Agencja Promocyjno-reklamowa Smolar

Łódź

Opinie o Agencja Promocyjno-reklamowa Smolar

admin 2015-05-27 19:42
Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?
Tera 2016-04-11 12:46
Generalnie bardzo fajnie, miła atmosfera, dość luźno i przyjaźnie. Większa część zespoły to prawdziwi fachowcy, mniejszej wydaje się że nimi są
Niestety szef ma tendencje do informowania ludzi, którym kończy się umowa o tym, że jej nie przedłoży na dzień przed zakończeniem, lub w jej ostatnim dni - najczęściej bez sygnałów wcześniejszych że coś np jest nie tak.
Kirian 2016-04-26 09:57
O to widzę, że nie tylko mnie tak potraktowano
Pracowałam tam kilka lat - ostatniego dnia umowy pół godziny przed wyjściem z pracy dowiedziałem się, że od dnia kolejnego już tam nie pracuje - zero przyzwoitości
Koledzy z pracy 2017-03-08 14:20
Zdaje się, że Kirian i Tera to ta sama osoba. Do tego występuje anonimowo. Proponuję zrobić rachunek sumienia. Jak się robiło prywatę w godzinach pracy, to tak jest. Jest tak tez, jak ktoś jest niekoleżeński ( o proszę Tera: anonimowe, nieusprawiedliwione ocenianie kolegów z pracy), niekulturalny i zarozumiały. Nie bruźdź A., bo źle nie miałaś. Gdybyś uczciwie pracowała i była odrobinę milsza, to byś miała umowę przedłużoną. I wreszcie, gdybyś była zainteresowana pracą, a nie oglądaniem filmów na YouTube , czy słuchaniem muzyki, to znalazłabyś chwilę aby wejść do szefa i podpytać o swoją umowę. Jesteś jedyną osobą w tej firmie, z którą nie przedłużono umowy o pracę.
Zostaw swoją opinię o Agencja Promocyjno-reklamowa Smolar - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Promocyjno-reklamowa Smolar