Opinie o ATLANTIKA SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ATLANTIKA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ATLANTIKA SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLANTIKA SP. Z O.O. w Warszawa

Cezary Nowy wpis

Może jednak doczekamy się aktualnych informacji o firmie i pracy? W internecie mają dobre opinie

Zawiedziony pracownik Nowy wpis

Muszę przyznać, że mamy 2018 rok i aż trudno mi uwierzyć, że opinia z 2014 roku jest nadal aktualna... "NIE IDŹCIE PRACOWAĆ DO TEJ FIRMY! OSTRZEGAM I PRZESTRZEGAM" - Potwierdzam "pracuje się tu na pół czarno, pracodwca (...) nie przestrzega wszelkich i podstawowych praw pracowniczych z NIE PŁACENIEM PENSJI NA CZAS na czele(...) do tego upokarza i poniża pracowników, którzy proszą o własne wynagrodzenia)..." - Potwierdzam. W dodatku wmawia pracownikom, że opóźnienia z wypłatami, to ich wina, ponieważ za słabo pracują i przez to firma za mało zarabia. "praca w ciągłym stresie i strachu. Pracownik traktowany jest jak wół roboczy (...)" - Potwierdzam "informacja o tej firmie powinna byc również źródłem dla wszelkich urzedów: ZUS, US czy Urzedu Celnego- tam łamie się wszelkie prawa..." - Potwierdzam "(...) właściciela, który za nic ma Polskę i jej prawa, a Polaków uważa za złodziei... UWAŻAJCIE! TA FIRMA TO DNO! Ludzie są OK, ale pracodawca nie pozwala na NIC! O ROZWOJU MOZNA ZAPOMNIEĆ!" - Potwierdzam Początkowo, gdy zatrudniałem się w firmie Atlantika i czytałem tę opinię, nie chciałem w nią wierzyć. Chociaż zastanawiałem się, czemu ludzie z tamtad odchodzą... Znałem tego człowieka z zupełnie innej strony. Pomyślałem, że nawet, jeżeli to jest prawda, to nie aktualna. Okazuje się, że niewiele się zmieniło. A jeżeli już, to na gorsze. Pracodawca nie docenia wysiłku i zaangażowania. Oczekuje, cudów, nie efektów błyskawicznie, a przy tym ciągle daje Ci do zrozumienia, jak bardzo go wykorzystujesz pracując u niego i że jesteś do (usunięte przez administratora) Dopiero, gdy zmieniłem pracę, przypomniałem sobie, że może być przecież normalnie... Jeśli będę miał czas, napiszę coś więcej. Nadal czekam na zaległe wypłaty. Opiszę, jak poszło...

BYŁYPRACOWNIK

NIE IDŹCIE PRACOWAĆ DO TEJ FIRMY! OSTRZEGAM I PRZESTRZEGAM! ...pracuje się tu na pół czarno, pracodwca-Portugalczyk- nie przestrzega wszelkich i podstawowych praw pracowniczych z NIE PŁACENIEM PENSJI NA CZAS na czele(!) (opóźnienia 2 miesięczne to standard..., do tego upokarza i poniża pracowników, którzy proszą o własne wynagrodzenia)... praca w ciągłym stresie i strachu pracownik traktowany jest jak wół roboczy do wszystkiego-oczywiście nie otrzyma za nadgodziny czy pracę w weekendy wynagrodzenia dodatkowego informacja o tej firmie powinna byc również źródłem dla wszelkich urzedów: ZUS, US czy Urzedu Celnego- tam łamie się wszelkie prawa! ...ludzie pracują bez umów, aktualnych badań... nie są płacone składki, podatki i inne ważne opłaty...dostawy alkoholi przyjeżdżają bez banderol, a inne dokumenty akcyzowe walają się po magazynach (gdzie psuje się żywność, traci terminy, a potem jedzie do restauracji na nasze stoły...Sanepid tez ma tam co robić) niech ktoś weźmie sie w końcu za tę firmę i właściciela, który za nic ma Polskę i jej prawa, a Polaków uważa za złodziei... UWAŻAJCIE! TA FIRMA TO DNO! Ludzie są OK, ale pracodawca nie pozwala na NIC! O ROZWOJU MOZNA ZAPOMNIEĆ! BYLE JAKĄ PRACĘ MOZNA ZNALEŹĆ, WIĘC LEPIEJ SZUKAĆ DŁUŻEJ NIŻ IŚĆ DO FIRMY ATLANTIKA I TRACIC CZAS, A WRĘCZ SIĘ COFAĆ!

minka Nowy wpis
@BYŁYPRACOWNIK

Opinia nieciekawa, czy BYŁYPRACOWNIK długo tam pracował? i czy coś się może zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o ATLANTIKA SP. Z O.O. - Warszawa

ATLANTIKA SP. Z O.O.