Opinie o MONTOVNIA SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MONTOVNIA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MONTOVNIA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONTOVNIA SP. Z O.O. w Warszawa

Karolina K. Nowy wpis

Brałam ostatnio udział w promocji zorganizowanej przez agencję. Wszystko przebiegło sprawnie, otrzymałam szybką odpowiedź, kontakt bez zarzutu. Cenię sobie takie podejście do klienta, więc chętnie jeszcze kiedyś wezmę udział w podobnej akcji. Polecam!

Marta Gawrońska Nowy wpis

Biorę udział w promocjach organizowanych przez agencję. Zawsze wszystko przygotowane jest perfekcyjnie, kontakt niezwykle miły, agencja chętnie udziela mi wszystkich informacji. Cenią sobie wysoko kreatywność i nie zadowolą się byle czym, wiec poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko. Trzeba zasłużyć na wygraną w organizowanych przez nich konkursach. :)

Aleksandra Nowy wpis
@Marta Gawrońska

No to super jak wszystko jest przygotowane perfekcyjnie, a kontakt jest w porządku. A jakiego typu konkursy mają? Napiszesz o nich coś więcej? Bo w sumie to ciekawe.

Wiesia

Polecam :-)

Aleksandra Nowy wpis
@Wiesia

A co konkretnie polecasz? Dasz znać?

Każdy pracowanik, współpracownik dostał dodatkowy dzięn w miesiacu wolnego! i to się nazywa PRACODAWCA

Tomasz P.
@Karolina

to prawda

@Tomasz P.

To taka niespotykana rzecz tutaj? Bo Karolina widzę zadowolona jakby premię 1000 zł dostała :D

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MONTOVNIA SP. Z O.O.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
tomek

wszystko OK

Kamil

Kończe przygodę z marketingiem ale polecam ten zespół i będę wspierał ich zdalnie. Mimo wielkiego hejtu kilku innych agencji których klienci przeszli do montovnii, i z montovnią zrealizowali choćby konkursy oraz promocje konsumenckie to zespól sie powiększył a i grono klientów równiez. Świetny kolektyw ludzi i specjalistów.

Czy jest możliwość pracy w MONTOVNIA SP. Z O.O. na część etatu?

montovnia.com

Oczywiście, dobry specjalista jest mile widziany nawet na 1/4 etatu :) kontakt: biuro@montovnia.com

Ciężko jest w systemie 12/12 w MONTOVNIA SP. Z O.O.?

montovnia

Dzień dobry, Montovnia Sp z o.o. nie pracuje w systemie 12/12. i nie wiemy skąd taka interpretacja. Pracujemy pn.-czw.od 8:00 do godziny 16:00, natomiast w pt. pracujemy do godziny 14:00, o czym wiedzą nasi pracownicy i nasi klienci:) od wielu lat. Wiecej informacji dla osób zaintersowanych naszą pracą, z radością udzielamy pod nr.telefonu 797998877. Po co pisać takie głupoty? nie lepiej zadzwonić zapytać :)? pozdrawiamy Montovnia Sp z o.o.

klient

Bardzo ciekawa agencja, zdeklasowała duże sieciowe i wprowadzamy kolejny produkt na rynek.

Wiecie czy w MONTOVNIA SP. Z O.O. szukają chętnych na staż?

daniel potoczny

(usunięte przez administratora) zapraszam do kontaktu. daniel potoczny

Damian

Praca przebiegała i przebiega sprawnie i bez problemowo. Konkretni ludzie na konkretnych stanowiskach. Duża wiedza merytoryczna, co przekłada się na efekty. Więcej takich firm.

Lidia
@Damian

Możesz powiedzieć, czym się konkretnie zajmujesz w firmie? Piszesz o dużej wiedzy, masz na myśli kierownictwo, czy pracowników? Pamiętaj, że zaglądają tu osoby szukające pracy, dla których ważne są szczegóły. Interesuje mnie też możliwość rozwoju zawodowego, jak ją oceniasz?

Patrycja

Dziś mija rok jak pracuje z montovnia.com i dziś usłyszałam od Daniela, moze byś tak przyszło i porozmawiała ze mną o wyzszej pensji... zarabiasz dobrze, ale mozesz lepiej, bo jesteś tego WARTA! pytania?

Czy pracodawca MONTOVNIA SP. Z O.O. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Bartek

tak, prowizja.

Bartek

kończę w styczniu pracę ale bardzo polecam!

Tak, porządna prowizja. Wiesz za co siedzisz czasami po nocach...

Dominik

Od 3 lat pracuje zdalnie, i lepiej mi tak, niż w biurze stacjonarnie w obecnej firmie. Poukładana agencja która prowadzi projekty ciekawe i wywiązuje się z umów! A to dziś zadrość...

Magdalena

To agencja która wyznacza własne ścieżki, i to jest jej potężna zaleta. Mimo dużej dziś konkurencji na rynku, wybijają się kreatywnością oraz jakością a Daniel który jest multiinstrumentalistą marketingowym to już majstersztyk. Wiedza i doświadczenie, to prawdziwe oblicza montovnia.com

Firma działająca dopiero od 5 lat ,ale zbiera dobre opinie również na Facebooku i jako pracodawca.

Beata

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę?

Anita

Bardzo dobry pracodawca i miło się czyta takie pozytywne oceny!!

Zostaw merytoryczną opinię o MONTOVNIA SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w MONTOVNIA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MONTOVNIA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONTOVNIA SP. Z O.O.?

MONTOVNIA SP. Z O.O.
  • Przecławska 9