logo Forsys Sp. z o.o.

Forsys Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Forsys Sp. z o.o.

dariusz 2014-10-14 23:26:44
Firma Forsys od początku swojej działalności zajmuje się zagadnieniami związanymi z automatyzacją procesów, obiektów i maszyn. W swoich realizacjach wykorzystują nowoczesne rozwiązania techniczne i informatyczne. Świadczą specjalistyczne usługi projektowania i realizacji systemów automatyki przemysłowej oraz telemetrii. Podobno szczególny nacisk kładą na optymalizację energetyczną systemów oraz ich wysoką niezawodność.
Kowal 2014-11-17 17:18:29
Trochę tylko lipa, że nie ma możliwości sprawdzenia kto wystawił im referencje. Na głównej stronie jest niby możliwość wejścia w zakładkę, ale taka strona ... nie istnieje ... http://www.forsys.pl/ Ciekawe czego można od nich oczekiwać jako od pracodawcy bo mają niezły udział w rynku więc powinni oferować dobre pieniądze chyba nie?
adny 2015-08-13 00:08:26
Nie pozostaje nic innego jak oczekiwać tylko i wyłącznie na nowe rekrutacje, chociaż nie spodziewałbym się aby nastąpiły one jakoś szybko. Możecie chociaż pracownicy pochwalić się jakie finanse firma jest w stanie zaproponować na początku współpracy, czy w każdym przypadku jest to ustalane indywidualnie ?
poldek 2016-04-14 12:25:25
na peno takie rekrutacje są wczesniej ustalane, ale wydaje mi się, ze na pewno dobrze byłoby jeszcze zobaczyć jak z ofertami.
mikołaj 2016-05-16 19:01:02
aktualnie poszukują na stanowisko elektromonter instalacji elektrycznych i automatyki @poldek
Zostaw swoją opinię o Forsys Sp. z o.o. - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forsys Sp. z o.o.