logo Move Media  Sp. z o.o.

Move Media Sp. z o.o.

Opinie o Move Media Sp. z o.o.

c2a 2015-02-23 21:51:07
to s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Call2Action
Piotro 2015-03-27 15:48:06
Generalnie plus to lokalizacja (jasna) i atmosfera w firmie.
Produkt wymagający, więc nie łatwa robota.
Kasa na czas, zgodnie z ustaleniami, ale jak nie sprzedajesz to nie licz na kokosy.

Lepiej niż w korpo ale trzeba zapier... :P
SzczeraOsoba 2015-06-19 11:26:28
Firma Move Media poszukiwała człowieka na stanowisko New Business Manager (teoretycznie: http://www.aaaa.org/agency/compensation/resources/jobs/NewBusiness/Pages/NewBusinessManager.aspx ). Zaproszono mnie na rozmowę. Firma chwali się świetną lokalizacją w samym centrum Warszawy. Owszem - w zapyziałej kamienicy. W trakcie rozmowy, do której rekrutująca w ogóle nie była przygotowana (nawet brak sali, w której moglibyśmy pomówić), okazało się, że chodzi o stanowisko internetowo-telefonicznego sprzedawcy, a nie Managera. Praca miałaby polegać na siedzeniu w zatęchłej salce z grupą innych "Managerów" i werbowaniu klientów głównie przez net i telefon. Zero konkretów na temat wynagrodzenia, same frazesy i ogólniki. Nazwa stanowiska nieadekwatna (ale to akurat w polskich realiach standard). Moim zdaniem szkoda czasu na kontakt z tą firmą.
Kasia 2015-08-19 10:40:57
Zastanawia mnie gdzie SzczeraOsoba widziałeś zatęchłą salkę i zapyziałą kamienicę? Nazwa stanowiska New Business Manager jak najbardziej adekwatna! zajmujemy się sprzedażą nowego biznesu w zakresie reklamy. Zajmujemy się doradztwem w zakresie reklamy, spotykamy się z ciekawymi ludźmi, pracujemy dla wielkich firm jak i również mniejszych. Najważniejsza jest atmosfera w pracy, a tu jest najlepsza! Zespół tworzą ciekawi ludzie i oczywiście nastawionych pozytywnie do pracy i nie bojących się wyzwań, praca ma swój szczególny rodzaj i nie każdy się nadaje do tego typu pracy.
Zarobki? ja nie narzekam :) Kasia
fagot 2015-08-25 13:12:10
Pozdrowienia dla Pięknej Pani od rekrutacji :)
daibo 2015-08-25 13:21:51
Firma oferuje ciekawą usługę a dodatkowo szybko się rozwija. Bardzo dobre podejście do pracowników, fajne pieniądze, rodzinna atmosfera, zajebiści ludzie, przystojny szef. Czego chcieć więcej. Naprawdę szczerze polecam.
Szef 2015-09-04 13:47:49
Jak żona szefa dowie się o rodzinnej atmosferze i opinii na jego temat to skończy się dobre podejście.
:-)
aga 2015-11-24 20:41:40
Dla tych co piszą o bliżej niezidentyfikowanej kamienicy....nie wiem o czym piszecie, byłam tam dokładnie dzis....weszłam do budynku na rogu jasnej i świętokrzyskiej...zdecydowanie nie jest to żadna zdemolowana kamienica, salka zatęchła tez nie była...jak dla mnie budynek po generalnym remoncie...czysto i przyjemnie...mi się podoba....rozmowa bardzo sympatyczna....
PanthaRei 2016-02-25 09:47:32
Jak ktoś jest w stanie na rynku sprzedawać usługi za 20-30k to będzie miał jak pączek w maśle :).
Patrząc z doświadczenia - produkt który oferują - kluby fitness Benefit TV. Easy, czekam na odpowiedź w sprawie swojej aplikacji :)..
dereń 2016-05-07 11:54:59
też tak sądzę.. Move Media to dość świeża sprawa, mają dobre podejście do runku medialnego i całej tej otoczki.
Zostaw swoją opinię o Move Media Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Move Media Sp. z o.o.