Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

anty mag

Nie polecam pracy w magazynie w Majkowie Duży.

@anty mag

A co się dzieje?

katosu

Wszystkie negatywne opinie to prawda. Stanowczo odradzam każdemu pracę w Agata S.A. Zarówno w centrali jaki i salonach. (usunięte przez administratora)Ciężko opisać to co się tam dzieje, bo jak ktoś zaznał pracy w normalnej firmie to nie może uwierzyć co się tam dzieje. W skrócie toksyczna atmosfera między współpracownikami, chora rywalizacja, ukrywana pod płaszczykiem życzliwości, ale tak na prawdę w większości działów znajdziesz wielu "życzliwych", którzy uprzejmie doniosą na ciebie. (usunięte przez administratora) Do tego wymagania z kosmosu i obowiązki w ogóle nie związane ze stanowiskiem.

Bizon

Pracowałem w Agacie kilkadziesiąt lat.Wtedy były to Katowickie Fabryki Mebli.Zarobki były b.dobre! Atmosfera jeszcze lepsza! Do czasu przejęcia firmy przez prywaciarza. I wtedy zaczęło się i trwa do dzisiaj ( mam tam jeszcze znajomych ) wyciskanie ,, cytryny" czyli pracownika! Dalej nie chcę mi się pisać , szkoda nerwów, nie warto powtórnie nawet w myślach wracać do tego ,, SYFU "!

Takijeden

Hej. Jak wygląda praca jako konserwator? Ktoś coś wie?

@Takijeden

Daruj sobie i zaoszczędź nerwów. Kasa kiepska roboty tyle, że nie ogarniesz, narzędzia do malowania stare. Musisz malować z jakieś drabinki elementy, gdzie by była potrzebna zwyżka.

Mówisz o Agacie w Katowicach czy gdzie indziej? Bo zapomniałem dodać

@Takijeden

Tak, mówię o Agacie w Katowicach. Plus teraz jak nie ma ludzi na głównym, to łatają kim się da. Więc się nie zdziw, że jako konserwator będziesz pracował na głównym magazynie i towar klientą wydawał, albo tiry rozładowywał ;)

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Czy jest tu ktoś z Zielonej Góry? Rekrutują na stanowisko Sprzedawcy. Poproszę o rzetelne opinie.

Była

Odradzam, podstawa tragiczna, później nie jest lepiej, w teorii można dobrze zarobić rywalizując między sobą na jednym dziale, ale to i tak po kilku miesiącach, bo żeby nauczyć się systemu, asortymentu trzeba tyle czasu poświęcić. A jak się nie sprawdzisz, w mgnieniu oka dostaniesz wypowiedzenie, rotacja pracowników ogromna. Nie polecam, szkoda czasu.

Xxx

Sprzedajesz i wyrabiasz plany sprzedażowe -jak na warunki zielonogórskie zarabiasz dobrze, lub bardzo dobrze ( na wybranych dzialach ) . Nie sprzedajesz, nie zarabiasz, nie pracujesz. Proste. Jak w każdej firmie handlowej...

Użytkownik

Nie polecam byłam na rozmowie, zastępca kierownika powiedział że bardzo chętnie by mnie wziął, ale musi przeprowadzić rozmowy na które jest umówiony. Umówiliśmy się na telelfon do dziś cisza a właśnie dodali nowe ogłoszenie. Podstawa to mniej niż (usunięte przez administratora)plus prowizję, jednakże w rzeczywistości jeśli nie wyrobisz planów sprzedażowych zarobisz mniej niż (usunięte przez administratora). Samo podejście do człowieka, kazać czekać na telefon i żadnego odzewu może zobrazować jak podchodzą do pracowników. Ogłoszenie dodawane jest cyklicznie co też może dać do myślenia. (usunięte przez administratora)

Nie polecam pracy w firmie Agata. Na żadnym stanowisku. Chyba, że jesteś karierowiczem/karierowiczką to jak najbardziej. Zarobki słabe(usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia psychicznego.

Darek

Jak wygląda praca kontrolera stoku.?

Narciarz
@Darek

Ogólnie to wyjeżdżasz wyciągiem na górę, a później pługiem powoli zjeżdżasz ze stoku sprawdzając co chwile grubość pokrywy śnieżniej, czy równo rozratrakowana jest i ubita. Ogólnie masz instrukcję w umowie o prace ;)

Hej. Jak wygląda tam praca na stanowisku konserwatora/technicznego? Katowice

Ciekawa

Dlaczego ponownie szukają w Częstochowie zastępcy dyrektora?

Piotrek
@Ciekawa

znowu? Szukają, znajdują i zwalniają i tak w kołko

Aneta

Witam jakie sa mniej wiecej zarobki sprzedawcy? Ile godzin pracy? 10h codziennie czy jakieś zmiany?

Piotrek
@Aneta

godzinowo, zależy od Twojego przełożonego, czasami 8 godzin, czasami 11, a czasami trzeba przyjśc na 2 godziny.

Praca

Witam, prosze o informacje jak wygląda praca w reklamacjach?

@Praca

Proponuję poczytać opinie na temat agaty meble. Praca w reklamacjach ... nie polecam ;(

dds
@Praca

Trzymaj się od Agata z daleka, to firma która nie szanuje ludzi. Zastraszanie, procedury, procedury... zatrudnianie na chwilę i out.

Nelly
@Praca

Praca kiepska, atmosfera również a wyplata niewspółmiernie niska. (usunięte przez administratora)

Reklamant
@Praca

Całkiem spoko. Trzeba mieć jasny i bystry umysł owszem ale jeśli trafisz do zgranego zespołu to będziesz zadowolony.

Sluchawka
@Praca

Jest tyle reklamacji ze czlowiek uodparnia sie po 10. Klienci mają racje , ale kierownictwo nakazuje nie pomagac, tylko łagodzic sytuację. Jak załagodzic jak klienci czekaja na towar tygodniami ? (usunięte przez administratora)

Jan

Witam . Umówiłem się na rozmowę na stanowisko montażysta , chciałbym zapytać czy ktoś się orientuje jak wyglada praca na tym stanowisku i czy można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa oraz jak wyglądają godziny pracy . Bo nie wiem czy jest sens wogole wybrać się na te rozmowę . Pozdrawiam

Ed

Witam . Zostałem zaproszony na rozmowę do Agata meble w Toruniu na stanowisko Montażysta . Chciałbym zapytać jak realnie to wyglada czy zarobki to coś więcej niż tylko najniższa krajowa i jak wyglada z godzinami na tym stanowisku . Jeśli ktoś wie coś na temat tego stanowiska to prosiłbym o jakieś informacje . Pozdrawiam

Niki

Po ilu dniach od złożenia CV dostali państwo informację o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną?

@Niki

W jakiej miejscowości?

Niki

Katowice

@Niki

Po dwóch dniach zaproszono mnie na pierwszą rozmowę.

Rox

Rozpoczął sie nabór w Piotrkowie Tryb. Na stanowisko magazynier. Jakie wynagrodzenie, ktos coś?

Torun

witam. sklep w toruniu jeszcze nie otwarty. Czy potrzebuja jeszcze pracownikow ? Czy wszyscy zatrudnieni? pozdrawiam

@Torun

Cały czas szukają. W sierpniu wyjazdy na miesięczne szkolenia

Torun
@Jan

Ale szukają tylko sprzedawcow. Reszte stanowisk rozumiem ze juz maja..

@Torun

Wszyscy wyjeżdżają na miesiąc na szkolenie. Sprzedawcy, magazyniera, montażysci. Szukają wszystkich bo nie ma chętnych. Tak mi powiedziała Pani jak do mnie dzwoniła czy nadal jestem zainteresowany. A rozmowę miałem jakoś w lutym

BB

Taka sprawiedliwość w Agacie że jedni pracownicy dostają premie frekwencyjne i obiady A inni już nie! Nie polecam!

Czy ktoś dostał odpowiedź w sprawie rekrutacji w Toruniu?

Tala

Niestety nie.

@Ewa

Byłem na rozmowie o pracę i widocznie za duzo powiedzialem że chce zarabiać czytaj 2600 i sie nie odezwali ???? (usunięte przez administratora)

Toruń
@Jan

A może po prostu znaleźli kogoś lepszego niż ty?

@Ewa

I co ktoś przyjął ofertę pracy w Toruniu?

Sławcio

Jak atmosfera i zarobki na magazynie ? :)

Peter

Nikomu nie polecam pracy w Agacie Meble.Raz ,ze nie dali się rozwinąć, praktycznie pracowałem tydzień lutego i pół miesiąca marca.Tydzień kwietnia i 8 dni Maja.jako sprzedawca.Wcześniej robiło się wszystko na każdym dziale składanie, sprzątanie ,dźwiganie przed otwarciem sklepu,oczywiście. (usunięte przez administratora)Nie ma żadnego rozwoju w tym sklepie.Najwięcej sprzedałem na moim dziale jeśli weźmiemy ilość dni przepracowanych przeze mnie,pomimo to moja umowa nie została przedłużona.(usunięte przez administratora)Oczywiście 1 komputer na 4 osoby na dziale.I jeden telefon,podczas gdy na szkoleniu w Agacie jak byłem w innym mieście były 2 telefony i można było więcej spraw biurowych załatwić.Klienci mnie lubili sami woleli ze mną rozmawiać o meblach, szczególnie na otwarciu.Walka o komputer szła na całego.Na żaden rozwój w tej firmie nie ma co liczyć,chyba że ma się znajomości z kierownictwem.Nieudolność kadr w sprawie PPK.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.