Opinie o Concept Seven w Kielce Obrzeżna 5

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Concept Seven. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Concept Seven o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept Seven w Kielce Obrzeżna 5

GG88 Nowy wpis

kurcze, tez dostałam maila , i odpisałam , czy wie ktos co teraz ?

Karola Nowy wpis
@GG88

Nie jesteś sama. Niby przed sprawdzalam firme,ale zero komentarzy, dopiero teraz sie pojawiły.

mr. niceguy Nowy wpis

Concept Seven Sp. z o.o. W CAŁEJ POLSCE próbują wyłudzić dane osobowe.

... Nowy wpis

No to wklejam jeszcze raz.... "Dzień Dobry, dziękujemy za przesłaną aplikację. Informujemy o zakwalifikowaniu się do drugiego etapu rekrutacji. Do drugiego etapu zakwalifikowaliśmy tylko osoby, których wykształcenie, umiejętności i/lub doświadczenie dają realną szansę na zatrudnienie w naszej firmie. W związku z powyższym, prosimy o przesłanie w odpowiedzi na ten mail następujących informacji: 1. Prosimy o określenie poziomu obsługi następujących programów: Microsoft Word – nie znam, słabo, średnio, dobrze, bardzo dobrze, Microsoft Excel – nie znam, słabo, średni, dobrze, bardzo dobrze. 2.. Concept Seven Sp. z o.o. jest strategicznym partnerem Fundacji Przyjazny Świat Dziecka. Dlatego też przy rekrutacji bierzemy pod uwagę również zaangażowanie społeczne kandydatów. Prosimy o informację, czy w związku z powyższym zgodzi się Pan/Pani na zamieszczenie na swoim profilu Facebook informacji o jednej z akcji które aktualnie prowadzi Fundacja? Pozdrawiam [IMIĘ I NAZWISKO] Concept Seven Sp. z o.o. ul. Obrzeżna 5 02-691 Warszawa NIP: 5862285977" Pod żadnym pozorem nie odpisujcie na tego maila. Jest to próba wyłudzenia danych. Jakaś lawa firma, która nie ma siedziby, pracuje tylko jedna osoba - Jacek Wilczyński, a szuka pracowników w prawie każdym mieście. Oferty pracy nie istnieją! Uważajcie!

...

Posty zostały usunięte... Ciekawe komu na tym zależało...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Concept Seven? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Maxip

Też otrzymałam taką wiadomość na maila. Sprawdziłam firmę w KRS i jest zarejestrowana. Dotarłam też do tego, że istnieje jeszcze jedna firma BASE TWO w której ten sam prezes ma tyle samo udziałów 99% co w Concept Seven , a firma zajmuje się dokładnie tym samym. Pogrzebałam dalej i znalazłam ogłoszenie na które odpowiedziałam ja. Pracownik biurowy - PUP Rybnik, powiatowy urząd pracy w Rybniku. Faktycznie ogłasza się ta firma w innych miastach i także poprzez urzędy pracy. Zainteresowałam się również działalnością fundacji o której piszą w w drugim etapie rekrutacji. Przyjazny Świat Dziecka, to co mi się wyświetliło na stronie poza tym co jest zrozumiałe, to konkurs ślubny w którym żeby wziąć udział trzeba podać dane osobowe, adres, kom. Jak na fundację , to dość wysokie nagrody. Po zweryfikowaniu tych danych do których się dokopałam, ja także uważam, że szukają ludzi do tego aby wyciągnąć od nich dane, a do tego chcą wykorzystać fakt posiadania portali społecznościowych do dalszego promowania swoich stron internetowych. Nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim... przykry jest fakt że oszukują ludzi, którzy szukają pracy, a do tego próbują nas wykorzystać do dalszego promowania swoich celów, które nie wydają się być słuszne dla mnie.

Nazir

Też dostałem takiego maila. Sprawdziłem na stronie MF i taki NIP jest prawdziwy. Sprawdziłem w KRS na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości i taka spółka została wpisana do KRS 24.10.2013 roku i nie jest z niego wykreślona. Sam już nie wiem ;/

...

Zadzwoń pod ten numer i sprawdź sama. Czytałem na jakimś forum, że zaprosili kogoś na rozmowę, zebrali dane, mieli oddzwonić i tego nie zrobili. Co z tego, że przez pośredniak? Afera Amber Gold pokazała, że oszukiwać można na ogromną skalę, mając placówki w centum największych miast w Polsce, a to tylko przykład na naszym podwórku. Najwięksi cwaniacy działają legalnie. Zastanów się skąd 107 pozytywnych ocen tej firmy na tej stronie, skoro komentarze pojawiły się dopiero dzisiaj i jak sama widzisz nie ma żadnego pozytywnego. Ktoś nad tym pracował, żeby ładnie wyglądało. Oczywiście decyzja czy weźmiesz udział w dalszym procesie "rekrutacji" należy do Ciebie i nikt Ci tego zabronić nie może.

Asia

Co zrobić jeśli się odpisało na takiego maila?

...

Jeszcze jedno pytanie - czy wszyscy jesteście osobami, które aktualnie poszukują pracy? Wysyłaliście ostatnio jakieś CV? Zastanawiam się skąd w ogóle mieli mój adres email i czy nie dałem się nabić w balona na jakąś lipną rekrutację.

Andzia
@...

Dzięki za info - dobrze, że ostatnio mam zwyczaj najpierw czytać opinię o firmie, która chce mnie zatrudnić, bo dzięki temu trafiłam na ten wątek. Ja akurat jestem osobą, która wysłała kilka CV w zeszłym miesiącu, więc u mnie tekst by się zgadza. W takim razie warto by było zgłosić sprawę na policję. Ciekawe, że wszyscy jesteśmy z jednej daty patrząc na wpisy...

L2R

Dziękuję za ostrzeżenie, miałam w planach odpisać na tego maila. Dobrze, że wcześniej sprawdziłam - DZIĘKI!

Reniatka1984
@L2R

Również otrzymałam od nich email

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Seven - Kielce

Concept Seven