Opinie o Green Talent w Steenberg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Green Talent. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Talent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Talent w Steenberg

Witam, wstępnie jestem zapisana do pracy na kwiatach. Pracuje ktoś może dla Green Talent przy kwiatach? Lokalizacja Molenschot. Dziękuję za opinie.

Słonko
@Ewa

Nie polecam nikomu tej pracy a jeśli już jedziecie pamiętajcie o powrotnym bilecie do Pl. Praca na akord.

@GreenTalent

Polecam Green Talent Pracuje na sortownii papryki przez Green Talent od 8 lat ,po skończonym sezonie pracuje na likwidacji i pielęgnacji plantów także prace mam zapewniona na cały rok .Koordynatorzy bardzo mili i pomocni .Cotygodniowe wynagrodzenie jest zawsze na czas . Z całego serca polecam to biuro .

Na tydzień 165 euro? Za ile godzin pracy i przede wszystkim kiedy? Jaki to okres zatrudnienia? Zastanawiam się czy przy tym mimo wszystko robota była spokojna?

Basia

Pracuję w Green Talent ponad 10lat na sortowni papryki. Każdemu polecam te biuro koordynatorzy bardzo mili pomagają w każdej sprawie jak się po prosi. Som oni otwarci dla ludzi.

@Ewa

Na tej papryce to czego trzeba, żeby pracować? Korzystacie tam z aut? W jeden z ostatnich opinii dla przykładu odnośnie aut pisali o tym, że jakieś dodatkowe opłaty są pobierane. Przy tej papryce w jakich obszarach koszty się ponosi? Opiszecie mi je? może tez pojadę jeśli jest ok

hej, a jest tu może ktoś kto w tym roku robi na kwiatkach i by dał znać czy warto jechać? Widzę po postach jakieś wątpliwości co do papryki, a nie chce się przejechać, bo to mój pierwszy wyjazd by był. Czy cokolwiek się zmieniło względem zeszłorocznych opinii?

Słonko Nowy wpis

Witam odradzam niedawno właśnie wróciłam brak pracy lub praca na kolanach sądzenie kwiatków lub inną hala kwiatki ale jest norma i akord więc odradzam .

Monika Nowy wpis

Jeśli chodzi o prace przy kwiatkach nie polecam. Praca w której trzeba wyrobić normę, jak się nie wyrobi to wyrzucają z pracy, często nawet nie ma szansy spróbować bo wyrzucają po 2-3h. Agencja dobrze o tym wie a i tak im ludzi ściągają. Później siedzi sie dwa tygodnie bez pracy i dług u agencji rośnie. Przez miesiąc wyrzucili ponad 30 osób a zatrudniają koło 20, średnio co drugi jest do zwolnienia. Warunki na mieszkaniach tez masakra. Nie polecam tej agencji

Słonko Nowy wpis

Odradzam nie jedz to praca na akord ja właśnie wróciłam po 5 dniach pobytu

Ciekawa Nowy wpis

Widziałam, że ostatnio dość mocno odradziliście pracę przy papryce. Generalnie to nie rozumiem po co przyjmują ludzi skoro nie ma pracy i norm się nie da wyrobić z tego co piszecie. Ale co z tym magazynem w Tilburgu? Tam już normalnie na godziny się robi i pracy nie może braknąc?

@GreenTalent

@@GreenTalent

Hej, a były jeszcze jakieś opcje do późniejszego wyboru czy tylko te likwidacje były możliwe? Praca bardzo się różni? Ciekawa jestem, która byłaby najbardziej odpowiednia. Co do wynagrodzenia to jest ono w tym przypadku niezmienne, niezależnie od lokalizacji?

@greentalent
@Olga

Na tej firmie co ja pracuję to jest tylko likwidacja do wyboru ale być może biuro ma w innym miejscu pracę na ten czas .Nigdy się nie dowiadywałam bo mi tu praca odpowiada .Likwidacja jest trochę cięższa praca ale jako dziewczyna bez problemu daje radę .No wynagrodzenie na szklarni jest troszkę wyższe niż na sortownii

Hela
@Ewa

Czy pani już pojechała, bo też się wybiersm

@Hela

Mam jechać 13stycznia mam być na miejscu. A Pani?

@Hela

Dzień dobry, kiedy pani wyjeżdża bo ja też się wybieram w to samo miejsce ????

Pati
@Monika

Witam Ja też jadę właśnie na kwiatki właśnie tam:)

Lukasz
@Ewa

Nie wiesz czy przyjmują też facetów tam ?

@Lukasz

Przyjmują ale ja w końcu tam nie pojechałam.

Zla@
@Ewa

Witam . Nie polecam pracy przy kwiatach w Molenchot ,strata czasu , tylko się słyszy tempo tempo , bo bd zwalniać. Atmosfera fatalna , uważać trzeba na konfidentów szefowej jednej z hal . Solaris nie zrozumiale , nie zgadzają się kwoty , zabierają po 75 euro za pościel, i jakieś swoje usługi, za wszytko kary lądują, Nie polecam pod żadnym kontem pracy w tej Agencji pośrednictwa pracy. Koordynatorka prowadząca Molenchot jest po stronie pracodawcy zamiast po stronie pracownika. Po swoich doświadczeniach po 2 latach odradzam z całego serca

Mala
@Zla@

Pewnie jestes osobom ktora zle pracowala I zawsze ma cos do powiedzenia praca bardzo fajna jest atmosfera super lepszej nie da rady. T8 chyba twoje puerwsA praca w holandi nie widzialas nigdy gorszej pracy . Czeba pracowac to wszendzie za darmo kasy jie dostanie sie to wiadomo ..... A praca jest bardzi leka I fajna

@Mala

co powoduje ten fakt, że praca może być mimo wszystko lekka? co do tego, że ktoś źle pracował... na jakieś wsparcie można liczyć? zwłaszcza na starcie?

P.
@Zla@

Absolutnie się z tobą nie zgadzam. Pracuję w Molenschot od 1 roku i wręcz przeciwnie, uwielbiam tu pracować. Atmosferę pracy oceniam jako przyjemną, zawsze gra muzyka, a wyznaczone standardy są w zasięgu ręki. To zależy głównie od Twojego własnego nastawienia...

@P.

czyli twierdzisz, że nastawienie odgrywa dużą rolę? o jakich standardach teraz jest mowa tak dla jasności? piszesz, że rok już jesteś i co dalej? czy wobec stazu pracy cokolwiek się zmienia? i jak samo wdrożenie na start przebiega?

Graph
@Zla@

Pracowałam na kwiatach ponad 2 miesiące i faktycznie tak jest - krzyk, ciagle pospiesznie nawet jeśli pracuje się zgodnie z normą, co tydzień przyjeżdzają nowi ludzie i co tydzień ktoś wylatuje…

@Graph

2 miesiące? To jak Tobie się to udało skoro podobno większość po tygodniu już dziękowała za współpracę? Jak wtedy wynagrodzenie za pracę wygląda, gdy w trakcie się rezygnuje?

Słonko
@Ewa

Czy kandydat na stanowisko Operator wózka widłowego bocznego - reachtruck w firmie Green Talent ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jerzy

Jakie normy są na ścince papryki,ile godzin no i jakie tygodniówki.Warto jechać

Strata czasu i zdrowia
@Jerzy

220kg/h odradzam pracy na papryce pracowałem 6miesiecy wyrzucono mnie po likwidacji gdzie była odwalona całą robota w połowie terminu bo tak poganiali a na końcu takie podziękowanie

Zuzanna
@Strata czasu i zdrowia

Likwidacja jakaś mała miejsce? A po jakim czasie udało się dowiedzieć, że faktycznie nastąpi? Wtedy było 220 kilo w godzinę do zebrania? To możliwe? przez jaki okres czasu takie jedno się zbiera?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Green Talent?

0 pytan

Nie ma żadnych pytań. Dla nich jesteś numerem chipa który ma chodzić do roboty i nie zadawać dużo pytań. Na pomoc z biura mozesz liczyć do momentu jak przyjeżdżasz do pracy, a jak już zaczniesz pracę twój nr telefonu i maile które wysyłasz stają się nie widoczne dla "pan" koordynatorek. Wiec dobrze się zastanów czy chcesz dla nich pracować

@Pila
@0 pytan

Dokładnie tak jest.Zero zainteresowania.Oferty pracy niezgodne z opisem.Pisza ze na dłuższy okres a na miejscu okazuje się że jesteś do łatania dziur.Od momentu jak podpiszesz umowę nikt się Tobą nie interesuje.Masz robić i koniec.

Sabina
@@Pila

To czekaj, czujesz, że łatałeś dziury zaraz po przyjeździe jeszcze bez podpisanej umowy? A czy nie można tej całej dokumentacji w ramach zabezpieczenia ogarnąć już na samym starcie? Jeszcze przed przyjazdem? Jak biuro się do tego stosunkuje, komunikujesz z nim jedynie poprzez pisanie?

Jula

Całkowicie odradzam to biuro mnie spotkała bardzo nieprzyjemna sytuacja w hotelu na westkade 67 w miejscowości Sas van Gent pogryzly mnie pluskwy a pani odradzała wizytę u lekarza kazała smarować się wazelina haha oczywiście poszłam do lekarza który się aż za głowę złapał czym miałam się smarować w zasadzie mój błąd bo moglam to zgłosić do inspekcji a co do kasy to porażka za 44 gidz dostałam 336 euro a przy 22 189 przy stawce 12.12 to w innej agencji przy tej samej stawce zarabialam dużo więcej np hobij albo efficient biuro ma wywalone na ludzi dużo by opowiadać odradzam naprawdę przyjechałam do biura to 6 gidz czekałam na przyjęcie brak słów a najlepsze już przy pierwszej wypłacie okroili mnie o 100 euro miałam porównanie z ludźmi z którymi jeździłam do pracy pani powiedziała że im się system pomylil chyba coś za często ???? naprawdę odradzam jak nie domki w których dach przeciekał to pluskwy ciągle przeprowadzki najgorsze biuro jakie dotąd pracowałam nawet nie powiadomili szefostwa jak nas ordeprowadzali później pani z biura dzwoni podobno nie ma Cię Julia w pracy bo to było przed pracą rano jeszcze bo w piątek dostaliśmy wszyscy z domku email że mamy się wyprowadzić to dzwonie kto ma nas przeprowadzic ? Raz pani Agnieszka odebrała i mialabl oddzwonić i już nie oddzwonilw i później do pracy zmachana od tobołów .wogole gdybym nie zadzwoniła o 6 rano to nikt by się nie zainteresował dopóki w pracy bym się nie pojawiła brak słów sami rumuni którzy są lepiej traktowani niż Polacy ich holendrzy nie sprawdzali głównie Polaków

@Mala

Ostrzegam przed agencja Greentalent.Na solarisach same minusy.Nie wiadomo o co chodzi.Wyplaty marne.Gora 300 euro.100 km.do pracy a tam zabójcze tempo.Biuro nie reaguje.Panie mile dopóki nie podpiszesz umowy.Krotko mówiąc żenada.Omijajcie szerokim łukiem to biuro.

Barbara

Mam pytanie o opinię na temat pracy przy zbiorze pieczarek w Oudemolen

Mnie to zastanawiają te rozbieżności w ocenach usług biura, z czego mogą wynikać? Chodzi o to, że tutaj jest to 2,5 / 5, w googlach natomiast 2,4 / 5. Teraz też widziałam opinie w wizytówce, w której ktoś pisał o tym, że jedna dziewczyna miała „okno zbite dechami”, żeby nikt się tam nie włamał do niej. Czy to oznacza, że w pewnym sensie dbają o bezpieczeństwo?

Cześć, a jak oceniacie opcje dla par? teraz jak patrzę po ofertach na stronie to szukają chociażby na uprawę konopi. Doświadczenia w tym nie mam, wiec czy jest tu ktoś kto tam robił i by ocenił? Jakie maja kwatery? O Waalwijk mi chodzi

Natalia

Czy dowiedziałeś się coś na temat tej pracy może? I zakwaterowania?

Czy Green Talent organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

O co chodzi z tym brakiem koordynatorów o którym ktoś dosłownie teraz niedawno tu napisał? we wcześniejszych opiniach normalnie się przewijali przecież, przynajmniej z parę miesięcy temu. czy zaszły jakieś większe zmiany w organizacji pracy ludzi na wyjeździe czy o co chodzi? był lub jest ktoś teraz i się odniesie?

Basia

@Basia

Zgoda!!! Nie rozumiem, skąd biorą się te wszystkie złe historie.... Pracuję tam od ponad 3 lat i mam dobry kontakt z paniami w biurze. Zawsze pomagają mi w miarę swoich możliwości.

True

Witam serdecznie z całego serca nie polecam tej agencji. Ludzie uciekajcie. Już mówię dlaczego.. 1-brak jakiegokolwiek kontaktu z biurem, nie odpisują rzeczowo na meile, a jeśli już odpiszą to za kilka dni i też nie dostaniesz sensownej odpowiedzi. 2- nie interesują się ludźmi ich problemami liczy się to żeby (usunięte przez administratora) w pracy. 3- uważajcie na usterki w domu , ponieważ później mogą naliczyc za coś czego nie zrobiłeś. 4- tyrka w pracy od 6 do 17 ( na paprykach ) za bezcen. Za cały tydzień od pon do soboty wychodzi jakieś 340 euro ( każdy ma inną wyplate ) 5- ucinają kasę z czego tylko mogą i ile mogą a to godziny się nie zgadzają a to dziwnie dają wakacyjne do wypłaty. Właśnie tak jakby sami ustalali sobie kwotę tygodniowki , nie ważne ile byś pracował 6- za auto służbowe też pobierają wam pieniądze. Tracisz swój czas za wożenie ludzi do pracy i z pracy z każdej miejscowości do 30 km. Również uważa na usterki w samochodzie, często auto jest niesprawne i za to też nalicza ci karę. 7- na domek możesz otrzymać ludzi z każdej narodowości. Co prowadzi do tego że każdy czuje się nieswojo. 8- za każdą próbę wyjaśnienia braku godzin , czy czegokolwiek, biuro nigdy nie ma sensownej odpowiedzi ( a to się źle wybiles , a wszystko jest rozliczane jak należy ) no właśnie brak wyjaśnień jakichkolwiek 9- praca na szklarni praca w upałach , szef ma gdzieś czy jest gorąco czy nie , chociaż przekroczona jest temperatura, Michel potrafi przyjść na szklarnie i robić brrr że zimno , katastrofa. Nie można zejść , nic zrobić , chociaż niektórzy i tak na rurach siedzieli bo nie wytrzymywali na wózku przy szybach. Przychodzi wypłata i cyk masz uwalona kasę. Także ludzie nie green Talent , najgorsze biuro w jakim było mi pracować. Zero zrozumienia, o wolne trzeba się prosic. Brak kontaktu z biurem ale jak nie przyjdziesz do pracy to cyk rano tel . O urlopie możecie pomarzyć. Niektórym sami wciskają o nawet nie wiesz że go masz. A kiedy potrzebujesz nie próbuj nawet prosić bo zawsze tłumaczenie że dużo pracy. W Ternauzen pracuje dużo Rumunów i oni mają bonusy , Polacy nie . Chociaż pracujesz (usunięte przez administratora) dobrze i tak tego nie docenia. Uciekajcie Polacy

Patryk Szyszka

Nie polecam słabe wypłaty nawet trójki z przodu nie miałem (tygodniówki), na starcie jeżeli chodzi o bycie kierowcą miało być 8 euro od osoby (na tydzień)a w biurze mi powiedzieli że nie możliwe musiałem pomylić ogłoszenia(wygladało to jakby już miała ta Pani z biura gotową odpowiedź)no okey ale ja rozmawiałem z jednym rekrutorem i moja partnerka z innym (oby dwoje mówili to samo ) Jeżeli są jakieś problemy na mieszkaniu np rury są zapchane czy klucz do lokacji nie pasuje tak dobrze czytacie klucz od domu dostałem inny niż był (wszyscy lokatorzy ta sama sytuacja) , to żeby można było normalnie się załatwić za przeproszeniem ludzie srali tydzień po krzakach a na klucz mi powiedzieli że mieszkaniami zajmuje się inna firma i nie jest w stanie mi teraz pomóc bo wszyscy są na urlopie może za tydzień , Pracuję w Holandii od paru lat i mogę smiało powiedziedziec nie polecam na prawdę aha jeszcze mając własne auto wciskali nam klucze do służbowego że będziemy wozić ludzi i jeszcze będziemy za to płacić do 20 euro w zależności ile ludzi mamy okazało się że byśmy jeździli sami czyli płacił bym coś koło 10 euro na pewno jest wiele osób które są zadowolone ze współpracy z tą agencją no ja odradzam współpracy nasi współpracownicy też wypłaty mieli śmieszne aha jeszcze jedno pomimo tych samych godzin każdy miał zupełnie inną wypłatę dobra bo się rozpisałem ale było jeszcze parę innych nieprzyjemnych argumentów w każdym razie powodzenia wszystkim i dobrych wypłat ☺️

Jagna
@Patryk Szyszka

Jestem ciekawa tych paru innych nieprzyjemnych argumentów. Podzielisz się nimi? Z tego co zrozumiałam to słaba pomoc ze strony koordynatorów. A chociaż jest jeden konkretny przydzielony?

Aplikowaliście na stanowisko Operator Wózka Widłowego w Green Talent i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Po ile godzin pracujecie na ściance papryki, jakie są normy,no i jakie tygodniówki.Warto przyjechać?

ANIA

Czy ktoś pracowal przy pakowaniu czekoladek? W Cadzand? Jak tam jest?

@ANIA

Tak, pracowałem tam, ale zrezygnowałem ze względu na okoliczności osobiste. Osobiście zawsze uważałem, że atmosfera w pracy jest dobra, szefowa jest również przyjazna i czasami dostawaliśmy czekoladki do domu. Oczywiście ma to również związek z nastawieniem do pracy i jeśli czegoś nie rozumiesz, zawsze pytaj. To również świadczy o dobrym nastawieniu i jest zdecydowanie nagradzane.

Jaka jest kultura pracy w Green Talent?

Agnieszka

Pracowałem w uprawie papryki zarówno w Sint-Annaland jak i w Steenbergen i w obu miejscach atmosfera pracy była na najwyższym poziomie. Jeśli jesteś początkujący, zawsze znajdą się ludzie, którzy chętnie Ci pomogą i udzielą dodatkowych wyjaśnień. Na początku mieliśmy pewne problemy w naszym domu (przecieki), ale zostały one rozwiązane w ciągu 3 dni. Z biura również chętnie służą pomocą. Myślę, że to również w dużej mierze zależy od własnego nastawienia...

Zostaw merytoryczną opinię o Green Talent - Steenberg

• Jak się pracuje w Green Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Green Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Green Talent