Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Lampa

Hejka, mam pytanko, jekiego wynagrodzenia można się spodziewać w Agata Meble Bydgoszcz? Czy jak sprzedawca 3 tys. zł netto można dostać? Pozdrawiam :)

Rafi

Czy Agata meble Rybnik będzie potrzebować ludzi na stanowisko ochroniarz

L

Łucja nikt ci nie odpowie bo wszyscy pracownicy podpisują klauzule poufności. Musisz się sama przekonać

Łucja

Agata S.A. prowadzi działalność w branży meble. Ofertę firmy można poznać poprzez bezpośredni kontakt. Na stronach internetowych nie ma wystawionych ofert pracy. Powiedzcie, jaka jest atmosfera między pracownikami, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Kupiec mebli

Kolejne ogłoszenie pojawiło się. Ktoś opowie o tym stanowisku coś ciekawego? Nie wiem czy aplikować?

a co to to
@Kupiec mebli

aplikuj aplikuj - powodzenia życzę, przyda Ci się

Jakieś opinie o pracy na magazynie w Gorzowie?

Pojawiły się oferty pracy na kierownika i brygadzistę czyżby na Centralnym w Majkowie kierownik ze swoją świtą już zwinął żagle?

Proszę wyjasnic dlaczego pracownicy odchodzą. Rozważam podjecie pracy ale czytam ze w Majkowie odchodzą wiec musza miec powody

Majk
@Nowy

Odchodzimy ponieważ od 3 lat jest brak podwyżek coraz mniej premii pieniądze zabierają nam za wszystko nawet za jakieś uszkodzenia. Cały miesiąc pracujesz na 100 % a ostatniego dnia miesiąca dowiadujesz się że tydzień temu krzywo zostawiłeś paczkę i domysł się reszty.

@Majk

Czy jest szansa skontaktować się z Tobą na priv?

Hej, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy jako sprzedawca w salonie w Łodzi? Jest ogłoszenie i zastanawiam się czy warto ? Widzę dużo różnych opinii i nie wiem jak mam się do tego odnieść.

Witam. Dlaczego nie ma opinii pracowników i byłych pracowników z salonu w Kielcach?

Czy obecny Pan dyrektor odchodzi? Jakaś informacja by się przydała bo ludzie zamierzają się przez niego zwalniać ...

Zainteresowana

Czy może ktoś coś powiedzieć więcej o pracy na stanowisku specjalista ds. magazynowo - księgowych czy tez audytora wewnętrznego? Jak zarobić? Jak ogólna ocena tego stanowiska?

Nikt

Jak Jelenia Góra po otwarciu? Jak atmosfera między sprzedawcami?

Stanowczo nie polecam pracy!!

Polecam

Dziś dostarczono mi kanapę z salonu Agata Lublin.Jestem bardzo zadowolona,panowie bardzo sympatyczni i mili.Bardzo dziękuję sprzedawcy (usunięte przez administratora),która jest bardzo pomocna uprzejma umie podejść do klienta co dzięki niej mam piękną kanapę taką jaką chciałam.Dziękuję????

Pracownik magazynu

Kierownicy i managerowie brak pojęcia o prowadzeniu magazynu zachowują się jak by to był pierwszy magazyn w Polsce. Nie ważne że towar zaraz spadnie z regału na głowę bo stoi na jednorazuwkach bo zginęło około 1500 palet i nie ma na czym wstawiać towaru i na czym kompletować. Kierownictwo tylko chodzi i patrzy za co zabrać premie. Jest jeszcze wiele złego o tej firmie ale szkoda się rozpisywać bo o tak nikt z tym nic nie zrobi.

Brawo!

Agata SA, brawo za dzisiejszą stanowczą reakcje w sprawie koronawirusa i wsparcie finansowe dla naszego systemu zdrowia! Piękny przykład odpowiedzialności społecznej ❤️

@Brawo!

Czy odpowiedzialnością jest również otwieranie sklepów dla klientów dnia 17.03? Gdy na świecie panuje pandemia, Agata meble pięknie wykorzystuje moment by zaistnieć medialnie, marketing by nie stracić klientów ( A wręcz zyskać nowych) przekazując służbie zdrowia 1mln,(usunięte przez administratora) Jaki sens miało zamykanie salonu na dwa dni ? Oczywiście stworzenie wrażenia dobrego pracodawcy, a teraz? Nie ten pracownik to inny, taka polityka firmy... Wszystkich którzy zastanawiają się nad wyborem tego pracodawcy, szczerze ostrzegam

Super!!!
@Brawo!

Popieram. Świetny sklep. Tam gdzie są nie mają konkurencji. No i w 100% POLSKA firma.

najarany magazynier
@Super!!!

i chińskie meble albo ze wschodu :D

Centralny

Na centralnym coraz gorzej. Równia pochyła. Nowa władza całkowicie nie wie co się dzieje na magazynie. Jedynie słupki i raporty....

Cezary

Czemu moja opinia nie jest wyświetlana. Dotyczy salonu we Włocławku Przeszedłem wiele rekrutacji podczas 12 lat pobytu w Anglii oraz w Polsce i muszę powiedzieć, ze bylem bardzo mile i pozytywnie zaskoczony podczas rekrutacji w Agacie. Pan (usunięte przez administratora)bardzo miły człowiek. Niestety nie idzie to w parze z dyrekcją. (usunięte przez administratora)Ciągłe niedobory pracowników, szczególnie na magazynie, robienie podwładnym pod górkę, tylko żeby się ich pozbyć i wcisnąć swojego znajomka na stanowisko, ciągle krzyki i poniżanie ludzi sam na sam. Tak najlepiej dla dyrekcji, bo nie ma świadków. Całkowite odizolowanie od centrali, tylko żeby nikt się nie poskarżył i nie miał dowodów na ich podejście do ludzi. Zrzucanie na innych swojego braku kompetencji. Zawiść zarobkowa i brak profesjonalizmu. Za to, że ktoś może mieć czegoś więcej to normalnie powoduje u nich palpitacje. Wiem o tym, bo byłem kierownikiem magazynu przez rok. Jak odeszła pierwsza kierownik sprzedaży to się zawaliło wszystko. Nowa kierownik, która wiele rzeczy robi za dyrekcję, ale idzie ciężko jak się ma 2 nieudaczników w zespole. Jeśli jesteś radnym, koleżka to Ci załatwia wszystko w mgnieniu oka,ale jak nie to już niech się martwi dział, który ma problem. Na zakończenie krótko " NIE POLECAM". Oczywiście Dyrekcja zgłasza moje opinie jako niezgodne. Niestety Google nie weryfikuje tych zgłoszeń, więc będę musiał je co jakiś czas dodawać od nowa.

Fqq

Podobno w nowych salonach jeden drugiego sprzedałby za najniższą krajową??? Czy to prawda że dyrektor tym sposobem tworzy ekipę skrojona na miarę warta 1900 zł...

Boss
@Fqq

Pozatrudniali kokoszki dla których ta robota to życiówka, bynajmniej w większości, dziewczynki które większość życia spędziły na taśmach produkcyjnych na 3 zmiany skrobiac pietruchę lub skręcając kotły grzewcze, teraz są przekonane że ta robota to swoiste namaszczenie.

N.k.
@Fqq

Prawda. Taka jest polityka tej firmy.

Lch

Pracownicy biurowi zajmujący się rezerwacjami noclegu dla pracowników Niekompetentni! Nie doprecyzowane zamówienia a potem próba wybielania bez podstaw !!! Ocena na 10 punktów - Minus 3!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.