"KIM-BUD" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MACIEJ URYZAJ

Szczodrochowo

Opinie o "KIM-BUD" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MACIEJ URYZAJ

Andrzej 2014-09-28 11:00
Nie polecam współpracy z tym zleceniodawcą, na początku wszystko cacy fajna gadka i takie tam a jak przychodzi do zapłaty końcowej to już całkiem inna gadka zakres robót u niego jest bardzo elastyczny, umowa była na tyle a na końcu kłamie w żywe oczy że umowa była inna i spławia. Wystarczy się przejechać po jego budowach, ciągle nowe ekipy, żadnej starej. Osobiście znam kilka osób które puścił w maliny.
Marek 2014-09-30 13:30
Kiedy zapłacisz za roboty cwaniaku? Praca dla niego kończy się samymi długami. Na początku gadka że firma rodzinna, że jesteśmy wszyscy jak
rodzina a później żegnaj Gienia świat się zmienia. Pieniądze nie przelane telefonów nie odbiera.
maron 2015-02-21 19:18
Witam wszystkich MOJA OPINIA jest negatywna chociaż to mało powiedziane .
Proszę o kontakt na maila maron.80@wp.pl Takich osób jak my jest dużo wiecej
oszukany 2015-03-05 20:40
Brak słów na tego pana i jego żonę, tak jak wszyscy tutaj piszą na wstępie miło i cudownie aż chce się robić, a później wałek i następni do odstrzału. Unikajcie tego cwaniaka.
Ps. Jak się żyje za nasze ciężko zarobione pieniądze oszuście? Pomyślałeś co będzie jak dzieci troszkę dorosną i takie rzeczy o was z neta będą wyłapywać? A może wychowacie je na takich jak wy? Współczuję im takich rodziców...
xxxkukixxx 2015-10-30 23:06
"KIM-BUD" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MACIEJ URYZAJ to straszny oszust. A skad wiem bo pracowalem u tego oszusta prawie 3 lata. Do dzis mi zalega z wynagrodzeniem.Pracy mialem strasznie duzo u niego lecz nie dosc ze oszukiwal pracownikow z wynagrodzeniami ze jeszcze przelewy nie przyszly to w dodatku oszukiwal zleceniodawcow. JEZELI KTOS orientuje sie gdzie mieszka badz ma jakies pytania zapraszam na kuki1989_1989@tlen.pl chetnie odpowiem na wasze pytania.
Stak 2016-05-20 18:34
Wiem, że Kim Bud ma się naprawdę dobrze z wielu powodów, generalnie jestem na tak
Zostaw swoją opinię o "KIM-BUD" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MACIEJ URYZAJ - Szczodrochowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "KIM-BUD" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MACIEJ URYZAJ