Seargin Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Seargin Sp. z o.o.

JA_15

Ja osobiście polecam firmę. Już trochę tu pracuje i nie spotkałam się z negatywnymi sytuacjami opisanymi przez innych w opiniach niżej. Szefowie są mili i skorzy do rozmów, jeśli coś dzieje się nie tak jak powinno. Jak w każdej firmie będą zawsze sytuacje stresujące, lecz nic odchodzącego od normy. Dając z siebie trochę energii i chęci można dokonać wiele, jak i dużo zarobić i co ważniejsze ciągle się uczyć! Firma bym powiedziała jest dla ambitnych a nie dla leniwych i roszczących sobie tylko wszystkiego co przyjdzie na myśl. Atutem jest to, że firma ciągle się rozrasta więc możliwości jest wiele, trzeba tylko chcieć.

Aga

Ja zdecydowanie polecam firmę. Możesz się dużo nauczyć.. Atmosfera jest dla mnie ważna, a ludzie tutaj są na prawdę super. Tak jak napisał musisz wysłać CV pod ogłoszenie do adminsistracji i rekrutacji. Rozmowa po ang lub niem na spokojnie przejdziesz..

Alo
@Dominika

To firma która zdecydowanie daje możliwości rozwoju, a przy tym oferuje na prawdę fajne warunki pracy. Mozna sprawdzać się w różnych technologiach, uczestniczyć w szkoleniach ale tez przy tym mieć fajna atmosferę w firmie. Ale jest to firma, gdzie faktycznie ciężko się pracuje co pozniej „na szczęście” przynosi dużo pozytywnych efektów (benefity, wyższa pensja, ciekawe informacje o nowinkach z branży itp.). Jest to raczej praca dla osób które chcą się rozwijać a nie dla tych co chcą przesiedzieć 8h i udawać ze pracują. Zdecydowanie polecam osobom, które wiedza czego chca i będą dzięki temu osiągać sukces i będą doceniane. Kierownicy zespołów są wymagający ale tez bardzo wspierają i czasami jest ciężko przez projekty ale trzeba dawać radę, bo tak jest chyba wszędzie, czasami zdarzy się coś nad czym nie zawsze chcemy pracować. Mogliby tylko podnieść finanse, bo czasami z samej podstawy nie jest komfortowo się utrzymać.

Nick Nowy wpis

Pracuję w Seargin już parę lat i to co zauważyłam to firma nie jest dla wszystkich. Firma stale rośnie przez co procesy, pracownicy i zarządzający cały czas muszą się dostosowywać do zmian które idą wraz z rozwojem firmy. Co nie oznacza że firma nie jest niestabilna. Seargin to firma dla osób ambitnych, które chcą pracować, rozwijać się i działać (nawet wtedy kiedy usłyszą słowo „nie”). Pieniądze nie są najgorsze, awanse dostaje się za coś - spełnienie KPI, czy rozwój kompetencji miękkich lub twardych - uważam że to fair. Kadra jest bardzo młoda, przez co atmosfera w firmie jest luźna i przyjemna, z każdym idzie się dogadać, ale jak w każdej firmie, wiadomo że każdy coś chce ugrać dla siebie. Firma umożliwia przejście do innego działu celem rozwoju w innym obszarze. Całym clue wypowiedzi jest to że praca nie jest dla wszystkich i to widać przy osobach które odchodzą. Jak szukasz (usunięte przez administratora) gdzie przez 8h możesz sobie sączyć kawę, siedzieć w telefonie lub nie lubisz zmian i zamiast się dostosowywać chcesz z nimi walczyć, to nie warto nawet aplikować, bo stracisz czas swój i firmy. Seargin to firma dla pracujących którzy są za te prace doceniani, adekwatnie do swojego zaangażowania.

Czy w Seargin Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zdalnie to już było Nowy wpis

Tak, na gorsze - będziemy pracowali 4 dni z biura :)

Maciej Nowy wpis
@Zdalnie to już było

Ciekawe co z pracownikami spoza Gdańska czy też będą przyjeżdżać z Krakowa czy Poznania 4 razy w tygodniu?

KN Nowy wpis

Przeglądając oferty w Gdańsku zauważyłam jedna od spółki na stanowisko Business Support Specialist. Zaciekawiły mnie godziny pracy 14:00 – 22:00. One są ścisłe i nie do ruszenia? Nie można zacząć wcześniej? Jeśli nie to z jakich przyczyn?

WO

Jaki konkretnie zakres szkoleń przypada osobom z działu rekrutacji? podkreślone zostało ostatnio, że większość przyjmowanych osób jest niedoświadczona. Jak należy rozumieć także to stwierdzenie, że relacje z kadra mogą być częstsze? To jak teraz wyglądają?

Account Manager

Spotkanie z szefową biura Panią Joanną. Rozmowa bardzo przyjemna, konkretna. Omówienie stanowiska pracy, funkcjonowania firmy, systemu wynagrodzeń, ścieżki rozwoju itp.

Prośba o omówienie pozycji względem szczegółowych wymagań technologicznych, na którą klient aktualnie ma zapotrzebowanie.

Kiedyś to było

Na początku praca w Seargin była czystą przyjemnością. Atmosfera wsparcia, zrozumienia i pomocy. Tak było w czasie hossy na rynku IT. Od jakiegoś momentu sytuacja się zmieniła. Wraz z gorszą sytuacją na rynku zmieniła się atmosfera. Aktualnie liczą się KPI, %. Zarząd jest totalnie głuchy na jakiekolwiek rozmowy z pracownikami. W ostatnim czasie odeszło lub zostało WYRZUCONYCH wielu pracowników, którzy przez długi czas tworzyli firmę. Każdy dzień jest stresem o swój byt ponieważ pracownicy potrafili dostawać informację o wypowiedzeniu 5min przed zakończeniem pracy. Post ten nie ma za zadanie zniechęcenia do firmy a raczej apel. Apel o zadbanie o zdrowie psychiczne pracowników.

Janek
@Kiedyś to było

Dokładnie tak, z tygodnia na tydzień jest coraz ciężej a firmie brak pomysłów na poprawę sytuacji w inny sposób niż poprzez jeszcze większe przyciskanie pracowników.

Z
@Janek

Jakie są obecne relacje z kadrą zarządzającą? Zastanawia mnie ostatnia część przekazu. Nie było jeszcze żadnej reakcji względem tego komentarza? Fakt faktem z tego przyciskania wynikają premie, prawda? Ktoś pisał już o nich w poprzednim wątku. O jakim ujęciu sumarycznym może być mowa?

@Kiedyś to było

Z jakich działów i stanowisk ci pracownicy zostali wyrzuceni? Jak aktualnie wyglądają relacje z kadrą zarządzającą? Czy coś się poprawiło?

ME

A czy to faktycznie potwierdzona informacja, że doszło do jakichś większych redukcji? Pytasz o to, bo myślisz, że jeśli już to ze może się powtórzy? Ja dopiero czytam te wątki, widzę ze parę miesięcy już mają. Pracy dopiero po styczniu będę szukać. Tutaj w ogóle cos wraz z nowym rokiem się zmienia?

JP

głównie z działu rekrutacji gdzie było kilkadziesiąt osób... zresztą w działach rekrutacji zatrudniani są ludzie bez doświadczenia... a nie dla każdego to robota. relacje z kadrą zawsze mogą być lepsze i częstsze

Bukaj

@Bukaj

jeśli o rekrutacji mowa to widzę, że jest ogłoszenie dla asystentki. Ile osób w sumie im potrzeba na tym stanowisku? Pytam, bo pisali, ze parę miesięcy temu tez ktoś był potrzebny i się nad tym zastanawiam. Jakkolwiek warunki pracy tutaj w czasie się zmieniają?

Super
@Bukaj

Ludzie są ekstra. Potwierdzam!

@Super

przy tych wspomnianych ludziach z ekipy zostały wskazane jakieś integracje. w tym roku jak przebiegają? firma zazwyczaj pewne inicjatywy organizuje? zdarzają się wyjazdy szkoleniowe? jaka ewentualna część merytoryczna dominuje i co ze szkoleniami zewnętrznymi?

praca jak praca
@Bukaj

ja też polecam. mnie pracuje się ok, podobnie jak u poprzedników, nie wszystko jest takie złe jak opisują. ani nie jest to raj na ziemi. rotacja była duża przed transformacją, ale to przede wszystkim wśród rekruterów, których było 80ciu, w pozostałych działach praca wygląda inaczej i stare twarze na korytarzach

Aktualność
Czy wiesz, że Seargin działa w 50 krajach? Nie jesteśmy tylko firmą - jesteśmy dynamiczną międzynarodową siłą napędową innowacji na całym świecie.

Nasze rozwiązania znajdziesz nawet w branży kosmicznej! W obszarze farmacji, natomiast, wspieramy naukowców w opracowywaniu leków przeciwnowotworowych. Oprócz tego wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. A to tylko kilka dziedzin, w których działamy.

Dostarczamy wysokowydajne, niezawodne usługi informatyczne i inżynieryjne. Globalne firmy zaufały nam w zarządzaniu ich kluczowymi systemami. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach przemysłowych, takich jak Digital Twins, Machine Vision i Customized Inspection Systems, Application Managed Services, Cybersecurity, Sztuczna Inteligencja oraz Doradztwo SAP.

Dowiedz się więcej -> seargin.com
BX

To jak wy teraz macie z tymi wypowiedzeniami? W kolejnej opinii jego temat się nawinął z podkreśleniem, że nie ma nawet na co zwracać uwagę, bo można wtedy je otrzymać, czy to prawda? I gdzie teraz mają swoje oferty pracy? od nowego roku kogoś już szukali? mnie nic się nie wyświetla

wszyscy wiedzą kto
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Moge zaczac od plusow, bo jest ich zdecydowanie mniej. Firma obecnie duzo inwestuje w wizerunek i czesto dzieja sie roznorakie inicjatywy pokroju darmowego sniadania, imprez firmowych czy paczkow co czwartek. Ludzie sa bardzo rozni, ale wszyscy bardzo wartosciowi i swietnie sie z nimi pracuje, z kazdym mozna sie dogadac i otrzymac pomoc, w tym z managerami, ktorzy sa bardzo wyrozumiali i ludzcy. I z plusow to by bylo na tyle. Minusy: firma zatrudnia na stanowiska, ktore jawnie opisuje jako "nowe", ale nie tlumaczy, ze oznacza to, ze wlasciwie nikt w firmie nie wie, czym bedziesz sie zajmowac i jak to zrobic. Szkolenia... Raczej szkoli sie samego siebie przy pomocy przestarzalych materialow (a potem otrzymuje opr za uzycie starego szablonu do pliku). Zaplanowane na 2h szkolenie RODO potrwalo 20 minut. Trudno bylo sie wdrozyc w prace, ale z czasem zlapalam rytm i z pomoca kolezanki zaczelysmy wychodzic z inicjatywa, zeby usprawnic zakurzone procesy nieistniejace juz od lat, a niezmiernie istotne dla dzialania firmy. W tej chwili, kiedy fundamenty sa juz wylozone, a my cieszymy sie, ze praca bedzie wreszcie usystematyzowana, otrzymuje informacje, ze moja umowa nie zostanie przedluzona. Powod? "Na poczatku malo sie angazowalam, pozniej bylo juz super, ale poczatek zawazyl. No i pracujesz w sluchawkach w biurze." Ale spokojnie! Moja obecna umowa jest wciaz aktualna do dnia jej zakonczenia. Oznacza to, ze moge wciaz tyrac 7 dni (bo z takim wyprzedzeniem zostalam poinformowana o decyzji), poniewaz laskawy zarzad zezwolil zebym dokonczyla swoja prace w firmie. Natychmiast zlozylam wypowiedzenie i mam nadzieje ze wiecej nie trafie na ta firme w swoim zyciu. Odradzam osobom ambitnym, ktore cenia sobie organizacje i porzadek w biznesie, bo takich ludzi wlasnie wykorzystuja. Nic z tego tam nie znajdziecie. Kazdy pracownik mowi o chaosie i dezorganizacji, o braku informacji i procedur. Sprobuj cos z tym zrobic - dostajesz wypowiedzenie.

Czy w Seargin Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Izka

Za jakieś wyniki chociażby? Efekty z projektów? W jednej wypowiedzi była wskazana jasna ścieżka awansu, trudno ją osiągnąć? Nie ma kompletnie żadnych benefitów? I co z tym wspomnianym work life balance? Dalej są z nim problemy?

@Izka

Ścieżka awansu jest przejrzysta a wchodzenie na wyższy poziom jak najbardziej osiągalne. Warto zobaczyć na LinkedIn jak awansują pracownicy i w jakim czasie udaje im się tego dokonać (średnio 8-12 miesięcy) Za wyniki i pozytywne efekty projektów przysługuje premia, natomiast benefity są dostępne po pierwszym awansie :)

Po jakim czasie (orientacyjnie) można spodziewać się awansu i podwyżki?

MR

Czy nie zostało to podane w tym nawiasie, że w okolicach jakby nie patrzeć roku? nie mogę za to doszukać się informacji dotyczących wysokości tych wspomnianych premii. było to już w którymś wątku? Opisze ktoś mimo wszystko widełki?

Maciej

Po dwóch etapach rozmów kwalifikacyjnych otrzymałem propozycję poniżej moich oczekiwań oraz zamiast pracy zdalnej pracę stacjonarną wbrew wcześniejszym ustaleniom. Marnują czas, proponowane wynagrodzenie poniżej rynkowego, nie polecam.

T
@Maciej

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Jak bardzo poniżej stawki rynkowej była proponowana oferta?

IK
@T

Dokładnie mnie także to zaciekawiło i zresztą na podstawie czego zostały właśnie takie warunki zaproponowane? Wiecie na co konkretnie zwracają tu uwagę przy naborach? Bez jakich kompetencji o których nie ma mowy w opisach ofert nie warto się zgłaszać?

firletka

Pomimo że nie dostałam pracy, to rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze, z sensownymi pytaniami dotyczącymi dotychczasowego doświadczenia i umiejętności.

@firletka

Jakich pytań można się spodziewać na wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej? Odbywa się po polsku czy angielsku?

EQ
@firletka

Tak w sumie to kiedy dostałaś feedback? Od razu po rozmowie ktoś przekazał tę informację czy jednak musiałaś tak czy siak czekać? I czy wyjaśniono przede wszystkim dlaczego zapadła taka decyzja?

@Tomek

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy?

Jako były pracownik mogę dużo powiedzieć złego i dobrego o tej firmie, zacznijmy od plusów: 1.Szkolenie wdrożeniowe w IT - wdrożenie w świat IT i różnorodność projektów, uważam na plus, nie pracuje się tylko i wyłącznie w jednej technologii i w gruncie rzeczy nabywa się doświadczenia na żywym organizmie. 2. Jasna ścieżka kariery/awansu 3.Podstawa 4.Ludzie, zależnie oczywiście od zespołu do jakiego się trafi 5. Cykliczne integracje Minusy: 1. Podejście zarządu daje wiele do życzenia, sami nie potrafią ustosunkować się do obecnej sytuacji na rynku, wymagają niemożliwych, budżety klientów dramat 2. nie realne targety - tak zrobione, żeby było łatwo każdego zawsze się pozbyć 3. Totalny brak work life balance, jak jesteś w biurze, pamiętaj że możesz odejść tylko na 15minut od komputera, bo będą na Ciebie krzywo patrzeć 4. AM zostają często niekompetentne osoby z racji zrobienia targetu jako rekruterzy. 5. Cała siatka działów i podział pracy to jeden wielki chaos (aż dziwne, że chcą tak przepłacać) 6. Atmosfera, praca w strachu, czujesz się jak za kare

Bartek

Firmę polecam. Firma międzynarodowa - konsultingowa, więc dużo zależy od projektu do którego się trafi. Gdybym miał wymienić rzeczy, gdzie firma się obecnie wyróżnia to opieka Account Managera, szkolenia i integracje, nie słyszałem, żeby ktokolwiek miał podobne. To że ktoś odchodzi z firmy przy takiej skali pracowników nie oznacza, że jest w niej źle.

Adrianek
@Bartek

Potwierdzam. Pracują na najnowszych technologiach realizując międzynarodowe projekty. Oczywiście jak wszędzie są plusy i minusy…

no_name

Seargin jest bardzo dobrym miejscem, aby rozpocząć karierę jako rekruter IT. Wśród atutów wymienię: 1. Międzynarodowe projekty i możliwość rozwoju umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Na plus też oferowane kursy języka angielskiego. 2. Dostęp do know-how, w tym nauczenia się zaawansowanych technik pozyskiwania kandydatów i szkolenia techniczne, prowadzone przez ekspertów IT (co miesiąc). 3. Comiesięczne webinary na żądanie - zgłaszamy zapotrzebowanie na tematy, w których potrzebujemy wsparcia (np. radzenie sobie z obiekcjami kandydatów). Na plus dla mnie jest atmosfera w moim zespole, jesteśmy dobrze zgranym teamem. No i trzeba lubić tę pracę, osobiście planuję zostać i rozwijać się w rekrutacji IT ????

Karol
@no_name

Firma szkoli ludzi od zera. Dzięki temu można szybko wejść do świata IT i pracować przy różnych technologiach w międzynarodowym środowisku.

@Karol

jaki jest poziom trudności, żeby móc się w takim razie dostać skoro wszystko od zera podobno? i jak z elastycznością sprawy wyglądają? można pracować na pół etatu lub mniej? współpraca zdalna?

Arek

Z przyjemnością mogę polecić. Obsługę naszej firmy prowadzi Pan Lukasz stale nadzoruje pracę działu technicznego, który z całą pewnością wykonuje rzetelnie swoje obowiązki. Każdemu polecam.

Od 5 lat nierozłącznie razem. Pan Paweł jest dla mnie zawsze dostępny, nawet w sytuacjach awaryjnych po godzinach czy w weekend. Cenie sobie taką współpracę. Pozdrawiam

Orek

Pan Tadeusz jest profesjonalistą. Polecamy . Wizyta była z dojazdem. Co bardzo cenimy razem z mężem. Pan Tadeusz wie co robi i widać że to jego pasja

Maja

Najlepszy masaż powięziowy z jakim się zetknęłam. Polecam sprawdzić, jeżeli tak jak ja, szukasz ulgi w bólu kręgosłupa czy narządów ruchu. Tu dostaniesz profesjonalną i empatyczną pomoc. Gorąco polecam!

kandydat

Cześć szukają kogoś na staownisko specjalist ds. księgowo administracyjnych i zastanawiam się czy wyslac cv. Jak sie pracuje na tym dziale, wszystko ok? Jakie zarobki mniej wiecej mozna osiagnac? Jesli dojde do rekrutacji to tez cos bym sie chetnie dowiedzial o samym procesie :D ile etapow, jakies zadania sa? Trudne pytania?

@kandydat

Widzę, że nikt ci nie odpowiedział i teraz zastanawiam się, czy mimo to aplikowałeś? Jeśli tak, to zdradzisz po jakim czasie odpowiedzieli na cv i w jaki sposób rozmowę z Tobą przeprowadzili? Po jakim czasie można już pracować od zakończenia rozmowy, o ile przyjmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Seargin Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Seargin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seargin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seargin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seargin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Seargin Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seargin Sp. z o.o.