Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Natalia

Czy ktoś moze wypowiedziec sie na temat pracy sprzedawcy w Kaliszu? Jak atmosfera, wynagrodzenie itp

Nie polecam
@Natalia

Nie polecam pracy w Kaliszu. Atmosfera tragiczna. Zresztą da się to odczuć już pierwszego dnia w pracy, gdy nikt nawet nie odpowiada "cześć" ;) towarzystwo fałszywe i dogadujące się tylko we własnej hermetycznej klice. Poza tym sama praca nie byłaby zła, gdyby nie fakt, że jako dorosła kobieta nie możesz nawet napić się normalnie albo spojrzeć w telefon choćby na sekundę, tylko stać ciągle na baczność, bo zaraz dostaniesz naganę. Premie wciąż obniżane z byle powodu. No i minimum 3 soboty pracujesz, więc nie masz w ogóle życia ;)

Meblarz

Witam, chce aplikowac na stanowisko zastepcy kierownika magazynu w nowym salonie w Słupsku, ktoś coś ? Jakie zarobki? szkolenia?

Xc

I jak się pracuje pl tym szkolenoi ? Ilu z was się utrzymało?

Ok

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Soczek

Jaki jest sens wysyłania na szkolenie nowego pracownika do innego miasta, skoro zatrudnia się w swoim mieście gdzie sklep już jest i pracuje pełną parą. Czegoś innego dowie się kilkaset kilometrów od domu? Czy ktoś zatrudnił się ostatnio w Bydgoszczy i czy musiał jechać gdzieś na szkolenie? I czy można wybrać sobie dział np. kanapy by mnie interesowały. Mam jeszcze pytanie bo jak byłem po otwarciu to oprócz pracowników byli ludzie którzy chodzili i dopytywali ale jako pracownik promotor danej marki. Jak nim zostać?

Kokardki21

Jest ktoś kto został przyjęty do Bydgoszczy i zaczyna szkolenie od 14 czerwca? :)

@Kokardki21

Witam mi na rozmowie mówili o szkoleniu od 1 czerwca na stanowisko montażysty. Ale więcej informacji nie mam jak to ma się odbywać i wyglądać

Klops
@Jarosław

Ja zaczynać mam od 7czerwca szkolenie

@Klops

Ja również dostalam informacje o 7.06

Klops
@O.

Dostałaś już informacje gdzie będzie się odbywać szkolenie i jak to będzie wyglądać?

@Klops

Jeszcze nie. Miałam do wyboru od 7 albo od 14 czerwca szkolenie i wybrałam 14 bo lepiej mi pasuje. Informacje gdzie jadę itp dostanę w ciągu 2 tygodni

Kwiatek
@Kokardki21

Jutro idę na rozmowę na stanowisko sprzedawcy. Powiedz czy warto? Ty już coś więcej wiesz????

@Kwiatek

Nie stresuj się niczym. Jest bardzo miło i normalnie. Nie ma (usunięte przez administratora) i podchwytliwych pytań. Z tego co przedstawiają to warto, ale jak będzie na prawdę zobaczymy w trakcie :) Wszystko na razie wygląda fajnie :)

Magda
@Kwiatek

Jakie wrażenia po rozmowie?

Juuhuu
@Kokardki21

Ja też zostałam przyjęta. Dzisiaj dostałam znać o szkoleniu w Gdańsku :)

Noname
@Juuhuu

Ja dostałam do Gorzowa od 7 zaczynam w Hotelu szkolenie do 14. Później lecę na Gorzów

Alicja
@Juuhuu

Kiedy tam jedziesz i na jak długo? Na jakie stanowisko zostałaś przyjęta?

Ja już od 1.czerwca pracuje

@Juuhuu

Ja też 7.06 szkolenie w Bydgiszczy a od 14.06 Gdańsk ;)

@O.

Ja nadal czekam na info o szkoleniu :( stres już mnie zjada gdzie jadę. Dziwne, że jeszcze nie dostałam maila

@Kokardki21

Ja właśnie też się tym stresowałam i napisałam maila w piątek. W poniedziałek dostałam odpowiedź. Może zadzwoń w piątek? Przecież nie mogą Ci dać znać na ostatnią chwilę.

Ona

Ja zaczynam szkolenie od 14czerwca ale nie mam żadnych info więcej

@Ona

A to to jak nie jestem jedyna to sie nie stresuje. Pewnie ta grupa od 7 czerwca dostała szybciej znać. Trochę się zestresowalam, że już część osób wie, a ja jeszcze nie,czy może nie omineli mnie przypadkiem :D

@Www

Jak wrażenia? Jak wygląda szkolenie na miejscu? Trwa po 8h?

@Niki

A czy ktoś może w poniedziałek jedzie z Dworca głównego o godzinie 8.18?

@Jarosław

Jaa :) to chyba najsensowniejsze połączenie, więc pewnie większość będzie nim jechać.

@O.

A o której będziesz na dworcu? Bo ja pierwszy raz pociągiem będę śmigać i lepiej z kimś jechsc wiadomo trochę raźniej

Ona
@Kokardki21

Napisałam maila i wszystkie info dostałam. Jeśli jeszcze nie masz szczegółów to napisz do nich :)

Sprzedawca

Ja pytałam o to na rozmowie i faktycznie jest coś takiego.

Paula
@Kokardki21

Ja zaczynam 14tegi czerwca????

@Paula

Ja też 14 w hotelu pod Orłem i dostałam się do Gdańska więc cieszę się ogromnie :) ktoś jeszcze dostałcsie do Gdańska? Fajnie byłoby mieć towarzysza na podróż :D

I.
@Kokardki21

Ja od 14 Bydgoszcz potem Rumia i Gdańsk :)

@I.

Jakie stanowisko?

I.
@Niki

Sprzedawca????

@Paula

Też zaczynasz od 14 w hotelu pod Orłem? Fajnie byłoby znaleźć jakieś fajne towarzystwo na podróże i ogólnie :)

Gosc
@Kokardki21

Pracowałam w Toruniu. Najlepiej zrezygnuj, bo jak zaczniesz prace to wszystko bedzie wyglądało zupełnie inaczej . Przed przyjęciem do pracy zlote gory obiecują A później maja cie za nic !

Sprzedawca
@Gosc

Tzn? Możesz napisać coś więcej?

Nie polecam
@Juuhuu

Z czego wy się tak cieszcie? Że zostaliście przyjęci do pracy gdzie nie szanuje się człowieka? Powodzenia w życiu życzę...

@Nie polecam

Jak dajesz sobie, to tak masz

@Nie polecam

Serio? To ja nie wiem gdzie Ty pracujesz. Mi się bardzo podoba. Atmosfera i praca :)

Gogu
@Juuhuu

A w jakim hotelu w Gdańsku sie to odbywa ?

Trump
@Sprzedawca

Też pracowałem w Toruniu, radzę nie zaczynać bo niepotrzebnie się napalicie, nasłuchacie jak to fajnie i przyjemnie u nich pracować a potem rzeczywistość będzie zupełnie inna, pracownik u nich nich nie znaczy, najpierw przeciągną was na tych wyjazdach i szkoleniach, potem miesiąc przed otwarciem Będziecie tyrać w Bydgoszczy na salonie a na początku po otwarciu dostaniecie tak w kość że nogi wam w(usunięte przez administratora).wejdą. generalnie mówią na szkoleniu tylko 10% prawdy potem zrobicie wielkie oczy, 1/3 z was pójdzie w odstawkę zaraz po otwarciu, kolejni po umowie próbnej, (usunięte przez administratora) Traficie też na różnych ludzi bo oni rzadko biorą kogoś z doświadczeniem tylko jakaś zbieranina z fabryk czy innych firemek bo wolą sobie sami urobic robola od podstaw a ci co pracowali już w branży sobie nie pozwolą więc będziecie skazani na różnej maści strachanowców z którymi będziecie musieli współpracować, a tacy są najgorsi bo zrobi wszystko by się utrzymać ponieważ lepsza agata niż robota w fabryce na 3 zmiany. Zresztą co wam będę opowiadać, poczytajcie opinie byłych pracowników albo przekonajcie się sami.

Mania
@Juuhuu

Czy od razu na rozmowie przyjęli do pracy czy po jakimś czasie odpoowedzieli?

@Trump

Masz 100% racji to samo spotkało mnie i inne osoby które jechały na szkolenia z nadzieją na fajną / godną pracę a było zupełnie inaczej. Kompletny brak szacunku do ludzi, plany nie możliwe do zrealizowania. Ciągła rywalizacja i zwolnienia na każdym kroku. Większość osób na stanowiskach kierowniczych ma niższe wykształcenie niż szeregowi pracownicy i o wiele niższe umiejętności interpersonalne. A i co najlepsze rotacja dotyczy również kadry kierowniczej co potęguje napięcie i konflikty na sklepie. Stanowczo odradzam

A
@I.

Chyba żartujecie sobie wszyscy z tą radością wyjazdów na szkolenia poza docelowym miejscem pracy. Pewnie nie wiecie co was później czeka. Przerabiałam delegacje to wiem tylko inna firma ale wszędzie w tych wielkich korporacjach jest tak samo. Ponadto te naciski na sprzedaż. Tylko tabelki i wykresy muszą się im zgadzać. I tak większość z was się wykruszy niebawem szczególnie ci bez doświadczenia większego w sprzedaży i w delegacjach ale powodzenia ;)

gggg

potwierdzam tą opinie, niestety sama prawda

@Trump

Dokładnie

Patryk

Witam mam pytanie zatrudniam sie do Agaty i moje pytanie brzmi czy na stanowisko magazyniera tez bede musial odbyc szkolenie poza miejscem swojej pracy? chodzi mi o Katowice. Moze ktos wie

Trump
@Patryk

Nie bo Twój salon już istnieje.

Zośka

Witam, czy wie ktoś jak wygląda rozmowa na stanowisko Młodszy specjalista ds. rekrutacji?

Awu

A jak na Agatach wygląda praca konserwatora? Może ktoś coś opisać, jak to jest na różnych salonach?

Patryk

Z racji ze zatrudniam sie w Agata w katowicach na stanowisko magazyniera mam pytanie czy magazynier tez jest wysyłany na szkolenia? Pozdrawiam Patryk

Nowa

Dzień dobry. Czy przyjmując się do Poznania też trzeba jechać na inny sklep na szkolenie? (Stanowisko kasjerskie). I jaka stawka na początek.? Zamierzam złożyć papiery. Dziękuję za informację.

@Solid po zatrudnieniu, każdego pracownika czeka szkolenie poza Bydgoszcza. Na stanowisko kasjera wysyłają Cię na szkolenie na 2 tygodnie do Warszawy, a na stanowisko doradcy klienta wysyłają Cię na 6 tygodni do Gdańska. Na weekendy można wrócić, ale takie jeżdżenie w tą i z powrotem... komu się chce. Zarobki trochę ponad najniższą krajowa na obu stanowiskach + premia, której nikt nigdy nie widział. (Przeczytaj poniższe opinie byłych pracownikow). Ogólnie to troche przegięcie wg mnie z tymi szkoleniami na tak długo i tak daleko.

Solid

Czy jeśli bym został przyjęty w sklepie na doradcę to musiałbym wyjechać na szkolenie czy by one się odbyło w moim mieście skoro już jest tu salon. Chodzi o Bydgoszcz.

Ja bo kto inny

Byłam tam kiedyś naprawdy ładne meble :)

Poznaniak

Byłem na rozmowie w Agata Meble w Poznaniu. Sama rozmowa była przeprowadzana uprzejmie choć w pewnym pośpiechu- kiedy wychodziłem pod drzwiami stał już kolejny kandydat. Standardowe pytania bez informacji o zarobkach, ale pytali się ile sam bym chciał zarabiać mimo że napisałem to wcześniej w ich arkuszu rekrutacyjnym. Rozmowa była przeprowadzana pod koniec sierpnia w środę, miałem dostać informację zwrotną w piątek, najpóźniej w poniedziałek. Niestety nie dostałem jej do dziś (24 września)

qqq
@Poznaniak

na jakie stanowisko aplikowałeś?

kandydat

Zastanawiam się nad pójściem do pracy w salonie Agata meble jako doradca klienta / sprzedawca. Zastanawiam się ilu pracowników jest w takim jednym salonie na przykład w Agacie przy Aleja Krakowska 61 Warszawa Ktoś coś wie?

Iza

Hej , czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Katowicach jako sprzedawca -projektant mebli kuchennych ? Jak wygląda grafik , można go dostosować do zajęć w weekendy ?

Bfg
@Iza

Jakiś rok temu byłam w Katowicach na szkoleniu właśnie jako projektantka z innego miasta. Wtedy to dokoptowali do nas 3 nowe dziewczyny z mebli kuchennych w Katowicach bo 3 inne osoby się zwolniły. Po roku widzę, że znowu skład się zmienia co jest wymowne bo u nich 100% ekipy na meblach kuchennych to maks 3-4 osoby i jak widzę to rotacja pracowników jest ogromna. Od siebie dodam, że jeżeli jesteś nastawiony na projektowanie i sprzedaż to się grubo zdziwisz, obsługa klienta to tylko 10% twojej pracy, reszta to papierologia i fizolka, sprzatanie, tworzenie setek dziwnych dokumentów, pilnowanie czy sztuczne jabłuszka stoją na swoim miejscu, by okapy lśniły, plakaty wisiały na odpowiedniej wysokości czy wkręcanie kart podarunkowych, co rusz będziesz bombardowany testami, sprawdzaniem twojej wiedzy i to np z produktu który z meblami kuchennymi nic wspólnego nie ma, np kanapy. Będziesz miał audyty, kontrole, tajemniczego klienta. Non stop reklamacje, klientów z dziwnymi wymaganiami a że bazujesz tylko na modułach to jesteś mocno ograniczony w kwestii zabudowy kuchni, zresztą same projektowanie to jeszcze nic, przy sprzedaży generujesz miliony dziwnych dokumentów i pominięcie drobiazgu zwali ci problemy na głowę z którymi zostaniesz sam. Co do grafiku, pracuje was tam 3-4 osoby i by mieć wolny weekend musisz się z resztą dogadać a to będzie trudne bo każdy chce mieć ten weekend wolny i nikt ci nie odpuści. (usunięte przez administratora)

Karo

Jak wygląda praca specjalisty ds. Logistyki? Czy jest to praca zmianowa? Warta uwagi?

praca 8-16, warta uwagi

@Tomek

A czy są jakieś szkolenia przygotowujące do pracy i czy odbywają się na miejscu w Katowicach?

Klakier
@Karo

Nie ma żadnych szkoleń, od razu dostajesz zakres obowiązków i musisz sobie radzić.

@Klakier

A jak atmosfera w pracy? Czy praca również w sobotę i niedzielę?

Klakier
@Karo

Rotacja duża, ogłoszenia pojawiają się kilka razy w roku- a to o czymś świadczy. Atmosfera to osobna historia. Zarobki dość słabe- zdecydowanie poniżej wartości rynkowej. I brak perspektywy na podwyżki większe niż (usunięte przez administratora)zl brutto . Praca od poniedziałku do piątku

Jo anna

Czy kandydował ktoś na stanowisko specjalisty są. dokumentacji księgowo-magazynowej w Bydgoszczy, bądź już pracuje na tym stanowisku? Jakieś opinie, czy jest ciężko na tym stanowisku, zarobki i czy takie same godziny pracy jak sklep kto wie jak to wygląda dokładniej oraz gdzie są szkolenia?

Mania
@Jo anna

Tak ja, kandydowałam na kasjer sprzedawca. Sami mi zaproponowali pracę na magazynie. Jednak chyba podałam za wysoka stawkę (usunięte przez administratora)brutto. Nie odezwali się wogole.

@Mania

Ile podałaś

Jo Anna
@Mania

A jakie godziny pracy są na tym stanowisku od pn do nd czy on-pt?

xyz

W jakich godzinach pracuje specjalista ds. dokumentacji księgowo-magazynowej w Bydgoszczy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.