logo Move Media  Sp. z o.o.

Move Media Sp. z o.o.

Opinie o Move Media Sp. z o.o.

c2a 2015-02-23 21:51
to s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Call2Action
Piotro 2015-03-27 15:48
Generalnie plus to lokalizacja (jasna) i atmosfera w firmie.
Produkt wymagający, więc nie łatwa robota.
Kasa na czas, zgodnie z ustaleniami, ale jak nie sprzedajesz to nie licz na kokosy.

Lepiej niż w korpo ale trzeba zapier... :P
SzczeraOsoba 2015-06-19 11:26
Firma Move Media poszukiwała człowieka na stanowisko New Business Manager (teoretycznie: http://www.aaaa.org/agency/compensation/resources/jobs/NewBusiness/Pages/NewBusinessManager.aspx ). Zaproszono mnie na rozmowę. Firma chwali się świetną lokalizacją w samym centrum Warszawy. Owszem - w zapyziałej kamienicy. W trakcie rozmowy, do której rekrutująca w ogóle nie była przygotowana (nawet brak sali, w której moglibyśmy pomówić), okazało się, że chodzi o stanowisko internetowo-telefonicznego sprzedawcy, a nie Managera. Praca miałaby polegać na siedzeniu w zatęchłej salce z grupą innych "Managerów" i werbowaniu klientów głównie przez net i telefon. Zero konkretów na temat wynagrodzenia, same frazesy i ogólniki. Nazwa stanowiska nieadekwatna (ale to akurat w polskich realiach standard). Moim zdaniem szkoda czasu na kontakt z tą firmą.
Kasia 2015-08-19 10:40
Zastanawia mnie gdzie SzczeraOsoba widziałeś zatęchłą salkę i zapyziałą kamienicę? Nazwa stanowiska New Business Manager jak najbardziej adekwatna! zajmujemy się sprzedażą nowego biznesu w zakresie reklamy. Zajmujemy się doradztwem w zakresie reklamy, spotykamy się z ciekawymi ludźmi, pracujemy dla wielkich firm jak i również mniejszych. Najważniejsza jest atmosfera w pracy, a tu jest najlepsza! Zespół tworzą ciekawi ludzie i oczywiście nastawionych pozytywnie do pracy i nie bojących się wyzwań, praca ma swój szczególny rodzaj i nie każdy się nadaje do tego typu pracy.
Zarobki? ja nie narzekam :) Kasia
fagot 2015-08-25 13:12
Pozdrowienia dla Pięknej Pani od rekrutacji :)
daibo 2015-08-25 13:21
Firma oferuje ciekawą usługę a dodatkowo szybko się rozwija. Bardzo dobre podejście do pracowników, fajne pieniądze, rodzinna atmosfera, zajebiści ludzie, przystojny szef. Czego chcieć więcej. Naprawdę szczerze polecam.
Szef 2015-09-04 13:47
Jak żona szefa dowie się o rodzinnej atmosferze i opinii na jego temat to skończy się dobre podejście.
:-)
aga 2015-11-24 20:41
Dla tych co piszą o bliżej niezidentyfikowanej kamienicy....nie wiem o czym piszecie, byłam tam dokładnie dzis....weszłam do budynku na rogu jasnej i świętokrzyskiej...zdecydowanie nie jest to żadna zdemolowana kamienica, salka zatęchła tez nie była...jak dla mnie budynek po generalnym remoncie...czysto i przyjemnie...mi się podoba....rozmowa bardzo sympatyczna....
PanthaRei 2016-02-25 09:47
Jak ktoś jest w stanie na rynku sprzedawać usługi za 20-30k to będzie miał jak pączek w maśle :).
Patrząc z doświadczenia - produkt który oferują - kluby fitness Benefit TV. Easy, czekam na odpowiedź w sprawie swojej aplikacji :)..
dereń 2016-05-07 11:54
też tak sądzę.. Move Media to dość świeża sprawa, mają dobre podejście do runku medialnego i całej tej otoczki.
Tak się nie robi. 2017-01-29 22:43
Mogę się wypowiedzieć jako były pracownik terenowy (serwisy instalacji w klubach). O braku przedłużenia umowy wszyscy dowiedzieliśmy się z lakonicznego maila Pana Dyrektora ds. Kreacji i Kontentu. Po kilku latach współpracy, nie zostaliśmy nawet uprzedzeni, że będzie się ona kończyła. Prezes mailowo poinformował, że od nowego roku kluby obsługuje już inna firma zewnętrzna, było to w połowie stycznia, gdzie jeszcze w styczniu wykonywaliśmy serwisy i utrzymywaliśmy infrastrukturę. Oczywiście poprzednie umowy również były podpisywane po terminie, więc nikt się nie spodziewał. Osobiście nie polecam, niepoważna firma. W przypadku śmiesznych tłumaczeń i podważania tej wiadomości, przytoczę treść maila. Pozdrawiam.
Tak się nie robi. 2017-01-29 22:43
Biuro Move Media 2017-02-22 11:23
Szanowny Panie,

firma MOVE MEDIA nie odpowiada za utrzymanie infrastruktury i nigdy nie zatrudniała serwisantów.
Move Media to biuro reklamy.

Być może nastąpiło nieporozumienie, gdyż p. Jarocki pracuje w firmie Move Media i pełni również obowiązki w spółkach współpracujących z Move Media.

Jeśli możemy pomóc proszę o kontakt, nie mniej jednak trudno nam się odnosić do powyższej kwestii w tym zakresie.

Lidia 2017-08-13 12:49
Czy firma oferuje możliwość odbycia stażu lub praktyk? Często młodzi ludzie szukają miejsca, gdzie mogą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, a szczególnie szukają miejsc, gdzie mogą uzyskać pierwsze wynagrodzenie.
Zostaw swoją opinię o Move Media Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Move Media Sp. z o.o.