w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Maria

Tak, z tego co wiem np. szkolenia BHP są w pełni finansowane

Zuza

Czy ktoś coś wie na temat oddziału w Bydgoszczy? Jakie warunki pracy etc.?Szukają Team Assistant

Helena

Jestem zadowolona z mojego pracodawcy, jakim jest ZeroChaos/Workforce Logiq. Proces rekrutacji przebiegł bardzo profesjonalnie, a codzienna praca daje mi sporo satysfakcji. Super lokalizacja, elastyczne godziny pracy, fajny zespół. Polecam!

Ala

Firma ZeroChaos obecnie nazywa się WORKFORCE LOGIQ i obecnie zakańcza swojadziałalność w Polsce. Jest tam taka jedna Recruitment Partner/HR Manager, której lepiej nie spotkać na swojej drodze. Zdecydowanie odradzam pracę w tej upadającej firmie.

Grzesiek z Wrocławia

Polecam tą firmę na 100%. Nazwa firmy odzwierciedla jej działanie - nie ma żadnego chaosu :-) Super kontakt mejlowy, wszystko załatwione na czas - a nawet przed czasem bo wypłatę dostałem tydzień wcześniej! Szybko dostałem też kartę Benefit i prywatną opiekę medyczną w Medicover. Jak na razie jest super! Pozdrawiam - Grzesiek z Wrocławia.

Proces rekrutacyjny to kpina. Oferta zaproponowana przez telefon miała odbywać się w innej firmie, niż było to napisane w ogłoszeniu. Typowy outsourcing pracowników, czyli najgorsza rzecz jaka istnieje na rynku pracy. Do tego brak informacji odnośnie dalszych etapów rekrutacji. Po pierwszym telefonie cisza, mimo wstępnego umówienia się na spotkanie face-to-face. Nie polecam.

Agata

@Kamila niestety firmy nie mają obowiązku dawać negatywnej odpowiedzi zwrotnej, więc rozumiem, że jesteś zawiedziona jednak nie jest to powód do negatywnej opinii. Czy ktoś jednak ostanio się dostał do pracy w ZeroChaos i chce powiedzieć jak wyglądają pierwsze dni w pracy i jakie są wskazówki na osiągnięcie sukcesu na rekrutacji?

TomHanks
@Agata

Jak najbardziej jest to powod do negatywnej opinii. To bardzo duzo swiadczy o podejsciu firmy i osob tam pracujacych do czlowieka. Nie mam obowiazku mowic sasiadowi dzien dobry, ale chyba nie swiadczy to dobrze o mnie. Odwrocmy sytuacje. Zalozmy, ze klient chce wspolpracowac ze mna, czy wporzadku bedzie jezeli nie odbieram telefonu ignoruje go bo dostalem druga oferte?

@Agata

Kandydaci nie mają obowiązku aplikowania do firm, które nie wysyłają odpowiedzi zwrotnej co właśnie czynię. Skoro firma ma lekceważący stosunek do kandydatów, to jaki ma do pracowników i klientów?

jolo

Powiem tak. Zerochaos to firma zupelnie nieadekwatna do jej nazwy, a wrecz powiedzialbym ze jej nazwa jest ironiczna. Wysylaja Ci full papierow na mejla lacznie z umowami i sterta smieci gdzie wypytuja Cie niemalze o dlugosc penisa i pesel Twojego psa. Oprocz tego, cala robote odpierdalasz za nich. Pani z ktora mialem kontakt byla bezczelna i niemila- moze dla tego ze jest z Warszawy. Hajs taki sobie.

Zdzisław
@jolo

Pracuje w warszawskim oddziale czy jest z Warszawy (urodziła się i wychowała)?

Pracuje dla jednej z dużych firm, do których konsultantów zapewnia ZeroChaos. Poziom komunikacji pomiędzy jednym z managerów odpowiedzialnych za konsultantów pozostawia wiele do życzenia. Pan M. nie dość, ze jest arogancki to wykrzykuje jakieś rzeczy o terminach w umowach, nie usiłując zrozumieć procesów panujących w korporacji. Tak się z Klientem mimo wszystko nie rozmawia - (usunięte przez administratora) Nie wspomnę tutaj o całkowicie pozbawionej kultury komunikacji mailowej, gdzie padają bezpodstawne oskarżenia i obelgi. Na tej podstawie śmiem twierdzić, ze tego typu osoba pracująca dla nich bardzo szkodzi firmie zapewniając jej czarny PR. Na swojej drodze zawodowej nie spotkałem się z tego typu zachowaniem, współczuje każdemu kto będzie musiał załatwić jakakolwiek sprawę z P. Słaba komunikacja. Nie wspomnę o braku telefonu ani jakiekolwiek namiaru do warszawskiego biura ZC. Jednym słowem masakra

TomHanks
@anonymous

Dziekuje. Bardzo cenna opinia. Wlasnie rozpatrywalismy firme ale... obawiam sie, ze to chyba kolejna firma, ktora nic nie oferuje, nie ma misji, a jedynie chce zarobic na fali outsourcingu.

Malina

Każdemu szczerze odradzam współpracę z tą firmą . Pełny chaos, słabe benefity, dużo biurokracji, ciężko się o cokolwiek doprosić.

Porządku tu brak

Niestety, proces rekrutacyjny w tej firmie leży, kilka etapów rekrutacji i totalna cisza ze strony ZeroChaos. Brak profesjonalizmu, szkoda czasu wszystkich zaangażowanych osób. Chaos.

...

http://www.zerochaos.com/ o tym mowa? Mimo wszystko dla polskich klientów powinna byćpolska strona

kiki

Również miałem bardzo nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą. Totalna biurokracja. Żeby zapłacili za fakturę musiałem się prosić 2 miesiące. Dopiero kiedy postraszyłem sądem zapłacili. Żenada.

@kiki

znam to kiedy na słowo "pozew" sprawy przybierają tempa

Agata

@sraos słowo "nieciekawa" nie mówi użytkownikom zbyt wiele o pracy w firmie ZeroChaos. Czy mógłbyś szerzej opisać co miałeś na myśli i jakie aspekty wpłynęły na Twoje zdanie?

sraos

Nieciekawa praca, nieciekawe zarobki.

Agata

@FullChaos a wiesz jak wygląda praca w innych działach firmy ZeroChaos? Bo z tego, co widzę nie polecasz działu IT. Czy w innych też zdarzają się takie sytuacje? Czy może jest ktoś tutaj z innych działów i chciałby się wypowiedzieć? Wiecie czy szukają pracowników? To są informacje, które przydadzą się innym użytkownikom w tym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o ZeroChaos - Warszawa

• Jak się pracuje w ZeroChaos?

Zobacz opinie na temat firmy ZeroChaos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZeroChaos?

ZeroChaos