Agata Meble (Agata S.A.)

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Agata S.A.

Aktualność
Dzień dobry,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem efektami projektu zrealizowanego w jednym z salonów Agata. Odpowiadając na zaproszenie portalu OLX Praca we współpracy z kanałem „Do Roboty!” powstał film na YouTube z udziałem pracowników naszej firmy!

Jesteśmy z nich niezmiernie dumni.

Zapraszamy do obejrzenia filmu :)
#salonyagata#agatasa#ijesteśznami#praca#rekrutujemy

Beetle

Witam,bardzo prosze o przedstawienie kwoty wynagrodzenia na stanowisku asystent fotografa oraz grafik-retuszer w dziale e-commerce. W jakich godzinach odbywa się praca na takich stanowiskach? Pozdrawiam

NZ
@Beetle

Ooo też interesuje się ofertą (usunięte przez administratora) dla grafika. Aplikowałeś? Także jestem ciekawa ile można zarobić. Ktoś może orientuje się, czy grafik może pracować hybrydowo? Niestety w ofercie nie podano takich informacji

Nowy wpis

@NZ

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Praca odbywa się w trybie stacjonarnym w budynku naszej Centrali w Katowicach, od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. Kwestie wynagrodzenia poruszane są podczas procesu rekrutacyjnego, a jego wysokość uzależniona jest od doświadczenia i umiejętności. Serdecznie zachęcamy do aplikowania.

FK Nowy wpis
@Agata S.A.

W związku z pracą w trybie stacjonarnym, to cieszę się, że zapewniają Państwo pracowniczy parking. Chętnie jednak dowiedziałbym się w jakich konkretnie godzinach odbywała by się praca na stanowisku Grafika - Retuszera w Dziale E-commerce? Tego nie określono w ofercie (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@FK

Grafik - Retuszer w Dziale E-commerce pracuje stacjonarnie w Centrali firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Kama Nowy wpis
@Agata S.A.

Super, ja też jestem ciekawa tej (usunięte przez administratora) bo ma doświadczenie jako fotograf produktowy. Ale dopytam o ten czas (usunięte przez administratora) czy w ciągu 8-16 jest zaplanowana przerwa stała i jasno wpisane są godziny, kto i kiedy ma przerwę, czy pracownik może sam decydowac kiedy idzie jeść?

marko

Dzień dobry, stanowisko specjalista ds. dokumentacji księgowo-magazynowej - proszę o informację o godzinach pracy, pracy w weekendy, odbiór dni wolnych oraz coś więcej o pracy na tym stanowisku niż zawarte jest w ogłoszeniu (Bydgoszcz). Prośba skierowana szczególnie do aktualnych i byłych Specjalistów. Nie chcę czytać porad typu "omijaj z daleka...". Jak się zdecyduję i zatrudnią, to sam się przekonam jak jest.

Ada
@marko

Podpinam się pod pytanie i czy jest to praca typowo biurowa, czy również na magazynie? Jakie są zarobki? Jakieś pół roku temu również było takie ogłoszenie - czy jest tu duża rotacja? Zwalniacie pracowników, czy sami odchodzą? Jeśli sami, to z jakich powodów?

@marko

Dzień Dobry, Specjalista ds. dokumentacji księgowo-magazynowej pracuje z danymi, sprawdza zgodność dostaw z zamówieniem oraz wprowadza dostawy do systemu WMS; prowadzi i utrzymuje porządek w dokumentacji magazynowej; obsługuje przesunięcia magazynowe, na bieżąco współpracuje z magazynem; Działem Księgowości, Działem Jakości oraz Działem Logistyki w Centrali firmy. Praca na tym stanowisku odbywa się od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe (2-3 weekendy pracujące – za dzień pracy w weekend dzień w tygodniu jest wolny). Pracujemy średnio 40h tygodniowo. Grafik jest ustalany z góry na cały miesiąc – Dyrekcja przekazuje go około tydzień przed kolejnym miesiącem. Godziny pracy pomiędzy 8:00 a 16:00 lub od 12:00 do 20:00* (zmiany 8h lub czasem 10h). * w przypadku salonów: Warszawa Okęcie, Warszawa Targówek, Stalowa Wola i Rumia: 10:00-21:00 Dział HR

Kama1988
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Witam, kiedy jest planowane otwarcie salonu w Piotrkowie Trybunalskim ewentualnie kiedy ruszają rekrutację ?

UDT operator,- Majków magazyn
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam ktoś sie podzieli opinią dlaczego taka duża rotacja pracowników w magazynie w Majkowie ? Jakie warunki płacy /pracy tam są jaka atmosfera?

Doradca Klienta

Znakomity

Standard

Dział kas

Dzień dobry. Na czym polega dokładnie praca w dziale kas? Jest to tylko i wyłącznie rozliczanie gotówki + udzielanie rat czy także pomoc w sprzedaży na sali?

@Dział kas

Dzień Dobry, dziękujemy za pytanie. Kasjer zajmuje się przede wszystkim zapewnieniem wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta i pracą z podstawowymi dokumentami księgowymi. Obsługuje Klientów w Dziale Kas zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami kasowymi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i aplikowania na naszej stronie: agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa Dział HR

Magda Maria
@Agata S.A.

Dzień dobry, a na czym polega aspekt pracy fizycznej w przypadku Kasjera (w ogłoszeniu jest napisane, że to praca fizyczna)? Czy Kasjer wykonuje jakieś pracę fizyczne na hali sprzedażowej?

czy ktos wie ile wynosi aktualnie (2024) podstawa na stanowisku doradca klienta? jak jest z ta prowizja wpisana w ogloszeniu?

Emi
@Kandydat

Jest to kwota 3857 + 30% premii od podstawy do wypracowania, po umowie 3 miesięcznej. Później zarobki wyglądają następująco 3857 + 10% premii

gama

Dzień dobry, Proszę o opinie na stanowisku Pracownika Działu Księgowości. Ogłoszenie na to stanowisko pojawia się dość często, zastanawiam się co jest powodem tak częstych rekrutacji. Chciałabym poznać wcześniej opinie żeby się po raz kolejny nie rozczarować. Dziękuję.

Izabela
@gama

Nie znalazłam takiej oferty. Będę wdzięczna, jak podpowiesz, jakie wymagania mają na tym stanowisku. Ile razy już widziałaś, że rekrutują na to stanowisko? Jestem teraz ciekawa, czy to kwestia rozwoju.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Agata S.A.?

ROBERT LEWANDOWSKI

Jak wygląda praca na magazynie.To jest ze skanerem??? Ktoś potrafi opisać warunki pracy meble Agata Katowice

EB
@ROBERT LEWANDOWSKI

Też jestem zainteresowany taką pracą. Bo szukam dla siebie pierwszej poważnej pracy. Czy do magazynu konieczne są uprawnienia do wózków widłowych? I jak wygląda szkolenie z bhp do pracy na magazynie?

@EB

Dzień Dobry, Uprawnienia na wózki widłowe nie są wymagane. Zapewniamy kompleksowe wdrożenie stanowiskowe. Szkolenie BHP zostaje przeprowadzone pierwszego dnia pracy przez Kierownika Magazynu.

Diabeł ????
@Agata S.A.

Wózki są jak ktoś będzie chciał to zawsze zdobyć takie uprawnienia.

MS
@Agata S.A.

Szkolenie bhp trwa cały dzień? Jeśli tak, to czy to jest dzień normalnie objęty pensją? Ktoś pisał, że zawsze można zrobić uprawnienia na wózki, a czy Państwo jako firma opłacacie taki kurs? Po zdobyciu uprawnień można starać się o podwyżkę?

Robert lewandowski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak wyglądają godziny pracy na stanowisku magazyniera w Katowicach? Praca na 3 zmiany czy na dwie?

Kamil

W Zielonej Górze jest straszny bałagan wzywają na rozmowę o.prace proponują pół etatu ,następnie pani od rekrutacji twierdzi że nikt tak nie robi ,nikt nie wie dlaczego tak się dzieje ,firma nie odpisuje na maile i stanowisko jest takie że dzieje się to na tle (usunięte przez administratora).Sytuacja znajomych i nie ma winnych i nikt się już nie odzywa

Dzień dobry jestem zainteresowany stanowiskiem do spraw reklamacji. Czy godziny są ustalone odgórnie od 10 do 18 czy jest to czas elastyczny np od 8 do 16 ?

Serwisant
@Michał

Na reklamacji 9:45-20:45, serwisant 10-20. Zmiany są nie raz po 8h. Można wyjść wcześniej i odrobić godziny, przynajmniej tak jest u nas

HY
@Serwisant

Kiedy wtedy się odrabia godziny? Wtedy kiedy Nam pasuje czy jakoś to trzeba sztywno ustalić? Skoro pracuje się po tyle godzin, to pensja jest na podstawie stawki godzinowej czy ma się co jakiś czas wolne ?

Diabeł ????
@HY

Pracuje się tak samo. W pełnie wykorzystuje się czasz ,czasem są luzy. Nie pracujemy na godziny tylko na.podstawie umowy o pracę, są ramy czasowe, które z góry określa regulamin pracy lub polecenie służbowe. Po 6 godzinach pracy jest 15 minut odpoczynku. Chlebem i woda nie karmimy tak źle to nie jest.

Czy ktoś może podpowiedzieć jakie jest wynagrodzenie na stanowisku magazyniera?

częstochowa

Dzień dobry, proszę o przedstawieni przykładowego dnia pracy na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju. Jak się ma zapis "będziesz wspierać salony w rekrutacjach w całej Polsce;" bo widzę, że szukają Państwo pracowników na tożsame stanowiska w różnych województwach. Jaki jest czas/system pracy na tym stanowisku i na jakie można liczyć wynagrodzenie netto-choćby zakres. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Cz-wa Specjalista ds. Rekrutac

Dzień dobry, czy mogę prosić o przedstawienie przykładowego dnia pracy osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju. Jak dokładnie wygląda "wsparcie w rekrutacji w całej Polsce", czy jednak taki rekruter jest przypisany na dane województwo bo widzę, że takich kandydatów szukają Państwo w kilku województwach. W jakim czasie pracy/systemie jest to stanowisko. Na jakie można liczyć zarobki netto-przedział choćby-informacja dla mnie niezbędna przy podjęciu decyzji w ogóle o złożeniu aplikacji. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ciekawy

Firma prowadzi rekrutację na Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Jakie są warunki? Jak to wszystko wygląda?Warto składać Cv? Pozdrawiam

Jagoda

Witam Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat pracy na stanowisku projektowania mebli kuchennych w Agata Meble? Jak wygląda praca , po ile godzin w tygodniu czy jest praca zmianowa i co z weekendem każdy weekend w pracy ? Warto złożyć CV na to stanowisko? @Pracodawca

@Jagoda

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Jeśli chodzi o obowiązki na tym stanowisku to przede wszystkim praca indywidualna z klientem - prowadzenie rozmów, badanie potrzeb, szukanie rozwiązań, prezentacja mebli oraz projektowanie kuchni. Praca odbywa się od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Zazwyczaj są to 2-3 weekendy pracujące, za które należy się dzień wolny w tygodniu. Grafik jest ustalany z góry na cały miesiąc. Godziny pracy są pomiędzy 10:00 a 20:00. Zmiany trwają zwykle 8 lub czasem 10 godzin. Zachęcam do aplikowania na to stanowisko poprzez naszą stronę kariery.

Tomasz
@Agata S.A.

Państwo informują na etapie ogłoszenia, czy to w sieci, czy na Waszej stronie, o konkretnych kwotach, jakie są do osiągnięcia, co do wypłaty? Jeżeli tak, to chętnie się dowiem, ile bym zarobił, co znacznie ułatwi mi podjęcie decyzji o odpowiedzi na Wasze ogłoszenie.

ML
@Agata S.A.

A ile wcześniej układamy jest grafik, chodzi mi głównie o weekendy pracujące? Można się dogadać żeby praca weekendowa była dodatkowo płatna? Jest szansa żeby pracować tylko w zmianach 8h? Mam małe dziecko, które popołudniami muszę odebrać z przedszkola.

Etienne de Crecy

Jak tam u was z premią świąteczną?

Jac

Witam. Na czym polega praca konserwatora? Ma możliwość przychodzenia do pracy wcześniej. W jakich godzinach pracuje? Czy w weekendy też pracuje?

Wwww
@Jac

Konserwa pracuje w godzinach 10-18 .Soboty i Niedziele wolne.Usuwasz wszelkie usterki na salonie typu elektryka,hydraulika i inne. Gipsujesz i malujesz ściany przy zmianach aranżacji.Sterujesz agregatami wentylacyjnymi i pilnujesz temperatur na salonie. Doglądasz kotłowni oraz systemów przeciwpożarowych.Tak w skrócie jesteś od wszystkiego.

as
@Jac

Praca konserwatora polega na pracach związanych z konserwacją i utrzymaniem właściwego oświetlenia w sklepie. Dochodzą jeszcze prace związane z węzłem ciepłowniczym, malowaniem i szpachlowaniem dziur . . Praca w godzinach 8-16, bez weekendów.

Lukasz

@Pracodawca Mam pytanie o pracę w Koszalinie w Agata meble jako kasjer, jakie są zarobki na rękę miesięcznie i czy osoby z orzeczeniem przyjmujecie również? Wiadomo kiedy będzie otwarcie salonu w Koszalinie? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 206.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.