Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Edyta

@kropeczka Skąd posiadasz takie informacje? Pracujesz w firmie POLITAN? Może ktoś jeszcze posiada jakieś aktualne informacje dotyczące wyżej wymienionego pracodawcy? Każda Wasza uwaga może pomóc osobom zainteresowanym aplikowaniem do nich.

Gar3342

Podobno centrum pomocy migrantom i uchodźcom z Syrii w Rybniku podpisało umowę z Politanem na przyjęcia ludzi do pracy. Ma ktoś jakieś informacje na jakich zasadach ?

Okurczatko
@Gar3342

To Ja sie boje i uciekam.

olkkkka
@Gar3342

więc dlatego nie zależy im na pracownikach i nie przedluzaja umów?

Epno
@olkkkka

Kogo chcom to mu przedłużają. Reszcie nie. Te ostatnie co chodziły jak muchy w smole, to się nie dziwie, że im nie przedłuzaja.

Ooo
@Epno

Co za pisownia:))

Kropeczka

Na wszystkim szukają oszczędności niech zwolnia wszystkich (wyjdzie zwolnionym na lepsze) i niech zatrudnia obcokrajowców i będą robic po 12h za 1500 zł

kropeczka

politan upada tyle w temacie..

Pitam
@kropeczka

Czemu tak sądzisz?

Non

A moze by tak tylko dwie zmiany zrobic?Tak tylko pytam:))

Franio

@Edyta na bank jest kimś z kadr wyczytać to można z wypowiedzi jak nic . Taki ukryty moderator

Mini
@Franio

Edyta jest pracownikiem gowork. Na profilach innych firm tez jest. Pisze to samo. Czasem ma inne imię.

Edyta

@anonymous, jesteś obecnie pracownikiem firmy POLITAN? Możesz wypowiedzieć się na temat atmosfery w firmie? Jak wygląda ten aspekt w relacjach pracownik-pracownik a jak w kontaktach pracownik-pracodawca? Mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na ten temat?

panna

A kto konkretnie się niby puścił?

Haha
@panna

No kilka było takich, jedna się rozwodzi podobno z takiego samego powodu tylko szybszej wycieczki. Mąż się zwolnił...więc wszyscy wiemy. A że one nie pamiętają bo film się urwał...to sorki. Morał z tego jeden nie umiesz się kulturalnie bawić i pić z głową to nie jedź na wycieczkę albo nie pij. I tyle.

@Haha

Ludzie wiecie więcej na temat każdego niż oni sami pewno. A opisywanie konkretnych osób nie jest w porządku. Czasem lepiej dwa razy zastanowić się zanim coś się napiszę!

Obserwator
@panna

a co Cię to w ogóle interesuje kto się puścił czy nie puścił zamij się swoimi sprawami lepiej

Ktoś
@Gość

Czasem lepiej się dwa razy zastanowić niż się coś zrobi....dotyczy to większości

Sos
@Ktoś

To po co Ty glupi KTOS zaczynales ten temat?????Bo to chyba Ty zaczales.

Fba
@Ktoś

Ktos juz jestesmy na Twoim tropie masz przekichane.

Obserwator
@Haha

Widze ze jesteś świetnie poinformowany/a ze piszesz takie coś masz świetnych informatorów ale napewno nic nie wiesz na temat tej wycieczki co sie tam wydarzyło naprawde wiec nie wiem czemu piszesz takie głupoty chyba ze masz dowody to wtedy możesz kogoś oczerniać ale bez dowodów siedzi się cicho. Ty to napewno jesteś święty/a zawsze pijesz z umiarem bawisz się kulturalnie i nigdy nic nie przeskrobałeś/aś wiec lepiej się zastanów dwa razy zanim coś napiszesz bo może spotkać cie to samo

Hehe
@Fba

Ha ha ha....życzę powodzenia bo z tego co widzę ludzi o nicku ktoś jest kilku

ale ze dyr?

Edyta

Czy ktoś z użytkowników może powiedzieć coś na temat procesu rekrutacji w POLITANIE? @lii, czy w firmie mają zajść jakieś zmiany, które mogłyby poprawić sytuację pracowników? Wiadomo coś na ten temat? @Brr, czy możesz wypowiedzieć się na temat atmosfery w firmie POLITAN?

Biery

mam pytanie dojezdza ktos do pracy z okolic Radlin,Rydultowy,Pszow. ?

Brr
@Biery

Ja PKS

Edyta

@1, może Ty potrafisz nam powiedzieć coś więcej na ten temat? @Xxx, czy jesteś zainteresowany pracą w POLITAN? @Iii, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do wynagrodzenia? @0*, dziękuje za aktualne informacje na temat warunków pracy. Czy możesz powiedzieć coś na temat atmosfery w firmie?

lii
@Edyta

Ile razy pisac wszyscy zarabiamy jednakowo ,nie ma znaczenia co i ile umiesz i robisz.Premi zadnej powtarzam zadnej!!!! Bo to co nazwali PREMIA to wstyd sie przyznac nie ma czegos takiego,przykre ale prawdziwe.

Edyta

@0*, jak wnioskuję z Twojego komentarza, firma oferuje możliwości rozwoju dla pracowników. A czy powiesz nam coś na temat atmosfery w POLITAN? @Ob, czy mogłabyś doprecyzować swoją wypowiedź? Powiesz nam coś więcej na ten temat? Jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy POLITAN?

@Edyta

Hmmm.możliwość rozwoju .Samowystarczalnośc na stanowisku pracy ,metodą prób i błędów.Nauka na nowych maszynach przez osoby ,które nie są przez nikogo sprawdzone jaką wiedzę przekazały a później radź sobie sam/a .Dlatego można /trzeba sie wiele nauczyć .żeby pracować Edyta jesteś strasznie ciekawska, więc wszystko było by ok gdyby ludzie nie zarabiali tak mało.

Co znaczy mało? Nie jest lepiej? Takie pisanie bez konkretów nie jest OK

Radliniok

Mam pytanie jezdzi ktos z rydultow lub z pszowa ?

Xxx
@Radliniok

Praca jest bez dowozu.

Edyta

@nelll, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Mogłabyś/mógłbyś wypowiedzieć się na temat sytuacji w firmie POLITAN? Może dysponujesz informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników są organizowane szkolenia/kursy? @Q, użytkownicy tego forum szukają informacji na temat aktualnej sytuacji w firmie POLITAN. Wśród nich są tacy, którzy zdecydowali się do niej aplikować i chcą zasięgnąć na tym forum informacji o danej pracy. Każda merytoryczna opinia jest ważna i może pomóc użytkownikom forum podjąć decyzje o podjęciu zatrudnienia w tym miejscu.

Ob
@Edyta

Widze ze biura chetnie by sie dowiedzialy o nastrojach na produkcji.Nastroje takie jak widac po ludziach ktorzy odchodza,miodu nie ma .

@Ob

Pracownicy się zwalniają ,bo zarobki spadają .Praca w miarę ok ,bywało trudniej ,zarobki coraz mniejsze więc nie ma co się dziwic .Firma ogólnie godna polecenia ,mozna wiele się nauczyc ,by pójśc dalej i zarobić pieniądze odpowiednie do swojej pracy i wiedzy .

sok
@0*

czego sie nauczyc chyba kablowania a zarobki dla kobiet zenada do czech wszyscy powinni uciekac z tego zakładu a tam niech pracują ukraincy zarobki głodowe

@sok

Zarobki fakt niskie ,nikt nie ukrywa że to jest przyczyna zwolnień .Praca nie jest zła więc nie ma co narzekać ..warunki bhp i warunki pracy ok.Piszemy opinie o pracy ,więc kable zawsze będą,ale widocznie mają co kablować .Nikt nikogo nie trzyma ,możecie uciekać do czech jak tam taki miód .

Iii
@0*

Zalezy na czym pracujesz,bo jedni ida do domu wypoczeci uchachani a drudzy za...i na amen.Za te same pieniadze.

nelll

ciekawe kiedy przyjdzie nowy dyrektor znowu mydlic oczy ludziom i wprowadzac nowe zasady

No
@nelll

Taka rola dyrektora.

Edyta

@Zalamka mógłbyś napisać z jakiego powodu jest Wam przykro? Jakiej grupy dotyczy opinia o której wspomniałeś? Czy chodzi o pracowników? Doprecyzuj proszę swoją opinię. Twoja odpowiedź będzie dużą pomocą dla użytkowników tego forum jak i osób, które szukają zatrudnienia w POLITAN.

Q
@Edyta

Cos Ty taka ciekawa jak Cie to nie dotyczy???Zainteresowani wiedza o co chodzi.

Zalamka

Przykro nam panie dyrektorze.

Smutek
@Zalamka

Cała nasza nadzieja ;(

Edyta

@Gozka prawda Czy w firmie POLITAN S.J. istnieją dodatkowe premie za dobre wyniki lub dodatki pozapłacowe? Czy możesz napisać, że w firmie panuje pozytywna atmosfera? Szczerość i wzajemne zaufanie zawsze wpływają pozytywnie na pracę w firmie. Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

Prosze
@Edyta

Odpowiedz brzmi ,nie I nie.

zainteresowana

jakie teraz zarobki daja na reke na poczatek kobietom? czy lepiej isc do supermarketu?

Zero

Supermarket polecam.

ona
@zainteresowana

nie opłaca sie, zarobki slabe za ciezka prace

zainteresowana
@ona

Ciezkiej pracy się nie boje. W marketach jest 1800 na reke. Dostane 2000 bez nadgodzin?

:)))
@zainteresowana

Ale sie usmialam 2000????

Gozka prawda

Nigdy w zyciu.

Edyta

@Xxxxx Czy próbowałaś podejmować temat wynagrodzenia ze swoim przełożonym? Może warto na ten temat najpierw porozmawiać? @Epno Wspomniałeś w swoim komentarzu o dużych zmianach. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy te zmiany obejmą swoim zakresem również pracowników? To bardzo dobra wiadomość, że firma POLITAN S.J. rozwija się dynamicznie.

Sam

Edzie zjedz snikersa.

Zero
@Edyta

Nawet sie odpowiadac nie chce .

Dodka
@Edyta

Edytka masz pojecie o czym piszesz?Rozmowa z przelozonym?O czym ?Tak jest I nic sie nie zmieni .Firma sie rozwija ale pod wzgledem kadry czarnych plaszczykow,reszta ... ,co tam reszta?

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.