logo chomtech.pl sp. z o. o.

chomtech.pl sp. z o. o.

Kraków

Opinie o chomtech.pl sp. z o. o.

anonim 2011-02-24 05:09:47
Hm... Ciekawe, gdyby nie to że to ja odpowiadam za rekrutację w chomtech.pl pomyślałbym że to kryptoreklama... Tak czy owak dzięki, anonimowy (współ) pracowniku!
anonim 2011-03-18 07:41:15
Oczywiście, że to kryptoreklama - obydwie opinie. Praca dobra dla kogoś bez wyższego wykształcenia i doświadczenia. Płacą mało, z czego połowę jako "premia" do ręki, za nadgodziny nie płacą, za delegacje nie płacą, w ogóle nie inwestują w rozwój pracownika. Zastanów się dobrze zanim tu złożysz aplikację.
neizadowolny klient firym 2012-01-13 17:32:08
Nie pracowałem w Chomtech-u ale jako niezadowolony klient przedstawię działania tej firmy, co może oddać warunki pracy tam panujące. 1)Wsparcie techniczne(oprogramowanie) niemożliwe po godzinie 17.Pracownicy zostawiają tel.w firmie i mają w nosie problemy klienta.Raz udało mi się spowodować,że informatyk zabrał telefon-to była jego dobra wola.Za nadgodziny oczywiście kasy nie dostanie,ale w późniejszej rozmowie jego szef nie omieszkał wspomnieć jak to światek piątek czy niedziela są pomocni...pomimo-UWAGA: "nie wykupiliście u nas wsparcia technicznego" Wg. niego niska cena sprzedaży systemu nie upoważnia nas do otrzymania wsparcia:) pierwszy raz w życiu z czym takim się spotkałem, podejście można porównać do:wynegocjowałeś dobry rabat na auto to gwarancja ci się nie należy... 2) Oprogramowanie jest niestabilne (zawiechy, koszmarnie wolne działanie bazy danych).. informatycy przysyłają upgrate,który szkodzi a nie pomaga.Czyli prawdopodobnie duża rotacja pracowników=nieznajomość własne
cd...niezadowolony klient firmy 2012-01-13 17:39:15
cd....=nieznajomość własnego oprogramowania.3)Pracownicy boją się podejmować jakichkolwiek decyzji...odsyłają do szefa. Generalnie widoczny brak chęci i zaangażowania, czyli na pewno warunki pracy nie są tam motywujące.
Gdyby właściciel firmy nie zgadzał się z powyższym to zapraszam do dyskusji...powinien skojarzyć kto jest autorem.
kolejny niezadowolony 2014-08-29 16:29:20
do niezadowolonego klienta - kolego i towarzyszu niedoli, w życiu Cie nie skojarzą . byłoby im łatwiej gdyby pisał ktoś zadowolony. Tych jest znacznie mniej. Wszystko co napisałeś powyżej potwierdzam z własnego doświadczenia w 100% i takie same opinie słyszałem od ich innych klientów. Co tu dużo gadać. Tą firmę należy omijać szerokim łukiem. Jedyne co mają naprawdę niezłe to marketing. Nikt nie jest w stanie tego dać co oni naobiecują...
Roto 2016-02-29 21:32:00
:... Nikt nie jest w stanie tego dać co oni naobiecują... " już to słyszałem...
Mało negatywów, bo nie chce się pisać. Aby oddać dokładnie rzeczywistość, trzeba by było pisać codziennie. Dobrze radzę: trzymajcie się od Chomtechu z daleka. Będziecie dłużej i spokojniej żyli.
negal 2016-05-21 12:32:05
radzki, może i nieźle, ale teraz i tak pracowników nie potrzebuje.
Zostaw swoją opinię o chomtech.pl sp. z o. o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie chomtech.pl sp. z o. o.